Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 13:07




Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
40006
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2013, 03:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Подарував мені батько книжку про сімейні відносини, яку написав Ярл Пейсті. Прочитав всю - секс ні разу не згадувався. Лише "мимоходом" натякнуто було на "інтимні відносини" один однісінький раз. Потім сидів я і думав - оце то да...таке враження що "в нас сексу немає" як зманенито прорекла одна жіночка з СССР на американському телебаченні пару десятків років назад...ніхто з молодими парами не проводить дошлюбної роботи в моїй церкві, батьки - лише говорять завуалірованними загальними фразами... короче - тупік...добре що Бог допоміг мені англійську вивчити І я маю доступ до інформації і до книжок написаних віруючими лікарами і психологами, а коли б не знав - то кто його знає як би я збирався женитися...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
40045
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2013, 00:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
dead man walking написав:
Подарував мені батько книжку про сімейні відносини, яку написав Ярл Пейсті. Прочитав всю - секс ні разу не згадувався. Лише "мимоходом" натякнуто було на "інтимні відносини" один однісінький раз. Потім сидів я і думав - оце то да...таке враження що "в нас сексу немає"...
А чому про це так мало згадується в Біблії? Невже в давнину того сексу не було?
dead man walking написав:
...добре що Бог допоміг мені англійську вивчити І я маю доступ до інформації і до книжок написаних віруючими лікарами і психологами, а коли б не знав - то кто його знає як би я збирався женитися...
Аяяй, а як народжуються діти у безграмотних сім'ях, а як це було ще коли Інтернету не було? Не будемо тут згадувати про безграмотних тварин...

У наш час, коли люди насичуються інформацією про те, що повинно відкриватися у шлюбі, то відтак зростає у людей потяг до гріха, і люди падають у всякі пагубні капкани. Та й не лише у наш час, а колись також були люди, які шукали знання в похотях і пізнання в тому, що не приносить Богові славу, як про них пише ап.Павло:
Називаючи себе мудрими, вони потуманіли... Тому то й видав їх Бог у пожадливостях їхніх сердець на нечистість, щоб вони самі знеславляли тіла свої... Через це Бог їх видав на пожадливість ганебну, бо їхні жінки замінили природне єднання на протиприродне. Так само й чоловіки, позоставивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, і чоловіки з чоловіками сором чинили. І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому блудові. А що вони не вважали за потрібне мати Бога в пізнанні, видав їх Бог на розум перевернений, щоб чинили непристойне. (Рим.1:22)

Є природнє єднання - воно закладене Богом споконвіку, і не потребує якогось навчання, а всякі знання та інформація - то може бути від лукавого, аби спокусити до непристойного чи протиприродного єднання... отака моя думка.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
40363
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2013, 02:16 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Значить, навчання потрібне для спеціальності, а для такого покликання як бути чоловіком/жінкою і як дбати про другу "половинку" не потрібно навчання, тому що воно само собою так візьметься?

Сонячник написав:
Аяяй, а як народжуються діти у безграмотних сім'ях,

Тобто - ви також хочете сказати що єдина функція сексу - щоб чоловік досягнув оргазму, і залишив насіння в жінці?


Сонячник написав:
Є природнє єднання - воно закладене Богом споконвіку, і не потребує якогось навчання,

Значить, проблем не має бути. Природнє знання все має рішати. Але звідкись десь ті проблеми беруться. І приходиться тим парам поясняти: чоловікові щоб турбувався не тільки про свої потреби але і потреби жінки, а жінці - щоб любила чоловіка так щоб він розумів що вона з ним хоче бути. Це просто приклади. Звідки чоловік буде знати як задовільнити потреби жінки, якщо йому ніхто не підскаже. Я маю на увазі - якщо йому не підскажуть "так в твоєї жінки є потреби, ти мусиш в неї про них взнати, і турбуватися про неї".


Сонячник написав:
Та й не лише у наш час, а колись також були люди, які шукали знання в похотях і пізнання в тому

Згідно Біблїї, шукати знання про святі речі потрібно кожному. Секс: в контексті (одруженних відносин) свята річ. Це те що робить одруженну пару одруженною парою, на відміну від квартирантів, чи навіть найкращих найближчих друзів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
40369
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2013, 10:32 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Сонячник написав:
А чому про це так мало згадується в Біблії? Невже в давнину того сексу не було?

Не згадується? А Пісні Пісней - що це таке, по вашому це зовсім нічого спільного не має з романтичною любовью? Чи може, по вашому, там нічого такого "плотського" не має, і там все має тільки... так зване "духовне" значення, чи "переносне" значення про... ну може Христа і Церкву?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
40639
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2013, 20:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
dead man walking написав:
Значить, проблем не має бути. Природнє знання все має рішати. Але звідкись десь ті проблеми беруться. І приходиться тим парам поясняти: чоловікові щоб турбувався не тільки про свої потреби але і потреби жінки, а жінці - щоб любила чоловіка так щоб він розумів що вона з ним хоче бути.
Ну, якщо між чоловіком та жінкою є взаємна Любов, тоді кожен не про себе турбується, а як догодити один одному. А Любові не навчаються, це природній дар.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
40696
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2013, 02:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Давайте ще проводити курси в церкві як вести бізнес, як знайти роботу, як вирощувати свиней тощо? Не все, що важливо, потрібно навчати в церкві. Про секс і про шлуб написано багато книг, при потребі можна звідти почерпнути потрібний матеріал. І не обовязково автори мають бути християнами. Богові Боже, кесареві - кесареве. А ви шукаите найперше Царства Небесного. А все решта додастся вам.




Хай благословить тебе Господь!
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
40707
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2013, 09:07 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Сонячник написав:
А Любові не навчаються, це природній дар.
Не можу з цим згодитися. Природній дар: бути егоїстом. А щоб любити - треба щоб хтось показав. Молодий чоловік скоріш всього не буде знати як поважати і ніжно любити свою молоду жінку коли вдома він не спостерігав як його батько ніжно турбується про маму. Молода жінка скоріше всього не буде знати що її чоловік потребує поваги, коли її мама завжди зневажала свого чоловіка. І цеж саме за інтимні відносини. Багато мужиків - просто барани. Вважають жінок за кусок мяса. Бють. Зневажають. Ти мені прибирай, вари, гляди дітей, і давай секс, а я просто гроші додому буду приносити і на цйому мої обовязки закінчуются. І багато жінок - тоже не зовсім розумні. Навіть не можуть здогататися що з чоловіком робиться коли він не відчуває себе бажаним.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
40708
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2013, 09:16 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Так що, мені просто хочеться щоб в наших кругах на ці теми хоть трохи навчали...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
40709
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2013, 09:22 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Братик написав:
І не обовязково автори мають бути християнами.

ой ой від нехристиян мало що толкове можна навчитися, найчастіше воно все перемішане з гріхом...
Братик написав:
Не все, що важливо, потрібно навчати в церкві.

Ну не в церкві, але може десь так...tam dе можна про такі специфічні теми говорити...


0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Підсніжник | 07 березня 2013, 01:10.
Причина: реклама
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
43594
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2013, 14:35 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
dead man walking написав:
Значить, проблем не має бути. Природнє знання все має рішати. Але звідкись десь ті проблеми беруться.
Від того і беруться, що начиняють свій мозок різною, часто спотвореною, інформацією з різних джерел.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
44187
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2013, 12:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
dead man walking написав:
Сонячник написав:
А Любові не навчаються, це природній дар.
Не можу з цим згодитися. Природній дар: бути егоїстом. А щоб любити - треба щоб хтось показав. Молодий чоловік скоріш всього не буде знати як поважати і ніжно любити свою молоду жінку коли вдома він не спостерігав як його батько ніжно турбується про маму. Молода жінка скоріше всього не буде знати що її чоловік потребує поваги, коли її мама завжди зневажала свого чоловіка. І цеж саме за інтимні відносини. Багато мужиків - просто барани. Вважають жінок за кусок мяса. Бють. Зневажають. Ти мені прибирай, вари, гляди дітей, і давай секс, а я просто гроші додому буду приносити і на цйому мої обовязки закінчуются. І багато жінок - тоже не зовсім розумні. Навіть не можуть здогататися що з чоловіком робиться коли він не відчуває себе бажаним.

Я з цим погоджуюся, але в багатьох церквах таке навчання існує, але тільки для тих братів і сестер, які зібралися одружитися чи щойно одружилися.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
44295
UNREAD_POSTДодано: 07 квітня 2013, 15:11 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Чим менше зайвого знаєш, тим легше у шлюбі все починати. Це я кажу вам, як та, котра була заміжня (зараз розлучена через зраду чоловіка). Мій чоловік був надто "обізнаний", нагулявся до водного хрещення, потім порівнював мене з іншими повіями. Стереотипи, котрі складаються через неправильну подачу інформації про секс дуже мішають подружньому життю.




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
46036
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2014, 13:47 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
24 січня 2017, 10:27
Написано: 2
Віровизнання: баптист
На мою думку мають бути в церкві бесіди на цю тему.В чистоті і святості, для братів і сестер окремо.Бажано,щоб служителі,які їх проводять були однієї статі з членами групи для бесіди (так легше спілкуватись,менше психологічних перепон).Не потрібно вдавати,що це питання малозначне,часто саме у цій сфері люди страждають через елементарну необізнаність,або хибну інформацію з нечистих джерел. Іноді доводилось чути такі зізнання від сестер,що боляче робилось від того скільки невиплаканих сліз криеться за їх посмішками. І це стосується саме проблем в інтимній сфері. Причому стаж їх сімейного життя вже немалий. Не потрібно приводити аргументацію, щодо природи,яка має щось підказати,або тварин,чи безграмотних племен,-це не тільки безглуздо,а ще й цинічно і жорстоко по відношенню до ближніх.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
47813
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2015, 22:31 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
22 травня 2015, 22:44
Написано: 25
Віровизнання: п'ятидесятник
Я одружена 9 місяців. І вважаю, що такі бесіди дійсно потрібні. Можливо проблема в тому, що старше покоління виховане зовсім по-іншому (я про те, що тема сексу була закрита) і тому мало є
людей, які змогли б проводити такі бесіди, чогось навчити. Хоча у них досвід є , проте оцей "блок" заважає їм відверто говорити про це все. А говорити треба. Як чоловікам (які іноді дійсно забувають, що і дружина хоче насолоджуватись ціє частиною сімейного життя), так і жінкам (які не завжди розуміють, наскільки секс важливий і необхідний для повноцінного життя чоловіка).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>