Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:54




Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45623
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2013, 09:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Познайомившись з дописами на Форумі, постає необхідність відкриття нової теми для обговорення: «Ознаки другого приходу Ісуса Христа.»
(Єв.9:27) I як людям визначено один раз умерти, а потiм суд,
(Єв.9:28) так i Христос, один раз принiсши Себе в жертву, щоб взяти грiхи багатьох, вдруге явиться не для очищення грiха, а для тих, що чекають Його на спасiння.
Згідно приведених віршів, другий прихід Ісуса Христа буде для тих, хто чекає Його на спасіння.
Я думаю, що віруючі, які вступили в завіт з Богом, через святе водне хрещення, згідно Писання, в дорослому віці, не чекають Христа на спасіння, бо спасенні ми благодаттю через віру в Ісуса Христа.
А чекає на спасіння, на Месію, народ спадку Божого – Ізраїль.
(Іс.19:25) бо Господь Саваот його поблагословив та й сказав: Благословенний народ Мій Єгипет, і Асирія, чин Моїх рук, та Ізраїль, спадщина Моя!
В їхніх молитвах є слова: пошли нам Месію, дай спасіння для наших душ.
(Мт.24:3) Коли ж сидів Він на Оливній горі, то приступили до Нього учні на самоті і спитали: скажи нам, коли це буде і яка ознака Твого приходу і кінця віку?
Відповіді на ці запитання, хвилюють кожного, і віруючих і не віруючих, а особлово в 21 столітті. Відповіді на них дає сам Ісус Христос, тільки постає питання – чи ми хочемо прийняти Його відповіді, чи хочемо триматися свого (конфесійного) розуміння.
Бог через пророка Ісаю застерігав людей, які присвоювали собі те, що їм неналежить, що прийде час, коли все це прийдеться віддавати.
(Іс.33:1) Горе тобі, що пустошиш, хоч сам не спустошений, тобі, що грабуєш, хоч тебе й не грабовано! Коли ти пустошити скінчиш, опустошений будеш, коли грабувати скінчиш, тебе пограбують...
(Мт.24:4) Ісус сказав їм у відповідь: стережіться, щоб хто не спокусив (в оригіналі обманув) вас,
(Мт.24:5) бо багато хто прийде під іменем Моїм і казатиме: “я Христос”, і багатьох спокусять (в оригіналі обмануть).
В часі другого приходу, буде багато неправди, а виходити вона буде від ворога душ людських – сатани, через антихриста. Детальна їхня дія, в часі скорботи, в часі другого приходу Ісуса Христа описана в книзі Об’влення Апостола Івана.
В послідуючих диписах буду ділитися роздумами про ознаки другого приходу Господа.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45628
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2013, 15:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Чув думку і з нею згідний, що крім ознак (війни, землетруси, голод, хвороби і тд.) важливим є звернути увагу на країну Ізраїль і події, які відбуваються з ним. Бо, думаю, прихід антихриста, а потім прихід Христа тісно пов'язані із Ізраїлем. Сам Ісус казав до учнів своїх "Від дерева ж фіґового навчіться прикладу: коли віття його вже розпукується, і кинеться листя, то знаєте, що близько літо." Мр. 13:28 Фіґове дерево символізує Ізраїль, і по подіях з ним, нам треба навчитися прикладу.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45630
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2013, 18:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
taras15 написав:
Фіґове дерево символізує Ізраїль, і по подіях з ним, нам треба навчитися прикладу.

Виноградник символізує Ізраїль, а фігове дерево символізує поган.
(Іс.5:7) Виноградник Господа Саваота є дім Ізраїлів, і мужі Юди – улюблене насадження Його. І чекав Він правосуддя, але ось – кровопролиття; чекав правди, і ось – волання.
(Ос.10:1) Ізраїль – гіллястий виноград, примножує для себе плід: чим більше у нього плодів, тим більше множить жертівники; чим краща земля у нього, тим більше прикрашають вони ідолів.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45631
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2013, 18:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Виноград також, згідний. А фіґове дерево - погани? Є відповідні цитати з Біблії?




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45636
UNREAD_POSTДодано: 11 жовтня 2013, 16:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Прямих віршів, які б вказували, що фігове дерево це погани немає, але є місця, в контексті яких, можна зрозуміти, що фігове дерево вказує на поган.
(Зах.3:8) …бо ось Я приведу Свого раба Пагінця.
