Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:05




Створити нову тему Відповісти  [ 103 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10493
UNREAD_POSTДодано: 05 липня 2007, 02:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Анафемо, я теж писав не про тебе :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
18404
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2009, 22:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
То що він говорить зовсім не означає що так робить. Та навіть якщо і дійсно хреститьться на ікону, то ще не означає що у нього немає живої віри, або що вірить в силу ікон. Просто людина такого рангу повинна говорити і поводити себе дуже обережно, продумано. Як казав апостол Павло, з юдеями - я юдей, з язичниками - я язичник. Тут треба мати мудрість, щоб не поблазнилися.

Моя думка Черноцецький афирист!!! правда здібний, думаю невірить в Бога взагалі, або нерозуміє
1КОР1, 21-27
21 Ибо когда мир своею мудростью не познал Бога в премудрости Божией, то благоугодно было Богу юродством проповеди спасти верующих.
22 Ибо и Иудеи требуют чудес, и Еллины ищут мудрости;
23 а мы проповедуем Христа распятого, для Иудеев соблазн, а для Еллинов безумие,
24 для самих же призванных, Иудеев и Еллинов, Христа, Божию силу и Божию премудрость;
25 потому что немудрое Божие премудрее человеков, и немощное Божие сильнее человеков.
26 Посмотрите, братия, кто вы, призванные: не много из вас мудрых по плоти, не много сильных, не много благородных;
27 но Бог избрал немудрое мира, чтобы посрамить мудрых, и немощное мира избрал Бог, чтобы посрамить сильное;


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
18405
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2009, 22:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Вершник написав:
Братик написав:
Вершнику, твоя ненависть до НАТО і президента, і є підтвердженням існування інформаційної війни, яку веде Росія на території України, і, очевидно, успішно веде.

Братику! НАТО і президент мені до копчика!
Чи варто довіряти тому,хто крутить законами і людьми? Чи варто довіряти тім, хто за останні 10 років розв"язав понад 50 війн?
Твоя любов до НАТО і президента , оголтілий страх і неависть до Росії і є підтвержденням існування інформаційної війни!
Тому писати з твого боку про односторонню війну - то просто дітям на сміх. Доречі, у нас на Україні діти розумніше за твої теревені!
А успіхи Росії мене радують!


нема в Росії успіхів :cry:
відколи Росія- гнобить навіть своїх людей, а монополія православних на віру в Бога?


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
19344
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2009, 00:59 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 21:06
Написано: 3
prostak написав:
нема в Росії успіхів :cry:
відколи Росія- гнобить навіть своїх людей, а монополія православних на віру в Бога?

Шановный prostak!
Ти намагаєшся полемізувати тут і ще в деяких місцях з авторами, які вже не мають можливості за себе написати.
Щодо "нема в Росії успіхів, то неоспірним фактом є наступне:
1. українці їздять в Росію на заробітки, росіяни в Україну на п"янки.
2 нафта і газ течуть в Украну з Росії, і ніколи не зможуть потекти в зворотньому напрямку.
3. "богообраний та благословенний нарід" посунутий від природніх багатств Росії, хіба це не успіх?
4. протестантів всіляких мастей в Росії по чисельності більше , ніж в Україні.
5. світська людина не намагається, як в Україні, із обломків православія, римо-католиків , греко-католиків та подібне ,створити "національну церкву".
І це далеко не всі успіхи, я можу нарахувати ще багато.
А так, як гноблять своїх людей у Ненці, то треба ще пошукати.

До речі, тобі відомо проти чого протестують українські протестанти?
І відколи баптисти, пятидесятники, харизмати стали протестантами?
Якщо відомо, прошу поділитися!


-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "Сектанти" у політиці
19363
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2009, 23:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Seryi написав:
Щодо "нема в Росії успіхів, то неоспірним фактом є наступне:
1. українці їздять в Росію на заробітки, росіяни в Україну на п"янки.

Дозволь з тобою непогодитись на заробітки їздять в Москву не тільки українці але і самі росіяни ( бо Москва це як інша держава). Українці їздять на заробітки і в європу і америку і навіть в Київ. Бо росіяни часто нехочуть працювати.
2. я не стверджую що Україна, чи Росія "богообраний та благословенний нарід", скоріше навпаки Американці також мають свою нафту але недобувають її, возять з Кувейту
3 дуже часто в росії там де добувають газ прості люди його немають і коштує для населення в росії газ дорожче ніж для населення україни
4 до чого тут чисельність протестантів? у процентному відношені сумніваюсь. А на рахунок демократії в Росії її ніколи небуло
5 Православіє де- факто є державною релігією яка помагає гнобити власний народ ще від Петра1, бізнес також гноблять і він тікає в Україну
і ти правий на цю тему можна багато писати, але думаю безпотреби


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "Сектанти" у політиці
19369
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2009, 10:13 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
Seryi написав:
Щодо "нема в Росії успіхів, то неоспірним фактом є наступне:
1. українці їздять в Росію на заробітки, росіяни в Україну на п"янки.
2 нафта і газ течуть в Украну з Росії, і ніколи не зможуть потекти в зворотньому напрямку.
3. "богообраний та благословенний нарід" посунутий від природніх багатств Росії, хіба це не успіх?
4. протестантів всіляких мастей в Росії по чисельності більше , ніж в Україні.
5. світська людина не намагається, як в Україні, із обломків православія, римо-католиків , греко-католиків та подібне ,створити "національну церкву".
І це далеко не всі успіхи, я можу нарахувати ще багато.
А так, як гноблять своїх людей у Ненці, то треба ще пошукати.

