Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:48




Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22161
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 11:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Цитата:
Бо коли хтось вважає себе за праведника, то такий не буде виправданий Богом.
Не зустрічав такого в Біблії, навпаки, лише праведні зможуть побачити Бога, тобто лише праведні є спасенними, і праведність наша - це не привід для гордості і похвали собою, бо наша праведність - це Христос.
Поясню: мабуть усі погодяться, що Праведний - це той, хто чинить правду.
Але хто з нас може дякувати Богу за те, що він Праведний, а не такий як отой митник?
Ісус дуже добре пояснив, що таке власна праведність, а що таке Праведність Божа: А для деяких, що були себе певні, що вони ніби праведні, і за ніщо мали інших, Він притчу оцю розповів. Два чоловіки до храму ввійшли помолитись, один фарисей, а другий був митник. Фарисей, ставши, так молився про себе: Дякую, Боже, Тобі, що я не такий, як інші люди: здирщики, неправедні, перелюбні, або як цей митник. (Лук.18:9-11)
Тут ми бачимо приклад того, як християнин може вважати себе спасеним, праведним, побожним. Це праведність у власних очах, але Бог дивиться на нас інакше. Хіба може людина бути оправдана Богом, якщо вона вважає себе за праведника, а отже не визнає свої гріхи, бо не бачить їх?
Читаємо далі: А митник здалека стояв, та й очей навіть звести до неба не смів, але бив себе в груди й казав: Боже, будь милостивий до мене грішного!... Говорю вам, що цей повернувся до дому свого більш виправданий, аніж той. Бо кожен, хто підноситься, буде понижений, хто ж понижається, той піднесеться. (Лук.18:13-14)
Тому то лише той, хто понижає себе і визнає свої гріхи, отримує благодать від Бога. А хто отримав благодать, і ходить за духом, той вже не грішить, бо такий зодягнувся у броню Господньої праведності! Однак, якщо християнин ненароком згрішить, але покається у гріхах, то Господь знову оправдає: не ми себе оправдаємо, а Господь оправдає того, хто визнає себе грішником.
Тому коли ми говоримо про праведність, то повинні розуміти, що вся праведність наша немов поплямована одежа. (Іс.64:6)
Також Павло пояснює, що є велика різниця між власною праведністю та Божою праведністю:
Вони бо, не розуміючи праведности Божої, і силкуючись поставити власну праведність, не покорились праведності Божій.(Рим.10:2)
А тому ми, християни, повинні покоритися праведності Божій, тобто стати рабами праведності, тобто сповняючись Духом Святим, поступати по духу, а не по тілу.
Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне! Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне. (Гал.6:7-8)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22164
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 11:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Хто казав, що ми праведні без Бога. Нас оправдав Христос.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22165
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 12:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
РоманІ написав:
Хто казав, що ми праведні без Бога. Нас оправдав Христос.
"Нас" - це кого? Харизматів? Чи всіх людей?

Хто не покоряється Божій праведності - той ходить у тьмі, але думає, що він є праведний і спасений.

Лише той, хто ходить за духом, той бачить, що його дороги не праві перед Богом. Адже Дух Святий відкриває дітям Божим їхні гріхи, їхні недоліки та слабкості, і так народжені від Бога освячуються, і маючи світильник, наповнений благодаттю, догоджують лише Богу, а не своїм примхам. Це дорога спасіння, святості і праведності.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22170
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 15:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Без віри в Христа чинити правду неможливо.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22172
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 15:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
РоманІ написав:
Без віри в Христа чинити правду неможливо.
:)
А чи можеш ти це речення пояснити детальніше: як саме віра в Христа допомагає чинити правду?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22177
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 19:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Відповідь Соняшнику: Правда - це той самий закон. Через віру в Христа людина наділяється любовю і тоді ми з задоволенням та радістю виконуємо закон,чинимо правду... Інакше коли любові нема, тоді залишається закон, який виконати треба, але неможливо.
Тому то й сказано "ХТО МАЄ ЛЮБОВ ТОЙ ВИКОНАВ ЗАКОН".
Подумай, коли ти мусиш щось робити, а коли ти любиш щось робити.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22187
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 01:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Ви напевно не розрізняєте діла від Закону і також діла і віра від праведності? Це різні речі.

Що різні речі? Милосердя самарянина (Луки 10:33), що теж жив за Законом і милосердя християнина, що живе за вірою? Вдумайтесь.

Цитата:
Даю цитати.
Від Закону:
Гал.3:10 А всі ті, хто на діла Закону покладається, вони під прокляттям. Бо написано: Проклятий усякий, хто не триває в усьому, що написано в книзі Закону, щоб чинити оте!
До галатiв 5:4 Ви, що Законом виправдуєтесь, полишилися без Христа, відпали від благодаті!
Як.2:10 Бо хто всього Закона виконує, а згрішить в одному, той винним у всьому стає.

