Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:46




Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47679
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2015, 10:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Олег1986 написав:
Якби він сказав моє ім'я, думаю реакція була б зовсім інша, як і в кожного. Часто просто немає впевненості, що слово саме до мене.
До моєї мами Господь колись говорив під час служіння. Вона свідчила, що перш ніж пророк почав пророкувати, відчула великий трепет, немов предстала перед Богом. І Господь промовив перші слова: "Не бійся..." То вона сама відчула, що Господь говорить до неї. Причому були сказані конкретні речі, про які пророк не міг знати.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47701
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2015, 20:21 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Царська дочка написав:
до моєї мами Господь колись говорив під час служіння. Вона свідчила, що перш ніж пророк почав пророкувати, відчула великий трепет, немов предстала перед Богом. І Господь промовив перші слова: "Не бійся..." То вона сама відчула, що Господь говорить до неї. Причому були сказані конкретні речі, про які пророк не міг знати.
100% згідна. Скільки пам'ятаю, то я завжди відчувала, коли пророцтво має бути до мене, ще навіть коли пророк не вказав, що це до мене, теж відчуваю трепет. Одного разу до мене було пророцтво на румунській мові(я її не розумію, мені його записали, а потім переклали), але я знала що це до мене. Мене навіть запитували, як я, не знаючи румунської зрозуміла і чому плакала. А справа в тому, що то Дух Святий працює і ти відчуваєш Його ніжний дотик...




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47772
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2015, 10:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Хтось хоч раз чув в сучасній церкві, щоб пророк не знаючи людини, сказав її ім'я? Власне це питання мене цікавить вже дуже давно. Бо якщо той, хто пророкує знає людину до якого говорить, то одне. Зовсім інше коли не знає, то чому не кличе на ім'я, адже виконує роль посередника Всевидючого Бога.
Якось був присутнім на служінні де одна жіночка серед молитви почала "говорити від Бога" з метою зупинити пастора в намірі будувати Дім Молитви. З часом вона сама і група її прихильників відділились. Заснували гурток пророків, робили аудіозаписи власних "пророцтв", а потім намагались їх тлумачити. В той гурток ні разу не заходив, чув від свідків того дійства, які захопливо розповідали про "силу духа", яка там діє.
Інший випадок, також був свідком. Приїхали брати щоб "напоумити" народ, щоб той не вівся на всякі вигадки. Пророків ніби не було, але всеж один говорив мовами а інший тлумачив. Саме тлумачення було дивним. Один скаже два-три слова на мовах, другий перекладе десять, або перший скаже десять а той передасть два-три. Словом звинуватили кого треба і не треба. Дісталось і тому, хто захищав пастора як міг і намагався опам'ятати бунтуючих - ставив в приклад Давида: "Від безбожних виходить безбожність, а моя рука не буде на тобі! (1Сам.24:14)" Пастор повірив що винні усі, не пускав проповідувати того чоловіка. І що? До місяця часу перед ним вибачився. Отже, якщо ті гості говорили і тлумачили в Дусі Святому то чому б мали так помилитись?
Є інші випадки, проте все до одного - "по плодах пізнаєте їх (Мат.7:16)".




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47775
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2015, 23:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 червня 2015, 22:40
Написано: 15
Віровизнання: просто вірю в Бога
--- свого чвсу Давид говорить - Для моєї ноги Твоє слово світильник, то світло для стежки моєї (Пс.118:105)
--- на сьогоднішній день ...а Слово Господнє повік пробуває! А це те Слово, яке звіщене вам в Євангелії. (1Петр.1:25)

--- Усе, що потрібне для життя та побожности, подала нам Його Божа сила пізнанням Того, Хто покликав нас славою та чеснотою. (2Петр.1:3)

--- Я вже більше не буду рабами вас звати, бо не відає раб, що пан його чинить. А вас назвав друзями Я, бо Я вам об'явив усе те, що почув від Мого Отця.
(Iван.15:15)

--- невже не достатньо Писань ,а потрібні додаткові пророцтва?




Ab imo pectore Salve Pax vobiscum! Soli Deo gloria
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47777
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2015, 22:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
engar написав:
--- невже не достатньо Писань ,а потрібні додаткові пророцтва?


