Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:31




Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
47873
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2015, 09:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Дійсно, в спільнотах мізерно (якщо взагалі) розкрита тема відносин як статевих, так і дошлюбних. Секс це важливий аспект здорової сім'ї, але не єдиний. І все-ж інтимна техніка не те саме що взаєморозуміння, довіра, відкритість...
Одна пара поділилась досвідом, як на початку подружнього життя вирішила певні питання. Сіли і обговорили хто, що і як б хотів, прийнятне і недопустиме...
Якщо вже вирішувати питання, то не про відсутність інформації, а як ви бачите процес розкриття теми сексу в спільнотах?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
47930
UNREAD_POSTДодано: 16 серпня 2015, 15:48 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
18 серпня 2015, 07:53
Написано: 7
Я із свого досвіду говорю , що потрібно спілкування молодим людям по цій темі брату з братом , сестрі з сестрою перед одруженням. І чим відкритіше ,тим краще.Дякуючи цьому у нашій сім' ї все добре.Тому що через необізнаність багато чоловіків гвалтують своїх жінок у першу шлюбну ніч.Відповідно у жінки секс асоціюється з чимось жахливим на все подружнє життя ((((
А вже коли одружились, несоромтесь обговорювати, що кому подобається ( це запорука вашого задоволення) жінки , ви не думайте, що чоловіки читають ваші думки...скажіть коли вам найбільш добре)))) не ухиляйтесь від сексу, старайтесь зваблювати вашого чоловіка , щоб йому не хотілось дивитись на інших жінок..Багато чоловіків зраджують дружинам саме по тих причинах, що жінка не дає чоловіку, те що йому необхідно...і в нього виникає потяг до гріха...
Отож спілкуйтесь і чим більше тим краще!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
47963
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2015, 19:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
З цим я згідний, що мало говориться. Я не знаю яку роль воно відіграє у відношенні до спасіння людини, але проблем на основі цього питання точно не мало. Світ не соромиться говорити про секс. Він навчає свої розвратні медоти. Якраз-то в християнстві, як вчить Писання, ложе має бути непорочним. Як в сімейному житті може бути порочне ложе? Ну до шлюбу це зрозуміло. А як в сімейному оскверняється? Виходить, що можна опорочити подружнє ложе. Як саме? Це питання є обширне.
Ми покликані служити один одному. Егоїзм осуджується Писанням. В цьому питанні не виключення. Егоїзм, концентрація лише на власному задоволенні приносить проблеми в сім'ї. Це є гріхом як перед Богом так і перед своїм нареченим- ою. Також содомістські методи в сімейному сексі є гріхом ( камасутра, оральний і т.п.)




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
48041
UNREAD_POSTДодано: 20 квітня 2016, 09:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Христос посеред нас. Вчора по розсилці мені потрапила ця важлива стаття на тему даної гілки форуму:
http://www.hristiane.ru/blog/tserkov-ne-uchit
Автор недарма цю тему піднімає, бо через надмірну скромність в Церкві про це мало говорять і люди таку інморфмацію тягнуть для себе з дуже різних джерел, а отже часто отримуюють її викривленою і це потім відображається в їх житті негативними наслідками.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Повна відсутність інформаціі в наших кругах про секс?
48042
UNREAD_POSTДодано: 20 квітня 2016, 09:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
початківець написав:
З цим я згідний, що мало говориться. Я не знаю яку роль воно відіграє у відношенні до спасіння людини, але проблем на основі цього питання точно не мало. Світ не соромиться говорити про секс. Він навчає свої розвратні медоти. Якраз-то в християнстві, як вчить Писання, ложе має бути непорочним. Як в сімейному житті може бути порочне ложе? Ну до шлюбу це зрозуміло. А як в сімейному оскверняється? Виходить, що можна опорочити подружнє ложе. Як саме? Це питання є обширне.
Ми покликані служити один одному. Егоїзм осуджується Писанням. В цьому питанні не виключення. Егоїзм, концентрація лише на власному задоволенні приносить проблеми в сім'ї. Це є гріхом як перед Богом так і перед своїм нареченим- ою. Також содомістські методи в сімейному сексі є гріхом ( камасутра, оральний і т.п.)

Содомістські методи - це гомосексуалізм.
Камасутра -це різн пози. Якщо співжиття природне (тобто як має бути) тоді пози не є гріховні. Є гріховними неприродне співжиття, коли сімя потрапляє не туди де треба.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>