Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:19




Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Кара Божа?
45922
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2013, 14:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 грудня 2013, 15:53
Написано: 5
Вітаю всіх учасників форуму. На ваш форум я потрапив за допомогою пошукової системи Google.

А привело мене на форум ось що.. Пройшло вже багато років, як я одружився із своєю дружиною. І весь час нашого подружнього життя мене не залишає думка, чи не одружився я з бісом, що набув вигляду привабливої жінки? А чи можливо це кара Божа за якісь гріхи? Моторошно.. та не згадую щоб десь вчинив такий гріх, щоб мене так карати. Жінка гарна, приваблива.. і це все, що можна назвати словом "добре". Головне у сім'ї - відношення - вкрай погане. Немає в неї душі (або я її не відчуваю). Намагаюся робити добрі справи, добре до неї відношусь, стримуюсь від лайок, які вона постійно провокує.. Я не святий, звичайно, та такого поганого відношення до себе нічим і ніяк не заслуговую (мені так здається). Дивуюся.. за що ж так зі мною.. Іноді плачу (коли нікого немає вдома), коли всже зовсім важко нести тягар кари, коли ставлення дружини особливо знахабніле.. Сили терпіння закінчуються, - виникають думки десь піти і ніколи не повертатися. Я стомився. Де взяти силу, щоб й надалі терпіти і нічого собі не заподіяти..
Хочу попросити поради у віруючих людей. Як мені далі жити?
Буду вдячний за розуміння і допомогу.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кара Божа?
45928
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2013, 17:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
По-перше, відносіться до того, не як до кари Божої, а як до випробувань, зважаючи на вічне життя. Тобто не задавайтесь питанням "За що?", а краще "Для чого?". Божа воля для кожного з нас, щоб у цьому житті ми прийшли до пізнання Правди, щоб покаялись, жили для Бога, і мали вічне життя. Це є найважливішим.

По-друге, не ставтеся до дружини як до біса, а як до людини, яка потребує допомоги. Справді, біс може жити в невіруючій людині (чи хто відступив від Бога), але в будь-якому випадку така людина не може володіти собою, не може сама з себе прогнати біса. І ви можете їй допомогти в цьому, якщо будете молитися за неї. Бог може все зробити, Він міняє людей. Ап.Павло писав так: "дружина невіруюча освячується в чоловікові... звідки знаєш, чоловіче, чи не спасеш дружини?" Моліться за дружину, і Бог перемінить її.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кара Божа?
46014
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2014, 09:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Це явище сьогодні набуло широкого розповсюдження - багато сімей з подібними проблемами. Колись я навіть статтю опублікував у журналі "Джерело", в якій детально описав поведінку подібних жінок: "Нащадки Єзавелі".
На жаль, на сайті вона не опублікована.
Поведінка таких жінок має певний шаблон - в різних сімях вони поводяться один в один, навіть слова ті ж самі, що вражає. Тому мене не дивує висновок Genuinе, що наче біс в жінку вселився. Очевидно, саме так воно і є. Вона в цьому не винна, і хотіла би цього позбутися, але не може, не має сили. Тому правльно сказав Сонячник - за неї треба молитися.
Вона хвора, хоча сама цього не усвідомлює - у цьому головна проблема. Хвора людина може вилікуватися лише в тому випадку, якщо буде мати бажання. А якщо ваша жінка любить Вас - то сила любові може перемогти цю хворобу. Але вона також повинна молитися, щоб Бог дав у сімї мир і злагоду.

Дам ще декілька порад, як потрібно поводитися в таких ситуаціях.

1. Ніколи не старайтеся догоджати її примхам, бо догодити все одно не зможете і все одно залишитеся винними. Цими примхами, придирками вона намагається морально і духовно вбити вас. Чим більше будете старатися догодити, тим більше буде проблем, як це не дивно звучить.

2. Єдиний засіб зберегти психічне здоровя - ігнорувати всі претензії, не показувати, що вони зачіпають за живе, але проявляти свою любов і терпеливіть при цьому. Як до хворої з надією, що Бог дасть їй здоровя.

3. Ця хвороба носить спадковий характер, тому дуже часто в таких випадках підігріває вогонь незгод теща - мама дружини. Тут вихід один: максимально уникати спілкування з нею. Якщо живете разом - зняти окреме житло, переїхати в інше місто, країну, якнайдалі.

Це дуже загальні рекомендації, якщо хочеш детальніше, можеш описати детальніше свою ситуацію на форумі чи мені в особистому повідомленні




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кара Божа?
46034
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2014, 21:41 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
24 січня 2017, 10:27
Написано: 2
Віровизнання: баптист
А у неї із здоров*ям усе гаразд? Іноді жінки бувають роздратованими через дисбаланс гормонів. Але частіше всього корінь таких проблем,збоку вашої дружини, у внутрішній дисгармоніїї, у відсутності відносин з Богом і миру у власній душі. Звичайно, збоку радити легко, та на мою думку необхідна серйозна розмова із душеопікуном вам обом і поодинці, сповідь і
молитва не тільки Ваша, а й за Вас. А ще постарайтесь міцно триматись за Господа в будь якому разі це необхідно,щоб залишитись при здоровому глузді.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кара Божа?
46706
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2014, 17:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
таке життя, щоб сказати що зробити треба прожити все ваше життя, побачити кожен камінчик об який спіткнулися ви та ваша дружина....
можна сказати одне що ви обоє туди прийшли і вам звідти обом потрібно вийти, для цього потрібно щоб вам двом захотілося вийти з цього стану, не одному комусь а двом....
шукайте людей на яких зійшла Божа Благодать, тільки вони вам можуть порадити щось конкретне, всі інші будуть вам радити в загальному.....
тільки вони керовані Божою Благодатю можуть порадити щось конкретне....
почитайте про Божу Благодать знайдіть цих людей це будуть ваші доктори Душі...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кара Божа?
46728
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2014, 07:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 липня 2014, 22:38
Написано: 33
Віровизнання: просто вірю в Бога
Dmitro написав:
таке життя, щоб сказати що зробити треба прожити все ваше життя, побачити кожен камінчик об який спіткнулися ви та ваша дружина....
можна сказати одне що ви обоє туди прийшли і вам звідти обом потрібно вийти, для цього потрібно щоб вам двом захотілося вийти з цього стану, не одному комусь а двом....
шукайте людей на яких зійшла Божа Благодать, тільки вони вам можуть порадити щось конкретне, всі інші будуть вам радити в загальному.....
тільки вони керовані Божою Благодатю можуть порадити щось конкретне....
почитайте про Божу Благодать знайдіть цих людей це будуть ваші доктори Душі...
Виглядае якось дивно.Тут ві даєте такі змістовні поради,а в інших темах просите відповісти на прості запитання типу-правцювати вам чи ні??Як це црозуміти??


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Кара Божа?
46729
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2014, 15:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
я їм порадив знайти людину на яку зійшла Божа Благодать, те що шукаю сам от и все, тільки я незнаю де її шукати і поки ще не знайшов.............


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>