Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:44




Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5042
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 08:20 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
що благодать не всіх навчає, а лише тих, хто її має і хто її не зневажає.

Перепрошую, я так не говорив....
Давай розбиремось що ви розумієте під словом Благодать, тоді стане зрозуміло чи може вона спасати?
Благодать це милість, милість проявляється, але не навчає, чи ви щось маєте друге під цим словом?

Нарахунок, християнського одягу:
Простий приклад з горнятком, щоб дізнатись що в тому горняті, треба щоб його розбили, або заглянули в нього.... А дивлячись на горнятко з сторони ти не скажешь що там чай тому що воно призначене для чаю, тому що в різні часи його використовували по різному, наприклад:
наші бабусі пили молоко, з горнята, а хтось тільки чай, хтось кофе, або просто воду... Так само по тому як хто одітий ви не можете сказати що в ньому... Це все залежить від рамок ваших принципів та постанов, але ж ніяк не Божі рамки!!!




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5044
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 08:54 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Звичайно, Бог не дивиться на лице, а дивиться на серце. Але люди справді не можуть бачити, що на серці у людини, а тому дивляться лише на зовнішність (по плодам пізнають). То хіба одежа християнина, як і його діла, не повинна бути пристойною, щоб люди, бачивши, прославляли Бога?


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5045
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 09:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Mrdoctor написав:
Давай розбиремось що ви розумієте під словом Благодать, тоді стане зрозуміло чи може вона спасати?
Благодать це милість, милість проявляється, але не навчає, чи ви щось маєте друге під цим словом?
Я думаю, що не важливо, що ми розуміємо, а краще пізнавати, що розуміли апостоли, коли говорили: "спасемося благодаттю", "Бо з'явилася Божа благодать, що спасає всіх людей, і навчає нас...".
Але якщо говорити, що одяг не важливий, то може нам обійтися без одягу? Ні, звичайно. Тому й одягатися християни повинні так, як личить святим! А як воно личить - благодать навчить, якщо вона в нас пробуватиме!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5061
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 19:55 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цікаво друже Соняшнику, ти взагалі благодать в цьому випадку розумієшь під словом Христос, а просто лишень за того щоб доказати ти приводишь слово Благодать, зявилась Божа благодать це що? авжешь Христос.

Одягатись як личить святим, повторю ще раз запитання як личить святим? конкретно у вашому розумінні, це є чорні штани біла сорочка, з галстуком, кофта, чи це можуть бути джинси, чи це може бути накидка? реально яка одежа є християнська яка личить святим?

Цитата:
а тому дивляться лише на зовнішність (по плодам пізнають). То хіба одежа християнина, як і його діла, не повинна бути пристойною, щоб люди, бачивши, прославляли Бога?


Ой, людоньки пробачте, але це єресь, дуже велика, я надіюсь що ти не живешь по таким правилам.... Хлопці читайте Біблію й старайтесь вивчати....
Чи може хтось назвати плоди християнина(справжного з точки зору Біблії)?
Знаєшь я більше прославляв Бога, за брудний одяг, коли приїзжав з другом в одне село проводити служіння по серед тижня, й коли бачив людей які з поля в тій одежі йшли в дім молитви щоб помолитись, й очі горіли(пробачте хоча від них був запах :( ) а ніж в неділю зранку в центральних церквах круті мерси, а з них виходять гарні з "іголки" при параді християни...за це я не міг прославити Бога!!!!
Я не проти щоб гарно одягатись, щоб бути опрятним, щоб біля тебе було приємно стояти й на тебе дивитись, АЛЕ запамятай БОГ на це недивиться....
Тому для мене немає різниці, піти в дім молитви в "парадні формі" чи одіти джинси й кросівки.

Я працював з однією дівчиною, вона мені розказала що ходили до однієї Церкви, їй та сподобалось почала приходити регулярно, до неї підійшли сказали що до них в церкву не можна ходити в штанах, вона оділа убку, ну чуть-чуть вище коліна, знову підійшли, вона перестала ходити туди, причому вона не була навіть покаяною...вона так й сказала більше ніколи не піду до віруючих....
Це плід, чи це розтрата? Хоча з часом рамки "вашого християнського одягу" змінюються з тими параметрами вона може б уже пройшла в тій церкві, а це лишень якихось пару років....але "святі люди" відкинули грішника, бо вона не підходила по рамках "християнського плоду"

Не робіть таких же помилок....не існує християнського одягу!!!!




