Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:31




Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22098
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2010, 23:05 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
arianov написав:
Як ви вважаєте християнин праведник чи грішник? На це питання існує багато різних думок і всі по соєму це пояснюють. Але відповіді всього дві і якась з них неправдива. Як ви вважаєте?

Християнин - це оправданий грішник, а значить праведний. Всі справжні християни є праведниками, але не всі праведники є християнами, тому що у часи Старого Заповіту теж були праведники, але без Христового оправдання, не наслідувачі Ісуса Христа. Але слід розрізняти 2 види праведності, я б назвала їх: "зовнішня" - та, яку дарує нам Христос, прощаючи та омиваючи нас від гріхів і "внутрішня" - та, яка виходить із нашого обновленого серця, яке бажає жити по правді під впливом і у відповідь на Божу присутність. В такій праведності слід зростати всім, кому дав оправдання Христос.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22107
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 04:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
І як ви думаєте зможете спастися якщо будете виконувати увесь Закон???? Я думаю зможете, а ви його виконаєте, думаю НІ.
Як.2:10 Бо хто всього Закона виконує, а згрішить в одному, той винним у всьому стає.

А я до того ж і знаю, що не виконую :( , але намагаюсь.
бо праведний сім раз впаде та зведеться (Приповісті 24:16)

Цитата:
І ще дайте відповідь: Для чого помер і воскрес Христос?

Смертею смерть поправ, і тим що в гробах, життя дарував.
Умерши за нас на хресті, Христос умертвив гріх. Чим і спасає нас від смерти, даруючи Життя Вічне.
Бо що було неможливе для Закону, у чому був він безсилий тілом, Бог послав Сина Свого в подобі гріховного тіла, і за гріх осудив гріх у тіл,
щоб виконалось виправдання Закону на нас, що ходимо не за тілом, а за духом.
Бо ті, хто ходить за тілом, думають про тілесне, а хто за духом про духовне.
Бо думка тілесна то смерть, а думка духовна життя та мир,
думка бо тілесна ворожнеча на Бога, бо не кориться Законові Божому, та й не може.
І ті, хто ходить за тілом, не можуть догодити Богові.
А ви не в тілі, але в дусі, бо Дух Божий живе в вас. А коли хто не має Христового Духа, той не Його.
А коли Христос у вас, то хоч тіло мертве через гріх, але дух живий через праведність.
А коли живе в вас Дух Того, Хто воскресив Ісуса з мертвих, то Той, хто підняв Христа з мертвих, оживить і смертельні тіла ваші через Свого Духа, що живе в вас.
(Римлян 8:3-11)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22109
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 06:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
А я ще добавлю, що віра удосконалюється ділами

Діла не вдосконалюють віру, а є свідченням віри, бо "віра без діл мертва"! Так само і Авраам повірив Богові, і ЦЕ зарахувалось йому в праведність. А свою віру він підтвердив ділом: не просто повірив, а встав, взяв сина і пішов. Тобто, людина виправдовується ділами віри.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22140
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 21:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Відповідь Соняшнику: Як можна бути християнином і не ходити за духом! Як може християнин ходити за тілом. Нонсенс. Парадокс. Нісенітниця. Чому ми втратили правдиве, дісне значення, хто такий ХРИСТИЯНИН? Людина, яка йде широкою дорогою, НІКОЛИ не може бути християнином, як би вона себе не називала. Християнин - це не той, який себе так називає, а хто ним Є! Неправедного християнина не існує. Той, хто не тільки слухає, а СЛУХАЄТЬСЯ Слова Божого - це християнин. Той, хто не тільки вірує, " Бо й сатана вірує та тремтить", а виконує волю Божу - це християнин.
Хай Бог благословить!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22141
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 21:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
І як ви думаєте зможете спастися якщо будете виконувати увесь Закон???? Я думаю зможете, а ви його виконаєте, думаю НІ.
Як.2:10 Бо хто всього Закона виконує, а згрішить в одному, той винним у всьому стає.

А я до того ж і знаю, що не виконую :( , але намагаюсь.
бо праведний сім раз впаде та зведеться (Приповісті 24:16)


Але ви по ділам ніколи не спасетися, бо не зможети виконати закон, то для чого намагатися?
Золоті слова які змінили Лютера: "А праведний житиме вірою."

Я тобу і дав вам питання, а ви його не зрозуміли

Цитата:
І ще дайте відповідь: Для чого помер і воскрес Христос?


До римлян 5:6 Бо Христос, коли ми були ще недужі, своєї пори помер за нечестивих.
7 Бо навряд чи помре хто за праведника, ще бо за доброго може хто й відважиться вмерти.
8 А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками.
9 Тож тим більше спасемося Ним від гніву тепер, коли кров'ю Його ми виправдані.

