Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:14




Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16833
UNREAD_POSTДодано: 29 березня 2009, 19:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Добре що ближні помічають! :lol:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16835
UNREAD_POSTДодано: 29 березня 2009, 19:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Добре що ближні помічають! :lol:

Так власне... Якраз той хто помічає недоліки ближнього, той як правило не бачить своїх.
А хто бачить свою вину перед Богом, той не стане "займатися" проблемами свого ближнього - бо сам в небезпеці. [mrgreen]




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16847
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2009, 17:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ні, він не бачитеме осколка в браті свому тому що у нього горить любов, а не небеспека змушує його не звертати уваги.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16920
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2009, 20:32 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 червня 2009, 08:27
Написано: 8
гріх на смерть це не є щось раптове і не сподіване.
це не означає що хтось випадково сказав якесь слово проти Духа
чи зрікся Христа (побоявся визнати що він віруючий)
і Бог митєво забирає свою благодать.
Чи людина була віруючою сказавши щось не те,за одну мить стала невіручою.
такого не існує! бути такого не може!
Тоді можна б було поставити Його спасіння під сумнів,як досконале спасіння.
і любов Його була б не досконала.
Бог завжди прощає.Нема такого гріха який Бог не міг би вибачити.
коли б наші діти нас зневажали і не корилися нам,чи ми б їх знищували якби мали можливість?чи б не чекали з надією,щоб вони навернулися.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16921
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2009, 21:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
andryt, звичайно, Бог прощає всякий гріх, але якщо грішник визнає свій гріх.
Однак, з прикладів ми бачимо, що дуже багато людей, скоївши один гріх, потопають у гріхах, не повертаючись до Бога в покаянні. Крім того, є безліч прикладів, коли людина живучи в гріхах вважає себе спасенною і праведною, що їй також заважає покаятися. Очевидно, що такі люди втратили милість Божу і вони помирають у своїх гріхах.
Тому то хоча Бог готовий простити, але грішник не може прийти до покаяння.
Я знаю дуже багато прикладів навіть коли людина була віруючою майже все життя, але впавши одного разу в гріх, вже не може навернутися до Бога, і помирає в гріхах.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16923
UNREAD_POSTДодано: 07 квітня 2009, 04:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
гріх на смерть це не є щось раптове і не сподіване.
андрит, а що тоді на твою думку є гріхом на смерть, ти так і не дав відповідь...
Я вважаю, що гріх на смерть це тоді коли людина СВІДОМО відкидає Ісуса Христа як свого спасителя. Я згідний що християнин може заблуджуватися, навіть впадати у лжевчення, але він завжди має можливість покаятися та повернутися на істинний шлях.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16935
UNREAD_POSTДодано: 07 квітня 2009, 15:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Я вважаю, що гріх на смерть це тоді коли людина СВІДОМО відкидає Ісуса Христа як свого спасителя. Я згідний що християнин може заблуджуватися, навіть впадати у лжевчення, але він завжди має можливість покаятися та повернутися на істинний шлях.

Ну так, можливість покаятися має кожен, але не кожен може це зробити. От ти кажеш, що це коли людина СВІДОМО відкидає Ісуса Христа, а я вважаю, що людина відкидає надію на спасіння через Ісуса Христа не свідомо.

Тобто Бог сам дає людині покаяння, і це велика милість Божа, якщо будь хто з нас може приклонятися перед Богом в молитві і переживати благодать Духа Святого!
Але скільки людей, які згрішили гріхом на смерть і не розкаялися в тому гріхові! І ці люди можуть вважати себе правильними християнами, можуть проповідувати Слово Боже в церкві, можуть молитися на показ, але ходити в пітьмі, без Бога, без благодаті, без покаяння, без спасіння. А інші люди, які згрішили гріхом на смерть, попадають під вплив диявола, який їм шепче, що спасіння для них нема і що ніби їм Бог не простить гріх. Такі ж люди залишають церкву і потопають ще більше в гріхах.

А іншим Бог дає милість і приводить їх до покаяння, але ця милість до певної міри...
Тому то ми повинні мати страх Божий і берегти себе в святості, і як писав ап.Іван:
1Iван.2:1 Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного.

