Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:15




Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22620
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 15:08 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
:?:




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22685
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 17:06 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Борис написав:
Підсніжник написав:
Я теж так подумала

Підсніжник, правда ж ти зробила помилку, остання буква не а а ю. :yes:


ЯКУ ПОМИЛКУ?!




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22702
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 20:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Підсніжник написав:
Я теж так подумала, що - це душевна музика, а душевність є фальшивкою і підробкою духовного. Не все те золото, що блищить..

Просто я впевнений, що ти і тепер так (вірно) думаєш, якщо я тебе чим образив то прошу пробачення.
P.S. надіюсь непорозуміння вичерпане.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22728
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 23:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
Джаз теж не уявляю собі щоб був християнським, це така собі душевна музика.


християнською є не музика але людина, що її виконує і мета, яку ця людина перед собою ставить виконуючи музику
музика - це (якщо подивитися визначення)
Му́зика(від грец. μουσική — мистецтво муз) — мистецтво організації музичних звуків, передовсім у часовому (ритм), звуковисотному, тембральному та інших відношеннях

організація звуків... її створення залежить від таланту людини, від того наскільки вона відчуває висоту, тембр, ритм...

душевна? цілком може бути... знаєте? напевно ВСЯ існуюча музика є таки в певній мірі душевною...
бо це частина душі людини...

от кажуть вкласти душу в щось - це зробити його особливо цінним... таким, що торкається не тільки тебе самого але й душ інших людей

а що до джазу і християнства - то колискою джазу була церква і найвідоміші хіти всіх часів та народів (наприклад Let My People Go) це абсолютно Біблійні сюжети і навіть без усіляких "але"!

23 І все, що тільки чините, робіть від душі, немов Господеві, а не людям!
(Кол.3:23)

Підсніжник написав:
душевність є фальшивкою і підробкою духовного. Не все те золото, що блищить..


цікаво... дуже цікаво, тільки от не розумію звідки ви таке взяли?

особисто я все ж таки вважаю, що душа - це особистість людини... :)
і душа не підробка духа - але створена Богом для Його цілей...

46 А Марія промовила: Величає душа моя Господа,
47 і радіє мій дух у Бозі, Спасі моїм,
(Лук.1:46,47)

і душа і дух людини - це для Його слави...

просто бути душевною людиною, піклуватися тільки про своє... це дійсно суперечить духу, і дійсно може стати підробкою під духовне

(наприклад, дехто на повному серйозі вважає, що роблячи раз в місяць добрі справи - може заробити собі цим у Бога спасіння)

і якщо у світі вважається що думати про духовність - це ходити в оперний театр та в музеї - це і є підміна духовного душевністю... :cry:
але, сподіваюся, серед присутніх тут у цій гілці так ніхто не думає :)

я також деякий час назад вважала, що уся музика яку я слухаю має бути суто виключно християнською (написаною відродженими людьми і на духовні вірші)
і постійно сперечалася із тими, хто думав інакше... але я дещо змінила свою думку
мені запам'яталася одна фраза... - "невже ви, вважаючи себе духовними, думаєте, що душа ваша не потребує підкріплення? а тіло? може його також годувати не треба?"




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22730
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 23:37 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
може і роком можна, але я ще не чув рок музики, яка б розплавляла серце. Просто агресія, яка присутня у рок музиці, протирічить Божій любові.


ооо... можна я вам дещо пораджу послухати?
тільки дійсно послухайте, без упередження, добре? :)
думаю їх знайти не складно (в тому ж таки контакті)

Kutless - Arms of Love
- надзвичайно ніжна і чудова пісня
Take Me In - просто надзвичайна... із цією музикою пов'язано для мене багато переживань в дусі... і багато молитви

Валерій Короп - Другая страна
- пісня яка супроводжувала мене у найважчі часи, коли тільки увірувала

Мелхиседек - Упала слеза
- мій невіруючий батько, як її почув розчулився до дивного стану... для нього вона була дивом... хоч Богом він завжди мало цікавився

Теплий Дощ - Дорогой нелегкой - дає про багато що задуматись


агресії тут немає... (хоча, якщо хтось дуже захоче знайти...)
(але мушу відмітити одне... Божа, Батьківська любов - це не гладження по голівці... це іноді і різкою по мякому місцю..., тому не можу погодитися, що музика не може бути різкою і подразнюючою - вона мусить бути різною... просто якщо слухати тільки "бух-крах-бряц" - це ніби мазохізм... цього треба в міру, як перцю до страви)




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22748
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2010, 15:39 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Борис написав:
P.S. надіюсь непорозуміння вичерпане.