18 Ось тому, як через переступ одного на всіх людей прийшов осуд, так і через праведність Одного прийшло виправдання для життя на всіх людей.
19 Бо як через непослух одного чоловіка багато-хто стали грішними, так і через послух Одного
багато-хто стануть праведними.

20 Закон же прийшов, щоб збільшився переступ. А де збільшився гріх, там зарясніла благодать,
21 щоб, як гріх панував через смерть, так само й благодать запанувала через праведність для життя
вічного Ісусом Христом, Господом нашим.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22143
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 22:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
РоманІ написав:
Як можна бути християнином і не ходити за духом! Як може християнин ходити за тілом. Нонсенс. Парадокс. Нісенітниця.
РоманІ, християнин - це не лише той, хто успішно йде за Христом, але й той, хто падає, встає і далі йде.
Християнин - у вузькому розумінні це той ученик, хто увірував Христу і дав обітницю служити Богу, і принаймні став членом Церкви Христової.
Читаємо: ...і в Антіохії найперш християнами названо учнів.(Дiї.11:26)
Але навіть якщо ти отримав духовне хрещення, то це ще зовсім не означає, що ти праведний і ходиш завжди за духом.

А Євангелія хіба не для християн? А апостоли хіба не християнам писали?
От ап.Павло хіба не до християн звертався, називаючи коринтян братами: І я, браття, не міг говорити до вас, як до духовних, але як до тілесних, як до немовлят у Христі... бо ви ще тілесні. (1Кор.3:1,3)

Я себе можу вважати християнином, бо я учень Христовий, але не можу вважати себе праведником, бо я найбільший грішник, якого помилував Бог. Бо коли хтось вважає себе за праведника, то такий не буде виправданий Богом. Бо кожен, хто підноситься, буде понижений, хто ж понижається, той піднесеться. (Лук.18:14)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22145
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 23:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Але ви по ділам ніколи не спасетися, бо не зможети виконати закон, то для чого намагатися?
Золоті слова які змінили Лютера: "А праведний житиме вірою."

Виконувати закон є теж згідно віри. Коли я це роблю, дію за моєю вірою.
Жити, означає щось робити, ділати.
Чи хочеш ти знати, о марна людино, що віра без діл мертва? (Якова 2:20)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22148
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 00:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Але ви по ділам ніколи не спасетися, бо не зможети виконати закон, то для чого намагатися?
Своїми ділами ніхто не оправдається, АЛЕ Бог буде судити по ділам. Що це означає?
Благодать (духовне хрещення) ми отримуємо по вірі, незалежно від діл. Тобто Господь приймає в лоно Церкви кожного грішника, який кається, АЛЕ... якщо ми пізнали Бога і стали Його дітьми, то що посіємо, те будемо жати - тобто повна відповідальність за кожен вчинок.

Бо час уже суд розпочати від Божого дому; а коли він почнеться перше з нас, то який кінець тих, хто противиться Божій Євангелії? А коли праведний ледве спасеться, то безбожний та грішний де зможе з'явитись? (1Петр 4:17-18)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22151
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 01:06 

Востаннє редаговано Протестант 10 квітня 2010, 01:11 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Але ви по ділам ніколи не спасетися, бо не зможети виконати закон, то для чого намагатися?
Золоті слова які змінили Лютера: "А праведний житиме вірою."

Виконувати закон є теж згідно віри. Коли я це роблю, дію за моєю вірою.
Жити, означає щось робити, ділати.
Чи хочеш ти знати, о марна людино, що віра без діл мертва? (Якова 2:20)


Ви напевно не розрізняєте діла від Закону і також діла і віра від праведності?
Це різні речі. Даю цитати.
Від Закону:
Гал.3:10 А всі ті, хто на діла Закону покладається, вони під прокляттям. Бо написано: Проклятий усякий, хто не триває в усьому, що написано в книзі Закону, щоб чинити оте!
До галатiв 5:4 Ви, що Законом виправдуєтесь, полишилися без Христа, відпали від благодаті!
Як.2:10 Бо хто всього Закона виконує, а згрішить в одному, той винним у всьому стає.

Від праведності:
Рим.4:6 Як і Давид називає блаженною людину, якій рахує Бог праведність без діл:
До римлян 6:18 А звільнившися від гріха, стали рабами праведности. 19 Говорю я по-людському, через неміч вашого тіла. Бо як ви віддавали були члени ваші за рабів нечистості й беззаконню на беззаконня, так тепер віддайте члени ваші за рабів праведности на освячення. 20 Бо коли були ви рабами гріха, то були вільні від праведности.
Рим.8:10 А коли Христос у вас, то хоч тіло мертве через гріх, але дух живий через праведність.
Рим.10:9 Бо коли ти устами своїми визнаватимеш Ісуса за Господа, і будеш вірувати в своїм серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся, 10 бо серцем віруємо для праведности, а устами ісповідуємо для спасіння.
2Кор.9:10 А Той, Хто насіння дає сіячеві та хліб на поживу, нехай дасть і примножить ваше насіння, і нехай Він зростить плоди праведности вашої, 11 щоб усім ви збагачувались на всіляку щирість, яка через нас чинить Богові дяку.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22152
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 01:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
Але ви по ділам ніколи не спасетися, бо не зможети виконати закон, то для чого намагатися?
Своїми ділами ніхто не оправдається, АЛЕ Бог буде судити по ділам. Що це означає?
Благодать (духовне хрещення) ми отримуємо по вірі, незалежно від діл. Тобто Господь приймає в лоно Церкви кожного грішника, який кається, АЛЕ... якщо ми пізнали Бога і стали Його дітьми, то що посіємо, те будемо жати - тобто повна відповідальність за кожен вчинок.


Прочитай попередній запис. Я говорив про Закон який оправдумав по ділах.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22155
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 06:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Але навіть якщо ти отримав духовне хрещення, то це ще зовсім не означає, що ти праведний і ходиш завжди за духом.
[/b] (Лук.18:14)

Це залежить що ти маєш на увазі: наше мертве тіло, чи живий дух? Якщо ми народилися згори, тобто народилися від Бога, то сталися Його дітьми, а отже святими та праведними, як праведний Він є. Отже, кожен, хто народився від Бога - той праведник. Але можна народитися згори, але ходити не за духом, а за тілом! Тому апостол Павло написав до коринтян: І я, браття, не міг говорити до вас, як до духовних, але як до тілесних, як до немовлят у Христі... бо ви ще тілесні. (1Кор.3:1,3) Чому він так написав їм? Тому, що вони любили сперечатися в людській (тілесній) мудрості та ділитися, а отже були тілесними, бо духовні мають любов один до одного. А ви не в тілі, але в дусі, бо Дух Божий живе в вас. А коли хто не має Христового Духа, той не Його. А коли Христос у вас, то хоч тіло мертве через гріх, але дух живий через праведність.
Цитата:
Бо коли хтось вважає себе за праведника, то такий не буде виправданий Богом.
Не зустрічав такого в Біблії, навпаки, лише праведні зможуть побачити Бога, тобто лише праведні є спасенними, і праведність наша - це не привід для гордості і похвали собою, бо наша праведність - це Христос.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22156
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 08:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Відповідь Братик: АМІНЬ!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22157
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 08:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Відповідь Братик: АМІНЬ!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22159
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 09:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Я себе можу вважати християнином, бо я учень Христовий, але не можу вважати себе праведником, бо я найбільший грішник, якого помилував Бог. Бо коли хтось вважає себе за праведника, то такий не буде виправданий Богом. Бо кожен, хто підноситься, буде понижений, хто ж понижається, той піднесеться. (Лук.18:14)


Не погоджуся з тобою. Ти наголосив "хтось вважає себе за праведника", Писання говорить що Христос наша праведність, або ми повинні зодягнутися у Христа в Його праведність, а якщо ми з своєю праведністю хочемо перед Бога стати то я згідний з тобою.
І Писання говорить що ми повинні хвалитися, але тільки праведністю та що від Бога, якуВін нам дав коли ми були ще грішниками не виправдані.

1Кор.1:30 А з Нього ви в Христі Ісусі, що став нам мудрістю від Бога, праведністю ж, і освяченням, і відкупленням, 31 щоб було, як написано: Хто хвалиться, нехай хвалиться Господом!

Гал.2:16 А коли ми дізнались, що людина не може бути виправдана ділами Закону, але тільки вірою в Христа Ісуса, то ми ввірували в Христа Ісуса, щоб нам виправдатися вірою в Христа, а не ділами Закону. Бо жадна людина ділами Закону не буде виправдана!

2Кор.9:10 А Той, Хто насіння дає сіячеві та хліб на поживу, нехай дасть і примножить ваше насіння, і нехай Він зростить плоди праведности вашої, 11 щоб усім ви збагачувались на всіляку щирість, яка через нас чинить Богові дяку.

Еф.6:14 Отже, стійте, підперезавши стегна свої правдою, і зодягнувшись у броню праведности....

До филип'ян 1:9 І молюсь я про те, щоб ваша любов примножалась ще більше та більше в пізнанні й усякім дослідженні, 10 щоб ви досліджували те, що краще, щоб чисті та цілі були Христового дня, 11 наповнені плодів праведности через Ісуса Христа, на славу та на хвалу Божу.

Євр.10:38 А праведний житиме вірою. І: Коли захитається він, то душа Моя його не вподобає




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22160
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 10:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ДУЖЕ ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ НА ТЕМУ "Християнин – Праведник" ПРОЧИТАТИ ПОСЛАННЯ ПАВЛА ДО РИМЛЯН І ГАЛАТІВ.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>