Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 11:47




Створити нову тему Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43036
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2013, 00:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ну ясно, але ми зараз не авторитет папи обговорюємо. Цікаво, а як самі католики ставляться до пророцтв Малахії в цілому, і стосовно пророцтва про останніого папу зокрема?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43043
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2013, 18:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Папаа Римський, як і апосто Петро - намісник в Церкві Христовій. Це означає, що він не став замість Христа, а те, що Ісус Христос намістив, тобто передав видиме управління справами земними Петру, а через нього далі послідовникам...



Михайло пригадую твої слова:
З самого початку фільму без ніяких доводів проводиться (приписується) символіці звіра папство, КЦ... без доводів! Подібно як у математиці у рівнянні букві а назначається одне значення, букві б - інше значення.
Тепер типу глядач має вже оперувати цими значеннями назначеними символам? Без того навіть, аби задуматись чи насправді так чи ні?


Хіба це не те саме, без доводів?

цікаво ти сказав "передав видиме", а що лишається Христу, якщо Церква видима?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43045
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2013, 19:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Шановні я би все таки просив Вас висловлюватись про Церкву і Папу більш коректно-не забувайте будь-ласка що Католицька Церква нараховує у світі найбільшу к-сть прихильників(1млд.162млн.) порівняно з іншими релігійними спільнотами...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43046
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2013, 19:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тарасе, це вагомий аргумент :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43047
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2013, 20:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Не знаю чи це аргумент але рахуватись з цим потрібно напевно!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43052
UNREAD_POSTДодано: 20 лютого 2013, 04:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Рахуватись тим яким чином? Мусульманів мабуть ще більше. До речі, більшість кричала "розіпни!"




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43054
UNREAD_POSTДодано: 20 лютого 2013, 08:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
На першому місці у світі по чисельності прихожан є християни іх десь приблизно 2млд.180млн. з них понад 1млд.складають католики. На другому місці іслам з чисельністю 1млд.500млн.-це можна легко дослідити!Як рахуватись з людьми які мають інші погляди на релігію-дуже просто НЕ ОСУДЖУВАТИ ПАПУ,ЦЕРКВУ ТА ЗРЕШТОЮ БУДЬ-КОГО!!!Бо скажімо взяти на себе відповідальність сказати що попередні Папи це "роги від звіра" це м'яко кажучи плюнути в обличчя отому 1млд. Думаю нам потрібно вчитись поважати різноманітні християнські спільноти і завжди пам'ятати що Бог є ОДИН!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43057
UNREAD_POSTДодано: 20 лютого 2013, 19:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
В тойму то й справа, що поважати треба будь-кого, а не тільки тому, що їх мільйярд! Я і не зневажаю нікого, але від істини нікуди не подінешся. Тому мільярду теж непогано б взнати кому вони служать. До речі, ці дані уже мабуть застарілі, бо я десь чув, що кількість мусульман перевищила кількість християн.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43058
UNREAD_POSTДодано: 20 лютого 2013, 19:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цікаво, а якщо про роги не згадувати, а сказали лише, що католицька церква знищила тисячі віруючих в роки інквізиції, це теж зневага? Або той факт, що папа римський благословив Гітлера на вбивання євреїв...




