Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:13




Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Фільм про "Товариство Стородової вежі"
45120
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2013, 14:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
http://kyrios.org.ua/movies/documentary ... istiv.html

Свідки Єгови - одна з найбільш розповсюджених сект. Свідки Єгови діють по всьому світі, в тому числі і в Україні, тому представляємо увазі читачів порталу кінофільми про діяльність секти Свідків Єгови.


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм про "Товариство Стородової вежі"
45121
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2013, 15:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Я так ы думав, що вони змінили формулу хрещення. В них "Во Імя Отця і Сина і Водимої Святим Духом організації." O_o...

Коли я питаюсь свідків як у них хрестять, то вони кажуть що не знають, що ще не пройшли хрещення... Або вднєкуються і завуальовано про це щось скажуть...

А ще до їх причастя всіх не допускають...


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм про "Товариство Стородової вежі"
45146
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2013, 10:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Я так ы думав, що вони змінили формулу хрещення. В них "Во Імя Отця і Сина і Водимої Святим Духом організації." O_o...

Коли я питаюсь свідків як у них хрестять, то вони кажуть що не знають, що ще не пройшли хрещення... Або вднєкуються і завуальовано про це щось скажуть...

А ще до їх причастя всіх не допускають...
Ех ви Міхаїле,Міхаїле...Як можете отак безсоромно вигадувати якісь формули хрещення та приписувати їх сЄ?? ;-D Це є явний абсурд.Невже ви думаєте що сЄ сліпі фанатики які отак сліпо непомічають цього, а от ви такий зрячий таке помітил??.Тож прошу вас не вдавайтесь до таких низьких та ганебних методів очорняти опонентів.І запамятайте собі на все життя сЄ охрещуються в імя Отя в імя Сина і в імя Д.С.Тому ніколи більше не несіть такого абусрду на люди,бо виглядаєте дуже безсоромно.
Якщо бажаєте дізнатись як у сЄ хрестять запитайте мене,я вам подробно це розкажу.
Щодо причастя так тут взагалі очевидно з вами немає про що говорити,бо поняття зеленого у цьому немаєте,хоча звете себе богословом??Якщо я помиляюсь тоді розкажіть нам за оте причастя,що то таке та чому ви називаєте це ПРИЧАСТЯМ??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм про "Товариство Стородової вежі"
45147
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2013, 10:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
http://kyrios.org.ua/movies/documentary-movies/9842-svidki-egovi-film-pro-sektu-egovistiv.html

Свідки Єгови - одна з найбільш розповсюджених сект. Свідки Єгови діють по всьому світі, в тому числі і в Україні, тому представляємо увазі читачів порталу кінофільми про діяльність секти Свідків Єгови.
Не маю часу повністю переглядати цей фільм.Чи не могли б по сутті викласти тут щось з цього фільму що б вказувало на неправдивість сЄ.Також цікаво чому ви організацію сЄ називаєте сектою??Що таке секта??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм про "Товариство Стородової вежі"
45148
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2013, 17:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
сЄ охрещуються в імя Отя в імя Сина і в імя Д.С.
Ви ж не вірите в Святого Духа як особу, то як же ви хрестетися в ім"я сили?




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм про "Товариство Стородової вежі"
45150
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2013, 20:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Цитата:
сЄ охрещуються в імя Отя в імя Сина і в імя Д.С.
Ви ж не вірите в Святого Духа як особу, то як же ви хрестетися в ім"я сили?
Так само як люди можуть щось робити в імя справедливості,в імя любові,в імя закону тощо.Тут слід ширше розуміти значеня отого вислову робити щось "в імя".Адже може бути "в імя" когось а може бути в імя "чогось".Правильно???Окрім того слід розуміти і саму суть цього вислову- робити щось "в імя" когось чи чогось..Непевен чи ви розумієте це))!? :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм про "Товариство Стородової вежі"
45157
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2013, 16:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
" в імя "чогось".Правильно???"
Ні. Імя є лише в когось. В чогось - є назва...

До речі відповіжте на такі питання, якщо можна. Якраз тема підходяща.
Оскільки СЄ кажуть що слід призивати імя Боже Єгова.

Питання 1. Яке ім’япризивали перші християни?


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм про "Товариство Стородової вежі"
45163
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2013, 22:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
" в імя "чогось".Правильно???"
Ні. Імя є лише в когось. В чогось - є назва...
То як тоді бути з отими виразами які я навів як приклад-"люди можуть щось робити в імя справедливості,в імя любові,в імя закону тощо"Тож перш ніж заперечувати це прокоментуйте ці вирази та поясніть чи то справедливість закон,любов- хтось?.Нііі звісно.То чому кажуть в імя справедливості,в імя любові,в імя закону??Міхаїле,поясните??