так, Писання - це певніше пророче слово (2Петр.1:19), але не потрібно відкидати дар пророцтва чи служіння пророка, бо написано:
А інших поставив Бог у Церкві поперше апостолами, подруге пророками, потретє учителями, потім дав сили, також дари вздоровлення, допомоги, управління, різні мови. 1Кор.12:28
І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів... Еф.4:11
далі щодо дару пророкування:
Дбайте про любов, і про духовне пильнуйте, а найбільше щоб пророкувати.
А хто пророкує, той людям говорить на збудування, і на умовлення, і на розраду.
Як говорить хто чужою мовою, той будує тільки самого себе, а хто пророкує, той Церкву будує.
Я ж хочу, щоб мовами говорили всі, а ліпше щоб пророкували: більший бо той, хто пророкує, аніж той, хто говорить мовами, хібащо пояснює, щоб будувалася Церква.
1Кор.14:1,3-5




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47778
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2015, 14:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nurono написав:
Саме тлумачення було дивним. Один скаже два-три слова на мовах, другий перекладе десять, або перший скаже десять а той передасть два-три. Словом звинуватили кого треба і не треба. Дісталось і тому, хто захищав пастора як міг і намагався опам'ятати бунтуючих
Якби не було правдивих пророків, то б не було і лжепророків. Лжепророцтва бувають двох видів: від злого духа або ж від спец.слyжб.
1) буває, що людина возгордиться і попадає під демонічний вплив, і тоді починає пророкувати під впливом злого духа.
2) нещодавно я почув деякі історії, що наводять на думку, що в українських церквах діють спец.слyжби PФ у вигляді пророків, і дуже афішують про себе в соц.мережах. Наприклад, видають такі перли:
"Курс доллара упадет. Аминь. Говорю Я. Скупай все рубли за доллары. Непослушание — грех. Аминь. Дату запомни и курс какой был. Аминь. Аминь. 17 декабря 2014 г.", (тоді був курс 61 рубль, а 2 лютого 2015 - 70 рублів, хоча зараз 50.)
"Пyтин хороший, он Мой. А другой придет — не такой."
"Вот новая страна восстает, говорит Господь, имя ей – Новорoссия! Кто имеет глупость остановить создание этой новой страны, этого нового государства, кто имеет такую глупость? Ибо это от Меня!"

На жаль, деякі "віруючі", що шукають Божих пророків (а не Бога), попадають на прийом до отаких спец.служб, а ті розпитують про церкву, а тоді вони посилають своїх агентів-пророків з метою посіяти ворожнечу в церкві. Таке було в одній церкві на Львівщині. Одна сестра поїхала в Харків на прийом до Игoря Рoмен...кого (це одні з представників спец.слyжб PФ, що видають подібні перли), а ті розпитали про кожного члена церкви, вона розказала, вони передали для церкви пророцтво, що начебто один дуже побожний служитель, який відстоює правду Божу, є блудником, а невдовзі приїхали інші невідомі "пророки", які підтвердили те саме. В результаті в церкві появились підозри. Одне не ясно, для чого це їм!?

А Бог, коли говорить Духом Святим, то говорить на збудування, а не для руйнування. Бог любить кожного, і хоче, щоб кожен прийшов до пізнання Правди. І навіть якщо хтось падає в гріх, то Бог має силу виправити його через тілесні немочі, бо хто тілом постраждав, той перестав грішити.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47840
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2015, 00:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 червня 2015, 22:40
Написано: 15
Віровизнання: просто вірю в Бога
taras15 написав:
engar написав:
--- невже не достатньо Писань ,а потрібні додаткові пророцтва?


