Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:17




Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смирення
47053
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2014, 17:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
а перед іншими людьми теж треба бути смиреними.....

перед батьками, старшими, начальником, правителями......


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смирення
47876
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2015, 21:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
окрім смирення перед Богом (про що швидше тут розмірковували), важливим є і смирення перед людьми.
смирення і покора... трохи незрозуміло чи це синоніми чи все ж таки мають трохи різні значення, та важливіше цього прагнути і досягати в Христі Ісусі.
і так, яскраво це видно в посл. ап. Павла до Ефесян (5 і 6 гл.).
спочатку пише коритися один одному в Христовім страху, потім, щоб дружини корилися чоловікам; діти - батькам; раби - панам. а також коритися вищій владі (Рим. 13)
в посл. ап. Петра ще таке є доповнення, щоб молодші корилися старшим (пастирям/пресвітерам).
я собі думаю, чому так це важливо в Божих очах, адже смиренним Він дає благодать?.. мабуть, що Сам Бог-Син подав нам приклад покори і смирення, як перед Богом-Отцем так і перед людьми.
смиренна людина розпинає свою плоть, зрікається себе і свого "я", вона легко піддається під Божу руку, під Його формування характеру, під виконання Його волі. і така людина може виконати закона Христового: носити тягарі інших, всіх вміщати, прощати, любити, терпіти, нічого не вважати за своє, не шукає свого.
Не робіть нічого підступом або з чванливости, але в покорі майте один одного за більшого від себе. Нехай кожен дбає не про своє, але кожен і про інших. Фил.2:3-4
ох.. легко писати. хай Бог нам поможе бути смиренними.
та є такі моменти, коли ти хочеш дійсно послужити, бути слухняним, а той інший бачить і спеціально це використовує вигідно для себе, щоб напр. нічого не робити. в таких випадках важко бути покірним.. як бути в такому випадку?.. у рос. перекладі замість "покора" пише "смиренномудрие" (а грецький підрядковий "смиренномыслие"), ніби йде натяк на мудру покірливість. чи то я вже в якусь філософію заліз?




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>