Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 04:12




Створити нову тему Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з інвалідом.Чи можливо це?
42754
UNREAD_POSTДодано: 13 лютого 2013, 18:45 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Світильник написав:
Як я можу сказати люблю тій за яку я не зможу вступитися?
Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, не величається, не надимаєтся, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, ніколи любов не перестає. 1Кор. 13:4-8 Як бачимо любов не тільки в тому, щоб заступитися... Ти можеш показати свою любов в іншому... як правило, люди, які довгий час хворіють часто є більш душевними, легше розуміють проблеми інших, а саме цього і чекають молоді жінки, їм хочеться постійно чути від чоловіка слово "Люблю", і скажу таке, що навіть народ каже, що чоловік любить очима(хоча звичайно не тільки)а жінка(дівчина) хоче теплого слова, думаю ти зміг би знайти інший шлях для проялення любові,
Світильник написав:
Є багато іншого в чому я маю потребу а сам дати не можу.Ви думаєте про це?
так, ми думали про це, але думаєм любов не буде бачити цього і їй не буде це важко. Розуміємо, тобі важко прийняти незаслужену(на твою думку) любов, але повір, якщо ця любов з Божої волі, то їй це не буде важким.




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з інвалідом.Чи можливо це?
42991
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2013, 15:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 лютого 2020, 16:40
Написано: 56
Віровизнання: п'ятидесятник
Так Сестрички,саме про не заслужену любов я говорю,а це на мою думку егоїзм.Чи не так?Я хочу любити ту яку призначив мені Бог так,як Христос полюбив церкву.Як я можу доказати це?




Ви світло для світу.Мт.5:14
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з інвалідом.Чи можливо це?
42992
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2013, 15:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Світильник написав:
Так Сестрички,саме про не заслужену любов я говорю,а це на мою думку егоїзм.Чи не так?Я хочу любити ту яку призначив мені Бог так,як Христос полюбив церкву.Як я можу доказати це?

Я думаю, що можна любов не тільки вчинками доказувати. Буває, досить слово сказати, або просто доторкнутись рукою, подивитись в очі, усміхнутися - і це буде вартніше всіляких подвигів.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з інвалідом.Чи можливо це?
42995
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2013, 17:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 лютого 2020, 16:40
Написано: 56
Віровизнання: п'ятидесятник
Я хочу так любити щоб мою любов не тільки відчували але й бачил.Най більше боюся щоб люди не сказали "обманув" про ту яка зможе любити мене такого як я є.




Ви світло для світу.Мт.5:14
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з інвалідом.Чи можливо це?
43023
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2013, 21:42 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Світильник написав:
Я хочу так любити щоб мою любов не тільки відчували але й бачил. Най більше боюся щоб люди не сказали "обманув" про ту яка зможе любити мене такого як я є.
Боязнь пред людьми ставит сеть; а надеющийся на Господа будет безопасен.
Притчи 29:25, Не бійся людей, люди завжди знаходять в усьому причину, головне те, що думає про тебе Бог( і, в цьому випадку, твоя дружина), а Бог на обличчя не дивиться А твою любов справді будуть бачити по виразу обличчя твоєї дружини, по тому, як вона до тебе ставиться( тобто відповідає взаємністю)...




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з інвалідом.Чи можливо це?
43030
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2013, 22:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 лютого 2020, 16:40
Написано: 56
Віровизнання: п'ятидесятник
Я не можу повірити що,те що я можу дати задовольнить ту якій я зможу сказати ЛЮБЛЮ.Як я зможу про це говорити і далі все життя дивитися як ВОНА несе свій і мій хрест?Це тяжче ніж самому взяти цей хрест і нести.Якби мені здоров'я я так і зробивби.А ви? :cry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з інвалідом.Чи можливо це?
43100
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2013, 14:53 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 січня 2015, 22:36
Написано: 225
Віровизнання: християнин
Світильник написав:
Так Сестрички,саме про не заслужену любов я говорю,а це на мою думку егоїзм.Чи не так?Я хочу любити ту яку призначив мені Бог так,як Христос полюбив церкву.Як я можу доказати це?

зато ввас є рукі і ви можете шось робить руками)одна жінка повнітю була паралізована і вона малювала картіни ротом.




