Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 15:40




Створити нову тему Відповісти  [ 152 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
19159
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2009, 23:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
pika написав:
якщо людына бере церковни гроши то грих нанем а десятына тут непрычом вона потрибна шоб робыть дило Боже

не кожна людина може взяти гроші, тільки та яка має доступ. А де в Євангелії є написано, що десятина потрібна щоб робити діло Боже?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
19497
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 19:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Десятина - це закон з Старого Завіта, якого так полюбляють дотримуватися харизмати. Чому Бог встановив десятину для ізраїльського народу? На це була вагома причина: одне з 12-х колін - левити, не працювали, а були священниками, тому то кожне коліно мусіло віддавати десяту частину ливитам, щоб прокормити їх. Новий Завіт не передбачає дисятини священникам, навпаки, апостол Павло, який чи не найбільше потрудився на ниві Божій, писав, що не їв хліб дарма, а важко працював. Дуже добре розумію бажання деяких "пасторів" уподобитися тим ливитам, але ми живемо у Новому Завіті.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
19516
UNREAD_POSTДодано: 07 січня 2010, 01:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Десятина - це закон з Старого Завіта, якого так полюбляють дотримуватися харизмати. Чому Бог встановив десятину для ізраїльського народу? На це була вагома причина: одне з 12-х колін - левити, не працювали, а були священниками, тому то кожне коліно мусіло віддавати десяту частину ливитам, щоб прокормити їх. Новий Завіт не передбачає дисятини священникам, навпаки, апостол Павло, який чи не найбільше потрудився на ниві Божій, писав, що не їв хліб дарма, а важко працював. Дуже добре розумію бажання деяких "пасторів" уподобитися тим ливитам, але ми живемо у Новому Завіті.

тут я тебе цілком підтримую!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
20704
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2010, 02:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Братик написав:
Десятина - це закон з Старого Завіта, якого так полюбляють дотримуватися харизмати.

вперше таке чую :shock:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
20741
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2010, 22:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Якщо це не так, то приношу вибачення, але у мене склалось таке враження, що саме на десятину звертають особливу увагу у охаразмачених церквах. Ну, принаймні, на це звертають увагу більше, ніж у традиційних 50-х церквах.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
20810
UNREAD_POSTДодано: 01 березня 2010, 05:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
pika написав:
Братик написав:
Десятина - це закон з Старого Завіта, якого так полюбляють дотримуватися харизмати.

вперше таке чую :shock:

Що вперше чуєш що в СТАРОМУ ЗАПОВІТІ існувала десятина для коліна Левитів?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
20815
UNREAD_POSTДодано: 01 березня 2010, 20:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Братик написав:
якого так полюбляють дотримуватися харизмати.

та нi , оце вперше чую


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
20819
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2010, 17:24 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
prostak написав:
Десятина - це закон з Старого Завіта


Десятину започаткував зовсім не Закон. Буття 14:20 Авраам перший дав десятину Мелхиседеку, а тоді закону і близько не було. А Євреям 7 розділ дуже докладно описано, кому і чому була дана десятина. А якби десятина зустрічалась вперше в Старому заповіті, то це не означа, що Новий завіт це відмінив, бо Ісус казав, що Він прийшов виконати Закон (але це вже інша тема)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
20822
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2010, 17:36 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
prostak написав:
це поширене у харизматів і перекочувало у пятидесятницькі церкви

Та ні спочатку воно було у пятидесятників, а відступники цим почали користуватись для власного гаманця.
У деяких церквах прийнято записувати хто скільки приніс десятини, але сама вона по суті є добровільною і ніхто не може змушувати це робити. Якщо тобі для Бога не жалко то давай десятину, а то і більше.
До речі в часи апостолів люди продавали все (не те що десятину) і приносили до ніг апостолів, а це вже Новий заповіт :)
Бо все наше-то Господнє. І дати Йому те що Він тобі дав-це нормально.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
20823
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2010, 17:47 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
pika написав:
якщо людына бере церковни гроши то грих нанем а десятына тут непрычом вона потрибна шоб робыть дило Боже

