Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:33




Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
901
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 08:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Згоден, Тарасе! Але от цікаво, але ж буває, що Бог дає грішній людині життя, але вона не кається (не може покаятися!).
Я думаю, що у такому випадку не те, що гріх такий не прощаючий, а що ворог душ наших не допускає такого грішника до покаяння (напр. алкоголічний вплив тощо). Однак, я гадаю, що допоки людина може просити прощення у Бога, то Бог сильний простити.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
907
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 13:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю, що якщо Бог не дає людині покаяння, то це у випадку хули на Духа Святого. Тобто не те, що людина не хоче покаятись, а вона просто вже не може.(я не говорю про сумніви від диявола в тому, що Бог може простити.)




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
909
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 13:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Але ж власне, я не думаю, що Бог дає життя, а не дає покаяння! То сам диявол, мабуть, не допускає цю людину до покаяння (через різні гріхи).
А ще одне: часто буває, що люди в молодому віці (як християни, так і не віруючі) закінчують своє життя трагічно! Чи можна вважати, що це пов'язано з гріхами, які Бог не прощає (напр. хула на Духа Святого)?
І чи є у Біблії приклади, коли б праведник загинув трагічно?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
911
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 13:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Відносно праведника, який загинув трагічно, то такі були. Напр. цар Йосія. Відносно того, що Бог дає життя, то написано, що залишається лише якесь страхтливе очікування суду.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
929
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 19:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
В Біблії не дається такого пояснення трагічної смерті. Тобто, якщо людина загинула трагічно це зовсім не означає що вона загинула духовно. Існують певні причини чому Бог допустив таку смерть.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
935
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 20:51 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Тарас написав:
Відносно праведника, який загинув трагічно, то такі були. Напр. цар Йосія.

Щодо Йосії... Це був один з найкращих найбільш богобійних царів. Але тим не менше його трагічна смерть була наслідком його непослуху Божим наказам. Ми звикли, що Господь говорить лише через пророків, але в цьому випадку Біблія говорить, що якийсь там єгипетський цар мав наказ Божий. Він це й повідомив Йосії:

Що мені до тебе, царю Юдин? Не проти тебе приходжу я сьогодні, але проти дому, що воює зо мною. А Бог наказав мені спішити. Не протився Богові, що зо мною, і нехай Він не знищить тебе! Та Йосія не відвернувся від нього, але перебрався, щоб воювати з ним, і не послухався слів Нехо, що були з Божого наказу 2Пар.35:22.

Але це вже інша тема. Це не відноситься до смертного гріха. У Біблії є цікава закономірність: чим ближче людина до Бога, тим більш вимогливо Бог ставиться до неї. Згадайте Мойсея...
Зі сторони, з людських поглядів може здаватися, що це суди Божі, Бог карає, а це - велика милість Господня.
А ця історія з Йосією дуже повчальна. Бог може говорити не лише через пророків, як ми звикли, а і через якусь незначну, неавторитетну в наших очах людину, через ослицю... (Як було з Валаамом)




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1199
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2006, 12:31 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 травня 2006, 19:48
Написано: 4
Ну по-перше, Петро не міг згрішити гріхом на смерть хоча б і тому, що коли він відрікався від Ісуса, то він ще тоді навіть не був народжений згори! Він ще тоді був мертвим духовно... По-друге, Петро не відрікся Ісуса назовсім, він дуже швидко покаявся в свому гріху. А я говорив про такий гріх, коли людина віруюча народжена згори доходить до такого стану, коли свідомо визнає, що Ісус їй більше не потрібен і покаятися вже не може....
Коли я тільки народився згори, то диявол мені нав'язував думку постійно що я схулив на Духа Святого і вчинив смертний гріх. Так як я був ще не утверджений, то досить довго боровся з цією думкою і мучився... :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1201
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2006, 12:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
angel_sm написав:
А я говорив про такий гріх, коли людина віруюча народжена згори доходить до такого стану, коли свідомо визнає, що Ісус їй більше не потрібен і покаятися вже не може...

Так от власне про те йде мова: до такого стану людина може дійти через гріх на смерть. А всяка неправда - є гріхом на смерть! Чи не так? Очевидно, що всякий свідомий гріх - є гріхом на смерть... Звичайно, коли ми через гріх втрачаємо мир з Богом, то диявол нас не допускає до покаяння (посилає всякі думки)! Але Бог не хоче смерти грішника! І якщо людина захоче залишити свій гріх (покається), то Бог сильний знову її оживити! Чи не так?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1204
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2006, 17:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Будь-який гріх є гріхом на смерть. Але коли людина кається в цьому, Бог її оновляє і прощає гріх, так як ми всі люди і живемо на землі. Однак, як сказав ангел_см, коли людина свідомо робить вибір що їй Христос не потрібен, то як може покаятись?
Цитата:
Коли я тільки народився згори, то диявол мені нав'язував думку постійно що я схулив на Духа Святого і вчинив смертний гріх. Так як я був ще не утверджений, то досить довго боровся з цією думкою і мучився...