Все нормально, чим це ти мене мав би образити? І взагалі я рідко ображаюсь , тож пиши все, що вважаєш доцільним. :)




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22750
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2010, 15:45 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Leri написав:
Підсніжник написав:
душевність є фальшивкою і підробкою духовного. Не все те золото, що блищить..


цікаво... дуже цікаво, тільки от не розумію звідки ви таке взяли?


Ось звідки: Євр. 4:12 Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа...




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22751
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2010, 15:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Було б добре, якби ти кинула якийсь лінк, або закачала ці файли, однак попробую сам знайти. Можливо це залежить від кожної людини окремо, особисто я не сприймаю рок музику як благовійну. І я маю упереджене ставлення до християнських рок музикантів, хоча б дивлячись на їхнє життя та поводження (багато з них, якщо не більшість, вживають алкоголь і не бачуть в цьому нічого поганого). Для мене такий спосіб життя, така віра і така музика не може бути сприйнятним.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22752
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2010, 16:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ну ось, прослухав перше посилання: Kutless http://www.youtube.com/watch?v=XnbH7Rt2qkE я так і думав: музика абсолютно світська, по кліпу видно, що група католицька: кліп переповнений образами, радості спасіння у пісні не відчутно - це ознака усіх псевдохристиянських пісень. Вибач, але не можу я слухати могильну музику, вона не гармоніює з мелодією радості, котра живе у моєму серці. Всі решту посилань я немаю бажання прослуховувати.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22766
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2010, 23:01 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
музика абсолютно світська, по кліпу видно, що група католицька: кліп переповнений образами, радості спасіння у пісні не відчутно

ги... :shock: висновки - шикарні!
музика світська? - ну а що там має бути в тій музиці щоб ви її духовною назвали? :)

кліп переповний образами? - з цього ви зробили висновок що група католицька...
але група не має жодного відношення до католицизму... це не є офіційний кліп групи а просто муз.ролик зроблений людиною, якій подобається ця пісня
і такий "кліп" може зробити будь-хто, хто вміє картинки суміщати із звуком... це не кліп а слайд-шоу з музикою

Братик написав:
радості спасіння у пісні не відчутно - це ознака усіх псевдохристиянських пісень

:? цікаво... ви дійсно без упередження її слухали?

як на мене це пісня радості і любові....
і в співі відчутно що її співають з посмішкою (я займаюся вокалом і можу розрізнити звук на посмішці і звук без неї)

даю тут рос. переклад... нажаль зараз немаю при собі українського

Я просто о любви пою,
Тебе Иисус мой,
Тебе Спаситель,
Всем сердцем я благодарю,
Мой добрый Пастырь,
Мой искупитель.

Я счастлив знать ,
что навечно я Твой
Нет прекрасней ничего,

Чем быть в объятиях Твоих,
Быть в объятиях любви.

Держишь меня возле Себя
На руках любви.


можливо якби я вам не сказала, що її виконує рок-група - напевне ви б сприйняли цю музику інакше...

Братик написав:
Вибач, але не можу я слухати могильну музику,


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

вибачте... але це було би смішно... якби не звучало так страшно......... (вибачте... але я просто шокована вашою реакцією)...

дякую за вашу думку... більше вам не пропонуватиму послухати...

хіба що... "контрольний постріл" - білоруська група "Спасение" - Осень http://www.youtube.com/watch?v=Tmz0kY5ZbhQ

Цитата:
В городе тихая осень,
Первые дни октября.
Клён как-то листья сбросил
И стала другой земля.

Оделась она царицей
Всего на несколько дней.
Но как просветлели лица
У проходящих людей.

Припев:
Осень, красивую осень
Бог подарил земле.
Осень, красивую осень
Я попросил себе.

Бог так одевает лилию,
Цветущую несколько дней
Что Соломон великий
Меркнет при славе своей.

Но верных одел Бог лучше
В праведной жизни своей
Чтоб просветлели души
Рядом идущих людей.


