Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:43




Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Ранами уздоровлено
48389
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2018, 11:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Про яке уздоровлення йдеться?

А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас уздоровлено! (Iсая 53:5)

Він тілом Своїм Сам підніс гріхи наші на дерево, щоб ми вмерли для гріхів та для праведности жили; Його ранами ви вздоровилися. Ви бо були як ті вівці заблукані, та ви повернулись до Пастиря й Опікуна ваших душ. (1-е Петра 2:24-25)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ранами уздоровлено
48391
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2018, 21:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
думаю, про духовне уздоровлення. і у цих віршах пише, що "Він був ранений за наші гріхи" і "Він тілом Своїм Сам підніс гріхи наші"..
але, не раз в церквах говориться (і на Вечері Господній) цей текст щодо тілесного уздоровлення. правда, Слово Боже могуче і може Бог зцілити, вздоровити від хвороб та болячок і тих, хто повірив через ці місця із Писання.
читав роздуми із ЄГ (і сьогодні ще раз читав), то там брат обширно писав про ті речі і роздуми про яке уздоровлення писали пророк Ісая і ап. Петро. той номер журналу ще за 1997 р., але вже тоді писалось про певну небезпеку через неправильне розуміння цього тексту Писання.
Я промовив був: Господи, май же Ти милість до мене, вилікуй душу мою, бо я перед Тобою згрішив! (Пс.41:5)




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ранами уздоровлено
48392
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2018, 23:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
думаю, про духовне уздоровлення. і у цих віршах пише, що "Він був ранений за наші гріхи" і "Він тілом Своїм Сам підніс гріхи наші"..

Слава Богу, я також так розумію)
taras15 написав:
читав роздуми із ЄГ (і сьогодні ще раз читав), то там брат обширно писав про ті речі і роздуми про яке уздоровлення писали пророк Ісая і ап. Петро. той номер журналу ще за 1997 р., але вже тоді писалось про певну небезпеку через неправильне розуміння цього тексту Писання.
Цікаво було б прочитати цей матеріал.
Чому власне я запитався про те, бо зустрівся з такою лженаукою, що раз написано, що Христос нас вже оздоровив, то нам не треба молитися за оздоровлення, а тільки проголошувати себе чи когось здоровим і вірити в це.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ранами уздоровлено
48396
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2018, 23:37 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
03 січня 2024, 21:54
Написано: 56
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
taras15 написав:
думаю, про духовне уздоровлення. і у цих віршах пише, що "Він був ранений за наші гріхи" і "Він тілом Своїм Сам підніс гріхи наші"..

Слава Богу, я також так розумію)
taras15 написав:
читав роздуми із ЄГ (і сьогодні ще раз читав), то там брат обширно писав про ті речі і роздуми про яке уздоровлення писали пророк Ісая і ап. Петро. той номер журналу ще за 1997 р., але вже тоді писалось про певну небезпеку через неправильне розуміння цього тексту Писання.
Цікаво було б прочитати цей матеріал.
Чому власне я запитався про те, бо зустрівся з такою лженаукою, що раз написано, що Христос нас вже оздоровив, то нам не треба молитися за оздоровлення, а тільки проголошувати себе чи когось здоровим і вірити в це.


І я з вашоі команди ;)




"...Знання ж надимає, любов же будує!"
(I Кор.8:1)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 9 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>