.... Дбайте про любов, і про духовне пильнуйте, а найбільше щоб пророкувати.
А хто пророкує, той людям говорить на збудування, і на умовлення, і на розраду.
Як говорить хто чужою мовою, той будує тільки самого себе, а хто пророкує, той Церкву будує.
Я ж хочу, щоб мовами говорили всі, а ліпше щоб пророкували: більший бо той, хто пророкує, аніж той, хто говорить мовами, хібащо пояснює, щоб будувалася Церква. [/b]1Кор.14:1,3-5


--- слід розуміти, те що автор говорить щоб пророкувати найбільше ... Ніколи любов не перестає! Хоч пророцтва й існують, та припиняться, хоч мови існують, замовкнуть, хоч існує знання, та скасується. Бо ми знаємо частинно, і пророкуємо частинно; (1Кор.13:8,9)

- з цього тексту чітко бачим, що мова не про дар пророцтва який як і дар мов був лише стартовою ступенею для початку проповіді Євангелії та формування її для майбутніх поколінь, тобто згодом пророцтва припиняться (Усі бо Пророки й Закон до Івана провіщували.(Матв.11:13)) , мови замокнуть, навіщо зараз мови? коли на даний час існує безліч перекладів Білії, я не проти коли хтось володіє цим даром, але за Писанням щоб говорив на тій мові для того народу якому вона буде рідною ...(Як же кожен із нас чує свою власну мову, що ми в ній народились?(Дiї.2:8)) , (1Кор.13:8,9) в цьому тексті мова - про проповідь, що і є пророцтвом свого часу сказане пророками .... Про це спасіння розвідували та допитувалися пророки, що звіщали про благодать, призначену вам.
11 Вони досліджували, на котрий чи на який час показував Дух Христів, що в них був, коли Він сповіщав про Христові страждання та славу, що прийдуть по них. 12 їм відкрито було, що вони не для себе самих, а для вас служили тим, що тепер звіщено вам через благовісників Духом Святим, із неба посланим, на що бажають дивитися Анголи. (1Петр.1:10-12)




Ab imo pectore Salve Pax vobiscum! Soli Deo gloria
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47842
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2015, 18:01 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
engar написав:
"Хоч пророцтва й існують, та припиняться, хоч мови існують, замовкнуть, хоч існує знання, та скасується. Бо ми знаємо частинно, і пророкуємо частинно; (1Кор.13:8,9)

- з цього тексту чітко бачим, що мова не про дар пророцтва який як і дар мов був лише стартовою ступенею для початку проповіді Євангелії та формування її для майбутніх поколінь, тобто згодом пророцтва припиняться

А знання? Воно теж скасувалося? За вашими розсудами, якщо читати цей віршик в контексті, то виходить, що і знання вже скасувалося... так?

Господь учора, сьогодні і навіки Той самий! Він не помінявся і як Він працював за часів апостолів, так працює і дотепер. Я сама в цьому не раз пересвідчилася. Черговий раз чую про дію Духа Святого і пересвідчуюсь, що і Бог і у наш час працює як і в часи апостолів.
Ось один із численних прикладів (повірте, що його я приводжу від людини-очевидця того служіння): На одному із служінь, де були гості із різних країн в т.ч. з Польщі, Румунії, Росії Бог через своїх посудин три рази чудно проговорив пророчим словом. Спочатку пророцтво було на одній мові(здається на румунській), потім через іншу людину Бог те саме сказав на іншій мові(російській чи українській), а потім ще через іншу людину на польській мові, до того ж пророцтва були в точності слово в слово.
Того дня на служінні був один моряк, який знав усі ці мови і він бачачи таку роботу Духа Святого покаявся.
Щодо говоріння на мовах, з власного досвіду скажу, що я сама 2 рази чула як люди, які зовсім не знають румунської мови молилися Духом румунською. А одна сестра із сусіднього села молиться Духом англійською.

Я не можу після пережитого мною не вірити у те що Бог і сьогодні працює як і в часи апостолів... Я не маю настільки великого знання, не є ще сильною у Слові, багато ще не розумію, читаю, стараюся досліджувати писання, молюся, щоб Бог відкривав... тому доказувати нічого не буду... Та й людина, напевно ніколи не зможе повірити, поки сама не відчує благодаті Духа Святого на собі.

Але ви маєте право на свій вибір... Маєте Біблію - "Слово пророче" . Досліджуйте і далі, моліться. Тільки, дуже прошу, ніколи не судіть(навіть у серці) тих, хто молиться мовами(чи пророкує).




