Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:39




Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Хочу йти дорогою добра
46073
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2014, 11:22 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 лютого 2014, 14:23
Написано: 10
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Вітаю вас!!!
Я з дитинства молюся і вірю в Єдиного Бога Отця нашого, Сина Його Ісуса Христа і Духа Святого. Але в моєму житті із-за моєї необережності, можливо із-за юного віку, нерозуміння цінностей сталося тяжке випробововання. І я не спрвилася з керуванням моїх дій і вчинила тяжкий гріх перелюб, а потім ще декілька разів в депресії сходила до ворожки. Мені дуже важко на душі за вчинення цих тяжких гріхів, і я боюся що Господь мені ніколи не пробачить цього. Я кожен день прошу пробачення. Я хочу йти по житті праведною дорогою. Сьогодні вранці молилася і при цьому запалила свічечку посвячену і тримала її в руках. Коли почала просити пробачення за вчиненні гріхи, свічка погасла. Я не знаю чому... Можливо від мого подиху? А можливо Бог не приймає моїх вибачень? Мені дуже боляче. І я хочу щоб Бог знову прийняв мене. Чи ці гріхи не прощаються? Це був один такий жахливий рік в моєму житті. Буду вдячна за відповіді і поради.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хочу йти дорогою добра
46077
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2014, 23:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Маріанна написав:
Мені дуже важко на душі за вчинення цих тяжких гріхів, і я боюся що Господь мені ніколи не пробачить цього. Я кожен день прошу пробачення. Я хочу йти по житті праведною дорогою.
Маріанна, це дуже добре, що ти каєшся у своїх гріхах. Господь каже: Хай безбожний покине дорогу свою, а крутій свої задуми, і хай до Господа звернеться, і його Він помилує, і до нашого Бога, бо Він пробачає багато! (Iс.55:7) Ісус Христос сказав: ...того, хто до Мене приходить, Я не вижену геть. (Iван.6:37) Коли привели жінку, взяту в перелюбі, і хотіли її вкаменувати, то Христос сказав до неї: Не засуджую й Я тебе. Іди собі, але більш не гріши! (Iван.8:11)
Далі ми читаємо: І ось жінка одна, що була в місті, грішниця, ... і, припавши до ніг Його ззаду, плачучи, почала обливати слізьми Йому ноги, і волоссям своїм витирала, ноги Йому цілувала та миром мастила... І Христос сказав про неї: Численні гріхи її прощені, бо багато вона полюбила. Кому ж мало прощається, такий мало любить. А до неї промовив: Прощаються тобі гріхи!.. Твоя віра спасла тебе, іди з миром собі! (Луки 7)
І таке покаяння приходить від віри, а віра від Господа... І якщо ти приймеш Ісуса Христа, Боже Слово, у своє серце, то неодмінно отримаєш велику радість від Господа, і будеш плакати від радості - це ознака прощення.
Маріанна написав:
Сьогодні вранці молилася і при цьому запалила свічечку посвячену і тримала її в руках. Коли почала просити пробачення за вчиненні гріхи, свічка погасла. Я не знаю чому...
Богу не потрібно запалювати свічку, посвячені свічки - це огида для Бога, окультизм, їх треба викинути геть. У жодному випадку не можна робити щось таке, чого не велів Господь. Вірувати потрібно лише тому, чого навчає Бог, а не у людські передання. Ісус Христос сказав: Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене! (Iван.5:39)
Проси у Господа прощення в простоті, без всяких свічок та ікон! Господь знає тебе і чекає, коли ти запросиш Його у своє серце, і Він увійде, і навчить тебе як служити Богові. Бо без Христа ніхто з нас нічого не може. Лише через Христа є спасіння, і Його треба прийняти, возлюбити, щоб жити так, як Він навчає.

Нехай Бог благословить тебе, Маріанно!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хочу йти дорогою добра
46078
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2014, 09:32 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 лютого 2014, 14:23
Написано: 10
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Сонячник, дякую за таку змістовну відповідь. Тобі теж бажаю Божого Благословіння. В мене виникли питання нарахунок свічок та ікон. Ти напевно сповідуєш релігію пятидесятників? Я багато про неї знаю, бо в мене теж є рідні які її сповідуют. Але моя сім"я православні християни. Можна отримати Боже Благословіння і Прощення гріхів не приймаючи інше віросповідування? В православних церквах моляться до ікон і запалюют свічки за здоров"я, і за померлих. Мені цікаво, якщо в Біблії про це не написано, з чого тоді це пішло? Коли я йду в православну церкву, то я змушена поставити свічку. Хочя мені зовсім не подобається, що ці свічки продають за гроші в церкві. В Біблії написано, що Ісус порозкидав все що продавали в церві і сказав, що церква це Дім Божий, а не ярмарка. А в наших церквах на жаль цього не дотримуються. Ти может порекомендувати Біблію на українській мові хорошого перекладача? Бо в мене на старослов"янській, я нічого не розумію.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хочу йти дорогою добра
46082
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2014, 12:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Маріанна, жодна релігія світу не спасає. Приналежність до жодної конфесії чи то православної чи п'ятидесятників чи якоїсь іншої НЕ спасає! Спасає тільки Ісус Христос. "І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали." Дії 4:12. А Сам Ісус каже: "Поправді, поправді кажу Вам: Хто вірує в Мене, життя вічне той має." Ів. 6:47
Дивись, Бог любить кожну людину, інакше Він би не відав Свого Єдинородного Сина на землю, щоб Він там помер за гріхи всього людства. І Бог ніколи людину не принижує, і всі ці думки, про які ти кажеш, вони від сатани. Навпаки Бог хоче простити, оправдати кожного, хто до Нього приходить. Без ікон, без свічок, без інших ритуалів чи обрядів, а просто від щирості серця. Бог знає твоє серце, Він бачить, що ти себе вже засудила за ці гріхи, але Він також бачить і найменшу лукавість чи нещирість. І коли в тебе цього немає, то знай "Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої." 1Ів. 1:9
Протягом століть люди багато чого додали своїх обрядів і законів до Слова Божого. Через це появилися і молитви до ікон і до Марії матері Ісуса і все інше.
Бог каже "Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій..." Вихід 20:4-5. Бачиш, Бог не бажає, щоб ми поклонялися до виробу рук людських. "Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись" Ів. 4:24
А ворожки і чарівники і інші ритуали є гидотою для Господа, як і писав Сонячник.
На рахунок Біблії, то раджу придбати Біблію перекладом Івана Огієнка (гарний переклад сучасною укр. мовою) або якщо тобі зручно на рос. мові, то синодальний переклад. Поки ти їх не маєш, то можеш в інтернеті знайти ці переклади онлайн. Хай Господь допоможе тобі Його знайти!