А хто триває в усьому, хто не згрішив бодай в одному (не вчинив нічого протизаконного) теж проклятий?.

Не можемо ігнорувати Євангелію. Як уже було тут наведено, на запитання багатого юнака (Матвія 19:16-21)
Учителю Добрий, що маю зробити я доброго, щоб мати життя вічне?
Ісус відповідає:
Коли ж хочеш ввійти до життя, то виконай заповіді.
Хіба увійти до життя вічного не є спасінням? То як можемо казати, що спастися по Закону не можна. Га?.
Очевидно відповіді у вас не знайдеться, а шукати її слід в подальших словах Ісуса:
Коли хочеш бути досконалим .. Утім, це вже інша тема.

Милосерддя одинакове у всіх. Хто його чинить, чинить згідно Христа, навіть коли, з тих чи інших причин, не знає Його. Набагато гірше коли люди називають себе християнами й забувають про милосердя, чим і відштовхують від себе Христа.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22189
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 04:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Братик написав:
Але можна народитися згори, але ходити не за духом, а за тілом! Тому апостол Павло написав до коринтян: І я, браття, не міг говорити до вас, як до духовних, але як до тілесних, як до немовлят у Христі... бо ви ще тілесні. (1Кор.3:1,3) Чому він так написав їм? Тому, що вони любили сперечатися в людській (тілесній) мудрості та ділитися, а отже були тілесними, бо духовні мають любов один до одного. А ви не в тілі, але в дусі, бо Дух Божий живе в вас. А коли хто не має Христового Духа, той не Його. А коли Христос у вас, то хоч тіло мертве через гріх, але дух живий через праведність.

Не лише про суперечки і людську мудрість каже Павло.
Усі без винятку, хто народжуються від Духа Святого (згори) продовжують перебувати в плотських тілах і вимушені ходити за плоттю.

Бо маю задоволення в Законі Божому за внутрішнім чоловіком,
та бачу інший закон у членах своїх, що воює проти закону мого розуму, і полонить мене законом гріховним, що знаходиться в членах моїх.
Нещасна я людина! Хто мене визволить від тіла цієї смерти?
(Римлян 7:22-24)
Бо знаємо, що все створіння разом зідхає й разом мучиться аж досі.
Але не тільки воно, але й ми самі, маючи зачаток Духа, і ми самі в собі зідхаємо, очікуючи синівства, відкуплення нашого тіла.
(Римлян 8:22,23).


Остаточне відкуплення людина душевно/тілесна отримує у Преображенні.

Мусить бо тлінне оце зодягнутись в нетління, а смертне оце зодягтися в безсмертя.
А коли оце тлінне в нетління зодягнеться, і оце смертне в безсмертя зодягнеться, тоді збудеться слово написане: Поглинута смерть перемогою!
(1-е Кор. 15:53,54)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22190
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 05:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Ісус дуже добре пояснив, що таке власна праведність, а що таке Праведність Божа: А для деяких, що були себе певні, що вони ніби праведні, і за ніщо мали інших, Він притчу оцю розповів. Два чоловіки до храму ввійшли помолитись, один фарисей, а другий був митник. Фарисей, ставши, так молився про себе: Дякую, Боже, Тобі, що я не такий, як інші люди: здирщики, неправедні, перелюбні, або як цей митник. (Лук.18:9-11)
Тут ми бачимо приклад того, як християнин може вважати себе спасеним, праведним, побожним. Це праведність у власних очах, але Бог дивиться на нас інакше.

Тут ми бачимо приклад того, як фарисей може вважати себе праведним, а не зодягнутий у Христову праведність християнин.
Цитата:
Тому коли ми говоримо про праведність, то повинні розуміти, що вся праведність наша немов поплямована одежа. (Іс.64:6)
Тому нам не слід покладатися на нашу праведність, але на Христову.
Цитата:
Також Павло пояснює, що є велика різниця між власною праведністю та Божою праведністю:
Вони бо, не розуміючи праведности Божої, і силкуючись поставити власну праведність, не покорились праведності Божій.(Рим.10:2)

Ось тут я з тобою абсолютно згоден! Тому, силкуючись оправдатися власною праведністю, ми тим самим не коримося праведності Божій!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22193
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 12:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur, я з вашими дописами здебільшого погоджуюся, окрім одного:
Yur написав:
Усі без винятку, хто народжуються від Духа Святого (згори) продовжують перебувати в плотських тілах і вимушені ходити за плоттю.
Просто хочу уточнити, бо ап.Павло писав: Бо ходячи в тілі, не за тілом воюємо ми... (2Кор.10:3)
Ходити за плоттю вимушений лише той християнин, який не народжений згори або духовно мертвий.