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47843
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2015, 21:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 червня 2015, 22:40
Написано: 15
Віровизнання: просто вірю в Бога
--- в чому побачили осуд? я висловив бачення з посилом на Писання, через яке отримав відкриття по молитві щодо цього дару, особливо молився та досліджував цю тему о після коли відвідав дім молитви в м. Чернівцях в перше і після розмови з одним з членів отримав пояснення, що я не спасений оскільки не володію ознакою відродження, а саме даром мов.... .

--- щодо знання, ні не скасувалось ще поки, не прийшло досконале ...

--- звичайно Бог сьогодні як і вчора,навіки Той же і справді по вірі являє свою Силу...

--- щодо дару мов, по перше, ви не уважно прочитали мій допис ....процитую його знов " ...я не проти коли хтось володіє цим даром, але за Писанням щоб говорив на тій мові для того народу якому вона буде рідною ...(Як же кожен із нас чує свою власну мову, що ми в ній народились?(Дiї.2:8))" ... я проти общин в яких в супепеч Писанню основною ознакою відроження та хрищення Духом Святим є виключно ознака дару мов ...оскільки ці общини далекі від Бога оскільки...Отож, мови існують на знак не для віруючих (спасених,відрожжених) але для невіруючих, а пророцтво для віруючих, а не для невіруючих.(1Кор.14:22)
--- по друге, до прикладу, навіщо дар мови ромунської чи німецької... Українцю щоб ним служити Українцю?, а не тому ж ромуну чи німцю на спасіння .... щоб він міг збагнути, що дійсно Бог говорить через Українця його мовою йому на спасіння

--- якщо у вас є дар мови, а не гласолалія і ви чітко розумієте зміст сказаного та можете його передати особисто то нехай Бог прославляється коли з ваших уст люди чують ....юдеї й нововірці, крітяни й араби, усі чуємо ми, що говорять вони про великі діла Божі мовами нашими! (Дiї.2:11) але коли у випадку щось на зразок гласолалії (буквально - белькотання), а бо дійсно дар мови але без вияснення то є рекомендації Писання...А коли б не було перекладача, то нехай він у Церкві мовчить, а говорить нехай собі й Богові!(1Кор.14:28) в противному випадку коли ввійдуть сторонні люди та вони не почують про великі діла Божі а .... А як зійдеться Церква вся разом, і всі говоритимуть чужими мовами, і ввійдуть туди й сторонні чи невіруючі, чи ж не скажуть вони, що біснуєтесь ви?(1Кор.14:23)




Ab imo pectore Salve Pax vobiscum! Soli Deo gloria
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47844
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2015, 23:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
engar написав:
коли відвідав дім молитви в м. Чернівцях в перше і після розмови з одним з членів отримав пояснення, що я не спасений оскільки не володію ознакою відродження, а саме даром мов.... .

хм.. я не знаю контексту цієї відповіді того члена, та я думаю, що зовнішньою ознакою перед іншими людьми, що то істинний християнин є плоди духа і можливо я б відніс діла віри (хоча збоку важко, майже неможливо, визначити мотиви цих добрих діл, бо вони можуть бути і не від віри і не тому, що людина відродилася духовно), а внутрішньою - це засвідчення в ньому від Духа Святого.

engar написав:
--- щодо знання, ні не скасувалось ще поки, не прийшло досконале ...

значить і пророцтва, і мови не скасувались!

engar написав:
--- щодо дару мов...
--- по друге, до прикладу, навіщо дар мови ромунської чи німецької... Українцю щоб ним служити Українцю?, а не тому ж ромуну чи німцю на спасіння .... щоб він міг збагнути, що дійсно Бог говорить через Українця його мовою йому на спасіння
--- якщо у вас є дар мови, а не гласолалія і ви чітко розумієте зміст сказаного та можете його передати особисто

