Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:51




Створити нову тему Відповісти  [ 83 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8831
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2007, 19:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Християни, зокрема я, перш за все до дівчат ставлять умову богобійністі. Тобто ті дівчата, що не мають страху Божого - хоч би якими красивими не були - вже відпадають.
А от на другому місці, погоджуюся, є краса, як внутрішня (що є більшдорогоцінне), так і зовнішня. І як вже писав Братик, хлопці, на жаль, обирають по зовнішній красі (серед богобійних), бо внутрішню красу не можна помітити одразу. О тут то є вся біда. Сестра може привабити брата своєю зовнішньою красою, потім одружуються, а вже потім проявляється внутрішня краса (чи вади). Дівчина до одруження може здаватися тихою та покірливою, але в житті бути іншою. Тому потім бувають проблеми у сім'ях. І я на всі 100% переконаний, що для нормального чоловіка внутрішня краса є важливішою за зовнішню. Зовнішня краса є достатньою, щоб викликати симпатію у чоловіка, але не більше.
І у цьому випадку, про який казав nona, проблеми, думаю, були зовсім не у вадах дружини, а швидше у духовному стані чоловіка.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8833
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2007, 19:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я теж думаю, там проблеми у терті (невідповідності?) характерів а не у зовнішньості.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8906
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2007, 20:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Печально, шо такі проповідики є. Як на мене таке гідне замітки.
А щодо зовнішньої і внутрішньої краси. Моя думка така:
В молодому віці до одруження справді дуже великою є спокуса дивитися на зовнішність, але як на мене це надто небезпечно. Практика показує, що людина, яка дивилася на зовнішність в першу чергу, досить швидко бачить помилковість своїх поглядів, але тоді вже пізно :(. Тому думаю, що варто добре думати, і не водитися лише обманливими почуттями, дивлячись лише на зовнішність.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8919
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2007, 17:27 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 вересня 2009, 17:07
Написано: 6
Тарас написав:
Печально, шо такі проповідики є. Як на мене таке гідне замітки.


Можливо, але чомусь так часто можна чути від тих же чоловіків: ми всі однакові, ми любимо очима, така вже наша природа, - за це на замітку?..

Тарас написав:
А щодо зовнішньої і внутрішньої краси. Моя думка така:
В молодому віці до одруження справді дуже великою є спокуса дивитися на зовнішність, але як на мене це надто небезпечно.


А як на мене, то я б сказала, навпаки, якщо зовнішність є спокусою (незалежно коли) то, брате, таки добре дивись, особливо перед тим як робити пропозицію сестрі. Бо може статись, як і в випадку з моєю знайомою. На її запитання, чому ж ти мені пропонував*, вона чує одне: *а я не думав це буде так важливо, думав, ти змітишся; кажуть - дівчина гарнішає після весілля, а ти - навпаки, подивись, що з тобою сталось...* Насправді, вона гарно виглядає; тільки він - дивиться і *думає* по-іншому... Тільки трошки запізно.

Нона


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8921
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2007, 18:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та ні проблема не у зовнішньості тої жінки а в дизгармонії характерів. Бо для одних хлопців дівчина здається гарною, для інших ні. Коли любиш дівчину як людину, то і зовнішність приваблива для тебе, а якщо не зносиш характер дівчини, то й про зовнішність думка падає.
Цікаво, одні радять одружуватися у ранньому віці, а інші - навпаки, у зрілому. І ті і інші погоджуються що характер у 20 років ще не сформований. Але перші кажуть, що це добре, бо легше "підігнати" характер під характер чоловіка (дружини), а другі кажуть, що краще женитися пізніше коли характер уже сформований, бо "бачиш що береш". Хто правий?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9049
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2007, 18:24 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 вересня 2009, 17:07
Написано: 6
А я думаю, що проблема саме в тому, ти ж сам і кажеш, що характер підігнати можна. Часто женяться, бо сходяться характерами. А потім і виявляється, що вона чи він зовсім не приваблива-вий...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9088
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2007, 18:37 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Братику! Підігнати можна не тільки характер, а і вроду.
Берш сокиру - і підганяєш, підганяєш, підганяєш.
А решту - рубанком, так міленько - міленько.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9157
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2007, 13:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Відносно мене, то я дивлюсь і на зовнішність і на те, які в сестри відноcини з Богом. Але приорітетом є внутрішнішнє. Хоча звичайно хотілось б щоб жінка була красива.
Але якщо нема любові, то хоч буде і красива і духовна та життя мабуть не буде хорошого.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9159
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2007, 15:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
nona написав:
Часто женяться, бо сходяться характерами. А потім і виявляється, що вона чи він зовсім не приваблива-вий...

Я ще не чув щоб хтось розвівся через непривабливість половинки. Вона що за одну ніч раптом втратила всю вроду? Чи він коли женився був сліпим і раптом прозрів. Коли чоловік любить дружину, то він буде її любити навіть якщо вона втратить вроду.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9545
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 20:22 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Чоловік любить очима,а жінка вухами.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9651
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2007, 17:36 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Ми витворюємо ідеал згідно своїх уподобань, але мені здається,що в житті все набагато складніше


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9973
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2007, 13:07 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 травня 2007, 14:23
Написано: 20
Звідки: Рівне
Браття, а якщо часто ці риси прикриваються лише словом "вид". Як "побачити" справжню красю за цією занавіскою?




Lets talking about our Jesus Christ and his power.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9985
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2007, 16:32 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Просто зірвати занавіску


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10258
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2007, 15:46 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
29 липня 2010, 13:53
Написано: 143
Я думаю, що спочатку хлопці, все ж таки, дивляться на зовнішність, як себе дівчина веде, як спілкується з іншими людьми, а потім вже взнають яка вона в середині, яке її серце. Просто більшість дають правильні відповіді. Згідна з Анафема "Чоловік любить очима"


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10259
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2007, 15:49 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 червня 2007, 16:51
Написано: 29
Анафема написав:
Просто зірвати занавіску
, а як же ти збираєшся зривати занавіску??? :shock:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 83 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>