(Зах.3:9) …На одному камені сім очей. Ось Я вирізьблю на ньому різьбу його, говорить Господь Саваот, і відкину вину цієї землі за один день.
(Зах.3:10) Того дня, говорить Господь Саваот, ви будете кликати один одного під виноград і під фіґове дерево.
Пагінець – Ісус Христос, який є наріжним каменем.
Сім очей – сім Духів Божих.
Відкину вину цієї землі за один день.
(Ів.3:17) Бо Бог не послав Свого Сина на світ, щоб Він світ засудив, але щоб через Нього світ спасся.
Того дня – дня спасіння, будуть радіти та кликати один одного, то під виноград, то під фігове дерево, то в єврейську спільноту, яка увірує в Месію, в Ісуса Христа, то в поганську християнську Церкву.
(Лк.19:2) І ось чоловік, що звався Закхей, він був старший над митниками, і був багатий,
(Лк.19:3) 3абажав бачити Ісуса, хто Він, але з-за народу не міг, бо малий був на зріст.
(Лк.19:4) І, забігши вперед, він виліз на фігове дерево, щоб бачити Його, бо Він мав побіч нього проходити.
Щоб побачити Ісуса, Закхеєві прийшлось вилізти на фігове дерево. В період благодаті, багато євреїв увірували в Ісуса Христа в поганських християнських Церквах.
(Ів.1:47) Ісус, угледівши Нафанаїла, що до Нього йде, говорить про нього: Ото справді ізраїльтянин, що немає в нім підступу (лукавства доб.мною)!
(Ів.1:48) Говорить Йому Нафанаїл: Звідки знаєш мене? Ісус відповів і до нього сказав: Я бачив тебе ще давніш, ніж Пилип тебе кликав, як під фіговим деревом був ти.
Ісус видів і знав тих євреїв, які мали увірувати в Нього в час поган, і Бог привів їх до Свого Сина.
(Ів.6:44) Ніхто бо не може до Мене прийти, як Отець, що послав Мене, не притягне його, і того воскрешу Я останнього дня.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45641
UNREAD_POSTДодано: 13 жовтня 2013, 15:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Мт.24:6) Також почуєте про війни і чутки про війни. Глядіть, не жахайтесь, бо належить усьому тому бути, та це ще не кінець.
Війни, чутки про війни, були до Христа, в часи Христа і після Христа, нам бажано звернути увагу на війни, і чутки про війни, в духовному напрямку.
(Мт.24:7) Постане бо народ на народ, і царство на царство; і будуть голод, моровиці (моровиці в оригіналі немає) і землетруси у різних місцях;
В час скорботи повстане народ на народ, повстануть доктринальні, теологічні змагання, бдуть мати місце конфесійні і домінаційні незгоди, відстоювання своїх релігійних переконань.
(Нав11:4) І вийшли вони та всі їхні табори з ними, народ, численний кількістю, як пісок, що на березі моря, і коней та колесниць дуже багато.
(Нав11:5) І змовилися всі ці царі, і прийшли й таборували разом при озері Мером, щоб воювати з Ізраїлем.
В часі другого приходу Господа, загостриться боротьба південного царства – Царства Духа з північним царством – Царством Закону. Про боротьбу цих царств, досить детально, описано в одинадцятому розділі книги пророка Даниїла.
(Дан.11:11) І роздратується південний цар, і виступить, воюватиме з ним, з царем північним, і виставить велике військо, і віддане буде військо до рук його.
(Бут.40:24) І поставив свічника в скинії заповіту навпроти стола, на стороні скинії на південь.
Свічник, мінора – символ Духа Святого.
(Бут.40:22) І поставив стіл (хлібів доб.мною) у скинії зібрання, на північній стороні скинії, поза завісою,
(Бут.40:23) і розклав на ньому ряд хлібів перед Господом, як повелів Господь Мойсеєві.
Стіл хлібів – символ Закону.
(Ам.8:11) Ось настають дні, – говорить Господь Бог, – коли Я пошлю на землю голод, – не голод хліба, не спрагу води, але спрагу слухання слів Господніх (духовних доб.мною).
Повстане голод, на духовне вияснення Слова.
(Йоіл 2:10) Трясеться земля перед ним, тремтить небо, сонце та місяць темніють, а зорі загублюють сяйво своє.
(Йоіл 2:12) Тому то тепер промовляє Господь: Верніться до Мене всім серцем своїм, і постом святим, і плачем та риданням!
(Йоіл 2:13) І деріть своє серце, а не свою одіж, і наверніться до Господа, вашого Бога, бо ласкавий Він та милосердний, довготерпеливий та многомилостивий, і жалкує за зло!
(Мт.24:8) усе ж це – лиш початок родових мук.
Створяться умови, за яких Ізраїль в Ісусі Христі, побачить свого Месію, тобто Господь народиться для Ізраїля.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45645
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2013, 10:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Мт.24:9) Тоді видаватимуть вас на муки і вбиватимуть вас; і вас зненавидять усі народи через ім’я Моє.
Видаватимуть на муки (не тільки тілесні) тих, хто водиться духом Христовим, хто має Його засвідчення, а Його свідоцтво, то дух пророцтва.
Ім’я людини, нічого не говорить про людину, про людину говорить те, що наповняє це ім’я: місце проживання, сімейний стан, освіта, віровизнання, захоплення і т.д. Ненавидіти будуть віруючих в Ісуса Христа не тому, що вони християни, а тому, що вони сповідують ту науку, яка наповняє це ім’я.
(Мт.24:10) І тоді багато хто спокуситься (в оригіналі розчаруються в вірі доб.мною), і видаватимуть один одного, і зненавидять один одного;
(Ів.6:56) Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той в Мені перебуває, а Я в ньому.
(Ів.6:60) А багато-хто з учнів Його, як почули оце, гомоніли: Жорстока це мова! Хто слухати може її?
(Ів.6:66) Із того часу відпали багато-хто з учнів Його, і не ходили вже з Ним.
За сповідування правдивої науки Христової, будуть переслідувати, зневажати, ненавидіти і багато хто розчарується в вірі.
(Мт.24:11) і багато лжепророків з’явиться і багатьох спокусять (в оригіналі обмануть доб.мною);
Фальшиві пророки будуть множитися, як гриби після дощу, а слово їхнє спрямоване на сповідування тілесних і душевних цінностей.
(Мт.24:12) і через збільшення беззаконь охолоне любов (άγάπη – духовна доб.мною) у багатьох.
Через спотворення Писання, через нехотіння коритися Слову, жити по Слову, охолоне у багатьох любов до Слова.
(Мт.24:13) Хто ж витерпить до кінця, той спасеться.
(Еф.5:15) Отож, уважайте, щоб поводитися обережно, не як немудрі, але як мудрі,
(Еф.5:16) використовуючи час, дні бо лукаві!
Застереження Господа, відноситься до тих, хто буде жити і звершувати працю благовістя в часі скорботи.
(Мт.24:14) І буде проповідане це Євангеліє Царства по всьому світу, на свідчення усім народам; і тоді прийде кінець!




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45651
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2013, 16:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Мт.24:15) Тож, коли ви побачите ту гидоту спустошення, що про неї звіщав був пророк Даниїл, на місці святому, хто читає, нехай розуміє,
(Дан.9:27) Й зміцнить заповіт для багатьох одна седмина, а у половині седмини припиниться жертва і приношення, та на крилі святині буде гидота спустошення, і кінцево визначена загибель осягне спустошувача”.
Гидота спустошення, в половині часу скорботи, буде на місці святому, а це святе місце є людське серце.
(2Сол.2:7) Бо таємниця беззаконня вже дiє, тiльки не здiйсниться доти, доки не буде вилучений iз середини той, що стримує тепер.
(2Сол.2:8) I тодi вiдкриється беззаконник, якого Господь Iсус уб’є духом уст Своїх i знищить зявленням приходу Свого.
(2Сол.2:9) Його ж перебування, за дiєю сатани, буде з усякою силою i ознаками та чудесами
З’явлення гидоти спустошення в людському серці віруючих, стримує Дух Святий, коли любов багатьох охолоне до Слова, коли розчаруються в вірі, тоді Дух Святий усунеться з людського храму, і гидота сяде в таке серце. Слова Господа, «хто читає, нехай розуміє», вказують на важливість духовного розуміння Його слів.
(1Кор.2:14) А людина тілесна не приймає речей, що від Божого Духа, бо їй це глупота, і вона зрозуміти їх не може, бо вони розуміються тільки духовно.
(Мт.24:16) тоді ті, хто в Юдеї, нехай в гори втікають.
Юдея одержала свою назву, від імені сина Якова Юди, значання імені якого – Хваліть Господа.
Прийде час, про який попереджав Ісус Христос, що тим хто займається хвалінням і прославленням, необхідно буде втікати в гори, тобто заглиблюватись в науку Господню. (Пс.23:3-6)
(Мт.24:17) Хто на покрівлі, нехай той не сходить узяти речі з дому свого.
Кому відкрилось небо, відкрилась досконалість, хто перебуває в духовному, не потрібно повертатись до тілесного, до душевного.
(Мт.6:31) Отож, не журіться, кажучи: Що ми будемо їсти, чи: Що будемо пити, або: У що ми зодягнемось?
(Мт.6:32) Бож усього того погани шукають; але знає Отець ваш Небесний, що всього того вам потрібно.
(Мт.6:33) Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45659
UNREAD_POSTДодано: 24 жовтня 2013, 09:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Мт.24:18) І хто на полі, хай назад не вертається взяти одежу свою.
(Мт.13:38) а поле це світ, добре ж насіння це сини Царства, а кукіль сини лукавого;
(Іс.64:6) Усі ми зробилися – як нечистий, і вся праведність наша – як забруднений одяг
Хто звіщає Добру новину, благовістить Євангелію цілому світу і побачить ознаки другого приходу Ісуса Христа, немає потреби вертатись до початків увірування, оправдуватись своєю праведністю.
(Мт.24:19) Горе ж вагітним і тим, хто годує грудьми, за днів тих!
(Іс.26:17) Як вагітна жінка, коли настає час пологів, мучиться, волає від болю свого, так були ми перед Тобою, Господи.
(Іс.26:18) Були вагітні, мучилися, – і народжували ніби вітер…
За тих днів, тобто в час другого приходу Ісуса Христа, в час скорботи, Ізраїль буде вагітний Месією, і в боротьбі Закону і Духа, в великих муках, таки розродиться Ісусом Христом.
(1Кор.3:1) І я, браття, не міг говорити до вас, як до духовних, але як до тілесних, як до немовлят у Христі.
(1Кор.3:2) Я вас годував молоком, а не твердою їжею, бо ви не могли її їсти, та й тепер ще не можете,
(1Кор.3:3) бо ви ще тілесні. Бо коли заздрість та суперечки між вами, то чи ж ви не тілесні, і хіба не по людському робите?
На початках увірування Ізраїля в Ісуса Христа, буде дуже важко подати їм духовну поживу, або духовне молоко. Їхні священники і пророки будуть блудити, спотикатися, не через вино і п’янкий тілесний напиток, а через гордість, заздрість, підступ і т.д.
(Іс.28:7) І ось ці від вина позбивались з дороги, і від п'янкого напою хитаються: священик і пророк позбивались з дороги напоєм п'янким, від вина збаламутились, від напою п'янкого хитаються, блудять вони у видіннях, у постановах своїх спотикаються...
(1Пет.2:1) Отож, відкладіть усяку злобу, і всякий підступ, і лицемірство, і заздрість, і всякі обмови,
(1Пет.2:2) і, немов новонароджені немовлята, жадайте щирого духовного молока, щоб ним вирости вам на спасіння,
(1Пет.2:3) якщо ви спробували, що добрий Господь.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45663
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2013, 14:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Добре, то чому "горе вагітним", тобто, за вашими словами - Ізраїлю?




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45664
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2013, 18:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
В період благодаті, велика кількість людей, під дією Духа Святого, увірувала в Ісуса Христа, згідно Писання, з різних конфесій, вірувань, а також і атеїсти. Всім їм прийшлось пройти велику боротьбу, але ця боротьба в порівнянні з боротьбою Ізраїля, є набагато меншою. Сьогодні, відношення ортодоксальних євреїв до Ісуса Христа досить негативне, і тому їхня вагітність Месією в часі скорботи, буде досить складною, бо їм таки прийдеться увірувати в Ісуса Христа, Якого вони сьогодні заперечують. (Іс.26:17)




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45665
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2013, 19:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Мт.24:20) Моліться ж, щоб ваша втеча не сталась зимою, ані в суботу.
(Ів.10:22) Було тоді свято Відновлення в Єрусалимі. Стояла зима.
Довідка: Свято Відновлення було встановлене за 165 років до Р.Х. В час панування над Юдеями Сірійського володаря Антіоха Епіфана, юдейський храм був перетворений в поганський, ідольський, а жертівник його опоганювався свиньми і іншими нечистими ідольськими жертвами.
Коли Юдея була звільнена, то все поганське було викинене з храму, замість попереднього жертівника збудований новий, а 25 дев’ятого місяця – хаслева (в грудні) новий жертівник був освячений. І встановив Юда з братами своїми святкувати це «відновлення» кожного року протягом 8 днів. (1Макк.4:36-61)

Час поган закінчується, відновлюється жертівник, другий прихід Ісуса Христа буде «за своїми» і «до загинулих овечок дому Ізраїля».
Віруючі в період благодаті, втікали від гріха в покаянні, в примиренні з Богом через посередництво Ісуса Христа, через водне хрищення.
Важко буде це зробити в другій половині часу скорботи, в час розгулу беззаконня, в час, коли любов багатьох охолоне до Слова, в час розчарування в вірі (Мт.18:7 в оригіналі слово σκάνδαλα крім спокуси, має ще значення розчаривання в вірі), в час призначений Ізраїлю для увірування в Месію, одним словом – зимою.
(Об.18:23) І світло свічника вже не буде світити в тобі, і голос молодого й молодої вже не буде чутий в тобі…
Про наш гріховний стан і необхідність покаяння, говорив нам Дух Святий, а субота вказує на час відпочинку, на сьому тисячу років. Згідно приведеної вище цитати, свічник не світить – дія Духа Святого припинилась, голос молодого і молодої вже не чути – голос Христа і Церкви не лунає. В суботу, втекти від гріха, буде неможливо.
(Мт.24:21) Бо скорбота велика настане тоді, якої не було з первопочину світу аж досі й не буде.
Скорбота тіла була, коли катували, спалювали, вбивали за віру в Ісуса Христа.
(Дії 7:59) І побивали камінням Степана, що молився й казав: Господи Ісусе, прийми духа мого!...
Була і скорбота душі, коли забороняли віруючим збиратися, закривали доми молитви, храми, садили в тюрми.
Не було скорботи духа, і в час другого приходу Господа, коли любов багатьох охолоне до Слова, коли розчаруються в вірі, коли усунеться з середини Дух Святий, який стримує зявлення антихриста в серці людини, тоді буде велика скорбота, якої не було з первовочину світу й не буде (скорбота духа).
(1Сам.1:15) А Анна відповіла та й сказала: Ні, пане мій, я жінка скорбна духом, а вина та п'янкого напою не пила я. І я вилила душу свою перед Господнім лицем.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45675
UNREAD_POSTДодано: 31 жовтня 2013, 09:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Мт.24:22) І коли б не вкоротились ті дні, не спаслася б ніяка людина (в оригіналі тіло); але через вибраних дні ті вкоротяться.
Господь говорить про скорочення днів скорботи, через вибраних, для того, щоб зрозуміти цей і слідуючі вірші, необхідно зрозуміти хто ті вибрані.
(Мт.22:2) Царство Небесне подібне одному цареві, що весілля справляв був для сина свого.
(Мт.22:3) І послав він своїх рабів покликати тих, хто був на весілля запрошений, та ті не хотіли прийти.
(Мт.22:14) Бо багато покликаних, та вибраних мало.
Молодий – Ісус Христос, молода – Церква, весілля буде відбуватись в час скорботи, на весіллі будуть прислуговуючі, та вибрані з запрошених. Вибрані на весіллі, це Ізраїль, а прислуговуючі, це ті, хто буде звіщати, в часі скорботи, про спасіння в Ісусі Христі – Добру новину, в Законі Мойсеєвім, в Пророках, в Псалмах, в Євангелії.
(Лк.24:44) Потрібно, щоб виконалось усе, що про Мене в Законі Мойсеєвім, та в Пророків, і в Псалмах написане.
(Об.6:11)… аж поки доповнять число їхні співслуги, і брати їхні, що будуть побиті, як і вони.
(Об.7:14) … це ті, які прийшли від великої скорботи; вони омили одяг свій і вибілили одяг свій кров’ю Агнця.
В цьому часі, противник Божий сатана, через своїх слуг, антихриста і фальшивих пророків, буде створювати перешкоди на шляху увірування Ізраїля в Ісуса Христа.
(Мт.24:23) Тоді, як хто скаже до вас: Ото, Христос тут чи там, не йміть віри.
(Мт.24:24) Бо постануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели б (в оригіналі обманули), коли б можна, і вибраних.
(Мт.24:25) Оце Я наперед вам сказав.
Господь, через своє Слово, попередив живучих в останніх часах, про ці події. Але постає питання, чи захочуть люди, прикласти зусилля і старання, щоб зрозуміти попередження Сина Божого, чи будуть сприймати все на рівні тілесного та душевного розуміння?
