Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 08:47




Створити нову тему Відповісти  [ 83 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Тема для братів :)
2302
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2006, 16:26 

Востаннє редаговано Winslet 13 червня 2006, 17:07 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Брати, поділіться секретом: якою повинна бути ваша майбутня дружина? (для одружених питання ставлю інакше: якою вона є)
Зображення




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2309
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2006, 16:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
:)
Я думаю, що такою, як є написано:
Так само й жінки, - у скромному убранні, з соромливістю та невинністю, нехай прикрашають себе не плетінням волосся, не коштовними шатами, але добрими вчинками, як то личить жінкам, що присвячуються на побожність...
Нехай жінка навчається мовчки в повній покорі. А жінці навчати не дозволяю, ані панувати над мужем, але бути в мовчанні. 1 Тим. 2:9-12




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2368
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2006, 09:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 серпня 2013, 18:53
Написано: 22
Звідки: NewVol, UA
Віровизнання: п'ятидесятник
Мені дуже подобається моя дружина і дуже її кохаю. Я вдячний Богу, що вона в мене є.
Те, що написав Сонячник, то правда. Як на мене, коли сім"я слідує за Словом і любить Бога більш за все, то вона буде міцною і Божі принципи, які роблять особистості, сім"ї щасливими - будуть діяти.




DIXI
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2472
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2006, 13:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
NELS написав:
Те, що написав Сонячник, то правда.
Ну, це не я писав :oops: а Ап.Павло здається :) Це якою має бути ідеальна жінка для ідеальних чоловіків... Але ми далеко не такі :(

А взагалі, вважаю, що головне, що повинна мати дружина - це страх Божий!
А якщо буде мати страх Божий, то буде
    мудрою (а не зарозумілою);
    покірливою (а не бунтівливою);
    скромною (а не гордою);
    тихою (а не сварливою).
Оці риси як на мене, мабуть, для жінки є головними. А все решта (вродливість, здоров'я, вміння щось зробити, готувати, знання, гоббі тощо) є другорядним, хоча певне значення також має.

Що найбільше не можу переносити, це коли жінка кричить на чоловіка!
Цитата:
Ліпше жити в куті на даху, ніж з сварливою жінкою в спільному домі.Пр.25:24

А ще дуже добре, коли жінка є мудрішою за чоловіка, але сама так не вважає (тобто є скромною). Така жінка буде доброю порадницею для чоловіка. Але мені дуже не подобається, коли жінка вважає себе (чи видає себе) мудрішою за чоловіка, коли думає, що вона щось краще знає, чи щось краще розуміє!

Є жінки, які надихають чи спонукають щось зробити, а є такі, що усе руйнують, мол "нічого у тебе не вийде", "ти на це не здатний".
Цитата:
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його. (Пр.14:1)


Тому головне - це страх Божий, що є начатком премудрости!!! А хто його немає - нехай просить у Бога!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2525
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2006, 10:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Краса - то омана, а врода - марнота, жінка ж богобійна - вонабуде хвалена.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2662
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2006, 18:09 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 липня 2006, 22:59
Написано: 52
Звідки: UA-USA
Мені цікаво, невже вам всім всеодно як буде виглядати ваша дружина? Вибачте, але мені дуже важко в це повірити... :oops:


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2664
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2006, 18:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Puma написав:
Мені цікаво, невже вам всім всеодно як буде виглядати ваша дружина? Вибачте, але мені дуже важко в це повірити...
Я не знаю як для кого, але, чесно кажучи, для мене краса абсолютно не є головним, але певне другорядне значення має.
Мені подобається скромність жінки і її природна краса... Але дуже не подобається, коли дівчина себе украшає, тобто фарбує себе, чіпає всілякі прикраси - це навіть відштовхує, бо складається таке відчуття, що дівчина ховає свою природну вроду.
Я навіть не розумію, навіщо дівчата фарбуються, якщо Господь їх створив такими красивими, якими вони є. Невже ви, дівчата, думаєте, що косметика зробить вас кращими, аніж вас створив Господь?!
І взагалі, кожна людина по-своєму красива... Одному може подобатися саме така особливість, іншому - інша особливість. У кожного свій смак і своє відчуття краси.
Звичайно, я би хотів, щоб моя дружина була б симпатичною для мене. Бо краса надихає до приємних думок, підносить настрій. Але ж набагато більше значення має поведінка дружини, а не її краса, яка є дочасною.
І ще одне: я зустрічав багато красивих дівчат, які мені дуже подобалися своєю зовнішністю, але ж не лише мені... що вже відштовхує від таких дівчат... Мені здається, що хлопцям не дуже приємно мати стосунки з тими дівчатами, які своєю зовнішністю приваблюють і інших хлопців. ;)

Тому краще, щоб ви були такими особливими, якими вас створив Господь! Не намагайтеся змінити свою зовнішність! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2685
UNREAD_POSTДодано: 20 червня 2006, 02:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я не можу сказати, що мені зовсім байдуже зовнішність дівчини, але є Біблійні приорітети. Головне, основне, найважливіше - богобійність, і як помиляються ті, що дивляться тільки на зовнішність, а не на заховану людину серця.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3598
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2006, 07:10 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
Ну та. Краса, зовнішність ясно шо має значення, але саме краса може бути небезпечною, бо ввести в оману серце. Тому браття ту і кажуть про те, шо є важливішим для віруючого.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4706
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2006, 08:51 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Соняшнику та ж ти сам собою йжешь в розріз....
Краса то не головне, але подобається природна краса....
Незрозуміло як це, адже красками не намалюєшь того чого немає!!!

На рахунок того що краса не головне. В мене запитала сестра з попеченим лицем, ви ж кажете що для вас краса дівчини не головне, в чому причина того що я одна? а душа повір у неї така що б побажав її кожному, вже 3 збірка віршів готовиться, багато пісень можливо й ваша молодь співає, навіть незнаючи що це її вірші, багато не християнских але душевних віршів написано під псевдонимом, людина яку всі поважають в церкві...але чомусь ніодного з таких героїв, яким краса всерівно, незнайшлось до цих пір...Необманюйтесь любі хлопці, й інших необманюйте..всеж таки краса має свою роль у виборі....




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4719
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2006, 10:56 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Розказую, якою я бачу свою майбутню Подругу життя....
... цікава... мені б дуже хотілось, щоб вона мала неймовірну фантазію... (у всіх сферах життя :oops: :D )....
... щоб вона була сильною особистістю.. трішки хитрою і трішки грайливою... щоб не все було просто... 8-)
... трішки впертою, здатною ображатися і висказувати своє "Фе..."
І при всьому тому, була неймовірно закоханою у Бога...)))...




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4721
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2006, 11:30 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Star цікаво, але це ж майже все є в кожній...
А сильним повинен бути перш за все ти щоб вона могла за тобою ховатись а не ти за нею.. :shock: :shock:
О, а впертість ти побачишь, адже вона людина...

А хтрою та грайливою, приблизно так:

На обід у нас риба, вудочка в коридорі :P :P

а краса де :?:




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4722
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2006, 11:39 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Ні, дружище.. ти не так зрозумів - те, що є в усіх і розуміється само-собою - ... гарна, мудра, смиренна... це все правильні відповіді і без них нікуди..., я їх навіть не виділяв...

Але от дівчина, яка вміє зберігити і витримувати тонку межу між смиренням і гордістю... між лагідністю, ніжністю, доступністю і впертісю... от з такою цікаво... і такі дівчати - велика рідкість... Ромео чекає на свою Джульєту..)))))




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4723
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2006, 11:40 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Mrdoctor, та всі вони ЗВЕРТАЮТЬ увагу на зовнішність! Просто не хочуть зізнатися... ;)




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5037
UNREAD_POSTДодано: 21 серпня 2006, 20:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Mrdoctor написав:
Соняшнику та ж ти сам собою йжешь в розріз....
Краса то не головне, але подобається природна краса....
Незрозуміло як це, адже красками не намалюєшь того чого немає!!!
:) Ні! Не йду в розріз... Я думаю, що жоден християнин не ставить красу на перше місце! Головне - богобійність! А далі християни звертають увагу на риси характеру (внутрішня краса): мудрість, скромність, тихість, покірливість тощо.
Яку роль грає зовнішня краса?
Звичайно, зовнішня краса має значення, але повторюю - другорядне значення. Але для одного хлопця саме ця дівчина є найкрасивішою, а для іншого - інша дівчина є найкрасивішою. Але то є природна краса - така якою її створив Господь, - про ню я пишу. А є "прикраса" - спроба зробити себе кращою (фарбування волосся, брів, губ тощо), аніж Господь зробив. То така "прикраса" мені не подобається, і думаю, не лише мені. Справді: того не намалюєш, чого немає! Я справді, не розумію тих дівчат, які накладають на себе косметику... :( Навіщо? Хіба Господь вас створив некрасивими? Чи не краще залишатися такою, якою ви є? Краще! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 83 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>