Бог, прощаючи гріхи, застерігав: "Іди, і більше не гріши!". Але якщо ми знову і знову впадаємо в гріх, то врешті решт ми потонемо і більше ніколи не навернемося до Бога.
І якщо ми будемо далі грішити, то як каже ап.Павло:
Євр.6 4 Не можна бо тих, що раз просвітились були, і скуштували небесного дару, і стали причасниками Духа Святого, 5 і скуштували доброго Божого Слова та сили майбутнього віку, 6 та й відпали, знов відновляти покаянням, коли вдруге вони розпинають у собі Сина Божого та зневажають.
Євр.10 38 А праведний житиме вірою. І: Коли захитається він, то душа Моя його не вподобає. 39 Ми ж не з тих, хто хитається на загибіль, але віруємо на спасіння душі.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16982
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2009, 20:44 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 червня 2009, 08:27
Написано: 8
привіт.гріх на смерть це коли людина відкидає спасіння.але це зовсім не означає що вона більше не навернеться.
хто дає нам покаяння?ми самі до цього додумуємося чи Дух Святий притягує нас до Сина Свого.
хіба Він не знає що ми можем впасти і залишити Його,ще до того як ми це зробим.
якщо Він Всемогутній Бог знаючи наше зрадливе серце нечисті помисли та майбутні наші гріхи,Обявляє Свого Дорогоцінного Сина для Чого для засуду в майбутньому чи для вічного спасіння.Він прощає нам всі гріхи навіть ті що ми ще зробимо чи тільки минулі?
Він прощає все навіть те що ми ще зробимо він простив давно.
Господь дає нам благодать (незаслужена милість)щоб врятувати нас.чим ми можем Йому відячити?
Хіба Він не знає що ми немічні що без Духа Його ми не можем робити нічого.(Його Дух робить в нас через нас діла)
Ісус говорив до своїх учнів коли ті питали хто найбільший в Його Царстві."хто впокориться і стане як ця дитина той найбільший у Царстві.дитина може тільки приймати більше нічого,якщо батьки забудуть про дитя воно помре без їжі та уваги.
Бог як люблячий батько (не такий як земний наш батько)завжди дає милість на покаяння
він чекає кожного Він багатомилостивий та довготерпеливий.
памятаєте Господь говорячи з Фарисеями про одруження коли ті випробовуючи його спитали: Мойсей сказав коли дружина згрішить перелюбом перед своїм чоловіком то чоловік може їй дати листа розвідного і відпустити.Господь сказав то за ваше жорсткосердя Мойсей наказав дати листа розвідного а спочатку так не було що Бог спарував людина нехай не розлучує.Ісус говорить що людське серце не може простити зраду.бо воно жорстоке.(в Бога серце таке саме як наше? він не прощає зраду?)в Бога серце в якому тільки досконала Любов та всепрощення.він прощає навіть тоді коли людина зрадить Його.
А гріх на смерть.це просто обманута людина яка думає що Бог ненавидить її через якийсь гріх і втікає від його любові думаючи що він не простить її більше ніколи.але це є просто брехня в яку людина повірила.чи зробивши один й той самий гріх вже сотий раз думає що Боже терпіння вже закінчилося і він не простить вже більше.але це є брехня в яку людина щиро вірить.
Людина не спасенна не може ходити в церкву,розказувати про Христа.Вона може думати що Бог її не любить чи вона втратила спасіння.але це далеко не так.
Сатана повністю позбавлений всякої влади Христос переміг сильного.все що він може це брехати що Бог більше тебе не любить,ти втратив спасіння,ти зробив багато гріхів бувши віруючим.Бог не прийме тебе коли ти згрішиш.ти вже використав весь ліміт гріхів.ти грішиш самовільно тобі нема вже прощення,ти зневажив Духа тобі не проститься.це все брехня сатана в цьому дуже вправний а ми щиро приймаєм ніби то від Бога,забуваючи що сатана знає писання куда краще за нас.
Бог оправдав нас Кровю Свого Сина Ісуса Христа і приймає нас такими якими ми є.Він очишує і змінює нас на Образ Свого Сина а не ми самі це робимо.
Щоб ніхто не міг похвалитися.(що я сам вистояв).ми спасаємося Його благодатю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16991
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2009, 11:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
andryt, насправді не все так просто, як би того хотілося.
andryt написав:
Він прощає нам всі гріхи навіть ті що ми ще зробимо чи тільки минулі?
Він прощає все навіть те що ми ще зробимо він простив давно.

