Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:08




Створити нову тему Відповісти  [ 152 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
27234
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2010, 16:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
А ти знаєш, у нас за 16 років, я разів 2-3 чув проповідь про гроші, приходь до нас.
От у "нас" це що-служіння під кінець.

" У нас" це у Тернополі, у П’ятидесятників, у двох Церквах.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32322
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 20:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Шановний "протестант" десятина відноситься до Старого Заповіту, а вірш, що ти привів, Луки 11:42, прочитай в іншому перекладі, наприклад Куліша, або російський, або англійський короля Якова. Там за десятину сказано в минулому часі... ;-D
Протестант написав:
Nurono написав:
А де в Новому Заповіті є пряме вчення про десятину?

Якщо ти хочеш взнати чи у нас дають десятину, то ні у нас добровільні пожертвування.
Поясни тоді ці слова Христа
Лук.11:42 Горе вам, фарисеям, бо ви десятину даєте з м'яти та рути й усякого
зілля, але обминаєте суд та Божу любов; це треба робити, і того не лишати!



ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
Впевнений що якщо в общині є обовязком давати десятину то з неї треба тікати! Ананій і Сапфіра теж думали що віддавати все це закон і вирішили приховати частину з проданого і були покарані, а що сказав апостол - чи не твоє це було? Отже закон про те що ти повинен(!) дати десятину веде в рабство і відриває від благодаті.

Ананій і Сапфіра дали більше як десятина і всі перші християни. Говорю знов без обіт, от зробіть ви так, та й можете все життя не давати. Десятина це закон, нам треба більше давати, а то навіть Законна не виконаємо якщо менше будемо давати :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32325
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 20:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Nurono написав:
Протестант написав:
Якщо ти хочеш взнати чи у нас дають десятину, то ні у нас добровільні пожертвування.
Поясни тоді ці слова Христа
Лук.11:42 Горе вам, фарисеям, бо ви десятину даєте з м'яти та рути й усякого
зілля, але обминаєте суд та Божу любов; це треба робити, і того не лишати!
А де тут про те, що треба християнам десятину давати?



Добре, підкреслю "бо ви десятину даєте....... це треба робити, і того не лишати!"


але обминаєте суд та Божу любов; це треба робити, і того не лишати!
А цього Ви недобачаєте... :D




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32328
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 21:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Verum написав:

але обминаєте суд та Божу любов; це треба робити, і того не лишати!
А цього Ви недобачаєте... :D

Шановний Верум я добачаю і хотів би запитати чи ти дивився в інші переклади Біблії як я писав?
Но горе вам, фарисеям, что даете десятину с мяты, руты и всяких овощей, и нерадите о суде и любви Божией: сие надлежало делать, и того не оставлять.
(Лк 11:42)

як бачимо " надлежало делать" в минулому часі, тобто фарисеям це треба було робити, але ніде в Євангелії ви не знайдете, що хтось у Новому Заповіті давав десятину (іменно десятину). Якщо десь є вкажіть місце.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32329
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 21:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
prostak2 написав:
Verum написав:

але обминаєте суд та Божу любов; це треба робити, і того не лишати!
А цього Ви недобачаєте... :D

Шановний Верум я добачаю і хотів би запитати чи ти дивився в інші переклади Біблії як я писав?
Но горе вам, фарисеям, что даете десятину с мяты, руты и всяких овощей, и нерадите о суде и любви Божией: сие надлежало делать, и того не оставлять.
(Лк 11:42)

як бачимо " надлежало делать" в минулому часі, тобто фарисеям це треба було робити, але ніде в Євангелії ви не знайдете, що хтось у Новому Заповіті давав десятину (іменно десятину). Якщо десь є вкажіть місце.


Шановний, як я бачу ви не розумієте на чому я наголосив!
Я й не кажу що треба давати якусь десятину. У цих віршах наголошується, що фарисеї і книжники занехаяли не дасятину, а суд та Божу любов; це треба робити, і того не лишати!




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32332
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 21:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Verum написав:
prostak2 написав:
Verum написав:

але обминаєте суд та Божу любов; це треба робити, і того не лишати!
А цього Ви недобачаєте... :D

Шановний Верум я добачаю і хотів би запитати чи ти дивився в інші переклади Біблії як я писав?
Но горе вам, фарисеям, что даете десятину с мяты, руты и всяких овощей, и нерадите о суде и любви Божией: сие надлежало делать, и того не оставлять.
(Лк 11:42)

як бачимо " надлежало делать" в минулому часі, тобто фарисеям це треба було робити, але ніде в Євангелії ви не знайдете, що хтось у Новому Заповіті давав десятину (іменно десятину). Якщо десь є вкажіть місце.


Шановний, як я бачу ви не розумієте на чому я наголосив!
Я й не кажу що треба давати якусь десятину. У цих віршах наголошується, що фарисеї і книжники занехаяли не дасятину, а суд та Божу любов; це треба робити, і того не лишати!

Тема за десятину, давай прояснимо 1- ти кажеш треба давати десятину, чи 2- нетреба давати десятину. Щоб я зрозумів дай просту відповідь 1 або 2.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32334
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 21:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
prostak2 написав:
Verum написав:
prostak2 написав:
Verum написав:

але обминаєте суд та Божу любов; це треба робити, і того не лишати!
А цього Ви недобачаєте... :D

Шановний Верум я добачаю і хотів би запитати чи ти дивився в інші переклади Біблії як я писав?
Но горе вам, фарисеям, что даете десятину с мяты, руты и всяких овощей, и нерадите о суде и любви Божией: сие надлежало делать, и того не оставлять.
(Лк 11:42)

як бачимо " надлежало делать" в минулому часі, тобто фарисеям це треба було робити, але ніде в Євангелії ви не знайдете, що хтось у Новому Заповіті давав десятину (іменно десятину). Якщо десь є вкажіть місце.


Шановний, як я бачу ви не розумієте на чому я наголосив!
Я й не кажу що треба давати якусь десятину. У цих віршах наголошується, що фарисеї і книжники занехаяли не дасятину, а суд та Божу любов; це треба робити, і того не лишати!

Тема за десятину, давай прояснимо 1- ти кажеш треба давати десятину, чи 2- нетреба давати десятину. Щоб я зрозумів дай просту відповідь 1 або 2.


Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!
(2Кор.9:7)

Давати треба не десятину, і не так званим "священникам", а на потреби збору (церкви).




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32336
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 21:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Verum написав:

Давати треба не десятину, і не так званим "священникам", а на потреби збору (церкви).

тут я тебе підтримую на всі 100% :yes:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32347
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 22:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
Шановний "протестант" десятина відноситься до Старого Заповіту, а вірш, що ти привів, Луки 11:42, прочитай в іншому перекладі, наприклад Куліша, або російський, або англійський короля Якова. Там за десятину сказано в минулому часі... ;-D

Куліша - Лук.11:42 . Та горе вам, Фарисеї! бо даєте десятину з мяти, рути і всякого зїлля, а минаєте суд і любов Божу. Се повинні були чинити, та й того не залишати.

Но горе вам, фарисеям, что даёте десятину с мяты, руты и всяких овощей, и не радеете о суде и любви Божьей: это надлежало делать, и того не оставлять.

Но горе вам, фарисеи, ибо даёте десятую часть мяты, руты и других трав Богу, а справедливостью и любовью к Богу пренебрегаете. И это надлежит делать, и другим не пренебрегать.

Но горе вам, фарисеи! Вы даете десятину с мяты, руты и всякой зелени, а о справедливости и любви к Богу не беспокоитесь. А ведь это следовало вам делать и о том не забывать.

KNT Лук.11:42  Но горе вам, фарисеям, что даете десятину с мяты и руты и всяких овощей и нерадите о правосудии и о любви Божией: это надлежало исполнить и того не опустить.

RST77 Лук.11:42  Но горе вам, фарисеям, что даете десятину с мяты, руты и всяких овощей, и нерадите о суде и любви Божией: сие надлежало делать, и того не оставлять.


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32349
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 22:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
але ніде в Євангелії ви не знайдете, що хтось у Новому Заповіті давав десятину (іменно десятину). Якщо десь є вкажіть місце.

Дійсно у Н.З. християни давали більше за десятину. Думаю ви цього не робите?

Дiї.2:45 І вони продавали маєтки та добра, і всім їх ділили, як кому чого треба було.

Дiї.4:34-37 Бо жаден із них не терпів недостачі: бо, хто мав поле чи дім, продавали, і заплату за продаж приносили, 35 та й клали в ногах у апостолів, і роздавалося кожному, хто потребу в чім мав. 36 Так, Йосип, що Варнавою що в перекладі є син потіхи був прозваний від апостолів, Левит, родом кіпрянин, 37 мавши поле, продав, а гроші приніс, та й поклав у ногах у апостолів.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32350
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 22:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
prostak2 написав:
Шановний "протестант" десятина відноситься до Старого Заповіту, а вірш, що ти привів, Луки 11:42, прочитай в іншому перекладі, наприклад Куліша, або російський, або англійський короля Якова. Там за десятину сказано в минулому часі... ;-D

Куліша - Лук.11:42 . Та горе вам, Фарисеї! бо даєте десятину з мяти, рути і всякого зїлля, а минаєте суд і любов Божу. Се повинні були чинити, та й того не залишати.

