Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:13




Створити нову тему Відповісти  [ 152 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32372
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 10:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
Лихі здогади від лукавого, незнаєте що я роблю.

Звісно що не знаю. Але думаю той хто заперечує десятину, більше точно не хоче давати.
prostak2 написав:
Більше за десятину- не десятина!

А що тоді? Або по інакшому запитаю: як християни мають жертвувати у Н.З.?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32378
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 21:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
prostak2 написав:
Лихі здогади від лукавого, незнаєте що я роблю.

Звісно що не знаю. Але думаю той хто заперечує десятину, більше точно не хоче давати.
prostak2 написав:
Більше за десятину- не десятина!

А що тоді? Або по інакшому запитаю: як християни мають жертвувати у Н.З.?

Давати добровільні пожертвування, не десятину, а просвітер має працювати а не жити з десятини.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32382
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 21:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
Давати добровільні пожертвування, не десятину,

Добровільно - це добре, але перші християни теж та робили, але це було набагато більше за десятину.
prostak2 написав:
....а просвітер має працювати а не жити з десятини.

А як бути із тим що радить Павло?

9 Бо в Законі Мойсеєвім писано: Не в'яжи рота волові, що молотить. Хіба за волів Бог турбується?
10 Чи говорить Він зовсім для нас? Для нас, бо написано, що з надією мусить орати орач, а молотник молотити з надією мати частку в своїм сподіванні.
11 Коли ми сіяли вам духовне, чи ж велика то річ, як пожнемо ми ваше тілесне?
12 Як право на вас мають інші, то тим більше ми. Але ми не вжили цього права, та все терпимо, аби перешкоди якої Христовій Євангелії ми не вчинили.
13 Хіба ви не знаєте, що священнослужителі від святині годуються? Що ті, хто служить вівтареві, із вівтаря мають частку?
14 Так і Господь наказав проповідникам Євангелії жити з Євангелії.

(1Кор.9:9-14)

Ти одружений?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32384
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 21:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
prostak2 написав:
Давати добровільні пожертвування, не десятину,

Добровільно - це добре, але перші християни теж та робили, але це було набагато більше за десятину.
prostak2 написав:
....а просвітер має працювати а не жити з десятини.

А як бути із тим що радить Павло?

9 Бо в Законі Мойсеєвім писано: Не в'яжи рота волові, що молотить. Хіба за волів Бог турбується?
10 Чи говорить Він зовсім для нас? Для нас, бо написано, що з надією мусить орати орач, а молотник молотити з надією мати частку в своїм сподіванні.
11 Коли ми сіяли вам духовне, чи ж велика то річ, як пожнемо ми ваше тілесне?
12 Як право на вас мають інші, то тим більше ми. Але ми не вжили цього права, та все терпимо, аби перешкоди якої Христовій Євангелії ми не вчинили.
13 Хіба ви не знаєте, що священнослужителі від святині годуються? Що ті, хто служить вівтареві, із вівтаря мають частку?
14 Так і Господь наказав проповідникам Євангелії жити з Євангелії.

(1Кор.9:9-14)

Ти одружений?

так одружений,
так само як з цим:
Сих двенадцать послал Иисус, и заповедал им, говоря: на путь к язычникам не ходите, и в город Самарянский не входите;
а идите наипаче к погибшим овцам дома Израилева;
ходя же, проповедуйте, что приблизилось Царство Небесное;
больных исцеляйте, прокаженных очищайте, мертвых воскрешайте, бесов изгоняйте; даром получили, даром давайте.
Не берите с собою ни золота, ни серебра, ни меди в поясы свои,
ни сумы на дорогу, ни двух одежд, ни обуви, ни посоха, ибо трудящийся достоин пропитания.
(Мф 10:5-10
)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32391
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 21:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
Протестант написав:
Ти одружений?

так одружений,

Тоді зрозумієш. Я свою дружину на роботу навіть не хочу навіть пускати, бо коли вона наробиться на роботі, а потім ще прийде додому і цілий вечір буде працювати. то з неї нічого не залишиться.

Те саме стосується пресвітерів. Цілий день пропрацюють, наслухаються всякої нечистоти(матів), хтось розізлить, а потім ще треба проповідь готувати щоб нас нагодувати. То скажи ти будеш нагодований духовно?
До речі, це одна із причин чому я перестав проповідувати у Церкві.

prostak2 написав:
так само як з цим:
Сих двенадцать послал Иисус, и заповедал им, говоря: на путь к язычникам не ходите, и в город Самарянский не входите;
а идите наипаче к погибшим овцам дома Израилева;
ходя же, проповедуйте, что приблизилось Царство Небесное;
больных исцеляйте, прокаженных очищайте, мертвых воскрешайте, бесов изгоняйте; даром получили, даром давайте.
Не берите с собою ни золота, ни серебра, ни меди в поясы свои,
ни сумы на дорогу, ни двух одежд, ни обуви, ни посоха, ибо трудящийся достоин пропитания.
(Мф 10:5-10
)

Ой брати, читай уважніше. Та я ж вище був підкреслив ці слова, а ти тепер підкреслив слова І.Х. Матв.10:10
Бо вартий робітник своєї поживи. Тобто ми маємо його нагодувати.

І друге. Читай що пізніше сказав І.Х. 35 І Він їм сказав: Як Я вас посилав без калитки, і без торби, і без сандаль, чи вам бракувало чого? Вони ж відказали: Нічого.
36 А тепер каже їм хто має калитку, нехай візьме, теж і торбу; хто ж не має, нехай продасть одіж свою та й купить меча.

(Лук.22:35,36)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32393
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 22:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
prostak2 написав:
Протестант написав:
Ти одружений?

так одружений,

Тоді зрозумієш. Я свою дружину на роботу навіть не хочу навіть пускати, бо коли вона наробиться на роботі, а потім ще прийде додому і цілий вечір буде працювати. то з неї нічого не залишиться.
Те саме стосується пресвітерів. Цілий день пропрацюють, наслухаються всякої нечистоти(матів), хтось розізлить, а потім ще треба проповідь готувати щоб нас нагодувати. То скажи ти будеш нагодований духовно?
До речі, це одна із причин чому я перестав проповідувати у Церкві.

Моя дружина і ніде непрацює (окрім дому, те що жінка ходить на роботу є неправельним!). Але з пресвітерами трошки нетак, вони можуть працювати, там де нема матів також буде можливість проповідувати нароботі і ближче бути до реальності. Ми маємо приклад, После сего Павел, оставив Афины, пришел в Коринф;
И, нашед некоторого Иудея, именем Акилу, родом Понтянина, недавно пришедшего из Италии, и Прискиллу, жену его, — потому что Клавдий повелел всем Иудеям удалиться из Рима, — пришел к ним,
и, по одинаковости ремесла, остался у них и работал; ибо ремеслом их было делание палаток.
Во всякую же субботу он говорил в синагоге и убеждал Иудеев и Еллинов.
(Деян 18:1-4)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32396
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 22:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Та ж немає чіткого шаблону працювати пресвітерам чи ні. Кожна Церква якщо спроможна утримувати пресвітера нехай утримує.

А Павло працював бо мав причину: 1Кор.9:15 Але з того нічого не вжив я. А цього не писав я для того, щоб для мене так було. Бо мені краще вмерти, аніж щоб хто знівечив хвалу мою!

Вибачте за прямоту, але Павло працював через таких як ви!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32397
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 22:28 

Востаннє редаговано початківець 22 вересня 2011, 06:35 (всього 1 раз).

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Десятина - добровільна справа і рішається, бути чи небути їй у Церкві, виключно її членами. Не якоюсь окремою особою! Розуміє, простак2? Хіба ти хочеш сидіти в обшарпаному, темному, холодному будинку на служінні та ще й маленькі діти твої з тобою? Я - не хочу! Тому без нарікань відношусь до десятини.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32398
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 22:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
Сонячник написав:
... коли нас переконують про необхідність давати в церкву саме десятину - то це неправда, а маніпуляція Словом Божим.

Проте є добре, що у більшості церков збирають не десятину, а добровільні пожертвування. А це по-чесному.

Ага :yes: Я чула від старших братів і сестер, які пережили гоніння і збиралися підпільно по домах, що вони теж відкладали десятини. А коли в когось із віруючих ставалась біда чи когось штрафували, то ці відкладені гроші йшли у поміч тим, хто справді мав потребу. Бо церковних споруд тоді майже не було. Варто зауважити, що в книзі Дій у розповідях про перших християн ніде не сказано, що віруючі давали саме десятини.

Я трохи захопив тих Советських часів, але тоді ніхто і гадки немав про якусь десятину, або щоб пресвітер був на зарплаті(на шиї в Церкви). Так були випадки що проповідників штрафували, але хто хотів давали добровільні пожертвування і платили штраф і часто бувало що той брат якого штрафували нехотів брати цих пожертвувань а сам платив.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32400
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 22:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
початківець написав:
Десятина - добровільна справа і рішається, бути чи небути їй у Церкві, виключно її членами. Не якоюсь окремою особою! Розуміє, простак2? Хіба ти хочеш сидіти в обшарпаному, темному, холодному будинку на служінні та ще й маленькі діти твої з тобою? Я - не хочу! Тому без нарікань відношусь до десятини.Десятина - добровільна справа і рішається, бути чи небути їй у Церкві, виключно її членами. Не якоюсь окремою особою! Розуміє, простак2? Хіба ти хочеш сидіти в обшарпаному, темному, холодному будинку на служінні та ще й маленькі діти твої з тобою? Я - не хочу! Тому без нарікань відношусь до десятини.

Внас нема десятини і молитовний будинок внас не сірий і необшарпаний і працює олалення і кондеціонер і пресвітер працює своїми руками і ніколи небуде брати собі зарплату (казав чим тоді я буду відрізнятися від ксьондза?).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32401
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 22:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Та ж немає чіткого шаблону працювати пресвітерам чи ні. Кожна Церква якщо спроможна утримувати пресвітера нехай утримує.

А Павло працював бо мав причину: 1Кор.9:15 Але з того нічого не вжив я. А цього не писав я для того, щоб для мене так було. Бо мені краще вмерти, аніж щоб хто знівечив хвалу мою!

Вибачте за прямоту, але Павло працював через таких як ви!

Павло дав добрий приклад, бо деякі "пастора" два рази на рік їдуть відпочивати за рахунок пастви, в той час коли деякі прихожани у відпустку на заробітки їдуть :(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32402
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 22:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
Я трохи захопив тих Советських часів, але тоді ніхто і гадки немав про якусь десятину, або щоб пресвітер був на зарплаті(на шиї в Церкви). Так були випадки що проповідників штрафували, але хто хотів давали добровільні пожертвування і платили штраф і часто бувало що той брат якого штрафували нехотів брати цих пожертвувань а сам платив.

ТО як це відноситься до десятини? У нашій церкві (хоч великій) десятини теж не було, але пресвітер був на зарплаті. Тільки цього місяця запровадили, але на це є причини, будуємо великий будинок при Церкві.
Не можу уявити пресвітер на роботі,а тут похорон, що тоді робити?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32403
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 22:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
і пресвітер працює своїми руками і ніколи небуде брати собі зарплату (казав чим тоді я буду відрізнятися від ксьондза?).

Силою Д.С. і знанням Писання,історії Церкви.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32404
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 22:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
Протестант написав:
Та ж немає чіткого шаблону працювати пресвітерам чи ні. Кожна Церква якщо спроможна утримувати пресвітера нехай утримує.

А Павло працював бо мав причину: 1Кор.9:15 Але з того нічого не вжив я. А цього не писав я для того, щоб для мене так було. Бо мені краще вмерти, аніж щоб хто знівечив хвалу мою!

Вибачте за прямоту, але Павло працював через таких як ви!

Павло дав добрий приклад, бо деякі "пастора" два рази на рік їдуть відпочивати за рахунок пастви, в той час коли деякі прихожани у відпустку на заробітки їдуть :(

Ну це не означає що треба Писання перекреслити. Для того має бути бухгалтер, братська рада,люди які відповідають за гроші. А не так щоб грошима керував пресвітер.
В нас кожного року звітують за використанні гроші.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32405
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 22:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
prostak2 написав:
Я трохи захопив тих Советських часів, але тоді ніхто і гадки немав про якусь десятину, або щоб пресвітер був на зарплаті(на шиї в Церкви). Так були випадки що проповідників штрафували, але хто хотів давали добровільні пожертвування і платили штраф і часто бувало що той брат якого штрафували нехотів брати цих пожертвувань а сам платив.

ТО як це відноситься до десятини? У нашій церкві (хоч великій) десятини теж не було, але пресвітер був на зарплаті. Тільки цього місяця запровадили, але на це є причини, будуємо великий будинок при Церкві.
Не можу уявити пресвітер на роботі,а тут похорон, що тоді робити?

Як похорон то треба їхати на похорон, пресвітер може бути, може і небути є багато братів які проповідують на похороні, також на похороні багато молоді (майже так як на молодіжному). Я думаю, то що у вас запровадили десятину неправильно і не по Євангелії.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 152 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>