Насправді не так. Бог не прощає автоматично гріхи. Біблія каже інакше. Бог прощає лише у випадку, коли людина приносить гідний плід покаяння, коли розкаюється у своїх гріхах і коли прощає іншим людям. Тому Христос навчав молитися так:
Матв.6:12 І прости нам довги наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим...
14 Бо як людям ви простите прогріхи їхні, то простить і вам ваш Небесний Отець. 15 А коли ви не будете людям прощати, то й Отець ваш не простить вам прогріхів ваших.

Марка 11 25 І коли стоїте на молитві, то прощайте, як маєте що проти кого, щоб і Отець ваш Небесний пробачив вам прогріхи ваші. 26 Коли ж не прощаєте ви, то й Отець ваш Небесний не простить вам прогріхів ваших.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16993
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2009, 07:15 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 червня 2009, 08:27
Написано: 8
я розумію.але хіба не Дух дає нам покаяння коли ми згрішили?а Він би не дав нам якби не простив перше.Бо якщо перше не буде прощення тоді не буде і покаяння.або якщо нема покаяння то нема і прошення.
"ніхто не прийде до Мене якщо Отець мій не притягне Його".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16995
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2009, 14:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ісус Христос говорив:
Матв.11:28 Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!
Лук.11:9 І Я вам кажу: просіть, і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам!
Звісно, християнином може стати лише покликаний, лише той, кого прикличе Господь.
І Бог хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди.(1Тим.2:4).
Але не забуваймо, що багато покликаних, та вибраних мало (Матв.22:14).
Бо написано: Будьте святі, Я бо святий! І коли ви Отцем звете Того, Хто кожного, не зважаючи на особу, судить за вчинок, то в страху провадьте час вашого тимчасового замешкання. (1Петр.1:16-17).
Бо час уже суд розпочати від Божого дому; а коли він почнеться перше з нас, то який кінець тих, хто противиться Божій Євангелії? А коли праведний ледве спасеться, то безбожний та грішний де зможе з'явитись? (1Пет.4:18)
Отже, пам'ятаймо ці слова, бо Бог є Святий і ніщо нечисте перед Ним не встоїть. Бог довготерпеливий та многомилостивий, але й справедливий.
Тому, неправедний нехай чинить неправду ще, і поганий нехай ще опоганюється. А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується!(Об.22:11)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16996
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2009, 19:03 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2009, 19:55
Написано: 1
І Бог хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди.(1Тим.2:4).
-скажіть будь-ласка а у чому полягає правда?!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16998
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2009, 21:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Андроній написав:
І Бог хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди.(1Тим.2:4)
-скажіть будь-ласка а у чому полягає правда?!

Дякую за доречне питання.
Ісус Христос сказав:
Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене. (Iван.14:6)
Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете, і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить! (Iван.8:31-32)... себто вільними від гріха.

Ап.Павло до Римлян пояснює так (Рим.3):
20 Бо жадне тіло ділами Закону не виправдається перед Ним, Законом бо гріх пізнається. 21 А тепер, без Закону, правда Божа з'явилась, про яку свідчать Закон і Пророки. 22 А Божа правда через віру в Ісуса Христа в усіх і на всіх, хто вірує, бо різниці немає, 23 бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави, 24 але дарма виправдуються Його благодаттю, через відкуплення, що в Ісусі Христі, 25 що Його Бог дав у жертву примирення в крові Його через віру, щоб виявити Свою правду через відпущення давніше вчинених гріхів, 26 за довготерпіння Божого, щоб виявити Свою правду за теперішнього часу, щоб бути Йому праведним, і виправдувати того, хто вірує в Ісуса.

Отже, Божа правда полягає в тому, що кожен грішник може через віру в Ісуса Христа прийняти Його благодать, яка зробить його праведним, тобто вільним від гріха.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
17006
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2009, 21:05 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 червня 2010, 00:30
Написано: 1
Якщо людина вчинила гріх на смерть, то теоретично вона може покаятись. Але справа в тому, що Бог не дає їй покаяння, наприклад як Юді що зрадив Христа. "Якщо будеш шукати Його, то ти знайдеш Його,а якщо залишиш Його, Він залишить тебе назавжди." (1 Хр.28:9)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
17020
UNREAD_POSTДодано: 19 квітня 2009, 04:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
andryt, Амінь! Слава і вічна хвала нашому Господу!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>