дивіться, ви трохи все до купи змішали. слід розрізняти дар Духа, як інші мови і ознаку хрещення Духом, як інші мови. якщо для першого потрібні перекладачі, тобто люди, в яких є цей дар вияснення і це для збудови Церкви (для цього випадку ап. Павло попереджує, коли немає перекладача, то така людина хай мовчить), то в другому випадку людина молиться духом Богові і тим самим будує себе:
Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. 1Кор.14:2
зверніть також увагу, що його ніхто не розуміє і він не людям говорить! тобто як я розумію, є мови, як в день П'ятдесятниці, потрібні, коли учні на мовах свідчили різномовним народам про Бога, а є мови, які не для людей, бо їх ніхто не розуміє (можливо це мови ангельські), але їх розуміє Бог!
ось це все і допис Царської дочки показує, що мови існують. звичайно, я про мови говорю, а не про бурмотання чи ще якісь незв'язні звуки. хоча не треба зразу судити, коли ми почули нечітку мову, бо дитинча теж не зразу ясно і виразно говорить, таке може бути і з духовним немовлям.
ми ці теми обговорювали в Духовних роздумах розділ Спасіння, якщо маєте бажання можете прочитати.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47846
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2015, 21:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 червня 2015, 22:40
Написано: 15
Віровизнання: просто вірю в Бога
taras15 написав:
дивіться, ви трохи все до купи змішали. слід розрізняти дар Духа, як інші мови і ознаку хрещення Духом, як інші мови. якщо для першого потрібні перекладачі, тобто люди, в яких є цей дар вияснення і це для збудови Церкви (для цього випадку ап. Павло попереджує, коли немає перекладача, то така людина хай мовчить), то в другому випадку людина молиться духом Богові і тим самим будує себе:
Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. 1Кор.14:2


--- Що ж, тоді по черзі... Що означає Хрищення Духом Святим? = буквально - занурення у Духа Святого ... тобто свого часу людина була занурена у сферу дії іншого духа -духа противлення про це у (Еф.2:1-3) І вас, що мертві були через ваші провини й гріхи, в яких ви колись проживали за звичаєм віку цього, за волею князя, що панує в повітрі, духа, що працює тепер у неслухняних, між якими й усі ми проживали колись у пожадливостях нашого тіла, як чинили волю тіла й думок, і з природи були дітьми гніву, як і інші.... що ж в такому випадку було ознакою такого "хрищення духом" світу цього в який ми були занурені з народження фізичного? як бачимо життя в гріхах ...у пожадливостях нашого тіла, як чинили волю тіла й думок, і з природи були дітьми гніву, як і інші...
отже ознакою народження згори - тобто ознакою відродженого життя є не що інше як відновлене в Дусі Святому життя - суть якого є відображення на практиці печатки Бога - праведності ...Бо всі, хто водиться Духом Божим, вони сини Божі; (Рим.8:14)....А хто каже, що в Нім пробуває, той повинен поводитись так, як поводився Він. (1Iван.2:6)

--- щодо прикладу у фізичному житті то коли шукають ознаки життя в тілі ... то далеко не починають з мови ...і мова далеко не основна його ознака....

taras15 написав:
.... то в другому випадку людина молиться духом Богові і тим самим будує себе:
Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. 1Кор.14:2
зверніть також увагу, що його ніхто не розуміє і він не людям говорить! тобто як я розумію, є мови, як в день П'ятдесятниці, потрібні, коли учні на мовах свідчили різномовним народам про Бога, а є мови, які не для людей, бо їх ніхто не розуміє (можливо це мови ангельські), але їх розуміє Бог!


--- саме на це й звертаю увагу, в який спосіб будує себе якщо розум без плоду ? навіщо Богові таке служіння наш Бог Бог порядку ? Коли апостол Павло наголошує...Ну, то що ж? Буду молитися духом, і буду молитися й розумом, співатиму духом, і співатиму й розумом.(1Кор.14:15).... 16 Бо коли благословлятимеш духом, то як той, що займає місце простої людини, промовить амінь на подяку твою? Не знає бо він, що ти кажеш.
17 Ти дякуєш добре"?" але не будується інший."!"
18 Дякую Богові моєму, розмовляю я мовами більше всіх вас.
19 Але в Церкві волію п'ять слів зрозумілих сказати, щоб і інших навчити, аніж десять тисяч слів чужою мовою!
20 (Ото ж) Браття, не будьте дітьми своїм розумом, будьте в лихому дітьми, а в розумі досконалими будьте! (1Кор.14:16-20)

