Джерело
http://forum.jerelo.info/

Вічне життя
http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=1401
Сторінка 1 з 1

Prawo [ 01 вересня 2013, 18:46 ]  Вічне життя

Бог дав людині вічне життя для того, щоб виконався його задум.
Але Адам з Євою - наші прабатьки втратили цей дар. Дехто твердить, що вічне життя неможливе, а що думає про це форум "Джерело"? http://hyacinthis.blogspot.com/2013/08/ ... 4.html?m=1

taras15 [ 01 вересня 2013, 20:52 ]  Re: Вічне життя

"Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя." 1Іван. 5:13
Біблія про це пише, вона повна віршів про вічне життя, значить воно можливе!

Сонячник [ 02 вересня 2013, 20:00 ]  Re: Вічне життя

Prawo написав:
Дехто твердить, що вічне життя неможливе, а що думає про це форум "Джерело"?
Вічне життя у тлінному тілі - неможливе! Земля також не є вічною, її ресурси вичерпуються, і Сонце потрохи вигоряє...
Якби життя на Землі продовжувалося б ще декілька тисяч років, то настав би такий час, що життя стане нестерпним, і взагалі зупиниться.

Однак, Слово Боже говорить про вічне життя поза тлінним тілом - але у духовному тілі. Ісус Христос це пояснював так: Хто вірує в Мене, хоч і вмре, буде жити. І кожен, хто живе та хто вірує в Мене, повіки не вмре. (Iван.11:25-26)
Ап. Павло говорив так: Тягнуть мене одне й друге, хоч я маю бажання померти та бути з Христом, бо це значно ліпше. А щоб полишатися в тілі, то це потрібніш ради вас. (Фил.1:23-24)

Життя - це Христос, і кожен хто перебуває у Христі - має вічне життя. А хто не перебуває у Христі - той мертвий духовно, і хоч у нашому розумінні начебто живий, бо його тіло рухається, але духовно мертвий, засліплений, не знає бо Бога. І кожен хто не увірував у Бога, так і залишиться мертвим повіки (адже душа вічна, не може зникнути). Тому Христос говорив так: І ці підуть на вічную муку, а праведники на вічне життя. (Матв.25:46)
Таким чином, ми знаємо, що душа кожного з нас перебуватиме вічно, але одні матимуть вічні муки, а інші вічне життя у Христі. Третього не дано!

Підсніжник [ 03 вересня 2013, 00:18 ]  Re: Вічне життя

"Усе Він (Бог)прегарним зробив свого часу, і вічність поклав їм у серце, хоч не розуміє людина тих діл, що Бог учинив, від початку та аж до кінця"… Екл. 3:11
В людину Богом закладена безсмертна душа...

Prawo [ 03 вересня 2013, 23:17 ]  Re: Вічне життя

Чи Адам з Євою могли б жити вічно, якби не згрішили?

Сонячник [ 05 вересня 2013, 06:10 ]  Re: Вічне життя

Prawo написав:
Чи Адам з Євою могли б жити вічно, якби не згрішили?
Душа їх звісно би жила вічно, а тіло - не думаю. Адже Бог, створивши їх, повелів їм розмножуватися і наповнювати Землю. Якщо припустити, що їх тіла були нетлінними, то Земля б стала швидко переповненою. Уявіть собі, скільки би люду було якби всі померлі воскресли.
З іншого боку, Адам і Єва до гріхопадіння були духовно живими, спілкувалися з Богом, навіть змій говорив з ними. Що ж це за дерево пізнання добра і зла, а що за дерево життя? Це не фрукти, але все це має духовне значення. І коли Адам з Євою згрішили, то втратили духовне життя - були вигнані з духовного раю, тобто духовно померли. Хоча в тілі ще залишалися довший час жити.
І тепер завдяки Христовій жертві ми отримали доступ до престолу благодаті, і кожен віруючий, що приходить до Бога в покаянні, прагнучи покоритися волі Божій, а очистившись, народжується від Бога, отримує духовне хрещення, і від так має доступ до дерева Життя. Блаженні, хто випере шати свої, щоб мати право на дерево життя, і ввійти брамами в місто! (Об.22:14)

І хоча наше тіло вмирає, але дух залишається вічно живим у Христі, а тому маємо життя вічне, хоч тілом вмремо, але духом житимемо вічно, якщо тільки Боже Слово в нас пробуває. Тіло дочасне, а дух вічний. Тому Христос каже: краще тобі увійти в життя одноруким або одноногим, ніж з обома руками чи з обома ногами бути вкиненому в огонь вічний. (Матв.18:8) І ще так: Кажу ж вам, Своїм друзям: Не бійтеся тих, хто тіло вбиває, а потім більш нічого не може вчинити! Але вкажу вам, Кого треба боятися: Бійтесь Того, Хто має владу, убивши, укинути в геєнну. Так, кажу вам: Того бійтеся! (Лук.12:4-5) Тобто лише Господа Бога слід боятися, бо лише Він має владу укинути до геєнни, до огню невгасимого, де їхній червяк не вмирає, і не гасне огонь. (Мар.9:45-46) Це будуть вічні муки, які не матимуть кінця.

