Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:12




Створити нову тему Відповісти  [ 152 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32451
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 21:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
початківець написав:
Цитата:
1 Та нема вмене лишніх
гроше 1000 в день якраз
вистарчає (одне колесо
до "джипа" 2000грн
коштує + бензин і т.д.)

:D ей, браття, стримуйтесь! Ще розкажіть в кого який дім, побутова техніка і т.д.і т.п.

Я недля того паписав щоб хвалитись, нема чим хвалитись, бо це марнота, по американських мірках це скромно.
Але річ не утім просто Протестант написав-
Протестант написав:
То яка проблема тобі одному отримувати пастора при твоїй 1000 грн. в день? Я ще до 1000 не досягнув у день, як досягну, не погану сам собі ідею дав. :).

а я відповів що проблема утримати і пояснив чому "одне колесо
до "джипа" 2000грн
коштує + бензин і т.д"


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32452
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 21:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
Моє враження що http://6days.com.ua це такий проект, (ДЛЯ СЕБЕ НІЧОГО ЦІКАВОГО НЕЗНАЙШОВ), ну кортить на бізнесменах грошей нагріти, "хоть трошки що то для них є".

Значить ти не разу не був, мене за років п’ять ще "не на гріли". Основна ціль щоб бізнесмени були духовними людьми.

Якщо твій пресвітер не хоче себе повністю Богу посвятити, це його проблеми. Ти його запитай він тобі підкаже хто хоче повністю Богу служити, от і підтримай його заробітною платою.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32453
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 21:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
prostak2 написав:
Протестант тиж писав що в вас вели десятину бо почали великий молитовний будинок будувати......

Ми почали будувати біля молитовного будинку приміщення де будуть розміщені навчальні класи для дітей, бібліотека і інше.

Ок! Я немаю проти цього нічого, нехай Бог вас благословить і допоможе, але це не оправдання щоб стягувати з людини яка наприклад має 1000грн в місяць 100грн "на приміщення де будуть розміщені навчальні класи для дітей, бібліотека і інше" :oops:


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32455
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 21:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Та ж не під дулом пістолета це роблять. Думаєш якщо хтось не дасть то вилучать?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32456
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 21:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
prostak2 написав:
Моє враження що http://6days.com.ua це такий проект, (ДЛЯ СЕБЕ НІЧОГО ЦІКАВОГО НЕЗНАЙШОВ), ну кортить на бізнесменах грошей нагріти, "хоть трошки що то для них є".

Значить ти не разу не був, мене за років п’ять ще "не на гріли". Основна ціль щоб бізнесмени були духовними людьми.

Якщо твій пресвітер не хоче себе повністю Богу посвятити, це його проблеми. Ти його запитай він тобі підкаже хто хоче повністю Богу служити, от і підтримай його заробітною платою.

Думаю кожен християнин повинен повністью присвятити себе Богу, по твоєму коли апостол Павло робив палатки то не хотів себе повністю Богу посвятити. А пресвітер на зарплаті (на шиї в Церкви) коли поїхав на відпочинок (лежить на пляжі) хоче повністю Богу служити?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32458
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2011, 21:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Та ж не під дулом пістолета це роблять. Думаєш якщо хтось не дасть то вилучать?

Ну ти і даєш, кожен член Церкви повинен виконувати порядок і якщо запроваджена 10-тина і погодився і невиконую мене буде мучити совіть (а якщо судить совість то тим більше Бог) навіщо надіятись що бідний незаплатить і вводити людей у гріх?

Хто тисне убогого, щоб собі збагатитись, і хто багачеві дає, той певно збідніє.
Нахили своє вухо, і послухай слів мудрих, і серце зверни до мого знання…
(Прип 22:16,17)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32470
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2011, 20:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 написав:
Протестант написав:
prostak2 написав:
Моє враження що http://6days.com.ua це такий проект, (ДЛЯ СЕБЕ НІЧОГО ЦІКАВОГО НЕЗНАЙШОВ), ну кортить на бізнесменах грошей нагріти, "хоть трошки що то для них є".

Значить ти не разу не був, мене за років п’ять ще "не на гріли". Основна ціль щоб бізнесмени були духовними людьми.

Якщо твій пресвітер не хоче себе повністю Богу посвятити, це його проблеми. Ти його запитай він тобі підкаже хто хоче повністю Богу служити, от і підтримай його заробітною платою.

Думаю кожен християнин повинен повністью присвятити себе Богу, по твоєму коли апостол Павло робив палатки то не хотів себе повністю Богу посвятити. А пресвітер на зарплаті (на шиї в Церкви) коли поїхав на відпочинок (лежить на пляжі) хоче повністю Богу служити?

Не заставляй повторятися, Павло мав причину працювати viewtopic.php?p=32396#p32396




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32476
UNREAD_POSTДодано: 24 вересня 2011, 20:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
prostak2 написав:
Протестант написав:
Якщо твій пресвітер не хоче себе повністю Богу посвятити, це його проблеми. Ти його запитай він тобі підкаже хто хоче повністю Богу служити, от і підтримай його заробітною платою.

Думаю кожен християнин повинен повністью присвятити себе Богу, по твоєму коли апостол Павло робив палатки то не хотів себе повністю Богу посвятити. А пресвітер на зарплаті (на шиї в Церкви) коли поїхав на відпочинок (лежить на пляжі) хоче повністю Богу служити?

Не заставляй повторятися, Павло мав причину працювати viewtopic.php?p=32396#p32396

Шановний Протестант та яке тут повторення, я дав просте запитання після твого допису "Якщо твій пресвітер не хоче себе повністю Богу посвятити, це його проблеми." і ти недав на нього відповіді будь ласка дай відповідь, можеш одним словом (1-Павло, 2-пресвітер на пляжі) , я його дійсно повторю - хто хоче повністю служити Богу апостол Павло коли робив палатки чи пресвітер на зарплаті (на шиї в Церкви) коли поїхав на відпочинок ( і лежить на пляжі) ?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32484
UNREAD_POSTДодано: 24 вересня 2011, 21:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
prostak2 написав:
Протестант написав:
prostak2 написав:
Протестант написав:
Якщо твій пресвітер не хоче себе повністю Богу посвятити, це його проблеми. Ти його запитай він тобі підкаже хто хоче повністю Богу служити, от і підтримай його заробітною платою.

Думаю кожен християнин повинен повністью присвятити себе Богу, по твоєму коли апостол Павло робив палатки то не хотів себе повністю Богу посвятити. А пресвітер на зарплаті (на шиї в Церкви) коли поїхав на відпочинок (лежить на пляжі) хоче повністю Богу служити?

Не заставляй повторятися, Павло мав причину працювати viewtopic.php?p=32396#p32396

Шановний Протестант та яке тут повторення, я дав просте запитання після твого допису "Якщо твій пресвітер не хоче себе повністю Богу посвятити, це його проблеми." і ти недав на нього відповіді будь ласка дай відповідь, можеш одним словом (1-Павло, 2-пресвітер на пляжі) , я його дійсно повторю - хто хоче повністю служити Богу апостол Павло коли робив палатки чи пресвітер на зарплаті (на шиї в Церкви) коли поїхав на відпочинок ( і лежить на пляжі) ?
Ого,оце цікаво.А ну,ну Протестанте))))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32485
UNREAD_POSTДодано: 24 вересня 2011, 22:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak2 не подобається тон твого запитання, Писання говорить: Що ті, хто служить вівтареві, із вівтаря мають частку

Скажи, а ти маєш отпуст, їздиш на море? Звісно маєш і їздиш. То чому за рахунок тих грошей які ти заробив? Правда питання :shock: А хіба твоє питання не таке саме?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32722
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2011, 03:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Дивно, що хтось досі говорить за 10%. Десятина у Новому Заповіті - це не та сама десятина, що була у Старому. Тоді левити не працювали, тому повністю утримувалися за рахунок інших колін (всього колін було 12, тому 10% була логічною сумою). Апостол Павло подав приклад новозавітним служителям у праці і самоутриманні. Крім того, у час, коли Бог постановив платити десятину, 10% - це був увесь їх податок, сьогодні ж кожен платить набагато більший податок. Я не заперечую, пожертвування в церкві - дуже важливе, але говорити за 10% служителя просто не мають підстав, бо 10% стосувалося лише 12 колін Ізраїля.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32762
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2011, 21:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Почитай із 7 сторінки щоб не повторятися
Братик написав:
бо 10% стосувалося лише 12 колін Ізраїля.

10-на була до Закону, я про це відповідав тут viewtopic.php?p=32370#p32370

Братик написав:
Апостол Павло подав приклад новозавітним служителям у праці і самоутриманні.

Де?
viewtopic.php?p=32396#p32396




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
32821
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 15:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я не заперечую проти самої десятини, бо "гідний робітник своєї зарплати", але я проти самої постановки питання саме про 10%, бо це не Новозавітній принцип. У перших християн взагалі все спільне було.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
45871
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2013, 16:55 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 січня 2016, 15:03
Написано: 108
Звідки: Луцьк
Віровизнання: п'ятидесятник
Цікаво,що ізраїльтяни давали десятину Левитам,а левити давали десятину з десятини Ааронові.(Числа 18:21-28)




Якщо зник звук з небес,спробуйте "зачистити контакти" своєї совісті
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Десятина
45875
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2013, 21:42 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
sestraluba написав:
Цікаво,що ізраїльтяни давали десятину Левитам,а левити давали десятину з десятини Ааронові.(Числа 18:21-28)

Тобто люди давали десятину служителям, а ті в свою чергу віддавали найвищому служителю (?)




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 152 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>