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5073
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 22:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Mrdoctor написав:
...в неділю зранку в центральних церквах круті мерси, а з них виходять гарні з "іголки" при параді християни...за це я не міг прославити Бога!!!!
:) От бачиш, Mrdoctor! Значить таки має значення як одягатися і на яких машинах їздити! Так я про це і кажу: потрібно так одягатися і на таких машинах їздити, щоб Mrdoctor міг прославити Бога! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5084
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2006, 01:07 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Соняшнику ти не вдповів на питання моє, а перекручувати бдешь когось іншого веди себе як подобає християнину, адже напивне є така тема, окрім одягу, є ще правила як себе вести. Я говорив, що мені паралельно в чому ті люди в селі були одіті, й мені паралельно в чому одіті ті хто приїзжає на мерсі, а хоч ти приїхав на тролейбусі, акуратним, яка мені різниця, хто як одітий, може в тебе є гроші на костюма, а у мого друга не було нічого жив з бабусею, й він коли покаявся ходив в одних й тих самих штанах на тій самій кофті від якої був запах, розумієшь не в цьому справа... Людина пришла й почали ходити в церкву де їй ніхто не говорив, що в грязному одязі не ходи бо тут святі.
А скільки до нас з інтернату приходило молоді в церкву, хто в кросівках й спортивних штанах, нам потрібно було їх не в пускати в середину?

Так що краще дивіться на своє серце чим на у кого який одяг




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5091
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2006, 07:57 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Mrdoctor написав:
Так що краще дивіться на своє серце чим на у кого який одяг
Справді, це є найважливішим! Лише нехай каждий стереже своє серце, щоб воно було чистим перед Богом, а Господь Сам зодягне як потрібно. А судити когось за те, що прийшов не у тій одежі, не гоже. Нехай кожен зодягається по своїй совісти.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5097
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2006, 09:43 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Я не хочу щоб хтось ображався, тому якщо показалось грубовато пробачте, але дійсно дістає, коли твою церкву судять тому що до вас на служіння приходить молодь по різному одіта, й починається осудження й обмивання, починаючи з пастора(чому він не забороняє) закінчується тими хто приходить, не думаючи що ця людина навіть ще не немовля в Христі, що це лишень зародишь..... А ми беремось ставити діагнос, спасений чи ні.
Людина сама повина дойти до того як їй одягатись, до чого досягне в тому нехай перебуває, досягне більшого буде більшим...

Але спілкуючись, дуже часто чую таке, о там не церква, о та то що християни, й в основному судять або по одягу, або по стилю служіння не вникаючи в учення.... Скажу відкрито багато церков які дивились на нашу церкву з очікуванням, щоб лишень осудити, взяли статут нашої церкви для себе....
Рамки й забороняючи, ніколи не приводили до добро, без навчання й заглиблення в Слово!




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5128
UNREAD_POSTДодано: 24 серпня 2006, 12:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Mrdoctor написав:
Людина сама повина дойти до того як їй одягатись, до чого досягне в тому нехай перебуває, досягне більшого буде більшим...
Абсолютно згоден! :)
Але у цій темі ніхто ніби не казав, що треба комусь щось забороняти. Особисто мене цікавить лише як МЕНІ одягатися, тобто:
1) яка воля Божа щодо моєї одежі? Чи має якесь значення моя одежа перед Божим лицем? Чи можна навести Біблійні приклади?
2) як Я повинен одягатися, щоб не послужити комусь з людей поблазном, щоб не провокувати людей на осуд, щоб не довести когось до блуду, щоб не викликати у когось заздрости тощо?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5162
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2006, 19:38 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
А давайте почнемо конкретно говорити вже!!! Який одяг куди можна одягати, а який ні!
Давайте з церкви почнемо:
1. Братам
2. Сестрам
На роботу(школу):
1.Сестрам
2.Братам
На відпочинок:
1. Братам
2. Сестрам
На дискотеку:


в бар:

в ресторан:

на футбол:




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5208
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2006, 14:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Я можу лише одне сказати: те, що написано вище, може написати лише людина, яка зовсім не хоче вникати у Слово Боже, а придумує лише для себе закони, правила і постанови. Ну, не можна так відверто нехтувати Словом Божим. Я розумію, що в декого розвинувся комплекс на грунті заборон, але це - вже занадто.
Я знищу це повідомлення відразу після того, як Mrdoctor (або модератор) відкоригує свої дописи і забере зневажливі фрази.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5225
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2006, 00:53 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
як Mrdoctor (або модератор) відкоригує свої дописи і забере зневажливі фрази

Можешь конкретизувати, що тебе ображає?

Можешь говорити прямо, й не ходити де інди!!!!

Можешь нормально відповідати, а не загальними фразами? Якщо щось тебе не стосується то відповідай на те що стосується!!!!

Я задав загадьне запитання, причому конкретизував, написавши Брати - сестри, а де не написав взагалі нікого, що так важко відповісти на прості запитання й сказати свою думку?
Наприклад мені не зовсім зрозуміло що ти маєшь на увазі коли кажешь як личить святим, не розумію!!! вірніше у мене розуміння святий трошки відрізняється від твого, а ще когось від наших....

Конкретних відповідей чекаю, від усіх.

Наприклад в церкву:
-убка нижче колін, блузка біла, ні в якомі разі не штани й не майка....


Був випадок, нас запросили на фестиаль молоді Молдови, гарно організований, при регестраціі видавали футболки й просили на відкриття одіти їх, а по бажаню й на служііняя кожного вечора. Ми заїзжаємо, групка людей виїзжає, коли ми розпитали чому, відповідь: це з півдня Молдови, вони сказали що сестра в футболках ходити це гріх, це не личить святим, й вони тут не будуть займатись безаконням.
Я розумію, що можна грати в волейбол в убка, але чи це практично?

Тому хочу знати ваші рамки, й твої особисто ТАЙ, чи для вас це важко?




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5393
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2006, 15:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я не хочу, щоб те, що я напишу хтось сприймав за закон чи рамки, бо практика показує, що є такі люди, які як тільки почують, що пристойне, а що ні, починають так діяти, щоб максмально притертись до межі і тим самим грішать. Я думаю, що людина в нормальному духовному положенні НІКОЛИ не вдіне мініспідницю, не буде бажати привабити когось наготою чи м’язами.
Я виходжу з того, що одежа повинна покривати наготу і непристойні людські члени.
Але я вважаю ненормальним, коли квітку, яка росте, починають тягнути вверх штучно і ламають.
Я думаю, що не дуже добре коли хтось приходить на служіння в спортивному.(але не дуже добре не означає заборонено).
Я вважаю, що штани, не дуже добре покривають непристойні жіночі місця, вже не кажучи про одежу, яка підкреслює наготу (в тому числі і спідниці в обтяжку), а не покриваєє її.
Я вважаю, що теж шикарна одежа і авто, золоті годинники це ухилення від простоти в Христі. Що з того, коли брат з сорочкою защіпнутою на всі гудзики, але з золотим годинником і на мерседесі останньої моделі. Теж одежа християнина повинна бути чистою, охайною.
Але я думаю, що Бог хоче, щоб людина це сама розуміла і мала відчуття як вдіватись, що дається через особисті відносини з Богом. Я думаю, що можна вживати заходів для того, щоб людина це зрозуміла, але не на рівні "вдягання" когось, а на рівні пояснення.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5400
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2006, 16:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Повністю згоден з Тарасом! Адже природа сама повинна навчати нас, що є пристойним, а що ні. Тому важливо, щоб кожен сам розумів як себе вести і як одягатися.
Звісно, що нікому не потрібно нічого забороняти і ставити рамки, але хто має страх Божий, той має і мудрість, яка навчає нас поводити себе помірковано, праведно і благочестиво.
Бо якщо людина живе правилами та законами, то що з того, коли навіть буде притератися до меж, якщо така людина не скуштувала благодаті Божої.

Але так як Тарас описав, яким має бути одяг, щоб інші християни не відверталися і не ховали своїх очей, то я цілком погоджуюся. Потрібно одягатися так, щоб не шкодити своїм ближнім, не спокушати, не викликати заздрости, не викликати гніву.
А як Господь дивиться на те, як християни одягаються? Я думаю, що Господь перш за все дивиться не на одяг, а на серце людини, яка схиляється перед Богом. Але чомусь написано, що чоловік покривати голови не повинен, бо він образ і слава Бога. А жінка повина мати на голові знака влади над нею, ради Анголів.
А ще ми знаємо, що Господь говорив: Скинь взуття з своїх ніг, бо те місце, на якому стоїш, то святая земля!
Отже, для Бога і для Анголів є значення як ми одягаємося, а важливіше з яким серцем ми одягаємося!
Тому я думаю, що ми повинні одягатися так як пристойно святим, як перед людьми так і перед Богом!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5404
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2006, 18:57 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
Я вважаю, що штани, не дуже добре покривають непристойні жіночі місця, вже не кажучи про одежу, яка підкреслює наготу (в тому числі і спідниці в обтяжку), а не покриваєє її.


Мені як одруженній людині цікаво, що за "непристойні" місця є у жінки, та ще й які не можуть покрити штани? :roll: :lol: ( признаюсь дуже смішно)

Згадав лекцію Раймера....корисно послухати...

Він каже що ми бачимо що не прикриває у сестер, а не бачимо що випирає у нас з штанів. Чи не потрібно задуматись тим людям що в них проблеми є, а не в тих хто одягається...Адже в церкві його ця сестра уже спокушує, так брате як ти вийдешь на вулиця то там тобі труба, суду просурмить....




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>