Якщо християнин отримав Духа Святого, то він уже має вибір: ходити за духом або ходити за тілом.
Те що писав ап.Павло у 7 розділі до Римлян Нещасна я людина! Хто мене визволить від тіла цієї смерти?, то там він описував стан тілесного християнина. А у 8 розділі Павло пише: Тож немає тепер жадного осуду тим, хто ходить у Христі Ісусі не за тілом, а за духом... Тому то, браття, ми не боржники тіла, щоб жити за тілом; бо коли живете за тілом, то маєте вмерти, а коли духом умертвляєте тілесні вчинки, то будете жити. (Рим.8:1,12-13)

А щоб не ходити за тілом, то ми повинні розіпяти своє тіло, тобто умертвити усі тілесні забаганки, як писав Павло до галатів: Я розп'ятий з Христом. І живу вже не я, а Христос проживає в мені... А ті, що Христові Ісусові, розп'яли вони тіло з пожадливостями та з похотями. (Гал.2:19-20;5:24)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22196
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 14:00 

Востаннє редаговано Протестант 11 квітня 2010, 14:26 (всього 3 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Ви напевно не розрізняєте діла від Закону і також діла і віра від праведності? Це різні речі.

Що різні речі? Милосердя самарянина (Луки 10:33), що теж жив за Законом і милосердя християнина, що живе за вірою? Вдумайтесь.
А хто триває в усьому, хто не згрішив бодай в одному (не вчинив нічого протизаконного) теж проклятий?.

так, ті що виконують закон ті під проклятям. А як ви думаєте чому Христос прийняв за нас проклятя?

10 А всі ті, хто на діла Закону покладається, вони під прокляттям. Бо написано: Проклятий усякий, хто не триває в усьому, що написано в книзі Закону, щоб чинити оте!
11 А що перед Богом Законом ніхто не виправдується, то це ясно, бо праведний житиме вірою.
12 А Закон не від віри, але хто чинитиме те, той житиме ним.
13 Христос відкупив нас від прокляття Закону, ставши прокляттям за нас, бо написано: Проклятий усякий, хто висить на дереві,
14 щоб Авраамове благословення в Ісусі Христі поширилося на поган, щоб обітницю Духа прийняти нам вірою.

(Гал.3:10-14)

Питання: А що ви хочете сказати що ви не згрішіте ніколи і зараз не згрішите ???????????????????????

Читайте уважніше "Бо хто всього Закона виконує, а згрішить в одному, той винним у всьому стає." Як.2:10
5 Він нас спас не з діл праведности, що ми їх учинили були, а з Своєї милости через купіль відродження й обновлення Духом Святим,
6 Якого Він щедро вилив на нас через Христа Ісуса, Спасителя нашого,
7 щоб ми виправдались Його благодаттю, і стали спадкоємцями за надією на вічне життя.
(Тит.3:5-7)

Цитата:
Милосерддя одинакове у всіх. Хто його чинить, чинить згідно Христа, навіть коли, з тих чи інших причин, не знає Його. Набагато гірше коли люди називають себе християнами й забувають про милосердя, чим і відштовхують від себе Христа.

Що ви маєте на увазі милосердя?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22197
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 14:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Усі без винятку, хто народжуються від Духа Святого (згори) продовжують перебувати в плотських тілах і вимушені ходити за плоттю.

Хочу тільки добавити до слів СОНЯЧНИКА. Є рецепт щоб не ходити за тілом, а тільки за духом.

16 І кажу: ходіть за духом, і не вчините пожадливости тіла,
17 бо тіло бажає противного духові, а дух противного тілу, і супротивні вони один одному, щоб ви чинили не те, чого хочете.
18 Коли ж дух вас провадить, то ви не під Законом.
(Гал.5:16-18)

P.S.
14 Як слухняні, не застосовуйтеся до попередніх пожадливостей вашого невідання,
15 але за Святим, що покликав вас, будьте й самі святі в усім вашім поводженні,
16 бо написано: Будьте святі, Я бо святий!