Я думаю, кожен християнин проходив через це випробування. :D




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5553
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2006, 09:08 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
А що у вашому розумінні власне хула на Духа Святого? Як думаєте, це лише відречення чи ще щось... :?




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5568
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2006, 21:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Особисто я не знаю, але думаю так:
Хула - це богозневага, злослів'я тощо.
Як можна зневажити Духа Святого?
Може, якщо злословити людей, що мають завдаток Духа Святого, що водяться Духом Святим... А може це просто зухвала зневага...

Але якби не було, коли Господь дає нам покаяння, то навіщо нам допевнятися що таке хула... Хто вибраний Богом для спасіння, той ніколи не хулитиме Духа Святого.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16818
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2009, 12:00 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 червня 2009, 08:27
Написано: 8
я думаю що гріх на смерть це коли людина відрікається віри в Ісуса.це не тільки слова але й діла.тобто людина не бажає мати нічого спільного з християнами.повне зречення.але така людина має час покаятись Дух завжди промовляє та обявляє їй правду.але людська позиція не приймати ніщо від Бога.
згадаєм фарисеїв вони зневажали Духа (хоч знали що сатана не може таких речей робити)
"ми знаєм що ти учителю прийшов від Бога бо не може ніхто таких діл робити як ти робиш коли Бог з ним не буде"
коли фарисеїв поставили перед вибором "чи це не син Давидів"вони щось відповісти людям або визнати Його Христом і цим самим визнати що він правдиво їх звинувачував в лицемірстві і прийняти його вчення.або відректися свідомо від Нього.що вони и зробили пояснивши людям що біс в ньому робить чудеса.
що Господь каже коли ви поміняєте позицію "коли я пальцем божим вигоню демонів то настало для вас царство Боже"
чи Бог не давав їм засвідчення і не давав їм покаяння
коли не ввіруєте в мене то помрете в своїх гріхах.
вони не приймали тому що їм не потрібно було такого Христа.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16819
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2009, 17:21 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 червня 2009, 08:27
Написано: 8
чи Бог відкинув фарисеїв і не давав їм покаяння?чи Дух більше не працював з ними не стукав їхні серця?через те що вони зневажили св.Духа і зреклися Христа?
я вважаю що ні.бо Дух свідчив їм далі про Христа.
вони знали що воскрес Він коли солдати прийшли и сказали що сталося біля гробу Ісуса.
а також коли вислуховували Степана (Дії 7)який говорив що їхні батьки переслідували пророків які звіщали прихід Праведного ,вони ж стали для Нього убійниками.
далі він каже що отримавши закон через зарядження анголів вони не зберігають його.
що фарисеї та ті що були в синедріоні зробили вони стали кричати та затуляти собі вуха .Тобто противитись правді.те що Дух до них промовляв.
отже вважаю що це була їхня позиція противитись правді якщо вона їм не вигідна.
але як бачимо Бог не поклав на них крапку Він звіщав надалі але вони обрали не слухати (не вірити)
я так розумію що гріх на смерть це відречення від любові Христа (ярий спротив істині).але Христос чекає чи та людина не навернеться знову.Любов ніколи не втрачає надії.
той хто згрішив на смерть має можливість навернутись і покаятись в скоєному Бог завжди прийме.
не обовязково людина яка згрішила на смерть скоро помирає.
Бог чекає завжди.Він любить


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16820
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2009, 17:29 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 червня 2009, 08:27
Написано: 8
вважаю цю тему треба повністю дослідити.
"пізнайте правду і правда вас вільними зробить"
чи багато віруючих попадалися на обман сатани
який навязував їм думку що вони вже згрішили цим гріхом.
що немає вороття назад.і нищив віру в Божу лубов через Ісуса Христа.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
16828
UNREAD_POSTДодано: 29 березня 2009, 19:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
andryt
Звісно, Бог прощає всі гріхи і навіть богозневагу кожному, хто навертається до Бога з покаянням!
І поки людина відчуває себе винною перед Богом, до тих пір Бог хоче цю людину спасти. Адже Дух Святий відкриває нам наші недоліки і наші провини, щоб ми зі страхом Божим приносили достойний плід покаяння.

Але якщо людина не помічає своїх гріхів перед Богом, то можливо вона відступила від Бога, а отже духовно померла.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>