(Лк.18:8) …Та Син Людський, як прийде, чи Він на землі знайде віру?...




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45679
UNREAD_POSTДодано: 03 листопада 2013, 20:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Мт.24:26) А коли скажуть вам: Ось Він у пустині не виходьте, Ось Він у криївках не вірте!
(Мт.24:27) Бо як блискавка та вибігає зо сходу, і з'являється аж до заходу, так буде і прихід Сина Людського.
З’явлення блискавки, це миттєвий процес, а Ісус Христос порівнює Свій другий прихід з цією подією. Якими повинні бути пильними віруючі, щоб побачити і зрозуміти ознаки, що будуть супроводити цю подію.
(Мт.16:2) Він же сказав їм у відповідь: увечері ви говорите: буде погода, бо небо червоне;
(Мт.16:3) А вранці: сьогодні негода, бо небо багряне. Лицеміри! Розпізнавати лице неба ви вмієте, а ознак часу не можете.
Ознаки свого другого приходу, нам з вами, подав сам Ісус Христос, тільки необхідно прикласти трохи зусиль і старань, щоб їх зрозуміти, а вони не складні.
(Мт.24:28) Бо де труп, там зберуться орли.
Щоб зрозуміти цю ознаку, необхідно визначитись, на кого вказує труп і на кого вказують орли.
(Єр.7:33) І стане труп цього народу за стерво небесному птаству та земній звірині, і не буде, хто б їх відстрашив!... (також Єр.16:4)
(Єр.7:34) І спиню в містах Юдиних та на вулицях Єрусалиму голос радісний і голос веселий, голос молодого та голос молодої, бо руїною стане цей Край!
Ісус говорить про труп народу Ізраїля, про народ, який духовно мертвий для Бога, в другій половині часу скорботи, руїною стане їхня доктрина Закону.
(Іс.46:11) Я прикликав орла від сходу, з далекої країни, виконавця визначення Мого. Я сказав, і приведу це до виконання; накреслив наперед, і зроблю.
(Іс.46:12) Послухайте Мене, жорстокі серцем, далекі від правди:
(Іс.46:13) Я наблизив правду Мою, вона не далеко, і спасіння Моє не забариться; і дам Сіону спасіння, Ізраїлю славу Мою.
Дух Божий є виконавець Його задумів, Його постанов і приходить він з далекого краю, з краю духовного. Бог наблизив Свою правду, а вона Ісус Христос, Він дасть Сіону спасіння, а Ізраїлю Свою славу. В час другого приходу Господа, над духовно мертвим Ізраїлем, будуть працювати духи Божі.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки другого приходу Ісуса Христа.
45694
UNREAD_POSTДодано: 07 листопада 2013, 19:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Мт.24:29) І зараз, по скорботі тих днів, сонце затьмиться, і місяць не дасть свого світла, і зорі попадають з неба, і сили небесні порушаться.
Цей вірш вказує на закінчення періоду благодаті, та на час сьомої тисячі років.
(Пс.83:12) Бо Бог є сонце й захист …
По скорботі, слово Старого Заповіту, вже не буде відкриватись Духом Святим, як це було в час скорботи, Церква забрана, світла Христового вона вже не дасть.
(Ів.9: 5) Доки Я в світі, Я Світло для світу.
(Мт.5:16) Отак ваше світло нехай світить перед людьми…
З закінченням скорботи, закінчиться і період благодаті, період спасіння душі, то і зорі попадають з неба. Через проповіді благовісників, Дух Святий вже не буде працювати над неспасенними душами.
(Дан.12:3) А розумні будуть сяяти, як світила небозводу, а ті, хто привів багатьох до праведности, немов зорі, навіки віків.
(Іс.29:6) Господь Саваот відвідає тебе громом і землетрусом, і сильним голосом, бурею і вихром, і полум’ям всепоїдаючого вогню.
Дія сил духовного світу, в кінці другого приходу Христа порушиться. Бог через пророка Ісаю говорить не про стихії природи, а про прояви духовних сил. Грім – покарання, землетрус – страх і трепет, сповідуючих тілесну і душевну доктрини. Сильним голосом – застережливим, сурмовим голосом, бур’я і вихор – замішання в доктринах і теологіях, всепоїдаючий огонь – огонь Духа Святого, спалить тілесну і душевну доктрини.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>