Цитата:
До речі відповіжте на такі питання, якщо можна. Якраз тема підходяща.
Оскільки СЄ кажуть що слід призивати імя Боже Єгова.
Питання 1. Яке ім’япризивали перші християни?
Помиляєтесь пане богослове, тема тут не підходяща.Про Боже імя є конкретна тема.Там і про це питайте.Тут я б хотів почути шось з того фільму,що б свідчило проти сЄ.Або ж поясніть з якою метою ви почали цю тему.
Також я питав вас те що стосується безпосередньо того фільму та ваших ганебних закидів стосовно сЄ.Ви про них висловились як про секту?Тож я питав вас,яко ви помітили- чому ви організацію сЄ називаєте сектою??Що таке секта??Також цікаво чи є для вас 50-ки чи баптисти сектою??
Чому ви Міхаїле уникаєте цих запитань??Вам соромно за свої слова??
Також я питав вас й про оте причастє яке ви згадали в контексті сЄ.Тож нагадую-що то таке та чому ви називаєте це ПРИЧАСТЯМ??.Так от Міхаїлеє, майте всеж хоч якусь гідність аби відповідати за свої слова,І не пересмикуйте до чогось іншого.Почали з цього,то давайте це обговоримо якщо ви доросла людина. :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм про "Товариство Стородової вежі"
45168
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2013, 11:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Братик написав:
Цитата:
сЄ охрещуються в імя Отя в імя Сина і в імя Д.С.
Ви ж не вірите в Святого Духа як особу, то як же ви хрестетися в ім"я сили?
Так само як люди можуть щось робити в імя справедливості,в імя любові,в імя закону тощо.Тут слід ширше розуміти значеня отого вислову робити щось "в імя".Адже може бути "в імя" когось а може бути в імя "чогось".Правильно???Окрім того слід розуміти і саму суть цього вислову- робити щось "в імя" когось чи чогось..Непевен чи ви розумієте це))!? :?

То що свідки розуміють під словами в імя Святого Духа?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм про "Товариство Стородової вежі"
45170
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2013, 22:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Братик написав:
Цитата:
сЄ охрещуються в імя Отя в імя Сина і в імя Д.С.
Ви ж не вірите в Святого Духа як особу, то як же ви хрестетися в ім"я сили?
Так само як люди можуть щось робити в імя справедливості,в імя любові,в імя закону тощо.Тут слід ширше розуміти значеня отого вислову робити щось "в імя".Адже може бути "в імя" когось а може бути в імя "чогось".Правильно???Окрім того слід розуміти і саму суть цього вислову- робити щось "в імя" когось чи чогось..Непевен чи ви розумієте це))!? :?

То що свідки розуміють під словами в імя Святого Духа?
А що люди розуміють під словами "в імя справедливості,в імя любові,в імя закону тощо"???
І взагалі то тут начебто темою обговорення є оте кіно.Чомусь не чути коментів про це кіно.Тож що у цьому кіні міститься таке що б негативно змальовувало сЄ??Пан богослов якось помістив це кіно тут,а щось про це писати не наважиться?Чому)))??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм про "Товариство Стородової вежі"
45174
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2013, 20:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Знову багато тексту. ссс, я задав гарне запиатянн 1. Яке ім’я призивали перші християни?

Відповісте?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм про "Товариство Стородової вежі"
45177
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2013, 22:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Знову багато тексту. ссс, я задав гарне запиатянн 1. Яке ім’я призивали перші християни?

Відповісте?
Ви маєте сумніви??Чи бувало колись так що я вам невідповідав??Звісно відповім Міхаїле,але у відповідній гарній темі.Тут ви чомусь завели мову про оте кіно.Тож чому ви небажаєте тут обговорити це??Окрім того, чому ви уникаєте запитань по сутті того що ви писали перед цим??Чому Міхаїле?Чому перескакуєте до іншого питання??Я непроти,але давайте будемо всеж послідовними та дотримуватись певних правил.Пишемо про те що стосується теми.Хочети ще про імя поговорити,давайте,але не тут а там де тема про імя.Чи так буде неправильно?Тут же Міхаїле,дуже прошу вас зосередьмося на тому з чого ви почали.Коли зрозуміли що написали щось не те,то так і скажіть,і питаня будуть знятті.Ні,тоді будьте ласкаві відповісти мені на те що я вас питав.На все добре)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм про "Товариство Стородової вежі"
45178
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2013, 09:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
І взагалі то тут начебто темою обговорення є оте кіно.Чомусь не чути коментів про це кіно.Тож що у цьому кіні міститься таке що б негативно змальовувало сЄ??Пан богослов якось помістив це кіно тут,а щось про це писати не наважиться?Чому)))??

ССС, бо там наведені факти, то що ще коментувати. А ти як завжди, граєшся, чи то прикалуєшся.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм про "Товариство Стородової вежі"
45179
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2013, 10:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
І взагалі то тут начебто темою обговорення є оте кіно.Чомусь не чути коментів про це кіно.Тож що у цьому кіні міститься таке що б негативно змальовувало сЄ??Пан богослов якось помістив це кіно тут,а щось про це писати не наважиться?Чому)))??

ССС, бо там наведені факти, то що ще коментувати. А ти як завжди, граєшся, чи то прикалуєшся.
Чому ти завжди мене розцінюєш в такому негативному світлі.Я ж написав,що часу переглядати тоє кіно не маюі ті факти мені не знайомі.Тому питаю, що там міститься такого,що би негативно змальовувало сЄ??Чи може хтось тут щось про це написати??І тоді ми разом спробуємо те проаналізувати,чи так воно є в дійсності??Прошу панове,пишіть коли маєте щось проти сЄ,що б містилось у тому кіно))).




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм про "Товариство Стородової вежі"
45181
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2013, 12:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
І взагалі то тут начебто темою обговорення є оте кіно.Чомусь не чути коментів про це кіно.Тож що у цьому кіні міститься таке що б негативно змальовувало сЄ??Пан богослов якось помістив це кіно тут,а щось про це писати не наважиться?Чому)))??

ССС, бо там наведені факти, то що ще коментувати. А ти як завжди, граєшся, чи то прикалуєшся.
Що ж,таки ради принципу вирішив полишити свої справи і подивитись тоє кіно.Коли небажаєте самі наводити тих фактів я їх торкнусь сам і подивимось що ви на це скажете.Так от з самого початку очевидне упередженне ставлення до сЄ.З певним негативним натяком згаданно про те що сЄ є мільони і вони володіють сотнями мільонів дол.І що з того.А які церкви сьогодні не мають мільонів прихожан чи сотнів мільонів дол??Але тут справа як вони ті мільони дол їх використовують,та яким чином їх отримують.У сЄ усе побудованно на добровільних пожертвах.І я напочатку свого перебування серед сЄ це перевірив.Пів року я нічого не жертвував,хоча кожного місяця брав для себе і журнали і книг.Користувався тими послугами якими користувались інші сЄ під час зібрань(світло,газ,вода,поточні ремонти місць поклніння тощо).І до мене жодних питань не було.Тому я переконався що це справді усе на добровільних засадах.Щодо витрат отих сотень мільонів,то ніхто з сЄ за ці пожертви не будує собі розкішних будинків чи не купляє доргих авто.Усі ті кошти йдуть на Божі справи(проповідування,видання публікацій,будівництво місць поклоніння,потреби тих хто служить в філіалах сЄ та повністю занятий справами повязанними з проповідуванням Євангелії,допомогу постадалим від стихійних лих,хворим тощо).Ніхто з сЄ,чи то простих прихожан чи то з керівників не отримують за свою діяльність зарплат,алишень скромні компенсації на свої не бажання,а потреби.Так що тут,на відмінну від інших церквов,немає жодного негативу.
Далі негатив що сЄ відірванні від своїх сімей.Так,дійсно часто є.Але чому?Не тому що ті хто стали сЄ небажають бути зі сімею,а тому що сімя осуджує їх за свій вибір і всяко перешкоджає їхньому вибору.власне так як і казав Христос,що він прийшов принісши меча "порізнити батька з сином,дочку з матіррю" тощо.Так що тут усе відповідно.
Далі сказанно начебто організація себе ставить на місце Христа.Це як??Жодні вказівки організації не суперечать Христовим наказав,а навпаки повністю грунтуються на вказіках з Божого Слова.І оті постійні заклики організації,які у цьому фільмі осуджуються,до поширення усюди Доброї Новини про Христа,хіба не є прямим наказом Ісуса Христа??То як же друзі організацуія себе ставить на місце Христа??
Далі знову за ті пророцтва які не збулись.То я уже неодин раз писав,що то були не власні пророцтва сЄ,а намагання зрозуміти пророцтва Біблії.І часто цьому приділялось в той час надімр уваги,через що допускались неправильні розуміння НАПИСАННОГО стосовно певних БІБЛІЙНИХ ПРОРОЦТВ.І тут не було жодного обману,а лишень власні помилки.Як казав Яків -"багато ми всі помиляємось".Тому це недивно,що помилялись і сЄ у цих питаннях.Але повторюю ще раз це не був свідомий обман,адже від нього жоден сЄ не скористав.Сам Рассел помер в поїзді повертаючись з праці проповідуваня немаючи за спиною жодного власного майна.Так і інші його послідовники,на цьому "обмані" ніяк не збагатились,на відмінну від провідників загальновизнаних церков,в тому числі і тієї до якої алежить той пан богослов котрий помістив цей фільм тут.
Далі про те як сЄ привлікають людей обманюючи їх ніби вони можуть жити вічно на землі.Навіть книгу таку видали "Ти можеш жити вічно в Раю на землі".Та хіба це обман.Хіба сама Біблія так не говорить??Прочитайте ж-"Успадкують праведні землю і повік будуть жити на ній"(Пс37:29).Тож якщо сЄ обманюють у цьому питання то виходить ці слова з Пс є теж брехнею??Яка ганьба таким людям які отак маніпулятивно зводять наклеп на сЄ та щей отак ставлять під сумнів написанне називаючи це брехнею))))
Далі продовжу іншим разом,бо часу бракує))Отож що скажете??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>