--- щодо ангельських мов то трохи загнули :) коли апостол Павло вживає цей термін у 13 розділі Коринтян то вживає його як перебільшення (гіперболу тобто )наголошує, що основною ознакою є відновлене життя за Писанням у Дусі по вірі, що проявляється у любові до Бога та ближніх... а також трохи неуважні оскільки апостол перебуваючи на третьому небі чув ці мови і охарактеризував їх не тільки незрозумілі, але й невимовні....що до раю був узятий, і чув він слова невимовні, що не можна людині їх висловити.(мабуть тому ще не їх вони стосуються .. а Анголів.....(2Кор.12:4)

--- мабуть теперішні "коринтяни" більш обдаровані за апостола Павла хоч про Нього сказано ... Дякую Богові моєму, розмовляю я мовами більше всіх вас. (1Кор.14:18) оскільки вони намагаються вимовити невимовне...




Ab imo pectore Salve Pax vobiscum! Soli Deo gloria
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47847
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2015, 22:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 червня 2015, 22:40
Написано: 15
Віровизнання: просто вірю в Бога
Цитата:
значить і пророцтва, і мови не скасувались!


--- я цього не говорив ... просто на даний час нема потреби у цьому дарі як нагально у ньому була потреба на початку побудови Церкви... оскільки при тодішньому рівні освіти кількості підручників для вивчення іноземних мов (самоучителів не існувало взагалі :) ) пішли б десятки років щоб виконати доручення Ісуса щодо проповіді Євангелії всім народам починаючи з Єрусалиму... цей дар як на приклад стартова ступінь у ракеті виконав своє значення відірвавши її від землі та розігнавши до необхідної швидкості ....




Ab imo pectore Salve Pax vobiscum! Soli Deo gloria
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47895
UNREAD_POSTДодано: 28 липня 2015, 15:02 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
згідний із Сонячником. і хотів би ще доповнити.
може таке бути, коли так "ходять" до пророків, то він вже десь всередині напружується і може так статися, що до Божого слова додати свої думки або взагалі видати бажання власного серця за Боже.. тут небезпека.
чув про немало таких випадків.
1) одна сестра, в якої був цей дар, мала доньку. І одного разу до них в гості прийшов красивий юнак, ну мама подивилася і він її сподобався. і так під час молитва, вона "напророкувала" від себе, що мовляв, він має тут залишитися.. ось він і одружився з її дочкою, а потім сталася біда. той юнак зовсім виявися і невіруючим і всякого недоброго чинив.. ну я вже добре не пам'ятаю, то брат Куриленко розказував, здається все закінчилося розводом... ось як і Олег зверху пише, про таку практику серед молодих, які хочуть одружитися..
2) до однієї сестри-пророчиці багато людей їздило. і бували випадки (це ніби вона розказувала), що здалека приїжджали, а Слова не було.. і її було жаль так людей відпускати, то вона могла якісь вірші із Біблії цитувати їм від себе, як пророцтво..

нехай ці приклади стануть застереженням для нас усіх. час останній і багато лжепророків повстало і буде ще повставати, як і пише..

А позитивних прикладів нема на цю тему? Я більше збудовуючих чула, а про те,які бувають помилки використання пророчого дару знаю поодинокі випадки.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47900
UNREAD_POSTДодано: 01 серпня 2015, 12:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
А позитивних прикладів нема на цю тему? Я більше збудовуючих чула, а про те,які бувають помилки використання пророчого дару знаю поодинокі випадки.

напевно і є хороші приклади (які я чув і читав), але чомусь ті недобрі приклади врізалися в пам'ять (то вже простіть мені). просто це духовна сфера і все дуже серйозно; і не потрібно закривати очі на проблеми, які можуть бути в цьому; та до того ж і про це сильно Писання застерігає.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтва
47910
UNREAD_POSTДодано: 03 серпня 2015, 20:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Олег1986 написав:
Хотів написати:чому в новому заповіті навідмінно від старого, Бог через пророка не звертається по-імені?

ось на таке місце звернув увагу: Як служили ж вони Господеві та постили, прорік Святий Дух: Відділіть Варнаву та Савла для Мене на справу, до якої покликав Я їх! Дії 13:2 хоча не конкретно до них Дух промовляв по імені, але їх імена назвав (напевно всій Церкві, що була там зібрана на молитві). незрозуміло чи тут Бог через пророче слово проговорив чи в якийсь інший (може надприродній) спосіб.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>