Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:43




Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22206
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 21:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
То як можете стверджувати, що ходити за плоттю вимушений лише той християнин, який не народжений згори або духовно мертвий, коли такі як Павло, що мають зачаток Духа, зідхають і очікують відкуплення тіла?.
Пробачте, але ви мабуть мене не так зрозуміли. Я говорив про те, що є різниця між "ходити в тілі"(душа у фізичному тілі) і "ходити за тілом"(бути рабом плоті). Звісно, що духовні християни ходять у фізичному тілі (тому зідхають і очікують звільнення від фізичного тіла), але в той же час живуть не за тілом, а за духом (тобто виконують волю Божу, а не свою).
Саме те й мав на увазі Павло: ходячи в тілі, не за тілом воюємо ми... (2Кор.10:3)
Таким чином, праведник служить лише одному пану - Господеві Богу, але той християнин, що живе за тілом, служить своїй плоті, хоча й думає (сам собі вірить), що служить Богу.
Yur написав:
Спершу треба стати таким як Павло. Але й він не є визволеним від тіла смерти й потерпає від нього. Остаточне визволення, як пише Павло, у преображенні, що станенеться після нашої фізичної смерти (1-е Кор 15:53,54).
Безумовно! Ми повинні отримати Дух Святий так, як і інші апостоли, а інакше ми не подолаємо гріх. І звичайно, що поки ми живемо в тілі, то наша душа веде безперервну духовну боротьбу, як писав Павло: І кажу: ходіть за духом, і не вчините пожадливости тіла, бо тіло бажає противного духові, а дух противного тілу, і супротивні вони один одному, щоб ви чинили не те, чого хочете. (Гал.5:16-17)
Але якщо я не маю Божої зброї, то я не зможу протистояти хитрощам диявола. Тому лише сповняючись Духом Святим, ми вільні від гріха, бо тоді гріх нами не володіє.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22207
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 21:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
так, ті що виконують закон ті під проклятям... Закон не можна спастися.

Yur написав:
Ті ж, хто Христа приймає у своє серце й живуть за вірою. Себто виконують усі Божі настанови, що зрештою і є Закон Божий. Десять Божих заповідей залишаються легітимними по сей день.
Ей, народ! Про що ви сперечаєтеся!? ;-D
2Sh_21: По-перше, під прокляттям не ті, що виконують Закон, а ті, що не виконали хоча б одну заповідь із Закону. По-друге, законом можна спастися, якщо його виконати... інша проблема в тому, що без благодаті не можливо все виконати.
А хто спасається благодаттю - той є виконавцем Закону Божого.

2Yur: Закон Божий - це не лише 10 заповідей, а значно більше, аніж містить Закон Мойсея. Тому що Закон Мойсея був обмежений папірусом, і всього не міг вмістити. Тепер же Закон Божий міститься в серці кожного, хто ходить за духом. Тому Ісус Христос говорив: Кажу бо Я вам: коли праведність ваша не буде рясніша, як книжників та фарисеїв, то не ввійдете в Царство Небесне! (Матв.5:20)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22208
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 21:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
так, ті що виконують закон ті під проклятям... Закон не можна спастися.

Yur написав:
Ті ж, хто Христа приймає у своє серце й живуть за вірою. Себто виконують усі Божі настанови, що зрештою і є Закон Божий. Десять Божих заповідей залишаються легітимними по сей день.
Ей, народ! Про що ви сперечаєтеся!? ;-D
2Sh_21: По-перше, під прокляттям не ті, що виконують Закон, а ті, що не виконали хоча б одну заповідь із Закону. По-друге, законом можна спастися, якщо його виконати... інша проблема в тому, що без благодаті не можливо все виконати.
А хто спасається благодаттю - той є виконавцем Закону Божого.


Добре прокоментуй ці вірші. Тут чітко написано. І хто виконав увесь Закон знаєш такого крім Христа.