ВІРЮ!!!!!!!!!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з інвалідом.Чи можливо це?
43275
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2013, 10:45 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Людина нічого приймати не може, як їй з неба не дасться. Ів.3:27




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з інвалідом.Чи можливо це?
44164
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2013, 19:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 лютого 2020, 16:40
Написано: 56
Віровизнання: п'ятидесятник
Чому притихли християни?Не вже у вас немає своїх особистих думок на цю тему?!Чи ви не можете уявити себе на моєму місці?




Ви світло для світу.Мт.5:14
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з інвалідом.Чи можливо це?
44179
UNREAD_POSTДодано: 31 березня 2013, 15:06 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 січня 2015, 22:36
Написано: 225
Віровизнання: християнин
Світильник а ти недумав шо тебе може Бог ісцилить?




ВІРЮ!!!!!!!!!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з інвалідом.Чи можливо це?
44189
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2013, 16:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Світильник написав:
Чому притихли християни?Не вже у вас немає своїх особистих думок на цю тему?

Є багато різних думок. Неможу дати однозначну відповідь, адже в кожного своя доля. Бог по різному веде людей через життя, одні одружуються, інші ні. Важливо відшукати волю Божу. Він краще знає що нам потрібно. А дивізом зробити слова: Шукайте перше царства Божого... а це все вам додастся




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
+5
(5-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Alim | 01 вересня 2013, 21:23.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з інвалідом.Чи можливо це?
45382
UNREAD_POSTДодано: 02 вересня 2013, 08:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Світильник написав:
Я не можу повірити що,те що я можу дати задовольнить ту якій я зможу сказати ЛЮБЛЮ.Як я зможу про це говорити і далі все життя дивитися як ВОНА несе свій і мій хрест?Це тяжче ніж самому взяти цей хрест і нести.Якби мені здоров'я я так і зробивби.А ви?
Тепер ми маємо дуже яскравий приклад, коли повноцінна молода дівчина вийшла заміж за вродженого інваліда, без рук, без ніг - Ніка Вуйчича... А 15 лютого цього року у Ніка народився синок – здоровий міцний малюк. Це справді дивовижно, але дуже хороший приклад, який доказує, що любов покриває всілякі недоліки. Слава Богу за це!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з інвалідом.Чи можливо це?
45395
UNREAD_POSTДодано: 03 вересня 2013, 05:50 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 жовтня 2014, 23:25
Написано: 214
Світильник написав:
Так Сестрички,саме про не заслужену любов я говорю,а це на мою думку егоїзм.Чи не так?Я хочу любити ту яку призначив мені Бог так,як Христос полюбив церкву.Як я можу доказати це?

Якось була я на весіллі... і там зробили таке опитування для жінок - "Як чоловік може доказати вам свою любов: якщо частенько дарує подарунки, квіти.., якщо приносить додому хорошу зарплату, якщо допомагає на кухні, якщо говорить хороші слова підтримки, приємні компліменти?" ...Звичайно, були різні відповіді, але, найбільше жінок відповіли, що їм найкраще - якщо чоловік говорить хороші слова підтримки, приємні компліменти! ...і навіть жінки наголосили на тому, щоб чоловіки робили то якомога частіше...
...Так що, Світильник, не хвилюйся...якщо Бог подарує для тебе твою половинку, то й відчуєш як саме виявляти свою ЛЮБОВ до неї...головне, молитися щоб Бог сам скерував усе як Йому до вподоби...Він знає як краще для кожної людини... Покладіть на Нього всю вашу журбу, бо Він опікується вами!
(1 Петра 5:7)


+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з інвалідом.Чи можливо це?
45531
UNREAD_POSTДодано: 29 вересня 2013, 20:29 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 19:42
Написано: 36
Віровизнання: християнин
Світильник написав:
Вітаю всіх!Я є довгий час інвалідом 1-ї групи (параліч після травми шиї).Чи варто мені думати про власну сім'ю?

Варто. Як свідчать вищенаведені приклади, такі сім'ї дійсно бувають (шкода тільки, що ці випадки такі рідкісні). Більшість людей бояться відповідальності і християни не виняток, як видно з попередніх коментарів, оскільки не можуть дати однозначну відповідь стосовно себе. (Крім Валерія Куриловича, який не лякається труднощів у житті і відкрито висловив свою думку!)
Світильнику, я тебе добре розумію, бо в моєму житті була схожа подія, але я легше відбулася.
Із цієї ситуації є лише один вихід, записаний у 1 Петра 5:7 "Покладіть на Нього всю вашу журбу, бо Він опікується вами".
І, звісно, постійно працювати над собою!


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>