Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:31




Створити нову тему Відповісти  [ 152 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32408
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 23:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
Я думаю, то що у вас запровадили десятину неправильно і не по Євангелії.

Бо ніхто не хоче маєтки продавати :) як за часів апостолів.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32409
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2011, 23:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
prostak2 написав:
Я думаю, то що у вас запровадили десятину неправильно і не по Євангелії.

Бо ніхто не хоче маєтки продавати :) як за часів апостолів.

та нетреба маєтки продавати, грошей і так вистарчить, хіба ви хмарочос хочете будувати або золоті купола як в католиків? а так обявіть в Церкві "треба гроші на молитовний будинок" і люди понесли гроші хто скільки бажає, як моло членів Церкви то навіщо вам великий будинок? Як багато членів Церкви ну то скинулись наприклад 1000чол.по (200грн тож небагато ) а сума вийде 200 000грн в місяць і за пів року побудуєте :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32410
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 09:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
та нетреба маєтки продавати

Чому? Але так робили перші християни. Ти ж хотів все робити по Писанню.

prostak2 написав:
грошей і так вистарчить

Ну це залежить у кого які цілі.
Що ваша Церква робить поза нею. Тобто, крім внутрішніх витрат, ви ще щось робите? Якщо так, то де берете гроші? Якщо ні, то все зрозуміло хватить того що дають.

Я ж вам був сказав що у нас це тимчасове за десятину. Кожна Церква по своєму встановлює як збирати гроші.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32423
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 12:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
prostak2 написав:
та нетреба маєтки продавати

Чому? Але так робили перші християни. Ти ж хотів все робити по Писанню.

prostak2 написав:
грошей і так вистарчить

Ну це залежить у кого які цілі.
Що ваша Церква робить поза нею. Тобто, крім внутрішніх витрат, ви ще щось робите? Якщо так, то де берете гроші? Якщо ні, то все зрозуміло хватить того що дають.

Я ж вам був сказав що у нас це тимчасове за десятину. Кожна Церква по своєму встановлює як збирати гроші.

1 перші християни непродавали маєтки щоб дати зарплату пастору і будувати великий молитовний будинок
2 що має робити Церква поза нею, наприклад? Гроші тільки з добровільних пожертвувань (не десятини)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32424
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 12:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
prostak2 написав:
і пресвітер працює своїми руками і ніколи небуде брати собі зарплату (казав чим тоді я буду відрізнятися від ксьондза?).

Силою Д.С. і знанням Писання,історії Церкви.

так а ще один пастор неопятидесятників на проповіді казав - "... звас ніхто, неможе бути пастором!!! Амен!!!" і довго чекав і на кожного дивився хто хором відповідає "Амен" і після того довго " місив" усіх з болотом...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32425
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 13:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Та ж немає чіткого шаблону працювати пресвітерам чи ні. Кожна Церква якщо спроможна утримувати пресвітера нехай утримує.

А Павло працював бо мав причину: 1Кор.9:15
Вибачте за прямоту, але Павло працював через таких як ви!

1Добре щоб в усіх пастирів булаб такаж причина.
2Дай відповідь протестант яка має бути зарплата пастора? Мінімальна, середня по Україні чи трохи більша?
Людина то така істота (пастор тоже людина і має сімю) що її завжди мало, або гарно говорячи її жавжди досить.
Тобто колись я заробляв десь 50грн в день вистарчало, потім 100грн вистарчало, потім 500грн вистарчало а зараз 1000грн в день і нема ні гривні лишньої якраз вистарчає. Так що чим більше є тимбільше треба, скажу поіншому колись я їздив на автобусі, потім на москвичі, потім на Фольсвагені, тепер в мене позашляховик і неодин і всього треба, ну дійсно треба, якби цього небуло булоб дуже незручно.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32426
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 14:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
колись я їздив на
автобусі, потім на
москвичі, потім на
Фольсвагені, тепер в
мене позашляховик і
неодин і всього треба, ну
дійсно треба, якби цього
небуло булоб дуже
незручно.

:D і це все завдяки тому, що у вас, в церкві, нема десятини.
Ми не під законом. І в будь-якому разі ми не можем заявити, що десятина - це обов'язкова справа. Тобто, на того, хто дає десятину, не можна сказати, що неправильно робить. І навпаки. Все має бути добровільно, а не з примусу.
Чи
Бога людина обманить?
Мене ж ви обманюєте,
ще й говорите: Чим ми
Тебе обманили?
Десятиною та
приносами!
Малахії 3:8
Взагальному сказати, небійтесь, хто дає десятину. Бог не осуджує цю справу!




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32429
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 18:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
1 перші християни непродавали маєтки щоб дати зарплату пастору і будувати великий молитовний будинок

Та ж Писання говорить що продавали маєтки, а в іншому місця говориться що пастор має кормитися від своєї пастви. Тобі цього недостатньо?
prostak2 написав:
2 що має робити Церква поза нею, наприклад? Гроші тільки з добровільних пожертвувань (не десятини)

Наприклад: мати місіонерів,проповідувати Євангелію, нагодувати голодних, мати реабілітаційні центри ....і т.д., та багато є що Церкві робити. Кожна Церква сама собі вибирає що її робити.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32430
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 19:02 

Востаннє редаговано Протестант 22 вересня 2011, 19:34 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
Протестант написав:
prostak2 написав:
і пресвітер працює своїми руками і ніколи небуде брати собі зарплату (казав чим тоді я буду відрізнятися від ксьондза?).

Силою Д.С. і знанням Писання,історії Церкви.

так а ще один пастор неопятидесятників на проповіді казав - "... звас ніхто, неможе бути пастором!!! Амен!!!" і довго чекав і на кожного дивився хто хором відповідає "Амен" і після того довго " місив" усіх з болотом...

І до чого це твої слова :shock: . Шукаєш причини бути правим? Шукає .... для чого ця балаканина? :?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32432
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 19:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
Протестант написав:
Та ж немає чіткого шаблону працювати пресвітерам чи ні. Кожна Церква якщо спроможна утримувати пресвітера нехай утримує.

А Павло працював бо мав причину: 1Кор.9:15
Вибачте за прямоту, але Павло працював через таких як ви!

1Добре щоб в усіх пастирів булаб такаж причина.

Це не добра причина, бо пастор має займатися своєю справою, на не на халдеїв працювати.

Цитата:
2Дай відповідь протестант яка має бути зарплата пастора? Мінімальна, середня по Україні чи трохи більша?

Не знаю, думаю скільки спроможна Церква. Щоб пастор не думав де йому взяти грошей щоб дітей нагодувати, вдягнути і інше. Звісно пастор повинен пам’ятати що він тут не зможе розбагатіти, а отримає нагороду особливу - пасторську, аж тоді коли прийде Господь, про що говорить Петро:
1 Тож благаю між вами пресвітерів, співпресвітер та свідок Христових страждань, співучасник слави, що повинна з'явитись:
2 пасіть стадо Боже, що у вас, наглядайте не з примусу, але добровільно по-Божому, не для брудної наживи, а ревно,
3 не пануйте над спадком Божим, але будьте для стада за взір.
4 А коли Архипастир з'явиться, то одержите ви нев'янучого вінка слави.

(1Петр.5:1-4)


prostak2 написав:
Тобто колись я заробляв десь 50грн в день вистарчало, потім 100грн вистарчало, потім 500грн вистарчало а зараз 1000грн в день і нема ні гривні лишньої якраз вистарчає. Так що чим більше є тимбільше треба, скажу поіншому колись я їздив на автобусі, потім на москвичі, потім на Фольсвагені, тепер в мене позашляховик і неодин і всього треба, ну дійсно треба, якби цього небуло булоб дуже незручно.

