Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:44




Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22029
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2010, 04:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Перш ніж будь-що писати, вникни про що йдеться. Ато "маразм" виходить.

Пробач я багато разів перечитував все думаю що вник, а може в мене "довга шия" недохдить. Я писав що ти тянеш за харизматами, такий висновок я зробив через те що ти захищаєш "легкий рок".
Братик написав:
можна пити та не впиватись, можна використовувати рок інстументи, чи навіть легкий рок, та не сходити з розуму...
Щераз прошу вибачення


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22040
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2010, 17:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та ні, легкий рок чи важкий рок - немає значення, якщо ця музика від світу. Я і класичну музику не захищаю, бо вона теж зі світу. Хоча багато хто вбачає (чи правильніше вчуває) у цій музиці духовність, для мене ця музика духовно мертва, хоча й гарна. Музика, як і слова пісні, повинні збуджувати людину до розкаяння, до смерення. Коли грав Давид, то злий дух відходив від Саула. Музика має велику силу, можна покаятись слухаючи одну лиш музику. Не думаю, що рок музика має позитивний вплив. Розглядання рок музики, як один зі стилей, яким теж можна Бога прославляти - це виправдання харизматів. Не на тій частоті рок музика звучить, не входить в гармонію музики від Духа Святого, яка звучить у серці.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22137
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 19:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Не думаю, що рок музика має позитивний вплив. Розглядання рок музики, як один зі стилей, яким теж можна Бога прославляти - це виправдання харизматів. Не на тій частоті рок музика звучить, не входить в гармонію музики від Духа Святого, яка звучить у серці.

Тут я тебе цілковито підтримую!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22246
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2010, 15:24 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
а реп?
а джаз/блюз?
а... кантрі, шансон, регі, латинос... сучасний фольк?

назвіть будь-ласка, якщо ви вже настільки компетентні, які конкретно стилі музики входять у гармонію музики Духа Святого...

будь-ласка по порядку із поясненнями - чому той, а не інший (і підвиди також) :)


бо ось мені один брат колись писав -рок неможна бо там бас-гітари видають пекельні звуки, а от шансон можна (правда чому музику, що у тюрьмах зеки придумали можна - пояснити не зміг)




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22248
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2010, 16:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
Музика, як і слова пісні, повинні збуджувати людину до розкаяння, до смерення. Коли грав Давид, то злий дух відходив від Саула. Музика має велику силу, можна покаятись слухаючи одну лиш музику.

я знайома з братом, що будучи сатаністом покаявся через надважку хард-рок музику, інакшу він просто не слухав, але трапилася одна команда християн, що проповідували серед наркоманів і сатаністів такими звуками, що мало хто їх би благочестивими міг назвати... але люди каються

кидають наркотики, кидають блуд... віддають своє життя Ісусу...
починають мити голову і вдягають нормальну одіж...
але при цьому слухають завсім не те, що ви б могли назвати духовною музикою


"по плодам їхнім пізнаєте їх...."




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22260
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2010, 02:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Leri написав:
кидають наркотики, кидають блуд... віддають своє життя Ісусу...
починають мити голову і вдягають нормальну одіж...
але при цьому слухають завсім не те, що ви б могли назвати духовною музикою

Можливо, це тому, що вони вже у собі вбили відчуття гармонії? Тобто люди, які фізично звикли до рок-музики, то можуть її й далі слухати.

А я взагалі не переношу таку музику світську (не ритмічну), мені просто погано стає, але може це тому що я не звик до неї.
А мелодійну музику - то вона мене просто притягує і зачаровує.

Я згідний зі свідченням Давидюка, що Братик вище написав. Так воно і є, мабуть.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22264
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2010, 05:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ми тут з Leri не поспориш воно профік у своєму ділі. Я думаю можливо ми не сприймаємо такої музики бо в нас зовсім інакша українська культура у церкві, а дай африканцям такий стиль богослужіння напевно теж будуть думати ще це не від Бога.
Я думаю, що правильна буде така музика у церкві яку сповідує загально прийняту культуру народ. Оскільки в України не прийнята важка музика значить її не можна застосовувати у Церквах.
І про важку музику дуже багато пишуть в інтернеті, і що її тільки підтримують секти.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22378
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 18:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та при чому тут культура... якщо музика сатанинська. Не розумію як людина може покаятися і дальше слухати рок музику. Можливо це не покаяння, а компроміс? Бо я багато свідотсв чув про любителів рок музики, навіть самих бувших рок-музикантів, котрі після покаяння абсолютно відкидали рок-музику, як диявольську.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22381
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 18:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Та при чому тут культура... якщо музика сатанинська. Не розумію як людина може покаятися і дальше слухати рок музику. Можливо це не покаяння, а компроміс? Бо я багато свідотсв чув про любителів рок музики, навіть самих бувших рок-музикантів, котрі після покаяння абсолютно відкидали рок-музику, як диявольську.

Я говорив за такий стиль служіння як у харизматів :), а не все підряд.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22399
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 23:05 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
після покаяння абсолютно відкидали рок-музику, як диявольську.


чесно? я таких на власні вуха не чула... тільки багато різних статей у неті

хоча цікавилася цим питанням... мені спочатку взагалі було дивно як це у церкві сучасна музика але із словами про Бога?!
і доречі, до того як покаялася нічого "важче" ніж російська попса не слухала

а якщо досліджувати Біблію

ось український і російський переклади двох віршів

5 А Давид та ввесь Ізраїлів дім грали перед Божим лицем усією силою та піснями, і на цитрах, і на арфах, і на бубнах, на гуслах, і на цимбалах (2Сам.6:5)
5 А Давид и все сыны Израилевы играли пред Господом на всяких музыкальных орудиях из кипарисового дерева, и на цитрах, и на псалтирях, и на тимпанах, и на систрах, и на кимвалах. (2Цар.6:5)

8 А Давид та ввесь Ізраїль грали перед Божим лицем з усієї сили, і з піснями, і на цитрах, і на арфах, і на бубнах, і на цимбалах, і на сурмах.(1Хр.13:8)
8 Давид же и все Израильтяне играли пред Богом из всей силы, с пением, на цитрах и псалтирях, и тимпанах, и кимвалах и трубах.(1Пар.13:8)



а тепер за розбір :)

контекст віршів цікавий - це доправлення Ковчегу до Єрусалиму - величезна радість для народу Ізраїля і великий страх від могутності Божої (коли Узза був вражений на смерть)

Цар і ВЕСЬ Ізраїль із усієї сили грали та співали (це був можна сказати надрив.. крик, тому, що мікрофонів тоді не було...)

цитри, кимвали, бубни, сурми, арфи... якщо почитати про ці інструменти - це навіть не симфонічний оркестр... а рок-джаз бенд... :)
(пізніше наведу описи кожного інструменту.. це цікаво дуже)

і ніхто ці звуки диявольськими чомусь не на називав... а якраз навпаки... (хоча подібні інструменти використовувалися і язичниками)




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22401
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 23:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Leri написав:
і ніхто ці звуки диявольськими чомусь не на називав... а якраз навпаки... (хоча подібні інструменти використовувалися і язичниками)
Які б не були інструменти, а важливо як грають.
Я вже це зрозумів, що не інструменти диявольські, а музика може бути диявольською - це така музика, що ріже слух і неприємна для багатьох. :???:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22409
UNREAD_POSTДодано: 19 квітня 2010, 14:01 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Сонячник написав:
а музика може бути диявольською - це така музика, що ріже слух і неприємна для багатьох.

джаз час від часу дуже ріже слух... особливо для тих хто не є поціновувачі...
там використовують певні сполучення звуків (інтервали), що звучать дуже подразнююче
однак джаз (в теперішній час) диявольським не називають...

хоча джаз та блюз вийшли із церковної музики (із госпелу)
і на початку 20 століття - це була "пекельна" музика, адже грали його переважно по забігайлівкам і першими джазменами були явно не високоінтелектуальні поціновувачі, але брудні волоцюги, що мали просто величезний талант до імпровізації (хоча, звичайно, не всі)

rock'n'roll - це вже подальший розвиток... його також звинувачували у всіх смертних... (ну самі знаєте секс, наркотики, рок-н-ролл)

сучасний рок розвинувся настільки, що навіть круті специ не завжди можуть відрізнити, у якому стілі та чи інша пісня виконана...
звичайна українська та російська попса - це насправді полегшений поп-рок

різкі та не всім приємні звуки - це десь 10% від усіх стилів, що на даний момент існують, переплітаються та змішуються

і доречі, як казав Лютер про орган, який він ввів у церковну службу "Чому ми повинні віддавати на службу дияволу ті речі, які можуть служити Богу"




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22499
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2010, 16:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Християнського стилю немає, тобто можна прославляти Бога і хоровим співом, і на гітарі, і класичною музикою, може і роком можна, але я ще не чув рок музики, яка б розплавляла серце. Просто агресія, яка присутня у рок музиці, протирічить Божій любові. Джаз теж не уявляю собі щоб був християнським, це така собі душевна музика.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22545
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 13:45 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Я теж так подумала, що - це душевна музика, а душевність є фальшивкою і підробкою духовного. Не все те золото, що блищить..




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22603
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 22:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Підсніжник написав:
Я теж так подумала

Підсніжник, правда ж ти зробила помилку, остання буква не а а ю. :yes:




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>