Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 08:42




Створити нову тему Відповісти  [ 83 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тема для братів :)
35002
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2012, 02:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ти мабуть теж приваблива ;)




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
37191
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2012, 15:56 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 січня 2015, 22:36
Написано: 225
Віровизнання: християнин
Анафема написав:
Ми витворюємо ідеал згідно своїх уподобань, але мені здається,що в житті все набагато складніше

Майже завжди так і буває) Ще може бути так, що у спутники життя попадеться, повністю протилежна (крім деякіх деталей), людина, ніж ми мріяли, та ми ні за що не проміняємо її на якогось ідеала !)! ))




ВІРЮ!!!!!!!!!!!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тема для братів :)
47889
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2015, 21:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
напевне повторюся із більшістю дописів, але хотілось би, щоб майбутня дружина:
- любила понад усе Бога (більше від чоловіка);
- мала страх Божий у всьому. а є богобоязність значить і є мудрість (щоб була мудрішою від чоловіка).
- була помічницею.
і ще є багато пунктів, але є таке, що ніби вимоги ідеальні, а на себе не хочеться подивитися і від себе подібного вимагати.
а ще, я зауважив за собою, що хоч і читаю, і розумію, і собі нагадую, що краса і врода - то омана і марнота, але, все одно, на зовнішність звертаю увагу...




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тема для братів :)
47890
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2015, 08:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
я зауважив за собою, що хоч і читаю, і розумію, і собі нагадую, що краса і врода - то омана і марнота, але, все одно, на зовнішність звертаю увагу...
Причому для кожного хлопця своя красуня)
Краса приваблює... Як не дивно, але навіть незрячі хочуть, щоб їх дружина була гарною.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тема для братів :)
47894
UNREAD_POSTДодано: 28 липня 2015, 14:55 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
... все одно, на зовнішність звертаю увагу...

Зовнішність - це не тільки "красива - некрасива", а й стиль одягу, манера поведінки, вираз обличчя, походка... Того напевно і звертаємо увагу. Хоча цим всім теж можна ввести в оману, але є Бог, Котрий дивиться на все і бачить таким як є. Він і може показати нам в людині те, що Сам бачить.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
47903
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2015, 07:30 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 липня 2018, 18:52
Написано: 22
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Я чув якось по радіо обговорювали це питання, так от, психолог казав що оптимальний вік для дівчини - 28 років, а для хлопця - 35. :)

Теорія "заробити гроші, зробити карєру, нагулятися" є абсолютно вірною для світу. Може так і краще _ мемше розводів. Але для християнина(нки) який хоче зберегти себе до шлюбу в чистоті це майже неможливо. Тому краще женитись у 20 а дівчатам можна і швидше. Одне слово коли організм потребує, щоб не впасти у спокусу.
Прип 6: 24-35 7: 6-27.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
47905
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2015, 15:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Tanjuwa написав:
Але для християнина(нки) який хоче зберегти себе до шлюбу в чистоті це майже неможливо. Тому краще женитись у 20 а дівчатам можна і швидше. Одне слово коли організм потребує, щоб не впасти у спокусу.
Прип 6: 24-35 7: 6-27.

чому неможливо? з Богом можливо бути у чистоті і все життя (бо не всі одружуються і заміж виходять)! так, щоб уникнути розпусти і не розпалюватися, то краще одружуватися, але про вік нічого не йдеться. і це обман, що коли людина одружиться, то вже все, спокус в цьому напрямку не буде.
в Писанні не знаходжу, щоб були вікові рамки, коли ось цей час і тільки є для одруження. звичайно організм людини фізіологічно у 18 років приблизно (+/-) готовий до шлюбу. АЛЕ є ще духовна і душевна сторона. тому краще женитися тоді, коли готовий і на це є воля Божа особисто щодо твого життя. я так міркую..




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re: Тема для братів :)
47911
UNREAD_POSTДодано: 03 серпня 2015, 23:21 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 липня 2018, 18:52
Написано: 22
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
Tanjuwa написав:

чому неможливо? з Богом можливо бути у чистоті і все життя (бо не всі одружуються і заміж виходять)! так, щоб уникнути розпусти і не розпалюватися, то краще одружуватися, але про вік нічого не йдеться. і це обман, що коли людина одружиться, то вже все, спокус в цьому напрямку не буде.
в Писанні не знаходжу, щоб були вікові рамки, коли ось цей час і тільки є для одруження. звичайно організм людини фізіологічно у 18 років приблизно (+/-) готовий до шлюбу. АЛЕ є ще духовна і душевна сторона. тому краще женитися тоді, коли готовий і на це є воля Божа особисто щодо твого життя. я так міркую..

Ти все правильно міркуєш і я повністю з тобою згідна. Маю не одружених родичів і знайомих за 50-60 які зберегли себе у чистоті. Але у тім самім місці що ти процитував (по пам'яті) пише"не кожен так може а лиш кому дано." Звичайно що до віку немає певних рамок, хоча проблеми, потреби і спокуси починаються саме у такому віці (на часі сильний вплив медіа,суспільства і т.д.) . Щодо різних спокус, то вони супроводжують все життя і погодься, що для одружених їх все таки менше. Все можливо з Богом але не багато таких, що Його волі шукають. Часто переважує душевне. Я тільки писала що одружуватись краще ніж блудити. це не залежить від віку а як ти кажеш фізіологія.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 83 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>