Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:56




Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: пошук наставника
46711
UNREAD_POSTДодано: 11 червня 2014, 13:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
я останім часом все частіше приходжу до думки що мені потрібна стороння допомога в прийманні тих чи інших життєво важливих рішень. Я став молотися просити Бога.....
Та ще я хотів би знайти людей які можуть щось підсказати.... Я був би їм дуже вдячний...
Також хотів би поспілкуватися з іншими людьми які хочуть для себе десь щось взнати, щось вирішити про щось запитати та незнають в кого....
Можливо є такі які раніше таке відчували як склалася їхня подальша доля....
Одним словом буду радий всім хто відкликнеться на мою помову, чи то в особистому листі чи на форуммі...
Може також хтось підскаже де ще можна поспілкуватися з такими людьми які шукають Бога, вірять люблять надіяться чекають.....

Буду всім дуже вдячний............................................................


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: пошук наставника
46718
UNREAD_POSTДодано: 11 червня 2014, 23:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 липня 2014, 22:38
Написано: 33
Віровизнання: просто вірю в Бога
Dmitro написав:
я останім часом все частіше приходжу до думки що мені потрібна стороння допомога в прийманні тих чи інших життєво важливих рішень. Я став молотися просити Бога.....
Та ще я хотів би знайти людей які можуть щось підсказати.... Я був би їм дуже вдячний...
Також хотів би поспілкуватися з іншими людьми які хочуть для себе десь щось взнати, щось вирішити про щось запитати та незнають в кого....
Можливо є такі які раніше таке відчували як склалася їхня подальша доля....
Одним словом буду радий всім хто відкликнеться на мою помову, чи то в особистому листі чи на форуммі...
Може також хтось підскаже де ще можна поспілкуватися з такими людьми які шукають Бога, вірять люблять надіяться чекають.....

Буду всім дуже вдячний............................................................
що саме вас цікавить?і вчому потрібні підказки?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: пошук наставника
46722
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2014, 17:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
Як правільно жити в нашій страні. Що робити, куди їхати, хто свої , хто вороги, '............
Що взагалі нас чекає, треба ходити на роботу чи ні, треба щось робити по дому чи ні......
Ну тут питань море дайте відповідь хоть на один я потім ще запитаю........


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: пошук наставника
46725
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2014, 07:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 липня 2014, 22:38
Написано: 33
Віровизнання: просто вірю в Бога
Dmitro написав:
Як правільно жити в нашій страні.
Живіть так як хоче Бог.
Цитата:
Що робити,
продовжувати жити,працювати,віпочвати,цінувати життя ну і звісно разом з Богом,тобто узгоджувати свої дії з волею Творця)
Цитата:
куди їхати,

Куди бажаете.
Цитата:
хто свої , хто вороги, '............
У християнина ворогів неповинно бути.
Цитата:
Що взагалі нас чекає, треба ходити на роботу чи ні, треба щось робити по дому чи ні......
Цікаві у вас запитання.Може і їсти не треба.Так що з вами трапиться через декілька тижнів?Ви просто помрете))Живіть так як начае господь.-"хто нехоче працювати,той хай і не їсть".Якщо зможете не їсти,то можете и не працювати.
Цитата:
Ну тут питань море дайте відповідь хоть на один я потім ще запитаю........
Питання у вас дуже цікаві.Чому ж вони вас так турбують?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: пошук наставника
46732
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2014, 10:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Dmitro написав:
Як правільно жити в нашій страні. Що робити, куди їхати, хто свої , хто вороги, '............
Що взагалі нас чекає, треба ходити на роботу чи ні, треба щось робити по дому чи ні......
Ну тут питань море дайте відповідь хоть на один я потім ще запитаю........

1. Легко сказати, щоб жити як хоче Бог. У загальному це правильно. Але набагато важче зрозуміти, що хоче Бог. Тому щоб правильно жити, потрібно шукати волі Божої, для цього краще прямо питати Бога у молитві - Він обовязково допоможе. І зробить це краще, аніж поради людські.
Цитата:
хто свої , хто вороги,

2. Я думаю, що питання виникло у звязку з останніми подіями в Україні. Це не випадково, бо зараз проходить найжорстокіша в історії людства інформаційна війна, і скерована вона, в першу чергу, на те, щоб штучно сформувати образ ворога, а тоді викликати страх, чорну ненависть, смертельну злобу до нього. Ця злоба заставляє людей навіть за зброю братися, щоб знищити цього віртуального ворога. А вбивають реальних людей...
Єдиний вихід, єдиний захист - не дивитися новин.

Цікаво, в якому регіоні ви живете?




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: пошук наставника
46733
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2014, 13:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
да я все це розумію.....
я не розумію другого.....
зараз в багатьох місцях України живуть люди, а можна даже сказати деякі зних жили: працювали, будували , оформляли свою домівку, багато хто прямував до Бога і тут в один момент розрушили все що вони робили роками, тепер все спочатку......
тепер я й питає а навіщо може Богу не це було потрібно, що робити, що потрібно Богу, щоб непереводити час, життя немарнувати, ночі недосипати.....
Звідки ви знаєте може завтра таке саме станеться десь в іншому місці......
Не всі ж можуть заробити на житло за один день а облаштувати житло за другий, тобто це всеодно що скажім ви пішли щось садили ростили обробляли а осінню приїхав хтось на тракторі і переорав весь ваш участок і все пропало, то чи треба весною знову садити все одно даремний труд і їсти як ви сказали те небудете, і зробити ви нічого неможете. Всі знають і нічого не вдієшь то може несадити чи повашому хай переорює я всеодно садити буду.......
Хай буду так як є одні: руйнують чужий труд і живуть і їм є що їсти.....
А інші хай марнують свій час роблячі будуючі , садовлячі і сидять голодні.....
Можна було б більше написати та я думаю ви й так все зрозуміли про що я хотів запитати поради.......


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>