Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:56




Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Життя, як воно є. Цікаві випадки з життя.
40587
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2013, 13:51 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Пропонуємо форумчанам у цій темі описувати цікаві випадки із власного життя, роздуми над такими випадками, ...




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Життя, як воно є. Цікаві випадки з життя.
40588
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2013, 14:25 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Часто ми, християни, не задумуємось над тим, як молимось, буває повторюємо щодня уже завчені слова молитви... Один випадок у нашій церкві змусив нас над цим задуматись... Один старенький брат підняв молитву вголос, цей смиренний брат завжди говорив тихо і щоб його почути, потрібно було прислухатись, так от, ми були свідками його молитви: спочатку він подякув Богу за все, потім молився ще за деякі речі, але нашу увагу привернула його молитва за своїх невіруючих сусідів: Молився він так "...Господи, спаси (тут він поіменно називав кожного), спаси..., спаси(пауза), Господи забув як звати,.. того, що в нього зелена брама..." і тут ми задумались, з першого погляду це виглядало смішно, і навіть якось не правильно, але добре подумавши,.. як щиро цей брат звертався до Небесного Батька, як рідний син, у простоті серця, як часто нам цього не вистачає!...




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Життя, як воно є. Цікаві випадки з життя.
42454
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2013, 22:53 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Ось ще пригадала... У Біблії ми знаходимо пораду Христа: "Будьте, як діти"... Пригадую дитинство... Колись, коли мені було років з 7-8 я дуже любила іти на служіння, а вони у нас проходять у сусідньому селі, 3 км від нашого села. І часто бувало так, що мама хотіла іти, але через деякі клопоти ми не вспівали іти на вечірні зібрання, бо якщо йти пішки ми б дуже запізнились. І коли так ставалось і мама казала, що вже не йдемо бо пізно, я завжди просила маму "Ідемо, я впевнена, нас щось підвезе!" І ми йшли. Пам'ятаю, що часом я навіть говорила так: "Ось, тільки вийдем на центральну дррогу і машина нас підвезе..." І так було. Ось що означає дитяча віра і простота... А нам так часто не вистачає цього :?




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Життя, як воно є. Цікаві випадки з життя.
43222
UNREAD_POSTДодано: 26 лютого 2013, 01:21 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Гм, не знаємо, чи то форумчани не хочуть ділитися своїми думками, чи часу не вистачає, чи просто не можуть пригадати свого життєвого досвіду... :? цікаво було б почути щось з пережитого іншими... :yes:

А поки згадала ще один такий невеселий випадок... Недавно думала над тим, кому я можу зараз допомогти,... у місті чимало людей, які ходять просити милостиню, але в наш час не знаєш, кому ж дійсно потрібна ота милостиня, хто дійсно має недостаток, бо ж так багато є таких що заробляють собі на "життя" цим неважким "трудом"... Отак ідучи тротуаром я роздумувала... І тут побачила стареньку бабусю, яка хотіла перейти через дорогу, але боялася зійти з тротуару, щоб не посковзнутися на льоду... Хіба це не Бог був у її подобі, хіба не Бог послав її для того, щоб дійсно зробити оту нехитру милостиню, чи вірніше піти на допомогу??? Адже Він сам сказав, "Що зробили одному з найменших, те ви зробили мені"... Зараз це важко згадати і признатися, але чому ж я не допомогла? Чому моє серце таке затверділе? Хіба вже пропала у ньому Христова любов?
Хай це послужить уроком для мене на все життя, а хтось, можливо, зможе навчитись на чужих помилках, і їх не повторятиме...




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Життя, як воно є. Цікаві випадки з життя.
43229
UNREAD_POSTДодано: 26 лютого 2013, 02:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А я навчений іншим гірким досвідом... Одного разу хотів допомогти бабусі перейти вулицю і нести сумку важку, а вона злякано забрала від мене сумку та ще й обматюкала мене... Ось у такий важкий час зневіри ми живемо... Хоча бували і позитивні випадки, слава Богу! Бог мені не раз давав можливість допомогти стареньким і вони з вдячністю приймали і благословляли.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>