Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:30




Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чим самообман краще диявольської неправди?
3976
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2006, 13:46 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Чи може неправильний вибір привести до добрих наслідків?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4010
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2006, 19:47 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
То би детальніше трохи розяснити, в чому тут проблема.
Бо по назві теми ніяк не годен дати ніякої відповіді, бо самообман - то і є диявольська неправда.
А неправильний вибір, я так гадаю, таки може привести до добрих наслідків, бо якраз саме так нас вчить Господь, саме через наші помилки, через наш неправильний вибір. Бо ми ж люди, і вчимося на наших помилках. То тільки так кажуть, шо ліпше вчитися на чужих помилках. А насправді людина добре вчиться тілько на своїх.
Я так собі гадаю


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4019
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2006, 23:44 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Тойко написав:
То би детальніше трохи розяснити, в чому тут проблема.
Бо по назві теми ніяк не годен дати ніякої відповіді, бо самообман - то і є диявольська неправда.
А неправильний вибір, я так гадаю, таки може привести до добрих наслідків, бо якраз саме так нас вчить Господь, саме через наші помилки, через наш неправильний вибір. Бо ми ж люди, і вчимося на наших помилках. То тільки так кажуть, шо ліпше вчитися на чужих помилках. А насправді людина добре вчиться тілько на своїх.
Я так собі гадаю


Самообман не може бути диявольскою неправдою, бо включає у себе корінь "само". Тобто без когось.
Оскільки ми наділенні правом вибору, то роблячи вибір або приймаємо істину і все що з нею повязане, або таки самообманюємося, сподіваючись що вибрали саме істину.
Випадки неправильного вибору: житьєва позиція, самооцінка, вибір церковної громади, врешті політичної сили , та все подібне.
Або коли служитель пропонує тобі якусь практику, но ти не маєш його за авторитет і робиш інший вибір.
А рвати звязки не хочеться, а хочеться не нашкодити собі і людям, а шкодиш комусь з двох. А ворог - невтомний.
І ось щось таке встає: а може був неправильний вибір, а може все самообман? І невже Господь подібно людям використовує наші помилки і допускає неправильний вибір? Нащо?
Чи не простіше було би берегти від помилок і неправильного вибору?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4052
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2006, 13:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Горнятко написав:
Оскільки ми наділенні правом вибору, то роблячи вибір або приймаємо істину і все що з нею повязане, або таки самообманюємося, сподіваючись що вибрали саме істину.

Так, ми наділені правом вибору! Ми слухаємо Слово Боже і вибираємо: вірити чи не вірити. Якщо ми не віримо, то вже осуджені... але якщо увірували, то слухаючи-вникаючи, знову робимо вибір: виконувати чи не виконувати. Якщо не виконуємо, то ми мертві (користі від нашої віри немає).
Бог від мене зовсім не вимагає, щоб хтось виконував Його заповіді відносно мене самого, але я, лише я, а не хтось інший, повинен слухати і виконувати Його заповіді.

Горнятко написав:
І ось щось таке встає: а може був неправильний вибір, а може все самообман? І невже Господь подібно людям використовує наші помилки і допускає неправильний вибір? Нащо?
Чи не простіше було би берегти від помилок і неправильного вибору?
Залежить у що і кому ти увірував! Якщо ти увірував людям, чи зробив вибір життєйський, то звичайно, ти можеш помилятися, то твоє право... Але якщо ти увірував Богу, то посоромлений не будеш! І якщо ти чиниш волю Божу (те що Богу приємне), то ти обрав кращий "удєл", а якщо ти не покоряєшся Богу, але живеш безпечно, - то ти самообманюєшся!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4055
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2006, 15:42 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Сонячник написав:
... Але якщо ти увірував Богу, то посоромлений не будеш! І якщо ти чиниш волю Божу (те що Богу приємне), то ти обрав кращий "удєл", а якщо ти не покоряєшся Богу, але живеш безпечно, - то ти самообманюєшся!

Ви про посоромлення з погляду вічності? Чи про посоромлення у цьому житті? Про вічність не сперечаюсь, бо не знаю, а іно вірю.
Про це життя , то бачив багато посоромлених. Іх не червоніючи списують, додаючи "вони не були наші, бо якби були наші , то були би з нами" або "вони не так пізнали Христа".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4062
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2006, 17:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Горнятко написав:
Ви про посоромлення з погляду вічності? Чи про посоромлення у цьому житті?

Ну, звичайно, з огляду вічности, бо написано Коли ми надіємося на Христа тільки в цьому житті, то ми найнещасніші від усіх людей! 1Кор.15:19
А про те, що у цьому житті можна побачити багато засоромлених, то це мабуть тому, що Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне, і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити, так щоб не хвалилося перед Богом жадне тіло. 1Кор.1:27




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чим самообман краще диявольської неправди?
4402
UNREAD_POSTДодано: 08 серпня 2006, 15:22 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Горнятко написав:
Чи може неправильний вибір привести до добрих наслідків?


Кожна людина у своєму житті приймає невірні рішення.. Це трапляється тому, що у різні етапи нашого життя ми віддаляємось від Бога... і, як наслідок, помилки у житті...
Проте, далеко не за всі помилки у житті ми платимо сповна... і це тому, що Бог проявляє милість до наших слабкостей....
Але я думаю, найбільшим розчаруванням для нас може бути момент, коли Бог покаже нам, чого ми могли досягти, якби завжди приймали рішення разом з Ним....




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4411
UNREAD_POSTДодано: 08 серпня 2006, 23:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Star написав:
Але я думаю, найбільшим розчаруванням для нас може бути момент, коли Бог покаже нам, чого ми могли досягти, якби завжди приймали рішення разом з Ним....

Ага! Справді! Часто буває, що ми не покоряємося Богу! А непослух - це найбільший гріх. А той, хто надію покладає на Бога (тобто повністю довіряється Слову Божому), а отже покоряється Богу, той не буде посоромлений.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14683
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2008, 10:43 
Безбожник
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 травня 2012, 15:19
Написано: 98
я не можу зрозуміти яке відношення назва теми має до питання в описі
я думаю мало б бути "Чим самообман краще правди?" чи "Чим самообман краще диявольської правди?", якшо говорити про християнство. але все-таки роз ясьніть шо малось на увазі

людина може зробити правильний вибір якшо вона правильно, логічно мислить. Ніякі книжокчи типу Біблії її мислити не навчать


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14697
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2008, 17:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Ункер, звідки ти знаєш, що ти правильно мислиш. Звідки ти знаєш, шо таке мислення? Звідки ти знаєш, шо таке правильно?
Так виглядає, що ти ні принципів християнства, ні філософії добре не знаєш.
Філософія сама не знає, що правильно, а що ні, а ти тут "правильно".




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14698
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2008, 17:13 
Безбожник
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 травня 2012, 15:19
Написано: 98
я можу стверджувати шо я правильно милю тільки того шо, навідміну від сірою маси форуму користуюсь логікою




http://intelligence-club.org.ua/forum/
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14699
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2008, 17:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
І ти вважаєш, що це серйозна відповідь? Крім маніпуляції словами більше нічого?




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14703
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2008, 17:52 
Безбожник
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 травня 2012, 15:19
Написано: 98
Тарас написав:
І ти вважаєш, що це серйозна відповідь? Крім маніпуляції словами більше нічого?

я прямо вказав тобі на те шо логічно милю, ти можеш довести протилежне?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14705
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2008, 17:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Unker написав:
я прямо вказав тобі на те шо логічно милю, ти можеш довести протилежне?

Може ти і милиш, раз вже двічі помилився.
Але смію зауважити, що знову спроба маніпуляції, оскільки я вам нічого не маю потреби заперечувати, а ви мені маєте довести, що ви логічно мислите.

Ви поки-що взагалі не відповіли на питання, що таке мислення. І друге, якщо відкидати Бога, то звідки взагалі ви можете знати, що ви мислите, чи що вашим думкам можна довіряти, що вони правильні?




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чим самообман краще диявольської неправди?
36355
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2012, 20:24 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Горнятко написав:
Випадки неправильного вибору: житьєва позиція, самооцінка, вибір церковної громади, врешті політичної сили , та все подібне…
...І ось щось таке встає: а може був неправильний вибір, а може все самообман? І невже Господь подібно людям використовує наші помилки і допускає неправильний вибір? Нащо?
Чи не простіше було би берегти від помилок і неправильного вибору?


Мені сподобалось те, що Ви розмірковуєте про те, чи ми відповідальні перед Богом за вибір, який робимо.
http://hyacinthis.blogspot.com/2012/05/ ... st_23.html




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>