Джерело
http://forum.jerelo.info/

Нострадамус, Ванга... та інші "пророки"- чи можна досліджува
http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=1365
Сторінка 1 з 1

Апостол1 [ 13 лютого 2013, 09:48 ]  Нострадамус, Ванга... та інші "пророки"- чи можна досліджува

Братик написав:
Папа Римський, намісник Бога на землі, як вони себе називають, зрікся престола. Нового Папу (112-го) будуть вибирати в березні. Ніби рядова новина, якби не один факт. Багато пророцтв, в тім числі і Нострадамуса, вказують на те...

Мабуть Нострадамус для тебе дуже авторитетний пророк? А Ванга що сказала з приводу 112 папи??? Не цікавився?))) Цікаво дізнатись думку форумчан з приводу пророцтв різних ясновидців, гадалок і т.д... Чи гоже християнину вникати і досліджувати так звані глибини сатанинські? Що про це каже Бог?

taras15 [ 13 лютого 2013, 12:50 ]  Re: Нострадамус, Ванга... та інші "пророки"- чи можна дослід

Думаю, не варто досліджувати ці лжепророцтва. Хоч вони інколи і на християн паніку наводять і хитають у вірі. Але слава Богу, що в нас є Біблія, і там все, що нам потрібно знати є.
Так, можливо частина тих пророцтв збуваються, але "І чинить вона великі ознаки, так що й огонь зводить з неба додолу перед людьми." Об 13:13 Треба пам'ятати, що й сатана може чинити чуда, щоб "звести коли можна і вибраних".
Минулого тижня в нас на молодіжному зібранні були гості-брати, і один брат розказував, що мав змогу досліджувати пророцтва Нострадамуса, і він нам радив таке не читати. Казав, що хоч і деякі пророцтва виконалися (і навів вірш із Старого Заповіту, я забув який, але там йшлося, що Бог попереджав Ізраїль, що якщо якийсь з'явиться пророк і хоча б одне щось не виконалось, то такий пророк не від Бога), але більшість - ні, а ще половина просто передерта з Біблії...

Братик [ 13 лютого 2013, 18:27 ]  Re: Нострадамус, Ванга... та інші "пророки"- чи можна дослід

Для мене Нострадамус пророк авторитетний в тому сенсі, що його пророцтва в основному збуваються. Те, що він не від Бога, це зрозуміло, але це не означає, що його пророцтва не збуваються. Сатана теж знає майбутнє і знає що з ним буде і тому тремтить. Звичайно, що вникати у його пророцтва не те, що непотрібно, але й небезпечно, але якщо мимоволі про це дізнався то неправильно цим нехтувати. А в паніку впадають якраз невіруючі, там то взагалі немає причин впадати в паніку, бо з нами Бог Переможець!

Підсніжник [ 16 лютого 2013, 03:56 ]  Re: Нострадамус, Ванга... та інші "пророки"- чи можна дослід

ЛЮДИ! ХРИСТИЯНИ. НЕ ЧИТАЙТЕ НОСТРАДАМУСА. ЦЕ НЕ ПРОСТО ОБМАННА ІНФОРМАЦІЯ, ЦЕ ОТРУЄНА ЇЖА, ЯКА РУЙНУЄ (ДУХОВНО) В ПРЯМОМУ ЗНАЧЕННІ ЦЬОГО СЛОВА. НЕ ШУКАЙТЕ ПРАВДИ У БАТЬКА НЕПРАВДИ. ОБЕРЕЖНО!

Апостол1 [ 16 лютого 2013, 12:02 ]  Re: Нострадамус, Ванга... та інші "пророки"- чи можна дослід

Взагалі то послухати "відкриття" Нострадамуса, це теж саме що прочитати горископ, або піти до ворожки, щоб дізнатись майбутнє... Нехай не знайдеться між тобою такий, ... хто ворожить ворожбу, хто ворожить по хмарах, і хто ворожить по птахах, і хто чарівник, і хто чорнокнижник, і хто викликає духа померлого і духа віщого, і хто питає померлих. Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке... Повт.Закону18:10-12 , тож коли перед Богом ворожба і гадання є гидотою, то хіба правильним є набравши в розум і серце тієї гидоти, явитись перед Боже лице?

Братик [ 17 лютого 2013, 02:43 ]  Re: Нострадамус, Ванга... та інші "пророки"- чи можна дослід

Підсніжник написав:
ЛЮДИ! ХРИСТИЯНИ. НЕ ЧИТАЙТЕ НОСТРАДАМУСА. ЦЕ НЕ ПРОСТО ОБМАННА ІНФОРМАЦІЯ, ЦЕ ОТРУЄНА ЇЖА, ЯКА РУЙНУЄ (ДУХОВНО) В ПРЯМОМУ ЗНАЧЕННІ ЦЬОГО СЛОВА. НЕ ШУКАЙТЕ ПРАВДИ У БАТЬКА НЕПРАВДИ. ОБЕРЕЖНО!

