Джерело
http://forum.jerelo.info/

RISU: Релігійно-інформаційна служба України
http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=157
Сторінка 1 з 1

jerelo [ 16 червня 2006, 18:38 ]  RISU: Релігійно-інформаційна служба України

Зображення
Релігійнo-Інформаційна Служба України повідомляє про сучасне релігійне життя в Україні. Це:
- актуальні новини про релігійні події
- детальна інформація про різні релігійні спільноти та їх провідників
- аналітичні статті та інтерв'ю, калейдоскоп релігійного життя
- енциклопедичні довідки про релігійне мистецтво, Літургію та про релігійні засоби масової інформації
- веб-каталог, документи конфесій і державних органів, електронна бібліотека, релігійна статистика
- релігійний календар та анонси
Релігійнo-Інформаційна Служба України є проектом Інституту Релігії та Суспільства Українського Католицького Університету (Львів, Україна). Фінансову підтримку здійснює Фонд Bradley (Bradley Foundation) та організація "Допомога Церкві в Потребі" (Aid to the Church in Need).

РІСУ не висловлює ні поглядів Українського Католицького Університету, ні будь-якої з релігійних організацій

Редакція РІСУ працює на позаконфесійних засадах і намагається об’єктивно висвітлювати життя усіх релігійних спільнот України.

Редакція РІСУ запрошує до співпраці журналістів, науковців, митців, богословів з метою ширшого висвітлення різних аспектів релігійного життя України та українців у світі.
Крім новин Редакція РІСУ також очікує статті, результати досліджень, інтерв’ю та інші матеріали релігійної тематики, які бажано доповнювати фотографіями.

На сайті РІСУ можна також знайти посилання на інші християнські ресурси.

Редакції РІСУ завжди цікаво читати думки інших про їх працю.

Сонячник [ 30 липня 2006, 15:46 ]  

Мені РІСУ стала корисною для пізнання особливостей різних християнських конфесій http://www.risu.org.ua/ukr/major.religions/.
Дякую РІСУ за таку корисну добірку. Хоча деякі матеріали не є докладними, зокрема, що стосується п'ятдесятників. Тобто більше описується діяльність Союзу (представники якого скоріш за все працювали на КГБ за часів СССР), а не саме п'ятдесятницьке віровчення. Діяльність і вчення Союзу ХВЄ не слід ототожнювати з п'ятдесятницьким віровченням.
Зате у розділі про харизматів дається більше інформації саме про віровчення, де й зазначається, що віровчення харизматизму практично співпадає з богословськими позиціями п’ятидесятництва.

jerelo [ 10 червня 2007, 20:49 ]  

Сьогодні завершено конкурс християнських сайтів на конференції „Християнство online – 2007”, на якій РІСУ зайняла перше місце в номінації ЗМІ. Раді вітати Вас, колеги!!! :)
За словами організаторів, РІСУ перемогла завдяки своєму контенту, мовою людською – змісту, а також інтелектуальному стилю в поданні матеріалів. Вони звернули увагу на аналітичний розділ і багату довідкову базу порталу, яка є корисною для журналістів.

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин