Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:06




Створити нову тему Відповісти  [ 55 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стосунки між людьми
42075
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2013, 04:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тому нам треба виробляти у собі характер Христовий. А він виробляється у переслідуваннях, у терпінні, у гоніннях, у хворобах, у важкій праці, в утриманні від світських розваг.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стосунки між людьми
42076
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2013, 08:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
А дозволь Братику тебе запитати як саме потрібно в собі виробляти характер Христа т.б.(гоніння,переслідування,важка праця...)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стосунки між людьми
42124
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2013, 06:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Він у нас сам виробляється, точніше Бог працює над нами і нас обробляє. Або через досвід. Наприклад, дитина раз попеклася, більше пальчики у вогонь не буде пхати. Хто раз попікся на грісі, другий раз так не буде робити. Ну декому треба багато раз попектися щоб усвоїти.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стосунки між людьми
42140
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2013, 12:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Ну так але часом гріх входить в нас досить не помітно- тоді як відчути що "ми попеклись" ?!?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стосунки між людьми
42233
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2013, 02:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Розуміємо що помилились ми тоді, коли відчуваємо біль. Коли пальці в резетку запхаємо - то біль відчуваємо відразу. Коли грішимо, то біль відчуємо через деякий час, можливо роки, а можливо аж в старості




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стосунки між людьми
42325
UNREAD_POSTДодано: 06 лютого 2013, 17:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Шкода що в людському організмі нема "датчика" який б міг фіксувати гріх-згрішили лампочка загорілась пішли на сповідь і знов сумління чисте)))) Насправді думаю всеж гріх має властивість проникати в нас без участи нашоі свідомості т.б. позасвідомо-ніби й нічого поганого не зробили але грішні думки поволі заполоняють нашу душу...


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стосунки між людьми
42482
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2013, 21:45 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Як би мені не було прикро, але мушу все ж нагадати, що християнські риси обговорюються (мали б обговорюватись) у інших темах. А ця тема мала б допомагати нам розібратись у тому, як і коли можна чи доцільно застосовувати знання набуті з Божого Слова.
Питання до Тараса Р: Вас непокоїть, що грішні думки впливають на Вас та на стосунки з іншими? Чи я правильно Вас зрозуміла? Як саме сповідь може допомогти?




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стосунки між людьми
42494
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2013, 15:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Ну насправді якщо Ви Ргаwо уважніше прочитаєте переписку то побачите що це не я почав тему яка стосується "християнських рис". Що стосується чи мене "непокоіть" що грішні думки впливають на мене та на стосунки з іншими-то все дуже просто,я про це вже писав що гріх має властивість входити в людину навіть якщо ми нічого поганого ніби не робим т.б. через наші думки які ми до кінця не в змозі контролювати. Яке відношення це має до стосунків з людьми?!? Вам "нахамили" в черзі-ви розгнівались щось бовкнули у відповідь це гріх?Звичайно!Чи скажімо когось обговорили,оцінили..?Гріх?-Гріх!!!
Після Воскресіння Господь Ісус встановив Таінство Покаяння такими словами "Прийміть Духа Святого!Кому відпустите гріхи-відпустяться ім,кому ж затримаєте-затримаються!" (Йн 20,22-23) Отже потрібно ще й вміти пробачати...Ну а приступивши до Сповіді розкаюємся за вчинений гріх,відновлюєм зв'язок з Богом і таким чином зростаєм у своій Духовності!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стосунки між людьми
42519
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2013, 18:31 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Тарасе Р, щиро вдячна Вам за відповідь і намагання внести лад у цю тему. Бо насправді, жодна віруюча людина не буде байдужою до того, як вона виглядає у Божих очах. І те що у нас усіх є грішні схильності - це теж правда. Хочу поділитися з Вами одною статтею, яка на мій погляд є корисною для тих хто любить Бога не на словах, а на ділі. http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/2010209

Хотілось би дізнатись чи Ви теж знайшли для себе щось цінне.




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стосунки між людьми
42547
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2013, 20:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Прочитав Ваше посилання Ргаwо і в мене чесно кажучи залишилось двояке враження...Говорячи Вашими словами я не знайшов тут чогось щоб могло стосуватись відносин між людьми-це по-перше,по-друге якщо ця стаття кидає тінь на церкву і Ви акуратно хочете мені це показати то моя думка що влада готова на будь-які радикальні кроки щоб послабити вплив Церкви на людину,розказати людям які всі священники погані,як вони там займаються чим попало і т.д. На мою думку людиною яка не ходить до Церкви,не є християнином дуже легко маніпулювати ч.з. наприклад рекламу алкогольних напоів...Отже влада зацікавлена в поневоленні людей-ну і звичайно такі "напади" на Церкву відвертають від проблем самоі влади!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стосунки між людьми
42641
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2013, 05:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тарасе, ти дійсно віриш що зґрішивши проти однієї людини, ти можеш піти до іншої (наприклад, священника) і він може тобі цей гріх відпустити?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стосунки між людьми
42675
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2013, 19:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Так Братику я в тому абсолютно переконаний,тим більше,що гріхи відпускає не священник а Бог.Священник є тільки своєрідним інструментом через якого Бог здатен очищати наші душі,звичайно якщо ми приступаєм до сповіді з метою щиро покаятись і попросити вибачення в Бога за наші провини.Ясне діло маючи щось важке на душі ми можем піти до психотерапевта чи друга і там все як кажуть "наболіле"вилити але чи буде в такій бесіді присутній Бог,чи можна взагалі бесіду з другом прирівняти до сповіді яка є своєрідним обрядом?Думаю ні...Хоча після спілкування скажімо з другом також може стати легше...
Питання до Братика:Яким чином звільняєшся від гріха ти Братику?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стосунки між людьми
42678
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2013, 19:50 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Вибачте, будь ласка, що я вклинилась у вашу розмову, коли запитання було до Братика, але хотіла б звернути увагу на віршик, записаний у Матвія5:23-24: Тому, коли принесеш ти до жертівника свого дара, та тут ізгадаєш, що брат твій щось має на тебе,- залиши отут дара свого перед жертівником, і піди примирись перше з братом своїм,- і тоді повертайся, і принось свого дара. Звичайно, є така річ, як сповідь перед служителем Божим, але зауважте, що навіть приносячи жертву Богові Ісус нам каже про те, що потрібне перше примирення з тим, кого ти образив. Уявіть, що якась людина вас чимось образила, а потім пішла на сповідь і вважає, що вона не винна, на вашу думку її впевненість буде правильною? Думаю ні. Так і це потрібно не тільки священнику скажати про провину, а насамперед тому, хто можливо тримає на тебе образу.




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стосунки між людьми
42718
UNREAD_POSTДодано: 13 лютого 2013, 04:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, сестрички підкреслили, що навіть Бог не простить гріх, якщо ти не примирився з братом чи тим, кого образив! Якщо Бог не простить гріхи, які сповідаєш без примирення, то як може людина простити чужий гріх? Але я хочу наголосити, що священник не має сили відпускати гріх. Лише Бог може прощати гріхи! Фарисеї колись звинуватили в Христа в тому, що Він прощає гріхи, бо лише Бог має владу прощати гріхи. Але Христос і є Богом. Ми священники такої влади не маємо. Ми можемо простити лише ті гріхи, які людина причинила перед нами.
Я звільнений від гріхів кров"ю Ісуса Христа! Він поніс мої гріхи на Собі і я став вільний! Не йди до людини, іди до Бога, Він є той хто прощає і дає спасіння! Ісус Христос уже заплатив кров"ю за твої гріхи, тобі залишається лише прийняти спасіння.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стосунки між людьми
42721
UNREAD_POSTДодано: 13 лютого 2013, 08:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Я згідний що потрібно йти перше до людини яку образив і просити в неі вибачення! Але цього нажаль не достатньо для християнина...В даному випадку через священника тільки Бог може дати покуту-ми не можем самі визначити рівень нашоі провини або тут будуть певні не об'єктивності...Ну і загалом уявіть собі що Ви раптом вирішили приймати душ 1раз в рік або взагалі обходитись без нього,чи без скажімо прибирання квартири-що тоді буде?!? Так само і з Душею яка є набагато важливішою складовою людини якщо регулярно іі не очищати покаянням то в ній згромаджуються гріхи і все негативне що тільки може бути і тоді Душа черствіє-вона хворіє,ось де криється причина багатьох фізичних хворіб! Але хочу наголосити ніколи я сам себе чи скажімо друг не очистить так як здатна це зробити Сповідь! Вірю дуже в очисну силу Молитви і думаю під час неі гріх не має можливості такоі входити в людину-та щоб постійно бути у відносній чистоті певно треба було б молитись 24години на добу-на жаль таке можливо тільки теоретично...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 55 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>