Не думаю, що серед нас є такі, що читають Нострадамуса. Навіщо так кричати? :)

Підсніжник [ 17 лютого 2013, 20:10 ]  Re: Нострадамус, Ванга... та інші "пророки"- чи можна дослід

Братик написав:
Підсніжник написав:
ЛЮДИ! ХРИСТИЯНИ. НЕ ЧИТАЙТЕ НОСТРАДАМУСА. ЦЕ НЕ ПРОСТО ОБМАННА ІНФОРМАЦІЯ, ЦЕ ОТРУЄНА ЇЖА, ЯКА РУЙНУЄ (ДУХОВНО) В ПРЯМОМУ ЗНАЧЕННІ ЦЬОГО СЛОВА. НЕ ШУКАЙТЕ ПРАВДИ У БАТЬКА НЕПРАВДИ. ОБЕРЕЖНО!
Цитата:
Не думаю, що серед нас є такі, що читають Нострадамуса. Навіщо так кричати?
Тут дехто стверджує, що сказане лжепророком збувається.

Братик [ 18 лютого 2013, 16:42 ]  Re: Нострадамус, Ванга... та інші "пророки"- чи можна дослід

А хіба такого не може бути?

Братик [ 18 лютого 2013, 16:42 ]  [Видалено]

ДописДопис був видалений | видалив: Братик | 18 лютого 2013, 16:55.

Тарас P [ 22 лютого 2013, 17:58 ]  Re: Нострадамус, Ванга... та інші "пророки"- чи можна дослід

Думаю не варто християнам захоплюватись вченням Нострадамуса чи скажімо Ванги...Скажімо церкву яку вона побудувала не захотів освячувати місцевий священник,потім в цій церкві вона понавішувала образів зі своім зображенням і таке ін.Вважаю ці постаті є певним випробуванням для нас,своєрідним іспитом на зрілість-щоб вони там не пророкували до чого б не закликали-я займаюсь своім читаю Біблію,молюсь і виконую християнські практики!

Братик [ 23 лютого 2013, 04:21 ]  Re: Нострадамус, Ванга... та інші "пророки"- чи можна дослід

То зрозуміло що не варто, навіть дуже небезпечно дліа нетвердих у вірі. Але цікаво, чи дійсно пророцтва не Божих пророків збуваються? Як ви думаєте?
Бо я прочитав на католицькому сайті, що жодного пророцтва Нострадамуса не збулося, а лише інтерпритують так наче то було пророцтво. Але ж чому він тоді став таким знаменитим? Мабуть все-таки вони інколи збувалися?

Тарас P [ 24 лютого 2013, 10:07 ]  Re: Нострадамус, Ванга... та інші "пророки"- чи можна дослід

Ну знову ж таки кажуть ніби Нострадамус передбачив повалення веж-близнюків в Америці так це чи ні- потрібно вникати в його пророкування,сидіти і розважати над його віршами(які до речі не досліджені до кінця) тому це означає одне:впускати в себе якесь невідоме вчення-яке невідомо чим може для нас обернутись...Звичайно прочитати статтю десь в газеті то це нам не зашкодить-ба більше може бути навіть корисною(для загального розвитку) але хронічне шукання відповіді на питання яке стосується якихось передбачень,бабок,гороскопів-автоматично послаблює наш Духовний Звязок з Богом і Він падає до рівня негативних енергій-тому ризикуєм зіпсувати собі не тільки здоров'я але й життя загалом.

Братик [ 24 лютого 2013, 21:02 ]  Re: Нострадамус, Ванга... та інші "пророки"- чи можна дослід

Я б так сказав. Якби його "прроцтва" були вигадкою, то не несли б такої небезпеки. Це те саме, що гороскопи. Гороскопи також не говорять нічого конкретного, але мають у собі силу. Краще не торкатися нічого нечистого. Навіть якщо лжепророки і пророкують "правду", то нам такої "правди" не потрібно знати, тобто на користь це нам не піде. Якщо Бог щось скрив він нас, то для нашого ж блага. А все, що нам потрібно, Бог нам відкриє і вже відкрив.

Тарас P [ 24 лютого 2013, 23:20 ]  Re: Нострадамус, Ванга... та інші "пророки"- чи можна дослід

Важко не погодитись...

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин