Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:29




Створити нову тему Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43159
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2013, 20:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Давай припустимо що ця розпусниця зображає церкви протестантів.Або ще краще-50-ків.Чому б ні??

Звичайно припустити можна, і це мене аж ніяк не ображає! :) А які будуть аргументи? (просто цікаво)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43169
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2013, 23:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Братику, справді "жінка на звірі" є майже офіційною картиною європейського союзу.Про велику блудницю також пише Святе Письмо (Од.17,3).Але яке це відношення має до Католицької Церкви? Як Ісус який любить Свою Церкву (Мт.16,18) може стверджувати що її уособлює з великою розпусницею..?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43175
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2013, 06:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тому що це не Його церква, це лжецерква - Велика Блудниця. Європейський союз - це лише її творіння для того, щоб обєднати церковну владу з політичною та економічною і тоді виявиться антихрист і візьме повноту влади на землі. Вавілон давно до цього йшов і зараз його проект підходить до завершення:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pCYuKC1Qe-Y




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43176
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2013, 06:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
До речі, Європейський Союз будував ще Гітлер з благословіння та фінансовою підтримкою папського престолу. Виявилося, тоді ще не був час... Сьогодні Вавілон вже практично готовий. Що не вдалося Гітлеру і Папі тоді - це вдалося зараз.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43179
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2013, 08:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
???!!!!????Подивився твоє посилання Братик і в якийсь момент мені здалось що спілкуюсь з самим сатаною...Не можу зрозуміти для чого тобі все це..? Невже на сьогодні нема хороших християнських фільмів які навчають скажімо любові до Бога,до себе,до ближнього...Я твердо переконаний якщо б цілий день провести у молитвах то можна набагато більше збагатити свою Душу чим переглядами ось цих роликів...Думаю Бог створив інтернет щоб ми могли черпати інформацію з чистих,набожних джерел і повір тут таких багато-але кожен наш вибір це продукт дії нашого розуму...В мене більше коментарів нема...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43180
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2013, 13:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
СМИ Италии узнали настоящую причину отставки Бенедикта XVI




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43217
UNREAD_POSTДодано: 26 лютого 2013, 00:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ніякої сенсації не сталося. Про "святе життя" "святого престолу" відомо давно. Релігія без віри це тільки ширма святості.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43218
UNREAD_POSTДодано: 26 лютого 2013, 00:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тарас P написав:
???!!!!????Подивився твоє посилання Братик і в якийсь момент мені здалось що спілкуюсь з самим сатаною...Не можу зрозуміти для чого тобі все це..? Невже на сьогодні нема хороших християнських фільмів які навчають скажімо любові до Бога,до себе,до ближнього...Я твердо переконаний якщо б цілий день провести у молитвах то можна набагато більше збагатити свою Душу чим переглядами ось цих роликів...Думаю Бог створив інтернет щоб ми могли черпати інформацію з чистих,набожних джерел і повір тут таких багато-але кожен наш вибір це продукт дії нашого розуму...В мене більше коментарів нема...

Зґоден, краще молитися, чи навіть дивитися позитивні фільми. Евангелія з таких фільмів мало. Користі? Не знаю... Принаймні, я не здивуюся коли новий папа обявить себе месією.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43219
UNREAD_POSTДодано: 26 лютого 2013, 00:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Хоча, Відкриття Івана Богослова - це також Євангеліє, хоч і не таке приємне.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43287
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2013, 19:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Тарас P написав:
???!!!!????Подивився твоє посилання Братик і в якийсь момент мені здалось що спілкуюсь з самим сатаною...Не можу зрозуміти для чого тобі все це..? Невже на сьогодні нема хороших християнських фільмів які навчають скажімо любові до Бога,до себе,до ближнього...Я твердо переконаний якщо б цілий день провести у молитвах то можна набагато більше збагатити свою Душу чим переглядами ось цих роликів...Думаю Бог створив інтернет щоб ми могли черпати інформацію з чистих,набожних джерел і повір тут таких багато-але кожен наш вибір це продукт дії нашого розуму...В мене більше коментарів нема...

Зґоден, краще молитися, чи навіть дивитися позитивні фільми. Евангелія з таких фільмів мало. Користі? Не знаю... Принаймні, я не здивуюся коли новий папа обявить себе месією.

Не об’явить. Якщо б об’явив, то зразу б став не Папою Римським.
А позитивний фільм, наприклад про Папу Римського Івана ХХІІІ, подивіться, рекомендую


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43288
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2013, 19:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Папа Римський, намісник Бога на землі, як вони себе називають, зрікся престола. Нового Папу (112-го) будуть вибирати в березні. Ніби рядова новина, якби не один факт. Багато пророцтв, в тім числі і Нострадамуса, вказують на те, що 112-й папа буде останнім, а ще є думки, що 112-й папа має бути антихристом...

Багато пророцтв?

А ще не забувайте що буде багато пророцтв і чудес ложних.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43292
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2013, 21:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Дуже легко побачити "бревно" в чужому оці і так важко "скалку" у власному...Цей вислів як ніколи актуальний на цьому форумі...Думаю якщо себе принизити до пошуків ось цього "бревна" в інших церковних спільнотах то без особливих проблем можна віднайти не менш цікаві речі!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43587
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2013, 05:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ви так і не відповіли на моє питання. Як ви (католики) ставитеся до пророцтв католицького монаха Малахії, які так бурхливо обговорюють останні тижні?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43588
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2013, 05:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сьогодні почув нову причину зречення престолу папою: кажуть його змусили піти, бо вже є ніби той, котрий мав прийти. І той скандал про розбещення розкрили для того, щоб заставити Бенедикта піти. Ще раніше чув, що у 2008 році спеціально поставили старого та невпливового Бенедикта, бо вже тоді знали про "месію", але тоді ще не все було готове.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43592
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2013, 14:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Святий Малахія жив приблизно в першому тисячолітті.Цікавим є те що його передбаченням зацікавились майже ч.з. 500р. після смерті,а до того ніхто про це не чув і не знав(навіть його власний біограф).Чи не дивно це?!?Цілком можливо що його праці були сфальшовані...Тож чи збудуться його пророцтва я не знаю,час покаже але знов таки не на св.Малахію треба посилатись а на слова Ісуса Христа:"Не знаєте ні дня ні години..."


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 12 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>