(1Петр.1:14-16)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22202
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 19:38 

Востаннє редаговано Yur 11 квітня 2010, 20:32 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Якщо християнин отримав Духа Святого, то він уже має вибір: ходити за духом або ходити за тілом.
Те що писав ап.Павло у 7 розділі до Римлян Нещасна я людина! Хто мене визволить від тіла цієї смерти?, то там він описував стан тілесного християнина. А у 8 розділі Павло пише: Тож немає тепер жадного осуду тим, хто ходить у Христі Ісусі не за тілом, а за духом... Тому то, браття, ми не боржники тіла, щоб жити за тілом; бо коли живете за тілом, то маєте вмерти, а коли духом умертвляєте тілесні вчинки, то будете жити. (Рим.8:1,12-13)

Ігнорувати Євангельськими цитатами, персмикувати ними -- НЕ ГОДИТЬСЯ в жодному випадку!
Хіба Павло, коли писав до Римлян: Нещасна я людина! Хто мене визволить від тіла цієї смерти? (Римлян 7:24); не про себе пише??. Чи може він тоді ще не отримав Духа Святого?.
Чому ігноруєте словами: Бо знаємо, що все створіння разом зідхає й разом мучиться аж досі.
Але не тільки воно, але й ми самі, маючи зачаток Духа, і ми самі в собі зідхаємо, очікуючи синівства, відкуплення нашого тіла.
(Римлян 8:22,23).

То як можете стверджувати, що ходити за плоттю вимушений лише той християнин, який не народжений згори або духовно мертвий, коли такі як Павло, що мають зачаток Духа, зідхають і очікують відкуплення тіла?.

Цитата:
А щоб не ходити за тілом, то ми повинні розіпяти своє тіло, тобто умертвити усі тілесні забаганки, як писав Павло до галатів: Я розп'ятий з Христом. І живу вже не я, а Христос проживає в мені... А ті, що Христові Ісусові, розп'яли вони тіло з пожадливостями та з похотями. (Гал.2:19-20;5:24)

Спершу треба стати таким як Павло. Але й він не є визволеним від тіла смерти й потерпає від нього. Остаточне визволення, як пише Павло, у преображенні, що станенеться після нашої фізичної смерти (1-е Кор 15:53,54).

Спробую вийти окремою темою про те, що є ходити за плоттю і що є життя духовне.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22203
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 20:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
ті що виконують закон ті під проклятям.

Прокляття людина накликала на себе не виконанням Закону, а непослухом. Закон був даний людині, аби вона й далі не відходила від Бога й чекала на прихід свого Визволителя.
Ті, хто виконували Закон очікуючи Месію, як праведник Симен (Луки 2:5-34), й отримали визволення від Спасителя.

Sh_21 написав:
А як ви думаєте чому Христос прийняв за нас проклятя?

Уже говорив, аби це прокляття, себто гріх, Собою умертвити.
Таке враження, що подаєте різнокольрові цитати не бажаючи вникнути у них. Адже покладатися на діла Закону стосується тих, хто не бажає прийняти Христа. Ті ж, хто Христа приймає у своє серце й живуть за вірою. Себто виконують усі Божі настанови, що зрештою і є Закон Божий. Десять Божих заповідей залишаються легітимними по сей день.

Sh_21 написав:
Питання: А що ви хочете сказати що ви не згрішіте ніколи і зараз не згрішите ???????????????????????

Такого я сказати не можу, хоча б і хотів припинити грішити. Уповаю на Бога й вірю Йому, що даси мені сили протистояти гріху, що у мені. Зрештою таке протистояння гріху повністю відповідає Божим настановам не грішити.

Sh_21 написав:
Що ви маєте на увазі милосердя?

Перш за все вчинки в стосунку до ближнього. Бо хоч милосердя і є станом душі, без його виявлення в стосунку до когось, воно є ніщо.
Тому й каже Апостол:
Чи хочеш ти знати, о марна людино, що віра без діл мертва? (Якова 2:20)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин – праведник?
22205
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 21:14 

Востаннє редаговано Протестант 11 квітня 2010, 21:21 (всього 3 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Таке враження, що подаєте різнокольрові цитати не бажаючи вникнути у них. Адже покладатися на діла Закону стосується тих, хто не бажає прийняти Христа. Ті ж, хто Христа приймає у своє серце й живуть за вірою. Себто виконують усі Божі настанови, що зрештою і є Закон Божий. Десять Божих заповідей залишаються легітимними по сей день.


Я то вник, а ви бачу не хочете, я для того і подав вам різні кольори щоб ви вникли, що Закон не можна спастися.
37 Він же промовив йому: Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою.
38 Це найбільша й найперша заповідь.
39 А друга однакова з нею: Люби свого ближнього, як самого себе.
40 На двох оцих заповідях увесь Закон і Пророки стоять.

(Матв.22:37-40)

До колоссян 2:13 І вас, що мертві були в гріхах та в необрізанні вашого тіла, Він оживив разом із Ним, простивши усі гріхи, 14 знищивши рукописання на нас, що наказами було проти нас, Він із середини взяв його та й прибив його на хресті, 15 роззброївши влади й начальства, сміливо їх вивів на посміховисько, перемігши їх на хресті!
Я думаю ви знаєте про що тут мова йде???? пояснете До колоссян 2 ???




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>