Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:55




Створити нову тему Відповісти  [ 98 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Чи вірите ви, що поява НЛО та інших незвичних явищ є реальними?
Та ні, вигадки це все 69%  69%  [ 18 ]
Сам був свідком таких явищ 8%  8%  [ 2 ]
Вірю, що таке може бути 23%  23%  [ 6 ]
Всього голосів : 26
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8227
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2007, 21:04 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
LMax написав:
Я про них нічого не скажу. Хіба що те що ти помиляєшся у приналежності їх всіх до істинних християн.
А ти я бачу політично заангажований?
Про сучасних українських рідновірів-язичників чув? Може ти хочеш до них прєднатися? Їх там дость багато було в тому натовпі...

Я - не політично заангажований. І впевненно знаю що там було багато і так званих "християнців", які ще й досить з завмиранням розказують про те, як дух Божий літав над помаранчовим майданом.
Я - не заангажований, але досвід і розум дозволяє бачити, як в євангельський рух приходять американські агенти впливу. Як вони своїми грошовими інєкціями направляють цей рух у потрібне їм політичне русло. І як в наслідок цього продаються вожді і деградує сам рух.
LMax написав:
Якщо Христос їх об'єднує то вони дійсно сила (навіть якщо вони так думають). А ти ніхто, якщо ти сам.
Але я тобі відкрию вже не таємницю: один в полі воїн, а більшість - перемога. Будь собою.

Я бачив , що їх обєднує. Американські інструкторсько-методичні посібники, які можеш і ти побачити у любій евангельській церкві.
Я, будучи ніким і нічим, стверджую тут, що чергова імперія перебирає на себе повноваження Христа.
Відкрий любий християнський печатний орган у розділі хронік і ти побачиш, хто до кого їздить і хто ким керує.
Все інше, як ти пишеш, маячня!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8238
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2007, 15:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ЮРА написав:
Я - не політично заангажований. І впевненно знаю що там було багато і так званих "християнців", які ще й досить з завмиранням розказують про те, як дух Божий літав над помаранчовим майданом.
Я впевнений що він там літав серед людей. В тебе є сумніви? - Молись.

Цитата:
Я - не заангажований, але досвід і розум дозволяє бачити, як в євангельський рух приходять американські агенти впливу. Як вони своїми грошовими інєкціями направляють цей рух у потрібне їм політичне русло. І як в наслідок цього продаються вожді і деградує сам рух.
Це відомо все. Ти нічого не вдієш. Хіба можеш вмерти проти цього... Ти готовий вмерти?

Цитата:
Я бачив , що їх обєднує. Американські інструкторсько-методичні посібники, які можеш і ти побачити у любій евангельській церкві.
Я, будучи ніким і нічим, стверджую тут, що чергова імперія перебирає на себе повноваження Христа.

Відкрий любий християнський печатний орган у розділі хронік і ти побачиш, хто до кого їздить і хто ким керує.

Знайомся - це блудниця Вавилону в дії чи то другий звір з моря...
Пророцтво здійснюється.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8239
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2007, 15:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Ми сильно відійшли від теми.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8252
UNREAD_POSTДодано: 07 квітня 2007, 18:20 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
LMax написав:
Ми сильно відійшли від теми.

по темі :)
Питання - „Чи існують інопланетяни?”
автор - N. N
.
Питання поставлене не зовсім коректно або адресований не за адресою.
Говорити про існування (або не існування) інопланетян можуть тільки вчені. Оскільки ми не вчені, то питання, у тій формі, у якій воно задане, не за адресою. Формулювання його також невдале. Думаю, на сьогоднішній день питання може бути поставлене так: «Як Ви думаєте, інопланетяни існують?» Або: « чи Вірите Ви в інопланетян?». Щодо першого варіанта - це до вчених. Щодо другого - особисто я не вірю. Не те, щоб я не вважав за можливе існування життя на планетах в інших зоряних системах. Хто знає, адже для Бога немає нічого неможливого. Але справа в тому, що коли заходить розмова на цю тему, то насправді мова завжди йде не про потенційну можливість існування розумного життя у Всесвіті, а про «прибульців», НЛО й подібних речах. От у це я не вірю. Тому що вся ситуація із НЛО й інопланетянами носить відверто релігійний характер. Про це багато говорять, але наукових доказів ніяких, а виходить, мова йде про віру. Ситуація ускладнюється сотериологичними аспектами цієї віри (а будь-яка релігія займається питанням порятунку). Ті, хто вірить в інопланетян, вірять також, що вони «допоможуть нам», «врятують Землю» та інше. Один раз я був на презентації книги американського астрофізика (християнина) Хью Росса. І йому із залу поставили подібне запитання. Він відповів приблизно наступне:
1. Учені-астрономи мають тисячі годин спостереження за небом, але не бачать НЛО. А аматор, що захотів побачити НЛО, понаблюдавши кілька десятків або сотень годин, бачить їх. Таким чином, ми маємо справу або з неправдою (самообманом), або з питанням віри. Бачать лише ті, хто вірить (або схильний до подібній до віри).
2. Існує статистика – НЛО спостерігається частіше в тих областях, де найбільш розвинений окультизм. Чим більше розвинений окультизм, тим частіше бачать НЛО.
3. По свідченнях очевидців, НЛО не підкоряються фізичним законам - здатні почати рухатися з великою швидкістю без розгону, міняти форму, на великій швидкості повертати під гострим кутом або міняти напрямок руху, з'являються нізвідки й так само зникають. За звичай це пояснюють «високими технологіями» прибульців. Однак фізичні тіла підкоряються фізичним законам. Чого не скажеш про тіла духовних.
Все це наводить на думку, що ми маємо справу з демонічними проявами. Це так сказати „техногенне язичество». Шамани спілкуються з духами, а «цивілізовані люди» - із прибульцями. У бісів до кожного свій підхід.
Для тих, хто не вірить ні в Бога ні в диявола, це твердження може здатися несерйозним. Для мене ж це дуже серйозна й досить обґрунтована точка зору.
Відповідав Сергій КОНТОРОВИЧ журнал ВІРА Й ЖИТТЯ № 2/2007 (машинний переклад з російської)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8336
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2007, 15:42 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 січня 2011, 19:15
Написано: 76
Звідки: Київ, Україна
ЮРА написав:
Все це наводить на думку, що ми маємо справу з демонічними проявами. Це так сказати «Техногенне язичество». Шамани спілкуються з духами, а «цивілізовані люди» - із прибульцями. У бісів до кожного свій підхід.

Супер! Щиро дякую за інформацію.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9581
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2007, 14:40 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
НЛО-це вигадка ,яку навіщось використовують американці


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9970
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2007, 12:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Анафема написав:
НЛО не існує це вигадка ,яку прдумали люди!

не слід займатися самобманом, а почитати оце:
http://anomalia.kulichki.com/text5/300.htm
http://bibliotekar.ru/llOtkudaOni.htm
http://anomalia.kulichki.ru/news12/863.htm


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9979
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2007, 16:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
ЛМаксе, а навіщо дозволяти всяким психічно хворим обманювати себе? Відомо, що всі оці "матеріали" - це вигадки газетярів. Це та ж казочка про бабу Ягу, тільки переписана для дорослих. Що ж, хочеш вір, але це просто смішно.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9996
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2007, 16:47 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Згоден з Братиком це лише вигадка тих кому це потрібно


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10116
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 11:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
ЛМаксе, а навіщо дозволяти всяким психічно хворим обманювати себе? Відомо, що всі оці "матеріали" - це вигадки газетярів. Це та ж казочка про бабу Ягу, тільки переписана для дорослих. Що ж, хочеш вір, але це просто смішно.

їм всім я не вірю тим джерелам.
Але і в те, що життя в розумній формі єдине тільки на цій планеті зі всього Всесвіту з незліченим його числом зір та світів я теж не вірю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10129
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 12:05 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
А кому і в що ти віриш?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10208
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 19:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
В те, що пізнаю завдяки Богу.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10221
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 20:46 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
І Бог тобі відкрив,що НЛО існує?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10232
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2007, 23:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
неопізнані літаючі об'єкти бачили надто багато людей - це офіційно документально затверджений незаперечний факт, що раніше приховувався. Якраз вигідно не видумувати наявність НЛО, а навпаки приховувати наявність життя де інде крім Землі, бо є загроза зриву існуючого ладу, що набудований в цьому світі.
Особливо велика активність прибульців була в часи випробування ядерної зброї півстоліття назад. Зараз їх увагу привертають також ядерні та військові об'єкти.

До речі мій дід окремо та мій друг зі своєю мамою бачили НЛО в різний час та різних місцях. Не вірити їм в мене нема причин.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10238
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2007, 07:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
НЛО на те й НЛО, що це неопізнаний об"єкт, а не тарілка із зеленими чоловічками. Вони могли бачити що завгодно, але то не означає що це були пришельці. Я вважаю, якщо НЛО не вигадка а справді воно зявляється, то це можуть бути ангели темряви, а з"являються вони щоб одурачити людей та відвернути їх розум від віри в Бога.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 98 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 8 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>