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43060
UNREAD_POSTДодано: 20 лютого 2013, 20:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тарас P написав:
Блискавка,метеорит,відхід Папи від Церкви начебто все це ознаки кінця але ж Ісус казав не знаєте ні дня ні години..?
Так, але ж Христос говорив про ознаки кінця світу, сказавши: Від дерева ж фіґового навчіться прикладу: коли віття його вже розпукується, і кинеться листя, то ви знаєте, що близько вже літо. Так і ви: коли все це побачите, знайте, що близько, під дверима! (Матв.24:32-33)
Тарас P написав:
На першому місці у світі по чисельності прихожан є християни іх десь приблизно 2млд.180млн. з них понад 1млд.складають католики.
А від коли правдивість віри визначалась чисельністю прихожан??? Хіба не говорив Христос: Увіходьте тісними ворітьми, бо просторі ворота й широка дорога, що веде до погибелі, і нею багато-хто ходять. Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її! (Матв.7:13-14)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43109
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2013, 22:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Тут треба зазначити що інквізиція була створена К.Ц. щоб розслідувати різноманітні єресі...Схожий варіант також був в інших релігіях напр.іслам,протестантство та ін.В якийсь період було дозволено застосовувати тортури,але за весь час існування Церкви ніколи цього не робилось що не скажеш про владу яка могла діяти доволі жорстоко. Так це було чи ні ми можем тільки здогадуватись але я абсолютно переконаний,що в любій Церковній спільноті можна віднайти як світлі так і темні сторони її буття бо людина є недосконалою,слабкою особою яка може в той чи інший момент помилятись-тому казати що Церква погана а моя спільнота добра це перебувати в якійсь ілюзії-такий поділ на "добре" і "погано" вважаю ознакою не зрілості бо БОГ ОДИН І ІСТИННА ОДНА!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43111
UNREAD_POSTДодано: 23 лютого 2013, 03:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я не кажу що католицька церква погана, я лиш навів ознаки нового Вавілону з Книги Відкриття. Чи не католицьку церкву уособлює велика розпустниця, яка сидить на звірові? Якщо ні, то що тоді?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43155
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2013, 19:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Тарас P написав:
Тут треба зазначити що інквізиція була створена К.Ц. щоб розслідувати різноманітні єресі...Схожий варіант також був в інших релігіях напр.іслам,протестантство та ін.В якийсь період було дозволено застосовувати тортури,але за весь час існування Церкви ніколи цього не робилось що не скажеш про владу яка могла діяти доволі жорстоко. Так це було чи ні ми можем тільки здогадуватись але я абсолютно переконаний,що в любій Церковній спільноті можна віднайти як світлі так і темні сторони її буття бо людина є недосконалою,слабкою особою яка може в той чи інший момент помилятись-тому казати що Церква погана а моя спільнота добра це перебувати в якійсь ілюзії-такий поділ на "добре" і "погано" вважаю ознакою не зрілості бо БОГ ОДИН І ІСТИННА ОДНА!
Але церков багато.та щей вони між собою часто ворогують,ба навіть вдаються до братовбивчого кровопролиття,хоча Христос наказував цього неробити навіть в думках.Як тут бути шановні?? для кого істинна одна і Бог один??А про те чи ділити церкви на погані та добрі всеж ілюзії тут ніякої немає.Точніше слід сказати є церкви котрі навчають правди про Бога,а є такі які цього нероблять.Є церкви які вторують тому чого вчать,а є такі котрі цього нероблять.Чи доустимо на вашу думку отаким чином ділити християнські відмінні спільноти(церкви,релігії)??До якої ви б віднесли католицьку спільноту та чи є у вас на те підстави???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43156
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2013, 19:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Я не кажу що католицька церква погана, я лиш навів ознаки нового Вавілону з Книги Відкриття. Чи не католицьку церкву уособлює велика розпустниця, яка сидить на звірові? Якщо ні, то що тоді?
Давай припустимо що ця розпусниця зображає церкви протестантів.Або ще краще-50-ків.Чому б ні??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папа Римський зрікся престолу
43157
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2013, 20:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Я чесно кажучи не знаю які там Церкви між собою ворогують і про яке братовбивче кровопролиття мова...Може мова про якійсь міжконфесійні міжусобиці-ну тоді це питання не до мене))) Для мене особисто ІСТИННА ОДНА І БОГ ОДИН-я стараюсь поважати однаково як Свідків Єгови так і Протестантів.Відносно Церков які не навчають нас як любити Бога-то я про такі також не знаю(може наведете приклад?Це стосуєтьтся К.Ц?) Зрештою я ні до кого і до нічого не хочу відносити К.Ц.-просто був хрещений в ній,ходжу сюди й понині,залюбки заходжу до православних,римо-католиків...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>