Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 18 квітня 2024, 03:02




Створити нову тему Відповісти  [ 152 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
26207
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2010, 16:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Юліан написав:
10% - це досить гуманний відсоток, на відмінну від державних податків (13, 20% і більше).

То це тільки із працівника, а роботодавця це в районі 50% від зарплати.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
26212
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2010, 17:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Sh_21 написав:
То це тільки із працівника, а роботодавця це в районі 50% від зарплати

Я це розумію, 50% - з працівника - це всі податки за працівника: і його, і власника за нього.
Я й на те кажу, що державні податки чи то закони далеко не ідеальні і часто бувають здирницькими, але якби там не було і їх потрібно платити і те, що вимагає держава по принципу: Кесярю - кесареве, а Богу - боже.
І через нечесність держава банкрутує навіть на таких великих відсотках, а Бог звершує великі чудеса на 10% і навіть за 2 вдовині лепти. Те, що від щирого серця приносить величезні результати на славу Божу, навіть якщо й в тебе не має 2 лепт. Жертвувати можна не тільки гроші, а багато інших можливостей, використовуючи всі ті таланти, якими нас наділив Господь.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
26216
UNREAD_POSTДодано: 03 листопада 2010, 10:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Юліан написав:
Я й на те кажу, що державні податки чи то закони далеко не ідеальні і часто бувають здирницькими...

вони тільки здирницькі, тут без варіантів.

Цитата:
І через нечесність держава банкрутує навіть на таких великих відсотках,

Значить ти від того далекий, тут не ця тема, але не від цього вона банкрутію, основному від того що розкрадають бюджетні гроші.

Цитата:
а Бог звершує великі чудеса на 10%

а от Церква від 10% не банкрутує, хоч на 50 - 70% менше бере.

Юліан написав:
Жертвувати можна не тільки гроші, а багато інших можливостей, використовуючи всі ті таланти, якими нас наділив Господь.

Думаю що десятина і таланти це різне, і змішувати в одно не можна.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
26225
UNREAD_POSTДодано: 03 листопада 2010, 17:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Sh_21 написав:
Значить ти від того далекий, тут не ця тема, але не від цього вона банкрутію, основному від того що розкрадають бюджетні гроші.

А хіба розкрадання бюджентих грошей не входить у поняття "нечесність"?
Sh_21 написав:
Думаю що десятина і таланти це різне, і змішувати в одно не можна.

Можливо ти і правий, але як гроші так і здоров'я - це можливості, які йдуть від Бога. Але чи правильно ми ними управляємо?
Десятину віддати - це ще найпростіше, а от мудрості для використання 90% потрібно просити у Бога.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
26228
UNREAD_POSTДодано: 04 листопада 2010, 07:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А кому ви віддаєте десятину: Богу чи церковній організації?

Чи віддає хтось Богу не гроші, а час?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
26230
UNREAD_POSTДодано: 04 листопада 2010, 09:27 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
А кому ви віддаєте десятину: Богу чи церковній організації?

Чи віддає хтось Богу не гроші, а час?

Віддаю більше десятини вільного часу (24 год) для Бога, більше 2-х годин: для молитви, дослідження Писання, але це по суті роблю це для себе.
А як Ви віддаєте Богу час?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
26237
UNREAD_POSTДодано: 04 листопада 2010, 14:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Юліан написав:
А хіба розкрадання бюджентих грошей не входить у поняття "нечесність"?

Ну ми ж говорили де держава візьме гроші, а це уже друге питання де їхня совість. До речі, вони не то що крадуть у прямому смислі, вони б так уже усі в тюрмах сиділи, а так існує система "відмивання грошей".

Юліан написав:
Десятину віддати - це ще найпростіше...

Не думаю, інакше б наші Церкви були б добре забезпечені, а так кінці з кінцями зводять, ідей багато, а грошей не має.
І ще, може з сто гривень легко дати, а коли тисячі ідуть, ох як це важко.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
26238
UNREAD_POSTДодано: 04 листопада 2010, 14:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
А кому ви віддаєте десятину: Богу чи церковній організації?

А яка тут різниця? Бог і церковні служителі ( а не організація) це люди поставлені Богом.
А як це у прямому смислі віддавати гроші Богу, вони хіба Йому потрібні?

Цитата:
Чи віддає хтось Богу не гроші, а час?

От Богу це більше потрібне..... у прямому смислі.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
26240
UNREAD_POSTДодано: 05 листопада 2010, 01:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Sh_21 написав:
А яка тут різниця? Бог і церковні служителі ( а не організація) це люди поставлені Богом.
А як це у прямому смислі віддавати гроші Богу, вони хіба Йому потрібні?

згоден . згоден...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
26294
UNREAD_POSTДодано: 07 листопада 2010, 09:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
А яка тут різниця? Бог і церковні служителі ( а не організація) це люди поставлені Богом.
А як це у прямому смислі віддавати гроші Богу, вони хіба Йому потрібні?
Деяка різниця все ж є.
Христос скаже: Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили. Не церковному служителю, а одному з найменших братів Христових.

А чи потрібно віддавати церковним служителям десятину? Це особиста справа кожного, але Бог не вимагає цього.

Я це питання задав, бо раніше я не розумів навіщо Тарас започаткував цю тему, аж поки сам не почув, що у багатьох церквах переконують у необхідності давати десятину церковним служителям.
І я би хотів звернути увагу на те, що часто в цьому криється неправда (зловживання). :(
Бо я вже чув такі проповіді, де кажуть, що ти можеш не проповідувати і навіть не молитися Богу, а займатися своїм бізнесом, і давати служителям десятину - і цим будеш служити Богу. :???: Ні!

Адже, насправді у старому завіті десятина давалася левитам, які не мали земної частки, і служили при храмі. У новому завіті всі були рівними: А люди, що ввірували, мали серце одне й одну душу, і жаден із них не вважав що з маєтку свого за своє, але в них усе спільним було... і роздавалося кожному, хто потребу в чім мав.

А що в нас виходить? Якщо ми даємо служителю 10%, то нащо віддаємо 90%? Чи не присвоюємо собі, як Ананій, із своєю дружиною Сапфірою, продав був маєтка, та й з відома дружини своєї присвоїв частину з заплати, а якусь там частину приніс та й поклав у ногах у апостолів. (Дії 5:1-2)
А чи роздає служитель кожному, хто потребу в чім має? Чи теж присвоює собі?

Тому не обманюймося. Церква - це не фіскальний орган. Бог хоче, щоб ми повністю належали Йому, а не лише на 10%, а тому все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім'я Господа Ісуса. (Кол.3:17)
А якщо усі наші доходи від Господа, то не присвоюймо собі, а ділімось з братами, як писав Павло: Часу теперішнього ваш достаток нехай нестаткові їхньому допоможе, щоб і їхній достаток був на ваш нестаток, щоб рівність була, як написано: Хто мав багато, той не мав зайвини, а хто мало, не мав недостачі. (2Кор.8:14-15)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
26297
UNREAD_POSTДодано: 07 листопада 2010, 13:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник не погоджуюся із тобою, от припустимо кожен буде сам собі вирішувати де давати, то як буде утримуватися даний храм, чи у вас не має дому молитви, у нас пресвітер на зарплаті, уже не говорю про комунальні витрати, то як має утримуватися дім молитви по твоєму?
На мою думку це правильно давати у свою Церкву, а не роздавати всюди.
Мал.3:10 Принесіть же ви всю десятину до дому скарбниці, щоб страва була в Моїм храмі....




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
26301
UNREAD_POSTДодано: 07 листопада 2010, 15:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
припустимо кожен буде сам собі вирішувати де давати, то як буде утримуватися даний храм, чи у вас не має дому молитви, у нас пресвітер на зарплаті, уже не говорю про комунальні витрати, то як має утримуватися дім молитви по твоєму?
Так само й держава має потребу у зборі податків для її існування. І будь-якій організації, для утримання адміністрації, а також на комунальні витрати приміщення, потрібні чималі кошти, і кожен член вносить свої членські внески, які встановлює організація. Але це адміністративні витрати, а не Божі. І Христос відповідав так: Тож віддайте кесареве кесареві, а Богові Боже. (Матв.22:21)
То ж окрім того, що ми даємо державі чи на утримання організації, ми ще повинні віддавати Богові Боже. А що в нас є Боже? Та ми самі і все що в нас належить Богу, бо Він викупив нас.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
26302
UNREAD_POSTДодано: 07 листопада 2010, 17:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Сонячник написав:
То ж окрім того, що ми даємо державі чи на утримання організації, ми ще повинні віддавати Богові Боже. А що в нас є Боже? Та ми самі і все що в нас належить Богу, бо Він викупив нас.

будласка точнiше обясни бо якось розпливчато


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
26306
UNREAD_POSTДодано: 07 листопада 2010, 18:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
pika написав:
будласка точнiше обясни бо якось розпливчато

Давати десятину на утримання церкви - це людська постанова, а не Божа заповідь. У тому щоб давати - немає нічого поганого, але слід розуміти, що коли нас переконують про необхідність давати в церкву саме десятину - то це неправда, а маніпуляція Словом Божим.

Проте є добре, що у більшості церков збирають не десятину, а добровільні пожертвування. А це по-чесному.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
26308
UNREAD_POSTДодано: 07 листопада 2010, 18:52 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
... коли нас переконують про необхідність давати в церкву саме десятину - то це неправда, а маніпуляція Словом Божим.

Проте є добре, що у більшості церков збирають не десятину, а добровільні пожертвування. А це по-чесному.

Ага :yes: Я чула від старших братів і сестер, які пережили гоніння і збиралися підпільно по домах, що вони теж відкладали десятини. А коли в когось із віруючих ставалась біда чи когось штрафували, то ці відкладені гроші йшли у поміч тим, хто справді мав потребу. Бо церковних споруд тоді майже не було. Варто зауважити, що в книзі Дій у розповідях про перших християн ніде не сказано, що віруючі давали саме десятини.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 152 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>