10 А всі ті, хто на діла Закону покладається, вони під прокляттям. Бо написано: Проклятий усякий, хто не триває в усьому, що написано в книзі Закону, щоб чинити оте!
11 А що перед Богом Законом ніхто не виправдується, то це ясно, бо праведний житиме вірою.
12 А Закон не від віри, але хто чинитиме те, той житиме ним.
13 Христос відкупив нас від прокляття Закону, ставши прокляттям за нас, бо написано: Проклятий усякий, хто висить на дереві,
14 щоб Авраамове благословення в Ісусі Христі поширилося на поган, щоб обітницю Духа прийняти нам вірою.
(Гал.3:10-14)



Цитата:
2Yur: Закон Божий - це не лише 10 заповідей, а значно більше, аніж містить Закон Мойсея. Тому що Закон Мойсея був обмежений папірусом, і всього не міг вмістити. Тепер же Закон Божий міститься в серці кожного, хто ходить за духом. Тому Ісус Христос говорив: Кажу бо Я вам: коли праведність ваша не буде рясніша, як книжників та фарисеїв, то не ввійдете в Царство Небесне! (Матв.5:20)

Прокоментуй.
До колоссян 2:13 І вас, що мертві були в гріхах та в необрізанні вашого тіла, Він оживив разом із Ним, простивши усі гріхи, 14 знищивши рукописання на нас, що наказами було проти нас, Він із середини взяв його та й прибив його на хресті, 15 роззброївши влади й начальства, сміливо їх вивів на посміховисько, перемігши їх на хресті!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22210
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 23:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Добре прокоментуй ці вірші. Тут чітко написано. І хто виконав увесь Закон знаєш такого крім Христа.
Добре, прокоментую, як я розумію це.
У Гал.3:10-14 говориться про оправдання законом, а не про виконання закону - тут велика різниця!
Виконувати Закон - це не гріх, а благословіння. Однак, без благодаті виконати весь Закон, щоб потім оправдатися законом - ніхто не може! А отже, ніхто не може покладатися на Закон, бо хто згрішив в одному - винен у всьому! То як оправдаєшся ним? Але виконання закону - це благословіння. :yes:

Евреям був даний чіткий закон, набір правил. Тоді вони заключили завіт з Богом: якщо вони його дотримуються, то мають благословення, а якщо нарушать, то будуть прокляті.(Повт.11)
Христос же, Праведний, був розіп'ятий за гріхи неправедних, і тим самим взяв прокляття порушників Закону на Себе, а благословіння за виконання Закону залишилося. А хто перебуває у Христі, тому Кров Христова омиває всі гріхи, які він чинив до того, як прийняв Христа. А будучи оправданим, християнин, сповняючись благодаттю, береже себе від гріха, і таким чином не грішить, а чинить правду.
Тому перший завіт був не досконалим, оскільки прокляття за гріх породжувало гріх і цей завіт не звільняв від грівного рабства. А Новий Завіт, звільнивши нас від прокляття, зробив нас рабами праведності.

Еф.2:13-14 А тут про те саме говориться. Прийнявши Христа, ми отримали прощення усіх гріхів, бо Христос взяв на Себе прокляття закону, щоб ми жили не для своїх забаганок, а для Бога за духом, виконуючи Закон Божий.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22211
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 23:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
Добре прокоментуй ці вірші. Тут чітко написано. І хто виконав увесь Закон знаєш такого крім Христа.
Добре, прокоментую, як я розуміє це.
У Гал.3:10-14 говориться про.....

Усе правильно якщо людина одягнула праведність Христа, тоді вона виконавиць.
Але виконувати Закон без Христа не можливо, воно обернеться проклятям.

Але є одне але....
Я для чого дав слідуючий вірш
Цитата:
Еф.2:13-14 А тут про те саме говориться. Прийнявши Христа, ми отримали прощення усіх гріхів, бо Христос взяв на Себе прокляття закону, щоб ми жили не для своїх забаганок, а для Бога за духом, виконуючи Закон Божий.


Все одно ти до кінця не зрозумів, дам чіткіше запитання: про які рукописання тут говориться??? з якої середини Христос узяв?
До колоссян 2:14 знищивши рукописання на нас, що наказами було проти нас, Він із середини взяв його та й прибив його на хресті,
15 роззброївши влади й начальства, сміливо їх вивів на посміховисько, перемігши їх на хресті!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22212
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 23:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Добре прокоментуй ці вірші.
10 А всі ті, хто на діла Закону покладається, вони під прокляттям. Бо написано: Проклятий усякий, хто не триває в усьому, що написано в книзі Закону, щоб чинити оте!

Мова про тих, до кого Христос приходить, а вони Його не приймають, відкидують, покладаючись на Закон, до того ж не виконують його до кінця.

Бо не слухачі Закону справедливі перед Богом, але виконавці Закону виправдані будуть. (Римлян 2:13)
. . .
Тож чи не нищимо ми Закона вірою? Зовсім ні, але зміцнюємо Закона.
(Римлян 3:31)


Спрбуйте уважно перечитати повністю 2,3 розділи до Римлян.

Sh_21 написав:
Прокоментуй.
До колоссян 2:13 І вас, що мертві були в гріхах та в необрізанні вашого тіла, Він оживив разом із Ним, простивши усі гріхи, 14 знищивши рукописання на нас, що наказами було проти нас, Він із середини взяв його та й прибив його на хресті, 15 роззброївши влади й начальства, сміливо їх вивів на посміховисько, перемігши їх на хресті!

Йдеться про прощення гріхів, як звершену дію. Жертва Христа є єдиною і остаточною, що не потребує поновлення у виді жертвоприношень, як це було у старозавітні часи.
Зрештою сам Павло й прокоментує:

так і Христос один раз був у жертву принесений, щоб понести гріхи багатьох, і не в справі гріха другий раз з'явитися тим, хто чекає Його на спасіння.

Бо Закон, мавши тільки тінь майбутнього добра, а не самий образ речей, тими самими жертвами, що завжди щороку приносяться, не може ніколи вдосконалити тих, хто приступає.
Інакше вони перестали б приноситись, бо ті, хто служить, очищені раз, уже б не мали жадної свідомости гріхів.
(Євреїв 9:28; 10:1,2)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22214
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2010, 00:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Все одно ти до кінця не зрозумів, дам чіткіше запитання: про які рукописання тут говориться??? з якої середини Христос узяв?
Я розумію, що йдеться саме про прокляття за невиконання закону: Ось, сьогодні я даю перед вами благословення й прокляття: благословення, коли будете слухатися заповідей Господа, Бога вашого, які я наказую вам сьогодні, і прокляття, якщо не будете слухатися заповідей Господа, Бога свого (Повт.11:26-28)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22219
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2010, 07:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
Все одно ти до кінця не зрозумів, дам чіткіше запитання: про які рукописання тут говориться??? з якої середини Христос узяв?
Я розумію, що йдеться саме про прокляття за невиконання закону: Ось, сьогодні я даю перед вами благословення й прокляття: благословення, коли будете слухатися заповідей Господа, Бога вашого, які я наказую вам сьогодні, і прокляття, якщо не будете слухатися заповідей Господа, Бога свого (Повт.11:26-28)


Yur написав:
Йдеться про прощення гріхів, як звершену дію. Жертва Христа є єдиною і остаточною, що не потребує поновлення у виді жертвоприношень, як це було у старозавітні часи.
Зрештою сам Павло й прокоментує:


Тільки хотів би підкреслити що із середини рукописання, я думаю що йде мова про ковчег, бо в ковчезі є 10 заповідей, який символізує увесь закон. І от Христос і прибив це прокляття на хресті, тому немає смислу жити по закону, а тільки хватає жити праведністющо від віри.

похоже місце:
13 А тепер у Христі Ісусі ви, що колись далекі були, стали близькі Христовою кров'ю.
14 Він бо наш мир, що вчинив із двох одне й зруйнував серединну перегороду, ворожнечу, Своїм тілом,
15 Він Своєю наукою знищив Закона заповідей, щоб з обох збудувати Собою одного нового чоловіка, мир чинивши,
16 і хрестом примирити із Богом обох в однім тілі, ворожнечу на ньому забивши.

(Еф.2:13-16)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22223
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2010, 10:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Тільки хотів би підкреслити що із середини рукописання, я думаю що йде мова про ковчег, бо в ковчезі є 10 заповідей, який символізує увесь закон. І от Христос і прибив це прокляття на хресті, тому немає смислу жити по закону, а тільки хватає жити праведністющо від віри.
А це вже філософія. ;-D
Причому тут ковчег? До чого тут 10 заповідей? :?
І чому такий висновок: немає смислу жити по закону, а тільки хватає жити праведністю...? ;-D
Бо як служіння осуду слава, то служіння праведности тим більше багате на славу! (2Кор.3:9)
Тож чи не нищимо ми Закона вірою? Зовсім ні, але зміцнюємо Закона. (Рим.3:31)
А те місце з Ефесян принаймні потрібно порівняти з оригіналом, бо у різних перекладах - по-різному.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22224
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2010, 11:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
Тільки хотів би підкреслити що із середини рукописання, я думаю що йде мова про ковчег, бо в ковчезі є 10 заповідей, який символізує увесь закон. І от Христос і прибив це прокляття на хресті, тому немає смислу жити по закону, а тільки хватає жити праведністющо від віри.
А це вже філософія. ;-D
Причому тут ковчег? До чого тут 10 заповідей? :?