Prawo [ 06 вересня 2013, 20:21 ]  Re: Вічне життя

Сонячнику, чи сподобається Ваше припущення Богу Єгові? Що написано у Буття 2:17?
І ще - чому Ісуса названо останнім Адамом?

Сонячник [ 10 вересня 2013, 14:49 ]  Re: Вічне життя

Prawo написав:
Що написано у Буття 2:17?
Тут написано так: І наказав Господь Бог Адамові, кажучи: Із кожного дерева в Раю ти можеш їсти. 17 Але з дерева знання добра й зла не їж від нього, бо в день їди твоєї від нього ти напевно помреш! (Бут.2:16-17)
Це означає, що саме в день споживання пізнання добра та зла людина мусить конче померти. Тут слово "напевно" означає обов'язково, 100%. Отже, Адам і Єва справді померли в день споживання заборонених плодів. Але як померли? Померли духовно, тобто стали відчуженими від Раю (вигнаними). Але в Раю є ще одне Дерево - Дерево Життя. І лише той, хто удостоїться спожити від Дерева Життя, зможе повернутися до Раю.
Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже. 6 Що вродилося з тіла є тіло, що ж уродилося з Духа є дух... Вам необхідно родитись згори. (Iван.3)
Народження згори є необхідною умовою, щоб побачити Царство Боже і повернутися до Раю.
Prawo написав:
І ще - чому Ісуса названо останнім Адамом?
Адам - це початок роду. А в 1Кор. ап.Павло якраз пояснює різницю між тілесним і духовним, і ставить у порівняння першого Адама, від якого почалося тілесне (дочасне) життя, і останнього Адама - від Якого життя вічне - духовне життя:
Є тіло звичайне, є й тіло духовне. 45 Так і написано: Перша людина Адам став душею живою, а останній Адам то дух оживляючий. 46 Та не перше духовне, але звичайне, а потім духовне. 47 Перша людина з землі, земна, друга Людина із неба Господь. 48 Який земний, такі й земні, і Який небесний, такі й небесні. (1Кор.15:45)
Від першого Адама народилось наше тлінне тіло, а від останнього Адама - ми народжуємося духовно, а тому Христос говорить: Я воскресення й життя. Хто вірує в Мене, хоч і вмре, буде жити. Тобто хоч і тілесно вмре, але житиме вічно у духовному тілі.

Prawo [ 12 вересня 2013, 10:36 ]  Re: Вічне життя

Сонячник написав:
Тут написано так: І наказав Господь Бог Адамові, кажучи: Із кожного дерева в Раю ти можеш їсти. 17 Але з дерева знання добра й зла не їж від нього, бо в день їди твоєї від нього ти напевно помреш! (Бут.2:16-17)
Це означає, що саме в день споживання пізнання добра та зла людина мусить конче померти.

Тобто, коли б ні Адам ні Єва не спокусились, то не померли б? Чи не так?
Сонячник написав:
Тут слово "напевно" означає обов'язково, 100%. Отже, Адам і Єва справді померли в день споживання заборонених плодів. Але як померли? Померли духовно, тобто стали відчуженими від Раю (вигнаними).

Отже, духовний зв"язок з Богом Єговою мав гарантувати їм життя у раю безконечно довго, при умові, що вони не їстимуть плодів із забороненого дерева. Коли вони не послухались цього наказу, то були вигнаними з раю, а заодно втратили й Божий захист. Іншими словами, втратили можливість жити вічно!

Сонячник написав:
Але в Раю є ще одне Дерево - Дерево Життя. І лише той, хто удостоїться спожити від Дерева Життя, зможе повернутися до Раю.

Сонячнику, Ви молодець! Сподіваюсь, Ви пам"ятаєте де саме був рай? І ДЕ САМЕ росло дерево життя?

Prawo [ 12 вересня 2013, 11:14 ]  [Видалено]

ДописДопис був видалений | видалив: Підсніжник | 15 вересня 2013, 13:57.
Причина: клон

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин