Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 07:18




Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Як поводитись дівчині...
44237
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2013, 14:37 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Як ви думаєте, як потрібно вести себе дівчині, коли подруги одна за одною звертають увагу на те що вона "комусь" подобається, з одного боку вона сама це бачить, але він, цей "хтось", навіть не здогадується що це помітно, хоча з кимось цим ділився. Чи правильно буде робити вигляд, що вона нічого не знає?




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як поводитись дівчині...
44249
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2013, 01:14 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Царська дочка написав:
Як ви думаєте, як потрібно вести себе дівчині, коли подруги одна за одною звертають увагу на те що вона "комусь" подобається, з одного боку вона сама це бачить, але він, цей "хтось", навіть не здогадується що це помітно, хоча з кимось цим ділився. Чи правильно буде робити вигляд, що вона нічого не знає?

Думаю, буде правильним не подавати виду. Якщо треба той "хтось"сам його подасть.
Питаннячко: симпатії того хлопця лиш дівчатам видно? Може варто якогось "нейтрального" хлопця перепитати. А то дівчата інколи такого можуть подомальовувати в своїх спостереженнях... :lol:




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+5
(5-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як поводитись дівчині...
44256
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2013, 19:45 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
Царська дочка написав:
Як ви думаєте, як потрібно вести себе дівчині, коли подруги одна за одною звертають увагу на те що вона "комусь" подобається, з одного боку вона сама це бачить, але він, цей "хтось", навіть не здогадується що це помітно, хоча з кимось цим ділився. Чи правильно буде робити вигляд, що вона нічого не знає?

Думаю, буде правильним не подавати виду. Якщо треба той "хтось"сам його подасть.
Питаннячко: симпатії того хлопця лиш дівчатам видно? Може варто якогось "нейтрального" хлопця перепитати. А то дівчата інколи такого можуть подомальовувати в своїх спостереженнях... :lol:

:-) згідна. В тому то й справа що не тільки дівчата помітили... (А якщо чесно, симпатії до "нього" немає)




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як поводитись дівчині...
44294
UNREAD_POSTДодано: 07 квітня 2013, 15:08 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Та якшо він тобі не подобається, то тим більше не подавай виду :-\
А може він комусь іншому симпатичний з тих, хто помітив
Тільки чому його симпатія тебе турбує, добре подумай :)




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як поводитись дівчині...
44309
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2013, 01:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 лютого 2020, 16:40
Написано: 56
Віровизнання: п'ятидесятник
Сестри,не завжди симпатія стоїть на першому міці.Так хлопці дивляться на симпатичних дівчат але в основному щирі християни дивлятся на серце (характер) дівчини.А чи не так дивитесь самі ВИ?




Ви світло для світу.Мт.5:14
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як поводитись дівчині...
44313
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2013, 10:15 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Справді, але що слово "симпатія" може відноситись лиш до зовнішності? Я не знала цього... (чесно :-) ) І я справді хочу бачити серце того, кого для мене приготовив Бог...
Assol написав:
Тільки чому його симпатія тебе турбує, добре подумай :)
Мені важко відповісти на це питання на це є причини, але не можу їх написати. Але я просто дуже хотіла б припинити лишні розмови, вони ранять :cry: і хоча я старалась це пояснити подругам, вони не розуміють, що можете порадити?




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як поводитись дівчині...
44319
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2013, 13:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 лютого 2020, 16:40
Написано: 56
Віровизнання: п'ятидесятник
Друзі теж люди і не все можна їм довірити.У мене був друг який мені довіряв все а я йому не міг довірити своїх таємниць тому що він не вмів їх тримати при собі.Най-краще довіряти Богові Він зрозуміє так як ніхто інший.




Ви світло для світу.Мт.5:14
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як поводитись дівчині...
44321
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2013, 13:48 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Світильник написав:
Друзі теж люди і не все можна їм довірити.У мене був друг який мені довіряв все а я йому не міг довірити своїх таємниць тому що він не вмів їх тримати при собі.Най-краще довіряти Богові Він зрозуміє так як ніхто інший.

Згідна, я теж рідко довіряю, хоча завжди ділюся своїми переживаннями з мамою і живу з нею душа в душу, але часом і з друзями відкрита, проте, саме цим не я ділилась, вони самі створили ці розмови і ними ж мене "підколюють"




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як поводитись дівчині...
44391
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2013, 10:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Царська дочка написав:
(А якщо чесно, симпатії до "нього" немає)
Ну, якщо нема симпатії, то краще якнайшвидше дати йому це зрозуміти. Бо як правило хлопці думають, що якщо вони вже закохалися, то дівчина їх кохатиме аналогічно і що вона буде безмежно щасливою як тільки дізнається про його почуття. Насправді не завжди почуття бувають взаємними, а тому краще йому відразу дати це зрозуміти, щоб він прийшов у себе і не витрачав даремно свій час на марні думки.
Скажи своїм подругам, що він тобі не подобається - вони йому це обов'язково перекажуть, і на цьому все скінчиться.
Царська дочка написав:
...він, цей "хтось", навіть не здогадується що це помітно, хоча з кимось цим ділився.
Ну якщо він з кимось про це поділився, то очевидно це для того, щоб передали тобі, і щоб ти передала відповідь. Адже це простіше так через когось, аніж напряму. В тому нема нічого дивного, а ти повинна тим посередникам дати відповідь, от і все. Ти не перша і не єдина, яка через це проходить.:) Все нормально.
Царська дочка написав:
Чи правильно буде робити вигляд, що вона нічого не знає?
Ні, це неправильно! Треба дати відповідь: Так або Ні. І все. А не подавати вигляд - це лише ускладнить ситуацію.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як поводитись дівчині...
44393
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2013, 11:29 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Дякую, Сонячник. Я теж так думала, але мені заперечували, тому вирішила порадитись з форумчанами. І ще одне питаннячко (це вже не до цієї теми, просто випадок з подругою): що робити, якщо ти вже прямо кажеш, що не бажаєш мати нічого більшого, як просто дружити як і з усіма, а він каже: "Ти Надія, і у мене є надія..." і не здається?!!




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як поводитись дівчині...
44400
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2013, 12:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Царська дочка написав:
що робити, якщо ти вже прямо кажеш, що не бажаєш мати нічого більшого, як просто дружити як і з усіма, а він каже: "Ти Надія, і у мене є надія..." і не здається?!!

Ну, переважно хлопці думають, що повинні добиватися кохання, і в тому помиляються. Це вже проблема того хлопця, що так думає... Але пройде пів року часу, і та надія розвіється, і він сам у собі буде дивуватися як він міг так закохатися.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як поводитись дівчині...
45520
UNREAD_POSTДодано: 28 вересня 2013, 21:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Царська дочка написав:
Справді, але що слово "симпатія" може відноситись лиш до зовнішності? Я не знала цього...

Та ні, слово "симпатія" не відноситься лише до зовнішності. Воно відображає цілий комплекс почуттів, які відображають ставлення до іншої людини, куди входить і зовнішність, і інші риси: вміння вдягатися, говорити, різні чесноти (порядність, щедрість тощо).
А щодо того, чи подавати вигляд, чи ні: правильну відповідь дав Сонячник (точніше ще Христос): нехай ваше слово буде "так-так", чи "ні-ні". ОБОВЯЗКОВО треба дати зрозуміти цій людині, щоб він не мучив себе і тебе.
Дивно мені читати дуже дивні поради дівчат: не вдавати вигляд, не подавати ще щось. Така поведінка є абсурдною, безглуздою, і крім проблем, ні до чого іншого привести не може




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>