Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:53




Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Кому належить влада в Церкві?
4056
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2006, 15:45 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Почну з питання "Кому належить влада в Церкві?"


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4063
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2006, 17:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Христос Голова Церкви, Сам Спаситель тіла! І як кориться Церква Христові, так і дружини своїм чоловікам у всьому. Еф.5:23-24

Слухайтесь ваших наставників та коріться їм, вони бо пильнують душ ваших, як ті, хто має здати справу. Нехай вони роблять це з радістю, а не зідхаючи, бо це для вас не корисне. Євр.13:17

Цитата:
28 Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу, яку власною кров'ю набув Він. 29 Бо я знаю, що як я відійду, то ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадити не будуть... 30 Із вас самих навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою... 31 Тому то пильнуйте, пам'ятаючи, що я кожного з вас день і ніч безперестань навчав зо слізьми ось три роки. 32 А тепер доручаю вас Богові та слову благодаті Його, Який має силу будувати та дати спадщину, серед усіх освячених.
Дiї.20:28-32




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4067
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2006, 20:15 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Сонячник написав:
Христос Голова Церкви, Сам Спаситель тіла! І як кориться Церква Христові, так і дружини своїм чоловікам у всьому. Еф.5:23-24

Гадаю більшість відповідей на питання кому належить влада в Церкві буде саме така: "Богу!"
Тоді я поставлю наступне запитання: - Чому ж, у такому випадку, у церкві так багато проблем, несправедливості, а те і явного зла?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4089
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2006, 09:36 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Горнятко написав:
Тоді я поставлю наступне запитання: - Чому ж, у такому випадку, у церкві так багато проблем, несправедливості, а те і явного зла?
Джерелом всіх проблем, несправедливості і зла є гріх. Нажаль, члени Церкви Христової також согрішають, бо не має людини досконалої, щоб не грішила. Але кожен християнин в житті повинен прагнути до святости, прагнути удосконалитися в Христі.
Цитата:
Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного. 1Івана 2:1


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4139
UNREAD_POSTДодано: 29 липня 2006, 19:10 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
До речі, Біблія не приховує тих численних проблем, які обовязково бувають в Церкві Христовій. Отут і є важлива різниця: в Церкві всі проблеми не приховують, а виставляють на світло.
Ви бо були колись темрявою, тепер же ви світло в Господі, поводьтеся, як діти світла Еф.5:8
У світі лихі вчинки приховують, тому і ненавидять світло: "Бо кожен, хто робить лихе, ненавидить світло, і не приходить до світла, щоб не зганено вчинків його." Iван.3:20
А віруюча людина йде до світла, не приховує своїх вчинків, а коли согрішить, то кається перед Богом і просить прощення у Нього. І Ісус Христос Своєю кровю змиває гріхи такої людини.
Саме тому Біблія не приховує жодного зла, яке траплялося у Церкві Христовій ще за часів апостолів. Тому слід шукати не ідеальну Церкву, не ідеальних людей, які завжди помиляються і согрішають, а Ісуса Христа, який не мав гріха.




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4141
UNREAD_POSTДодано: 29 липня 2006, 21:11 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Отримані відповіді переконують, що непорядок , зло, недосконалість та проблеми у церкві існують через людську недосконалість, незнання, гріх.
Згодний, - відповім я й запропоную разом поміркувати над наступними питаннями:
- Кому з віруючих і в якому обсязі делегована Богом влада в церкві?
- У чому складається її сутність і принципи?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4149
UNREAD_POSTДодано: 29 липня 2006, 23:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Горнятко написав:
Кому з віруючих і в якому обсязі делегована Богом влада в церкві?
Це дуже складне питання... я над цим ще ніколи не задумувався, бо мене більше цікавить не влада у церкві, а як пройти тернисту дорогу Христову...
Я думаю, що той хто хоче мати владу у церкві, той хто хоче бути більшим у церкві, хто хоче бути лідером у церкві - недостойний зватися християнином.
Інша справа бажати бути найменшим у церкві, тобто бути слугою всім, як і Христос був слугою учням Своїм. Бо є написано: 1Тим.3:1 Вірне це слово: коли хто єпископства хоче, доброго діла він прагне.
Чого доброго прагне? Бо це значить бути отаким: бездоганний, муж однієї дружини, тверезий, невинний, чесний, гостинний до приходнів, здібний навчати, не п'яниця, не заводіяка, але тихий, несварливий, не сріблолюбець, щоб добре рядив власним домом, що має дітей у слухняності з повною чесністю...
Але той хто прагне бути великим у церкві - він не може бути єпископом. Чому? Далі Ап.Павло навіть пише так:
єпископ має бути не новонавернений, щоб він не запишався, і не впав у ворожий осуд. Треба, щоб мав він і добре засвідчення від чужинців, щоб не впасти в догану та в сітку диявольську.
І далі Отже, і вони нехай перш випробовуються, а потому хай служать, якщо будуть бездоганні.
І як хто хоче бути єпископом, то слід знати, що той понесе відповідальність перед Богом за тих, кого Бог доручив йому пасти.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4186
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2006, 10:36 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Що, питання трохи не догматичні і ми тормозимо?
Поставимо питання ще простіше: роль простої вівці в Божих планах і в церкві?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4201
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2006, 13:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Горнятко написав:
роль простої вівці в Божих планах і в церкві?
Мабуть, коритися волі Господній... Йти дорогою Христовою... Власне вівця - є образом смиренного християнина. Вівця ніколи не скаже "Це я не хочу, це не буду, я хочу так, а не отак..." Вівця у всьому покірна Господеві! Як написано у Слові Божому, то й так і виконує... і не шукає собі причин щоб чогось не виконати...




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4236
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2006, 22:29 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Ви бачили у стаді овець головну вівцю, овець-лідерів, просту вівцю, тощо. Аджеж по вашому вівця є образом християнина.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4239
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2006, 22:40 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Думаю, що сплячка в багатьох громадах відбувається тому, що члени цих громад не вірять у те, що від них хоч щось залежить.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4242
UNREAD_POSTДодано: 01 серпня 2006, 07:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Горнятко написав:
Ви бачили у стаді овець головну вівцю, овець-лідерів, просту вівцю, тощо? Аджеж по вашому вівця є образом християнина.
Тут безперечно проблема полягає у тому, що деякі новітні учення ввели поняття лідерства у Церкві, у якій може бути лише один "лідер" - Христос.
Звичайно, є у Церкві єпископи, диякони, але вони називаються "служителями", "слугами", є меншими за інших. Але тим не менше кожен член церкви повинен їм коритися. І серед отари овець є вожак, але він нічим не виділяється серед інших.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4314
UNREAD_POSTДодано: 03 серпня 2006, 11:20 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Церква Христова є святою, навіть не зважаючи на те, що справді зустрічаються серед віруючих люди, не гідні носити на собі імя Христове. Біблія ні не приховує це, ні не заперечує. Але ці люди, яку би вони посаду не займали, який високий авторитет не мали би серед християн - не належать до Церкви Христової. Бо так написано: "Із нас вони вийшли, та до нас не належали. Коли б були належали до нас, то залишилися б з нами; але вийшли, щоб відкрилось, що не всі вони наші." 1Ів.2:19.
Шкода, що такі люди служать соблазном для неутверджених у вірі. Але не слід дивитися на людину, бо інакше обовязково чимось поблазнишся. Є Христос, на якого треба дивитися, з якого треба брати приклада.




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4326
UNREAD_POSTДодано: 03 серпня 2006, 14:01 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 червня 2007, 19:19
Написано: 34
Звідки: Україна, Рівне
Знаєте , може комусь ця думка і здасться гріховною, но якщо мова йде про вожака в овець - то це власне баран.
Так, він вожак і його в отарі зразу видно. Но хто пас отари, знає що його кормлять по особливому, ріжуть не так часто як овець, тобто він має привелегійне положення. Яке це має відношення до людей як образ? Хто взагалі придумав що вівця - це образ християнина. Вівця - це дуже своєнравна і неслухняна тварина.
І тепер про людей, так є служителі, що піклуються про "стадо".
Але є такі, і їх стає все більше і більше, що відокремлюються від "стада" своїм матеріальним становищем, положенням у світі, колом спілкування. (наприклад ті хто гайнули в політику заради "стада")
Тобто йде те, шо вже було в історії: поділення на клір та прихожан.
З протилежностью у цьому поділенні і демагогією про рівність.
Прихожани здебільшого бідні і знедолені люди, і поділити це з ними є небагато охочих. Тому в "оправданіє своє" видумується багато доктрин і голосно кричать: " Не дивіться на людину (тобто на нас), дивіться на Бога!




Не можна покласти гарбуз у валізу, що вміщує тільки його половину
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4338
UNREAD_POSTДодано: 03 серпня 2006, 20:20 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Maksym написав:
Хто взагалі придумав що вівця - це образ християнина. Вівця - це дуже своєнравна і неслухняна тварина

Це - ніхто не придумав. Так говорить Біблія, і таке порівняння ми знаходимо у багатьох місцях. Наприклад:
"І перед Ним усі народи зберуться, і Він відділить одного від одного їх, як відділяє вівчар овець від козлів. І поставить Він вівці праворуч Себе, а козлята ліворуч." (Мт.25:32). Таке ж порівняння використовує Христос, коли говорить про Пастиря у 10 розділі Єв.Івана:"І знову промовив Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що Я двері вівцям"
Може вівця і є дуже своєнравною і неслухняною твариною, я цього не знаю, бо з вівцями не стикався, але я хотів би бути такою вівцьою, для якої Ісус Христос відкриває двері до вічності.
Але ж ми, люди, християни, також дуже часто є неслухняними, своєнравними, свою волю часом ставимо вище Господньої, але Господь нас любить і таких: "А коли ми невірні, зостається Він вірним, бо не може зректися Самого Себе!"2Тим.2:13.
Maksym написав:
І тепер про людей, так, є служителі, що піклуються про "стадо". Але є такі, і їх стає все більше і більше, що відокремлюються від "стада" своїм матеріальним становищем, положенням у світі, колом спілкування. (наприклад ті хто гайнули в політику заради "стада")
Тобто йде те, шо вже було в історії: поділення на клір та прихожан.
З протилежностью у цьому поділенні і демагогією про рівність.
Прихожани здебільшого бідні і знедолені люди, і поділити це з ними є небагато охочих. Тому в "оправданіє своє" видумується багато доктрин і голосно кричать: " Не дивіться на людину (тобто на нас), дивіться на Бога!

Із цим я згідний. Справді так є. Це не потрібно приховувати, про це потрібно говорити, говорити відкрито, називати речі своїми іменами.
Але разом із тим не можна на них дивитися, блазнитися з них. Вони дадуть відповідь перед Богом, як написано: "Хто ж спокусить одне з цих малих, що вірують в Мене, то краще б такому було, коли б жорно млинове на шию йому почепити, і його потопити в морській глибині..."Мт.18:6




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>