До речі, тобі відомо проти чого протестують українські протестанти?
І відколи баптисти, пятидесятники, харизмати стали протестантами?


Я си дивую з такої писанини. Але шо тут поробиш - то є нещасні жертви страшної войни інформаційної. Бо факти - трохи інакші (правда росіяни - такої нації нема насправді, історичне назвисько того народу - московити, чи москалі, але дехто може думати, шо то образа, то буду казати на них московити):
1. Українці - то справді працьовитий нарід, вони піднімають не єдну країну, помагають і Московії. А то шо московити тілько пють - то таки правда, і не тілько в Україні, а і в Московії. А як казати про розвиток, то Україна на єдному щаблі з Московією.
2. Нафта і газ течуть з Сибіру (а то не є Московитська земля-корінних жителів винистили московити), бо там їх віднайшли (себто нафту і газ) і добувають бойки зі Станіслава. Жоден московит не годен на таке.
3. "Благословенний нарід" - то я розумію "жиди"? То саме вони і качают ту нафту, яку добули бойки.
4. того я не знаю.
5. там церквою керує не світська людина, а кгб- чи як там воно си зве теперка - фсб.
а протестанти завсіди протестували тілько проти гріха.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "Сектанти" у політиці
19372
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2009, 16:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Тойко написав:
3. "Благословенний нарід" - то я розумію "жиди"? То саме вони і качают ту нафту, яку добули бойки.

а я написав би євреї, так якось краще, бо це дійсно благословенний народ


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "Сектанти" у політиці
19396
UNREAD_POSTДодано: 02 січня 2010, 11:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
prostak написав:
а я написав би євреї, так якось краще, бо це дійсно благословенний народ

Взагалі то жиди - це зовсім не образлива назва, а їхня історична назва, точніше - назва коліна Юдиного. Саме так цей народ називають у всіх країнах і практично на всіх мовах.
Наприклад, англійською jude - той же жид.
Щодо того, що це образливо звучить українською - дуже сумнівно, оскільки раніше у нас їх називали тільки так, а не інакше.
В одній львівській газеті, яка видавалася до 39року, описаний епізод суду над львівянином, який назвав жида євреєм, а той образився і подав на цього чоловіка до суду за це.
Крім того, в українському перекладі Біблії Куліша є послання до жидів. Не думаю, що перекладачі хотіли образити когось.
ЖИД - це звичайна, історична назва благословенного і обраного Богом народу.

Просто у нас вони зробили дуже багато зла і зажили лихої слави, тому слово "жид" стало лайливим.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "Сектанти" у політиці
19402
UNREAD_POSTДодано: 03 січня 2010, 14:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Taj написав:
Крім того, в українському перекладі Біблії Куліша є послання до жидів. Не думаю, що перекладачі хотіли образити когось.
ЖИД - це звичайна, історична назва благословенного і обраного Богом народу.

В перекладі Куліша - так і в 39році може і так, але сьогодні приємніше єврей


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "Сектанти" у політиці
19415
UNREAD_POSTДодано: 04 січня 2010, 09:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Єврей - це більш загальна назва, а жид - це юдей




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "Сектанти" у політиці
19464
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 07:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Треба бути обережним у термінології націй. Дійсно, те що було нормою колись, тепер може бути образливим. Наприклад, Шевченко аж ніяк не хотів образити "росіян" називаючи їх москалями, бо того часу їх тільки так і називали. Так само, українці гордилися назвою малороси, бо ця назва означала жителі Малої Русі, тобто Центральної її частини. Сьогодні ця назва стала принизливою через нерозуміння або викривлення суті цього доброго терміну. Те ж стосується і негрів: негер з іспанської означає чорний - природня назва чорної людини, так само і негри називають білих білими і ніхто не ображається. До речі, жид - означає юдей, по англійськи звучить "джуд", але в Америці юдеї і гадки не мають ображатися на аналогічну жиду англійську назву "джуд". Між іншим, щодо називання "росіян" їх природньою назвою "москаль", то я колись провів міні опитування "росіян" задавши питання "чи є принизливою для вас назва "москаль"?" і що цікаво, жоден не сказав, що "москаль" є принизливою для них назвою, правда всі уточняли, що москалі - то не вони, а ті хто живе в Москві. Але так само і галичани можуть сказати, що вони не українці, бо жили далеко не в центрі Русі.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "Сектанти" у політиці
19782
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2010, 17:35 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
Братик написав:
Між іншим, щодо називання "росіян" їх природньою назвою "москаль", то я колись провів міні опитування "росіян" задавши питання "чи є принизливою для вас назва "москаль"?" і що цікаво, жоден не сказав, що "москаль" є принизливою для них назвою, правда всі уточняли, що москалі - то не вони, а ті хто живе в Москві.

Та я про то і кажу, шо тре москалів звати таки москалями - то для них ніц не є образливим і до того ж є правдивим історичним йменням.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "Сектанти" у політиці
19832
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2010, 05:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
думаю що нам слід уникати висловлювань що можуть образити будь яку національність, не по християнськи це якось.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 103 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>