То яка проблема тобі одному отримувати пастора при твоїй 1000 грн. в день? Я ще до 1000 не досягнув у день, як досягну, не погану сам собі ідею дав. :). Я так поняв ти маєш свій бізнес.... ми якось так із нашими бізнесменами говорили між собою, що це не правильно.
До речі ти ж говориш що ти ходиш до ХВЄ, ти приймаєш участь зустрічах християн - підприємців http://6days.com.ua/?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32441
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 20:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
То яка проблема тобі одному отримувати пастора при твоїй 1000 грн. в день? Я ще до 1000 не досягнув у день, як досягну, не погану сам собі ідею дав. :). Я так поняв ти маєш свій бізнес.... ми якось так із нашими бізнесменами говорили між собою, що це не правильно.
До речі ти ж говориш що ти ходиш до ХВЄ, ти приймаєш участь зустрічах християн - підприємців http://6days.com.ua/?

1 Та нема вмене лишніх гроше 1000 в день якраз вистарчає (одне колесо до "джипа" 2000грн коштує + бензин і т.д.) та пресвітер нехоче щоб його утримували, він сам працює правда не на халдеїв а на віруючих. Моя думка коли пастор на зарплаті товін має мати таку зарплату як найбідніший член Церкви, бо по іншому виходить "битий небитого везе".
2 Неприймаю тому що сама ідея християн бізнесменів це дуже добре і в мене дуже добрі відносини з віруючими бізнесменами (особливо з баптистами), але коли на консолідації хтось собі робить бізнес проект то я кажу "дармоїди самі працюйте". Моє враження що http://6days.com.ua це такий проект, (ДЛЯ СЕБЕ НІЧОГО ЦІКАВОГО НЕЗНАЙШОВ), ну кортить на бізнесменах грошей нагріти, "хоть трошки що то для них є".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32442
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 20:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
prostak2 написав:
Протестант написав:
prostak2 написав:
і пресвітер працює своїми руками і ніколи небуде брати собі зарплату (казав чим тоді я буду відрізнятися від ксьондза?).

Силою Д.С. і знанням Писання,історії Церкви.

так а ще один пастор неопятидесятників на проповіді казав - "... звас ніхто, неможе бути пастором!!! Амен!!!" і довго чекав і на кожного дивився хто хором відповідає "Амен" і після того довго " місив" усіх з болотом...

І до чого це твої слова :shock: . Шукаєш причини бути правим? Шукає .... для чого ця балаканина? :?

а до того що починається з десятини а дійде до того що з часом буде свій папа римський :(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32445
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 20:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
prostak2 написав:
2 що має робити Церква поза нею, наприклад? Гроші тільки з добровільних пожертвувань (не десятини)

Наприклад: мати місіонерів,проповідувати Євангелію, нагодувати голодних, мати реабілітаційні центри ....і т.д., та багато є що Церкві робити. Кожна Церква сама собі вибирає що її робити.

Можна Паночкові квартиру у Києві купити, також позашляховик, і відпочинок проплатити..., а можна свогопапу римського собі завести. Протестант тиж писав що в вас вели десятину бо почали великий молитовний будинок будувати......дійсно кожна Церква сама обирає що їй робити. А для чого обдирати бідних членів Церкви, хто хоче най платить Бог йому порахує.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32448
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 20:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
1 Та нема вмене лишніх
гроше 1000 в день якраз
вистарчає (одне колесо
до "джипа" 2000грн
коштує + бензин і т.д.)

:D ей, браття, стримуйтесь! Ще розкажіть в кого який дім, побутова техніка і т.д.і т.п.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32450
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 21:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
Протестант тиж писав що в вас вели десятину бо почали великий молитовний будинок будувати......

Ми почали будувати біля молитовного будинку приміщення де будуть розміщені навчальні класи для дітей, бібліотека і інше.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 152 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>