щиро хочу просто почути вашу думку... таку, яка є...
мені дуже цікаво що ви скажете... хоча б мені у повідомлення, будь-ласка :)




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22767
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2010, 00:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я хоть в музиці не розуміюся, але прослухав обидва кліпа:
1) Kutless - оскільки слів не розумів, то видалася звичайною світською музикою, яку часто крутять по радіо. Але відверто кажучи, мені теж не сподобалось: музика трохи дратівлива, а спів не клеїться до музики. Хоча я би сам не здогадався, що це рок, я думав, що рок - це значно гірше.
2) А ця пісня мені нагадала В.Цоя. Тут слова зрозумілі, але тема зовсім світська - пісня про осінь (хоча згадують Бога). А мелодія сподобалася - не глушить слова, а ніби доповнює. Це не рок? ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22771
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2010, 09:34 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Сонячник написав:
Але відверто кажучи, мені теж не сподобалось: музика трохи дратівлива, а спів не клеїться до музики. Хоча я би сам не здогадався, що це рок, я думав, що рок - це значно гірше.


цікаво... чесно? якби ви мені тут цього не сказали - в житті би не подумала що ця музика дратівлива)))

хоча є просто різні види музики... є така яку слухають, перед сном, є марші (які спонукають до руху) є для роздумів... а є така яку хочеться слухати і відчувати... жива...

але як каже один мій знайомий "на цвєт і вкус всє карандаши разниє"

якщо вам особисто не подобається - це ж не означає що ця музика не має право на життя
(особисто мені дуже подобаються скрипка... це мій улюблений інструмент і мені дуже подобається поєднання партій у цій пісні)

і ця музика також має право славити Бога... ця пісня була народжена серцем віруючої людини, яка просто напевно ніколи не слухала такої музики, яка подобається вам... і тому не могла написати її саме такою... :)

Сонячник написав:
А ця пісня мені нагадала В.Цоя. Тут слова зрозумілі, але тема зовсім світська - пісня про осінь (хоча згадують Бога). А мелодія сподобалася - не глушить слова, а ніби доповнює. Це не рок?

Цой? не знаю... мені не нагадує... )))

тема світська? :)

Осінь - це не породження цього світу, а природнє явище, створене Богом... і душа, серце поета відчуваючи красу природи звеличує цим Бога

ось як Давид описував Божу славу

1 (19-2) Небо звіщає про Божую славу, а про чин Його рук розказує небозвід.
2 (19-3) Оповіщує день дневі слово, а ніч ночі показує думку,
3 (19-4) без мови й без слів, не чутний їхній голос,
4 (19-5) та по цілій землі пішов відголос їхній, і до краю вселенної їхні слова! Для сонця намета поставив у них,
5 (19-6) а воно, немов той молодий, що виходить із-під балдахину свого, воно тішиться, мов той герой, щоб пробігти дорогу!
6 (19-7) Вихід його з краю неба, а обіг його аж на кінці його, і від спеки його ніщо не заховається.
(Пс.19:1-6)


правда гарно? :) і такими звичайними "не духовними" словами....

а в пісні "Осень" також використані образи гарної осені... лілії, яку Бог одягає краще ніж був одягнутий Соломон у дні своєї величі
але вірні Богу одягнуті в праведність... і це ще краще... адже ті хто поруч у них світліше стає на серці...

чудова пісня... про життя... про наше власне життя і про те, яким великим є Бог у наших звичних речах

ЗІ: це рок... звичайний поп-рок...
90 відсотків усієї сучасної музики це підвиди року і суміші з іншими стилями...
ЗЗІ: якщо хочете себе вберегти від будь-якого доторку до "року" тоді мусите слухати виключно хорову музику 20-30-х рр. 20 століття або класику... і обов'язково виходити на вулицю з ватою у вухах
або є ще варіант... помолитися і спитати у Бога (не у себе) що Йому подобається... і прийняти будь-яку Його відповідь... навіть якщо вона вам буде не до смаку :)




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22780
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2010, 19:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Leri написав:
якщо вам особисто не подобається - це ж не означає що ця музика не має право на життя
(особисто мені дуже подобаються скрипка... це мій улюблений інструмент і мені дуже подобається поєднання партій у цій пісні)
Leri, на мене не звертай уваги, бо я в музиці дуб дубом. Для мене будь-яка музика однакова - не можу розрізнити чи то християнська чи світська, от і все.
А скрипка мені також подобається! :yes:

Те як Давид славословив Господа, то бачимо, що для нього на першому місці був Господь, а вже Його творіння як засіб для Божої слави.
Однак, тепер часто тілесні християни співають по блатному, щоб комусь сподобатися та розпродати свій альбом, а Бога додають до пісні лише для того, щоб вона вважалася християнською. :(




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22784
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2010, 22:29 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Сонячник написав:
не звертай уваги, бо я в музиці дуб дубом. Для мене будь-яка музика однакова

шкода... відчувати музику - це доповнює все, що навколо тебе особливими "фарбами" :)

але у кожного своє... я наприклад не дуже відчуваю освітлення та відтінки кольорів (не дальтонізм просто поєднання кольорів це для мене щось не зрозуміле... важке) і тому мені тяжко дизайном чи фотографіями займатися... (хоча доводиться)

Сонячник написав:
Те як Давид славословив Господа, то бачимо, що для нього на першому місці був Господь, а вже Його творіння як засіб для Божої слави.

ну що тут сказати? тільки АМІНЬ!

через природу... через звичні речі ми показуємо Творця...
ось я зараз Римлян читаю...
20 Бо Його невидиме від створення світу, власне Його вічна сила й Божество, думанням про твори стає видиме. Так що нема їм виправдання,
(Рим.1:20)

Сонячник написав:
тепер часто тілесні християни співають по блатному, щоб комусь сподобатися та розпродати свій альбом

:( ... мені чесно кажучи просто таких шкода...
є навіть церкви, які заробляють відверто на музиці... (навіть на дозволах перекладати свої пісні заробляють)

і якщо слово "Бог" вставляти в текст тільки для того, щоб вважатись кимось... на мою думку, краще вже не лицемірити і просто перестати прикидатись...
нас, людей, обдурити легко... а ось Бога не обманеш

ЗІ: хоча... можна заспівати про Бога навіть ні разу не згадавши в тексті прямо слово "Бог"
наприклад сама перша пісня яка мене, ще не віруючу, торкнулася дуже сильно... (до сліз наодинці в подушку... це був ще один із поштовхів до покаяння)
J.C. Music - Но нет же (це не рок, це електронніка)

а деяких моїх знайомих сильно прошибла пісня групи Открытое небо - не убивай http://www.youtube.com/watch?v=vUqwIjYUifU
я бачила як дорослі, заміжні жінки, просто на роботі слухаючи цю пісню ридали...

і тут абсолютно не важливий її стиль... (ця група переважно писала в стилі дискотечної електроніки)
зовсім не важливо до якої деномінації виконавці належать - але Бог реально міняє життя людей, використовуючи цю музику як поштовх
І Слава Йому за це!




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
22824
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 22:06 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Leri написав:

душевна? цілком може бути... знаєте? напевно ВСЯ існуюча музика є таки в певній мірі душевною...
бо це частина душі людини...

от кажуть вкласти душу в щось - це зробити його особливо цінним... таким, що торкається не тільки тебе самого але й душ інших людей

Leri, ви мене не зрозуміла. Я не заперечую, що музика, яка створена триєдиною людиною, є вираженням її душі. Під поняттям душевної музики я мала на увазі таку музику, при створенні якої головним джерелом натхнення не є Божий Дух, а людські емоції. Тобто душа сама себе надихає. Відповідно, коли ця музика звучить на богослужінні, то заторкує тільки емоції віруючих. Я це знаю із власного досвіду, бо колись теж співала у молодіжному хорі. Потім наш репертуар вирішили "осучаснити", додали ударні інструменти, пісні із глибоким змістом змінили на легші, не докоряючі. А однією із задач Св. Духа є вказати віруючим на те, що ще треба виправляти (Ів. 1Тому я покинула хор, хоч спочатку нелегко було, та зараз я не жалкую про це.
Ти цитувала Лютера. То він, коли покаявся написав пару текстів псалмів, поклав ши їх на мотив світських пісень. Через кілька років він покаявся у тому, що "заплямив священні тексти псалмів асоціаціями зі світом". А не все те золото, що блищить я сказала до того, щоб ми не обманювались і коли нам щось подобається, здається корисним, то не завжди це справді так.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>