Так як діло Боже робити, коли для прикладу в Херсоні гореєпископ бабійчук продав три великих церковних автобусів (DAF та ін.) а де ділись гроші ніхто не зна. Як тільки хтось підніма питання де він дів усі церковні гроші, то його зразу на замітку або відлучають! Про яке діло Боже може йти річ??? Таким людям не можна нічого давати, бо там церква ніякого діла і не робить...
А в Новій Каховці, бізнесмени які розділили церкву обіцяли своїм прихильникам, що не треба буде навіть добровільних пожертвувань (вони все "обеспечат"), а зараз деруть з людей як з липки і добровільні і не добровільні...
prostak написав:
якщо є фінансові потреби в церкві потрібно збирати пожертвування
Це правильно, якщо "ПАСТОР" нормальний, а то він і те "определит".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
20841
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2010, 23:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
а заякi грошi жiве кравчук не за церковнi ?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
20906
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2010, 20:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
A.M.S написав:
prostak написав:
це поширене у харизматів і перекочувало у пятидесятницькі церкви

Та ні спочатку воно було у пятидесятників, а відступники цим почали користуватись для власного гаманця.
У деяких церквах прийнято записувати хто скільки приніс десятини, але сама вона по суті є добровільною і ніхто не може змушувати це робити. Якщо тобі для Бога не жалко то давай десятину, а то і більше.
До речі в часи апостолів люди продавали все (не те що десятину) і приносили до ніг апостолів, а це вже Новий заповіт :)
Бо все наше-то Господнє. І дати Йому те що Він тобі дав-це нормально.

Та я і мав на увазі саме відсоток. Тобто у Старому Завіті потрібно було віддавати Богу лише 10%, а все решта - твоє. І якби не захищали Старий Завіт, якби не посилались на слова Ісуса Христа, який "прийшов не відмінити, а виконати Закон", все ж таки, виконавши Закон, Христос його відмінив. І це стосується не лише десятини, а всіх заповідей. Взяти хоча б Нагорну проповідь: "Ви чули що було сказано (в законі), а Я кажу вам...", тобто зрозуміло, що закон відійшов у минуле, тим більше, що спасаємося ми не через закон, але то вже інша тема.
Повертаючись до десятини, звичайно нам потрібно її віддавати, але вже не 10%, а всі 100%! Бо все що наше належить не нам.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
20910
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 00:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
A.M.S написав:
гореєпископ бабійчук

:shock: :cry: :? :(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
21961
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2010, 22:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Any написав:
10% - то закон, 9% - беззаконня, а що понад 11% - то свідчить про вдячність Богу за Його милість.

Ти з харизматичної церкви? і де в Новому Заповіті згадується про безаконня 9%?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
26135
UNREAD_POSTДодано: 31 жовтня 2010, 12:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Я віддаю в церкву десятину! Намагаюся не менше і не більше! Менше - це обкрадання Бога, а більше Він не просить, бо ж і так все Його. Це не Богу потрібні десятини, а мені, щоб не бути скнарою. Бог таким чином турбується не тільки про тих, для кого будуть використані ці кошти, а й для мене. 10% - це досить гуманний відсоток, на відмінну від державних податків (13, 20% і більше).
Часто так буває, що ти привикаєш давати одну і ту ж суму, навіть якщо в тебе доходи збільшуються. В мене так було, коли я не давав десятини. А відстотки є відсотками. Звісно, легше давати, будь-яку суму чи меншу 10 % чи більшу відповідно до розположення серця, але це я маю можливість робити з добровільними пожертвуваннями. На те вони й добровільні, від щирого серця.
Знову ж таки повторюю: Богу непотрібно наших десятин: "нащо Мені многота ваших жертов? говорить Господь. Наситився Я цілопаленнями баранів і жиром ситих телят, а крови биків та овець і козлів не жадаю! Як приходите ви, щоб явитися перед обличчям Моїм, хто жадає того з руки вашої, щоб топтали подвір'я Мої? Не приносьте ви більше марнотного дару, ваше кадило огида для Мене воно; новомісяччя та ті суботи і скликання зборів, не можу знести Я марноти цієї!... Новомісяччя ваші й усі ваші свята ненавидить душа Моя їх: вони стали Мені тягарем, Я змучений зносити їх... Коли ж руки свої простягаєте, Я мружу від вас Свої очі! Навіть коли ви молитву примножуєте, Я не слухаю вас, ваші руки наповнені кров'ю... Умийтесь, очистьте себе! Відкиньте зло ваших учинків із-перед очей Моїх, перестаньте чинити лихе!" (Iс.1:11-16)




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 152 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>