Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:41




Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Як личить одягатися християнину?
4325
UNREAD_POSTДодано: 03 серпня 2006, 13:50 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Деякі наші учасники зачепили цікаву тему щодо нашого зовнішнього вигляду:
Іван Твердий написав:
Але обговорювати цю тему конче потрібно, бо я зустрічав чимало християн, які були абсолютно переконані, що вони ходять під благодаттю, а говорили, зокрема, такі фрази: Треба нам встановити закон, щоби всі знали, що у штанах сестрам не можна ходити тільки на зібрання, а у всіх інших місцях - можна, бо ми під благодаттю".
Як ви думаєте, де тут закон, а де - благодать?

Ольг@ написав:
Думаю, що закон тут у тому, що якійсь дядечко колись вирішив, що в його церкві не можна дівчатам ходити в штанах. І з того часу всі так роблять, а чого, й самі не знають. Просто їм сказали, що так треба. А благодаттю є те, що Господь (слава Йому во віки!!!!!!!!) не дивиться на наш з вами одяг, і любить нас навіть у піжамі

Максим написав:
Благодатью є також те, що в піжамі ми ходимо переважно в ліжку і по власній квартирі, у брюках - при зручних обставинах, в спідницях переважний час і переважно жінки.
А в зібрання ходимо так, як прийнято у общині, навіть коли ми гості.
І ще благодать , що дана нам Богом, дозволяє другорядне відрізняти від головного.


Давайте далі поміркуємо: чи важливий зовнішній вигляд християнина?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4345
UNREAD_POSTДодано: 04 серпня 2006, 09:09 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Думаю, багато кому вже набридло дискутувати на подібні теми. :( Один доказує своє, інший своє... Кому це треба? :?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4360
UNREAD_POSTДодано: 06 серпня 2006, 16:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я ще не зустрічав подібної дискусії... А навіщо доказувати своє? Ми маємо Слово Боже, то давайте дослідимо, що каже Писання!

По-перше, Біблія каже: Не буде чоловіча річ на жінці, а мужчина не зодягне жіночої одежі, бо кожен, хто чинить це, огида він для Господа, Бога свого.

По-друге, Христос запевняв, щоб ми не журилися у що зодягнутися, а найперше шукали Царства Божого.

По-третє, зодягніться Господом Ісусом Христом, а догодження тілу не обертайте на пожадливість! (Рим.13:14)


Але на мою думку, одяг християнина має значення! В тім я згоден з Максимом! Важливо, щоб християнин не одягався понад люди (тобто одягався скромно як заведено), щоб наш одяг не послужив комусь на марне базікання. Якщо суспільством вважається ненормальним в шортах чи у шапці заходити у певний офіційний заклад (напр. у школу чи бібліотеку), то ми цього стараємося не робити. Так само у кожній общині є свої норми поведінки. Напр. у монастир в джинсах не пасує заходити. А якщо там чи отам так не пасує (інші так не одягаються), то якщо ми одягнемося не так як прийнято, ми будемо на себе привертати зайву увагу.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4362
UNREAD_POSTДодано: 07 серпня 2006, 09:40 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Я ще не зустрічав подібної дискусії...

Щасливий, значить! :D А я зустрічала... І не раз. Колись один хлопчисько мені доводив, що дівчині не можна носити штани, мої аргументи ні в яку не хотів слухати, на кожну фразу відповідав: "Це популярні відмазки!" А одного разу в церкві до нас, дівчат-хористок, підійшла якась жінка і питає: "Девушки, а почему вы в брюках? Вы знаете, что если вы в брюках, то Божье помазание не вас не сойдет?"

Так само у кожній общині є свої норми поведінки. Напр. у монастир в джинсах не пасує заходити. А якщо там чи отам так не пасує (інші так не одягаються), то якщо ми одягнемося не так як прийнято, ми будемо на себе привертати зайву увагу.

З цим згодна. Якщо в тій церкві, яку відвідуєш, прийнята консервативна форма одягу, то краще її підтримувати, не даваючи нікому приводу осуджувати, обсуждати, а то й насміхатися.

А стосовно вірша з книги Повторення Закону: "Не буде чоловіча річ на жінці..." - чомусь слова "чоловіча річ на жінці" - майже всі трактують, як "штани" :D Але... Чи пам"ятаєте ви, коли Бог Мойсею заповідав закон, то тоді навіть чоловіки не носили штани? :wink: :D

І чому взагалі штани вважають чоловічим одягом? Штани - це й жіночий одяг також. Щоб в цьому переконатися, треба придивитися до покрою чоловічих та жіночих штанів - і побачите різницю. "Не буде чоловіча річ на жінці": якщо я надягну на себе чоловічу рубашку, чоловічі штани, чоловічу майку і т.п. - це вважається, що я надягнула на себе чоловічу річ, чи коли я надягну штани такого фасону, який чоловіки зовсім не носять? :D

А як підсумок, чи важливий зовнішній вигляд християнина, то хочеться зазначити - звісно, важливий, але жорстких правил щодо цього, думаю, встановлювати не варто! І відмовляти собі в зручному одязі тільки тому, що хтось сказав, що це не личить святим, також не варто.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4399
UNREAD_POSTДодано: 08 серпня 2006, 15:06 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Кожен з нас має одягатися відповідно до звичаїв місця перебування...
Проте, якщо склалась ситуація, що ти в шортах.... а на вулиці недільний ранок, то я вважаю не варто думати про те, як сприймуть люди, а впевнено заходити до Божого дому )))))




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4410
UNREAD_POSTДодано: 08 серпня 2006, 22:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Мені, наприклад, у шортах соромно заходити в бібліотеку, університет, банк... не кажучи вже про Дім Божий! :)
Хоча вважаю важливішим, щоб у Дім Божий заходити, коли наше серце до того підготовлене. А якщо наше серце буде впорядку, то і зовнішній вигляд, думаю, також!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4413
UNREAD_POSTДодано: 08 серпня 2006, 23:14 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
А якщо наше серце буде впорядку, то і зовнішній вигляд, думаю, також!

Дозвольте з вами не погодитись... Ми проводили табір, у нас були гості з Рівного позакінченні заїзду, ми підготували программу для церкви, цей друг немав з собою штанів тільки шорти, але він досить гарно грає та співає, нам потрібен був акомпоніатор, не випістили його з нами, співали без музики.... Сердце в нього було впорядкові...

Але я напевне згожусь, що правила церкви треба поважати, або не відвідувати її...




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4415
UNREAD_POSTДодано: 08 серпня 2006, 23:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
У такому випадку можна було б пояснити прихожанам, що брат не має штанів... ну так сталося... щоб люди не блазнилися.
Бо більша біда в тім, що опісля буде більше розмов, що мол брат приїхав розбещувати молодь! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4433
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2006, 08:57 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Сонячник написав:
Бо більша біда в тім, що опісля буде більше розмов, що мол брат приїхав розбещувати молодь! :)


От тому і акцент потрібно робити не на одязі, а на серці, щоб подібних думок не виникало... :(




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4605
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 12:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Mrdoctor написав:
Цитата:
А якщо наше серце буде впорядку, то і зовнішній вигляд, думаю, також!

Дозвольте з вами не погодитись... Ми проводили табір, у нас були гості з Рівного позакінченні заїзду, ми підготували программу для церкви, цей друг немав з собою штанів тільки шорти, але він досить гарно грає та співає, нам потрібен був акомпоніатор, не випістили його з нами, співали без музики.... Сердце в нього було впорядкові...

Але я напевне згожусь, що правила церкви треба поважати, або не відвідувати її...

Я згідний, що бувають різні обставини, і одяг не має значення, якщо серце впорядку. Мені не раз доводилося йти на зібрання відразу після роботи у робочому одязі. У мене був вибір: або йти додому переодіватися і фактично не йти на зібрання, або піти на зібрання так, як є. В таких ситуаціях Бог не буде дивитися на одяг.
Не дивиться Бог на одяг і в інших випадках, але тоді, коли ми можемо одягнутися нормально, ми ЦЬОГО НЕ ХОЧЕМО, то це означає, що ГОРДІСТЬ У НАШОМУ СЕРЦІ. А Бог противиться гордим...




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4659
UNREAD_POSTДодано: 12 серпня 2006, 22:16 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Гаразд, а що є на твою думку нормальним?
Для мене наприклад нормальними також є джинси, якщо вони підходять стильно під твій одяг, в Украйні всегаразд, а ось в америці не зовсім нормально в джинсах йти, особливо в українських церквах...
Ніхто в принципі е каже, але ніхто й не ходить, я ось вже декілька тижнів, одягаю джинси, хоча б на вечірні служіння, що я цим грішу, що я одягаю джинси, хоча маю змогу одіти краватку та штанці?
Чи пробачте, бачив й таке, що половину дівчата в білих кофточках одинакових, або в галстуці та взуття в болоті...

Я рахую що не існує "християнського одягу"!!!!




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4922
UNREAD_POSTДодано: 18 серпня 2006, 18:29 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Меноніти в америці ходять у християнському вбранні.
Як побачиш молоду дівчину в довгій сукні та платочку, з під якого виглядає а ля християнська "чолка" , будь впевнений - вона приведе тебе на зібрання. А люди в джинсах частіше приведуть тебе на родео або у кращому випадку на дискотеку.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5035
UNREAD_POSTДодано: 21 серпня 2006, 15:57 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Питання, як вдягатися християнину, дуже тісно повязане з питанням благодаті, бо саме "Божа благодать... навчає нас" (а чого навчає нас Божа благодать, то кожен може прочитати далі у Тита 2).
Бо не може бути Закону, як вдягатися християнину. Не може бути якогось "християнського одягу". Але якщо християнин ходить за духом під Божою благодаттю, то вона його навчає дуже багатьох речей, про які на форумі часто виникають дискусії. Благодать навчає, як вдягатися, як себе поводити, що можна робити, а чого не можна. Якщо благодать не навчає, то така людина не спасенна!!! Бо тільки благодаттю можна спастися: "спасені ви благодаттю через віру".
А як розсудити, чи ходить людина під благодаттю? І чи маємо ми право так розсуджувати?
Такі питання може зявитися у багатьох. А відповідь проста, бо легко пізнати по плодах. Саме так вчив розпізнавати Христос лжепророків і лжевчителів. Один з прикладів навів вище ЮРА:
"Як побачиш молоду дівчину в довгій сукні та платочку, з під якого виглядає а ля християнська "чолка" , будь впевнений - вона приведе тебе на зібрання"
Оце і є плоди, за якими можна розпізнати дітей Божих. Якщо комусь це не подобається, то нехай подумає, чи є він дитиною Божою, чи навчає його благодать Божа.




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5038
UNREAD_POSTДодано: 21 серпня 2006, 20:42 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Іване пробач мені, але я з тобою зовсім не згідний:
Цитата:
Благодать навчає, як вдягатися, як себе поводити, що можна робити, а чого не можна. Якщо благодать не навчає, то така людина не спасенна!!! Бо тільки благодаттю можна спастися: "спасені ви благодаттю через віру".

Несинітниця....
По перше благодать ніколи не навчала, і ніколи не говорила як одягатись, це все робили: закон, совість, братство, суспільство. але жнів якому разі не благодать!!!
Цитата:
Один з прикладів навів вище ЮРА

Дитячий садок..меноніти ходять в меноницьких рамках, Джинси в америці робочий одяг.... Хоча хто який стиль полюбляє, й воно до плодів не відноситься, це законичество!!!
Якщо я на засідання Верховної Ради піду в ксотюмі, це що означає що я депутат й мене пропустять?

Цитата:
Якщо комусь це не подобається, то нехай подумає, чи є він дитиною Божою, чи навчає його благодать Божа.

"Сильні слова" :shock: Знаєшь а ось Біблія дітей Божих розпізнає по іншому, кому вірити? Доречі книжники та фаресеї, своїм одягом показували куди? а самарянка ту що зустрів біля криниці Ісус?

Бог не дивиться на обличчя, знайомі слова?

Запамятай одну річ Благодать не навчає, навчає Слово, і СПАСАЄ - ВІРА(це так як би я поставив людей біля озера, та сказав тих хто буде топитись спасайте, як ти думаєшь хто для них являється спасителем, я що їх поставив, чи ті хто їх спасли?)

Задлячого брати щось з америки, йде монашка через парк, а за нею, Іван та Юра, по дорозі зустрічають молодь на лавочці, з гітарою яка співає та свідкує(але вони в джинсах та шортах, в футболках та кросівках, а де хто в загалі босий.... Якщо б я шукав Бога то я б не пішов за монашкою дальше, бо мені не подобається її "чолочка", я б залишився розпитався, й запалився бажанням проводити час з ними, розказуючи про Бога)
Тепер я думаю ти бачишь плід
Не підганяте Біблію під свої закони!!!!




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5039
UNREAD_POSTДодано: 21 серпня 2006, 21:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Mrdoctor написав:
По перше благодать ніколи не навчала, і ніколи не говорила як одягатись... Запамятай одну річ Благодать не навчає, навчає Слово, і СПАСАЄ - ВІРА
Я згоден з Mrdoctor'ом у тій частині, що благодать не всіх навчає, а лише тих, хто її має і хто її не зневажає. Але спасає не лише ВІРА! Віра від Слова, а благодать, якою спасаються, отримують через віру. І ця благодать навчає жити помірковано, згідно Писання. Тому я більше схиляюся до думки Івана Твердого. Отож, маймо благодать, що нею приємно служитимемо Богові з побожністю й зо страхом (Євр.12:28).
Висновок: жити (в т.ч. одягатися) потрібно не як завгодно, а так як належить святим: відцуравшись безбожности та світських пожадливостей, жили помірковано та праведно, і побожно в теперішнім віці. (Тит 2:12)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>