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хочу йти дорогою добра
46083
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2014, 16:21 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 лютого 2014, 14:23
Написано: 10
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras15 дякую за відповідь. А як на рахунок хрестиків, де зображенно роз"пяття Христа? Багато людей вірять, що вони допомагають в повсякденному житті і захищають від проблем.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хочу йти дорогою добра
46090
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2014, 08:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Маріанна написав:
А як на рахунок хрестиків, де зображенно роз"пяття Христа? Багато людей вірять, що вони допомагають в повсякденному житті і захищають від проблем.

Це забобони, марновірство. Жодні амулети чи обереги нічого не можуть допомогти, тільки Живий і Невидимий Бог може захистити. А хто покладається на амулети чи всілякі хрестики, хоч би там намалювали Бога - тим самим дає місце дияволу. Це те ж саме чаклунство, що є гидотою в очах Божих.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хочу йти дорогою добра
46100
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2014, 00:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Так само Бог застерігав ізраїльський народ: "І будете ви сильно стерегти свої душі, бо не бачили ви того дня жодної постаті, коли говорив Господь до вас на Хориві з середини огню, щоб ви не зіпсулися, і не зробили собі ідола на подобу якогось боввана, зображення самця чи самиці, зображення всякої худобини, що на землі, зображення всякого крилатого птаха, що літає під небом, зображення всякого плазуючого по землі, зображення всякої риби, що в воді під землею, і щоб ти, звівши очі свої до неба, і побачивши сонце, і місяць, і зорі, усе військо небесне, щоб не був ти зведений і не вклонявся їм, і не служив їм; бо Господь, Бог твій, приділив їх усім народам під усім небом." Повт. 4:15-19
Бог не показав їм Своєї постаті, бо знав, що серце людське "лукаве і до краю зіпсуте", і що вони можуть з того зробити собі ідола...




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хочу йти дорогою добра
46713
UNREAD_POSTДодано: 11 червня 2014, 15:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
А свята вода допомогає чи ні, а освяні інші речі..............................


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хочу йти дорогою добра
46714
UNREAD_POSTДодано: 11 червня 2014, 15:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
що може допомогти людині в її земному житті


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хочу йти дорогою добра
46726
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2014, 07:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 липня 2014, 22:38
Написано: 33
Віровизнання: просто вірю в Бога
Dmitro написав:
А свята вода допомогає чи ні, а освяні інші речі..............................
Звісно що недопомагає.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хочу йти дорогою добра
46727
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2014, 07:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 липня 2014, 22:38
Написано: 33
Віровизнання: просто вірю в Бога
Dmitro написав:
що може допомогти людині в її земному житті
Послух Божим вказівкам.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хочу йти дорогою добра
46730
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2014, 16:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
Миколай написав:
Dmitro написав:
А свята вода допомогає чи ні, а освяні інші речі..............................
Звісно що недопомагає.



а мені чомусь допомогає. я мажу болючі місця і мені стає краще........
голову, біля серця, живіт ну там де треба на цей час........
це я точно знаю перевірено часом.......


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хочу йти дорогою добра
46736
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2014, 15:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 липня 2014, 22:38
Написано: 33
Віровизнання: просто вірю в Бога
Dmitro написав:
Миколай написав:
Dmitro написав:
А свята вода допомогає чи ні, а освяні інші речі..............................
Звісно що недопомагає.



а мені чомусь допомогає. я мажу болючі місця і мені стає краще........
голову, біля серця, живіт ну там де треба на цей час........
це я точно знаю перевірено часом.......
То якшо помагаэ,то чо питаете??


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хочу йти дорогою добра
46737
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2014, 16:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
хочу знати що ще може з земного оточення допомогати людям......
може хто знає на власному опиті ......
чи не можна питати, розказувати радитись....
це ж форум так де люди задають питання їм відповідають, люди розказують їм хтось розказує....
яж нікого не змушую....
взагалі то я шукаю людей які Отримали Божу Благодать, що б в дальнішому спілкуватись з ними....
ну незними одними але з ними в першу чергу....
може знаєте таких підскажіть будь ласка буду дужеВам вдячний.....
може ще хтось знає таких людей підскажіть мені.....
мабуть дуже добре мати друга який отримав Божу Благодать.............,.....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>