Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:07




Створити нову тему Відповісти  [ 15 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Пророцтво Барнета про Україну
46068
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2014, 17:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ось пророцтво Барнета про Україну від 17 січня 2007 р.:
...Але Західна Україна не погодиться з цим українським урядом, і тому Росія пошле війська в кожну область Західної України, особливо у Львів, в Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ та всі столиці західних областей, щоб утримати їх від бунту перед цим урядом. Україна розділиться на дві частини...
Той, хто хоче вціліти, повинен утікати на південний захід, у напрямку до гір Карпати, бо Бог не дозволить, щоб ця область України була знищена...
http://www.imbf.org/docs/propheric_worl ... 07_01.html

Сім років тому мало кому здавалося це правдоподібним, а зараз це збувається!? Що ви думаєте про це?
Особливо цікавить думка Богуслава як фахівця з апологетики.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтво Барнета про Україну
46069
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2014, 20:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Із цього пророцтва, я зрозумів, про ті війська будуть посилати, коли Захід України не згодиться, щоб видавати євреїв. Це коли будуть йти війною на Ізраїль. Зараз ситуація інша. Далі там пише, що рос. війська не будуть вриватися в Україну, їх самі нове укр. керівництво запросить.
І взагалі, дещо є незрозумілим. Напр. про тисячолітнє Царство й столицею України у м. Львів, також, що в цей період (період скорботи?) Церква буде забрана та інше.
п.с. Сонячнику, а ти як, довіряєш цьому написаному. І хто такий цей пастор Барнет?




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтво Барнета про Україну
46070
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2014, 21:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
п.с. Сонячнику, а ти як, довіряєш цьому написаному. І хто такий цей пастор Барнет?
Справа не в тому чи я довіряю чи ні. З цього тексту відомо, що Барнет приїхав в Україну з США, щоб проповідувати Євангеліє, зокрема у м.Києві. Як він це робив - не знаю. А про це пророцтво декілька років тому згадував Братик на сторінках цього форуму. Я тоді не дуже вірив, що таке може статися. Але тепер, коли почалося повстання, я згадав про це пророцтво.

taras15 написав:
Захід України не згодиться, щоб видавати євреїв. Це коли будуть йти війною на Ізраїль. Зараз ситуація інша.
Зараз ситуація не зовсім інша. Якщо Ізраїль висловить підтримку українському народу, то цілком можливо, що Росія оголосить війну Ізраїлю.

taras15 написав:
Далі там пише, що рос. війська не будуть вриватися в Україну, їх самі нове укр. керівництво запросить.
Ну так це вже відбулося. Янукoвич вже усунувся від управління державою, і очевидно передав владу в руки росiйського ФCБ. Про це нещодавно свідчили працівники CБУ. Зі свідчень Ігора Луценка очевидно, що науковця Юрія Вербицького викрали і закатували російські спецслужби. А також зрозуміло, що диктатор не зможе силами одного беркуту втримати народне повстання, а Росiя всіляко підтримує режим і готова надати будь-яку допомогу для придушення активістів.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтво Барнета про Україну
46071
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2014, 17:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Якщо Ізраїль висловить підтримку українському народу, то цілком можливо, що Росія оголосить війну Ізраїлю.
Я про це лише позавчора згадав, а сьогодні вже опубліковано про це матеріал "Євреї обурені антисемітською пропагандою "Бeркуту"":
Цитата:
Представництво "Бeркуту" в соцмережі facebook.com рясніє матеріалами про "єврейське коріння і зв'язки з євреями" лідерів опозиції Юлії Тимошенко, Віталія Кличка, Арсенія Яценюка та Олега Тягнибока...
Тим часом у Тель-Авіві під українським посольством відбулася демонстрація ізраїльтян на підтримку Євромайдану. Її учасники скандували "Ізраїль за перемогу Майдану!", "Геть диктатуру!" і "Слава героям Майдану!"

Джерело: Українська правда




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтво Барнета про Україну
46095
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2014, 18:29 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Сім років тому мало кому здавалося це правдоподібним, а зараз це збувається!? Що ви думаєте про це?
До тепер не знала, що думати про це. Але недавно моя сестра говорила з подругою, з Лукавців, Вижницького р-ну (а це вже Прикарпаття) і вона казала, що в них було відкрито, що народ із усієї України буде їхати до них...




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтво Барнета про Україну
46278
UNREAD_POSTДодано: 23 лютого 2014, 05:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дякувати Богу, наші переживання підійшли до благополучного завершення. Відверто кажучи, не хотілося вірити тому пророцтву, хоча такі побоювання були. Можливо іншого часу сповниться це, не знаю. Однак, молилися віруючі всієї України та цілого світу, і Бог змилувався над нашим народом. І хоч була пролита кров, але все ж таки справедливість перемогла. Дехто з політиків зі сцени Майдану закликав дякувати всім хто молився за Україну, бо це велике чудо Боже!
За це треба дякувати Богу!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтво Барнета про Україну
46280
UNREAD_POSTДодано: 23 лютого 2014, 15:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Так, слава Богу! Все так швидко сталося, що навіть не здається... Вчора хаос, а сьогодні вже все налагоджується.
Звичайно не хочеться вірити в пророцтва про війну і т.п., але якщо це від Бога воно здійсниться. Але зараз ніби все помаленьку налагоджується, і за це слава Богу, це Його милість, що ще продовжує для нашого народу мир.
Згідний і вірю в це, що молилася вся Україна, інше питання як, але молилися всі до Бога! І Він почув!




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтво Барнета про Україну
46285
UNREAD_POSTДодано: 23 лютого 2014, 22:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я дякую Богові і славлю Його Святе Ім’я, що весь цей хаос підходить до кінця, а також радію разом з усіма.

Сонячник написав:
Ось пророцтво Барнета про Україну від 17 січня 2007 р.:

Сім років тому мало кому здавалося це правдоподібним, а зараз це збувається!? Що ви думаєте про це?
Особливо цікавить думка Богуслава як фахівця з апологетики.

(1Петр.1:19) І ми маємо слово пророче певніше. І ви добре робите, що на нього вважаєте, як на світильника, що світить у темному місці, аж поки зачне розвиднятися, і світова зірниця засяє у ваших серцях,
(1Петр.1:20) бо ви знаєте перше про те, що жодне пророцтво в Писанні від власного вияснення не залежить.
Всі ці видимі події, є ознаками часу, в якому ми живемо. (Мт.16:2-3)

taras15 написав:

Згідний і вірю в це, що молилася вся Україна, інше питання як, але молилися всі до Бога! І Він почув!

(Бут.18:23) І Авраам підійшов та й промовив: Чи погубиш також праведного з нечестивим?
(Бут.18:32) І сказав Авраам: Хай не гніває це мого Господа, і нехай я скажу тільки разу цього: Може хоч десять там знайдеться? А Господь відказав: Не знищу й ради десятьох!
Молитви праведних Господь завжди вислуховує.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтво Барнета про Україну
46296
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2014, 18:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
Звичайно не хочеться вірити в пророцтва про війну і т.п., але якщо це від Бога воно здійсниться.
Мені пригадується історія з Йоною, адже він прорікав за Божим повелінням: Ще сорок день, і Ніневія буде зруйнована! (Йона.3:4) Однак, люди покаялися і побачив Бог їхні вчинки, що звернули зо своєї злої дороги, і пожалував Бог щодо того лиха, про яке говорив, що їм учинить, і не вчинив. (Йона.3:10)

Пророцтво пророцтвом, однак очевидно, що Україна була перед великою загрозою, але за її волю пролилася кров невинних людей, і Бог почув молитви многих праведників і змилувався над нашим народом. Це справді Боже чудо і Господу належить вся слава!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтво Барнета про Україну
46328
UNREAD_POSTДодано: 27 лютого 2014, 14:02 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Богуслав написав:
Я дякую Богові і славлю Його Святе Ім’я, що весь цей хаос підходить до кінця, а також радію разом з усіма.
Хаосу ще не кынець.




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтво Барнета про Україну
46335
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2014, 23:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Assol написав:
Хаосу ще не кынець.

Так, ще пару днів тому здавалось, що все заспокоїлось... так ні, Росія не хоче миру в Україні. Зараз ми усі повинні докласти зусиль, щоб не допустити громадянської війни в Україні, щоб не піддаватися на військові провокації Путіна.
Молімось за наш народ! Лише Бог може утихомирити агресію північного сусіда.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтво Барнета про Україну
46337
UNREAD_POSTДодано: 01 березня 2014, 18:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
все йде до війни... дали згоду про використання рос. військ на території України. А так, як Україна просто не в змозі тягатися з потугами Росії, то підуть в рух США, ООН, НАТО і т.д. і все це буде на території нашого краю, бо після Криму і східна Україна буде.
і справді тільки Бог зможе все це зупинити.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтво Барнета про Україну
46343
UNREAD_POSTДодано: 03 березня 2014, 19:57 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Так, вже дуже близько до війни. Хлопцям з нашого села, які пройшли військову підготовку вже прийшли військові "повістки", :cry: а мій двоюрідний брат який тільки в січні приїхав зі служби в Криму ("спецназівець") тепер добровільно сам хоче туди поїхати...




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтво Барнета про Україну
48046
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2016, 20:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Що ж, пройшло 2 роки від початку війни. І ми бачимо, що пророцтво частково збулося. У кого які думки, чому частково і чи "обіцяне" ще збудеться?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пророцтво Барнета про Україну
48048
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2016, 22:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Що ж, пройшло 2 роки від початку війни. І ми бачимо, що пророцтво частково збулося. У кого які думки, чому частково і чи "обіцяне" ще збудеться?

так, вже два роки... час швидко йде. останнім часом війна притихла, в порівняні до першого року, але все одно, щодня є звістки про каліцтва і гибелі людей..
щодо того пророцтво, то я не розумію, що частково збулося. там основа є та, що це все буде пов'язано з Ізраїлем, що поки в нас на сході це не так. або я не розумію. та й не знаю я багато чого, кому вигідна ця війна і хто її підтримує, і з якою метою. Бог знає.
знаю тільки, що Бог ще сильно всіх нас милує. хоча через пророцтва по різних місцях є сказано, що трудні часи ідуть.
недавно один брат розказував, що одна церква помісна кожного місяця має триденний піст, бо в них було відкрито, що над краєм зависли сильні біди, хвороби, скорботи, але по молитвах святих, це стримується; і якщо припиняться молитви і пости, то буде біда..
таке ось.. знаю, Бог над всім і що Йому угодно, Він допускає або стримує і керує обставинами, як хоче. а нам потрібно бути вірними Йому.

п.с. радий чути Братику, за стільки часу, що ви живі-здорові!)слава Богу!




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 15 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>