Но горе вам, фарисеям, что даёте десятину с мяты, руты и всяких овощей, и не радеете о суде и любви Божьей: это надлежало делать, и того не оставлять.

Но горе вам, фарисеи, ибо даёте десятую часть мяты, руты и других трав Богу, а справедливостью и любовью к Богу пренебрегаете. И это надлежит делать, и другим не пренебрегать.

Но горе вам, фарисеи! Вы даете десятину с мяты, руты и всякой зелени, а о справедливости и любви к Богу не беспокоитесь. А ведь это следовало вам делать и о том не забывать.

KNT Лук.11:42  Но горе вам, фарисеям, что даете десятину с мяты и руты и всяких овощей и нерадите о правосудии и о любви Божией: это надлежало исполнить и того не опустить.

RST77 Лук.11:42  Но горе вам, фарисеям, что даете десятину с мяты, руты и всяких овощей, и нерадите о суде и любви Божией: сие надлежало делать, и того не оставлять.


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


як бачимо " надлежало делать" в минулому часі, тобто фарисеям це треба було робити, але ніде в Євангелії ви не знайдете, що хтось у Новому Заповіті давав десятину (іменно десятину). Якщо десь є вкажіть місце.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32353
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2011, 22:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
як бачимо " надлежало делать" в минулому часі, тобто фарисеям це треба було робити, але ніде в Євангелії ви не знайдете, що хтось у Новому Заповіті давав десятину (іменно десятину). Якщо десь є вкажіть місце.

Та в якому минулому!!! Вникніть у побудову вірша і почитайте попередні вірші. Мова йде про те що десятину і милостиню потрібно давати.
Я ж говорю як робили перші християни, в чому проблема? Десятина забагато, то робіть як записано у діях апостолів.
По друге, десятина була до Ст. З




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32367
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 08:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
prostak2 написав:
як бачимо " надлежало делать" в минулому часі, тобто фарисеям це треба було робити, але ніде в Євангелії ви не знайдете, що хтось у Новому Заповіті давав десятину (іменно десятину). Якщо десь є вкажіть місце.

Та в якому минулому!!! Вникніть у побудову вірша і почитайте попередні вірші. Мова йде про те що десятину і милостиню потрібно давати.
Я ж говорю як робили перші християни, в чому проблема? Десятина забагато, то робіть як записано у діях апостолів.
По друге, десятина була до Ст. З

в Куліша, російський також англійський переклади говорять в минулому часі для фарисеїв, які мали виконувати закон, але ніде, в Новому Заповіті, і в Діях ті місця що ти наводиш непише про десятину. А звідки інформація, що десятина була до Ст.3?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32368
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 08:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
prostak2 написав:
але ніде в Євангелії ви не знайдете, що хтось у Новому Заповіті давав десятину (іменно десятину). Якщо десь є вкажіть місце.

Дійсно у Н.З. християни давали більше за десятину. Думаю ви цього не робите?


Лихі здогади від лукавого, незнаєте що я роблю. Більше за десятину- не десятина!

досить цікава думка http://www.youtube.com/watch?v=kH6EDU-aGV0


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32370
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 10:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
в Куліша, російський також англійський переклади говорять в минулому часі для фарисеїв, які мали виконувати закон, але ніде, в Новому Заповіті, і в Діях ті місця що ти наводиш непише про десятину.

Я ж говорю вникне у побудову речень. Тяжкувато якось пояснити на словах. Ісус сказав приблизно так: «Це потрібно було робити, і цього не лишати». А так як ти тлумачиш мало звучати «Цього потрібно було НЕ робити, і цього не лишати». Тому Ісус підтримав десятину, Ісус не міг знищити слова Закону.

prostak2 написав:
А звідки інформація, що десятина була до Ст.3?

Одразу поправлю себе, бо Ст. З. я мав на увазі до Закону, а то дай Бог ще не так зрозумієш. Читай...

Про Авраама Бут.14:20 І благословенний Бог Всевишній, що видав у руки твої ворогів твоїх. І Аврам дав йому десятину зо всього.
Євр.7:2 Авраам відділив йому й десятину від усього, найперше бо він визначає цар правди, а потім цар Салиму, цебто цар миру.
Євр.7:4 Побачте ж, який він великий, що йому й десятину з добичі найліпшої дав патріарх Авраам!


Патріарх Яків говорить Бут.28:22 і цей камінь, що я поставив за пам'ятника, буде домом Божим. І зо всього, що даси Ти мені, я, щодо десятини, дам десятину Тобі!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 152 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>