Я не претендую що це правильно, я ж підкреслив моя думка. Коли я не впевнений у чомусь стараюсь писати "я думаю".
Добре, поясніть люди добрі що це значить.

До колоссян 2:14 знищивши рукописання на нас, що наказами було проти нас, Він із середини взяв його та й прибив його на хресті,
15 роззброївши влади й начальства, сміливо їх вивів на посміховисько, перемігши їх на хресті!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22225
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2010, 12:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
От якщо порівнювати Кол 2:14 і Еф.2:14 то бачимо, що "середина" означає перешкода, завіса, заслонка, покривало тощо. А це є не що інше, як прокляття за гріх, яке перешкоджало жити праведно, бо воно свідчило проти нас. Таким чином, диявол мав владу дорікати нам, що ми згрішивши в одному, є винними у всьому, а отже навіки позбавлені Божої слави. Христос же знищив на хресті (взяв на Себе) прокляття за гріх, тобто дарував всім, хто перебуває у Христі, чисту одежу, щоб він більше не грішив. А чистий і омитий Кров'ю Христовою береже себе від гріха, і лукавий його не торкається.
А що таке гріх? Гріх - це не виконання Божих заповідей, Законом бо гріх пізнається. (Рим.3:20)
А що ми пізнали Його, пізнаємо це з того, коли заповіді Його додержуємо. (1Ів.2:3)
А чи означає воно те, що той, хто ходить за духом, зовсім не може згрішити? Ні, може згрішити, але він тут же побачить, що втратив єдність з Богом! І що тоді робити? А про це Іван писав:
Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного. Він ублагання за наші гріхи, і не тільки за наші, але й за гріхи всього світу. (1Iван.2:1)
Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої. (1Iван.1:9)
А якщо ми не визнаємо свої гріхи, то відпали від благодаті, перебуваємо у темряві, ходимо не за духом, а за тілом: Коли ж кажемо, що не маєм гріха, то себе обманюємо, і немає в нас правди!.. А як кажемо, що ми не згрішили, то чинимо з Нього неправдомовця, і слова Його нема в нас! (1Iван.1:8,10)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22226
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2010, 14:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Добре, поясніть люди добрі що це значить.

До колоссян 2:14 знищивши рукописання на нас, що наказами було проти нас, Він із середини взяв його та й прибив його на хресті,
15 роззброївши влади й начальства, сміливо їх вивів на посміховисько, перемігши їх на хресті!

Раніше аби жити по-Божому людина виконувала наказ, який їй подавали ззовні, як написане. Тепер же прийнявши Христа розіп'ятого такий наказ людина отримує зі свого серця.
Себто вона заново народжується, проникається Богом й Закон Духом Святим записується у її серці.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22233
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2010, 21:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Не знаю чому видалили питання це з всіма іншими!!!
Повторю, то як на рахунок 4 заповіді, якщо закон виконувати треба?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22235
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2010, 23:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Повторю, то як на рахунок 4 заповіді, якщо закон виконувати треба?

Й четверту виконувати треба.
Стосовно ж (Луки 14:26), мова про відреченість від земного заради незрівняно більшого (Луки 18:28-30).




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22249
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2010, 16:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Повторю, то як на рахунок 4 заповіді, якщо закон виконувати треба?

Й четверту виконувати треба.

Я так зрозумів ви католик значить порушуєте. І СОнячник порушує, я трохи з вами не згідний на рахунок Закона і якщо я з вами погоджусь і я те ж порушую, і всі християни крім суботників порушують???????
Yur написав:
Стосовно ж (Луки 14:26), мова про відреченість від земного заради незрівняно більшого (Луки 18:28-30).

Не зрозумів до чого ви це написали????




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>