Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:52




Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Христос воскрес!!! Воістину воскрес!!!
46602
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2014, 13:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Миколай написав:
Мда ссс,корисна інформація.Цікаво звідкіля взята??Ну і мені якось важко погодитись з тим що Різдво Христове,точніше його дата відзначення є вигаданою.Фактично весь християнський світ вважає що саме в цей день й справді народився наш Господь Бог,Спаситель світу.Що ви на це скажете??
Інформація взята з повчальних книжок.А ось те чому вам важко погодотитись з цілком зрозумілими явищами,мені знайоме.Ви керуєтесь в даному питанню не фактами,а поглядами більшості.Вважаете ,на те вона й більшість, аби визначати правильність тих чи інших поглядів.Думаете ,ну якщо ж вони в це вірять,значить не безпідставно.Імабуть ніколи навіть не припускали, що погяд більшості може бути оманливим.Та все ж варто іноді таке допускати,особливо тоді коли доводи не в користь більшості.Власне те про що я писав і є відповідною ситуацією.Поцікавтесь глибше цим питанням.Якщо віднайдете якісь доводи на користь того що Христос народився25 грудня чи 7січня,то обовязково напишіть тут.Мені було б дуже цікаво про них довідатись.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Христос воскрес!!! Воістину воскрес!!!
46604
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2014, 13:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Миколай написав:
Мда ссс,корисна інформація.Цікаво звідкіля взята??Ну і мені якось важко погодитись з тим що Різдво Христове,точніше його дата відзначення є вигаданою.Фактично весь християнський світ вважає що саме в цей день й справді народився наш Господь Бог,Спаситель світу.Що ви на це скажете??
Стосовно різдва,то більше інф є тут http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?p=41810#p41810




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>