Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:54




Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Нехай святиться Ім'я Твоє!
39205
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2012, 18:33 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Слова цієї молитви відомі кожному. Але чомусь люди не завжди замислюються про те, що Ісус навчав учнів молитися саме до Отця, а не до нього. Більшість вважає, що Ім'я Бога Ісус. Чи ви теж так думаєте?
http://znajpravdu.blogspot.com/2012/12/ ... st_22.html




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нехай святиться Ім'я Твоє!
39243
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2012, 21:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Prawo написав:
Але чомусь люди не завжди замислюються про те, що Ісус навчав учнів молитися саме до Отця, а не до нього.

Християни так і моляться. Але Ісус уточняв як треба молитися - в імя І.Х. Чи ви так молитеся?
Iван.16:23 Ні про що ж того дня ви Мене не спитаєте. Поправді, поправді кажу вам: Чого тільки попросите ви від Отця в Моє Ймення, Він дасть вам.
Iван.16:26 Того дня ви проситимете в Моє Ймення, і Я вам не кажу, що вблагаю Отця Я за вас,


Prawo написав:
..... а не до нього.

І.Х. є Посередник між Богом і людьми коли став Людиною, чи ви це знаєте? Тому християни вірять що Ісус є
100% Людиною і 100% Богом.

Prawo написав:
Більшість вважає, що Ім'я Бога Ісус. Чи ви теж так думаєте?

Не правильне ваше запитання. Християни інакше не думають. Це ви сЄ думаєте інакше.

Ім'я Ісус походить з грецької мови Іесоус, що в свою чергу є транслітерацією з єврейської Єшуа, або Йошуа, або ще Єгошуа і означає «Яхве є спасінням», «Сущий є спасінням», «Життя є спасінням».




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нехай святиться Ім'я Твоє!
39246
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2012, 21:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Prawo написав:
http://znajpravdu.blogspot.com/2012/12/ ... st_22.html

Адмін, молодець, що так зробив. Але думаю треба вказати що дана силка містить єретичне вчення, яка суперечить вченню всьому християнству.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нехай святиться Ім'я Твоє!
39256
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2012, 22:20 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
В чому Протестанте, вбачаєте єретичне вчення? Чи бува не в Божому імені? Посоромтеся! А головне, побійтеся Бога. Бо для Нього Його Ім"я Святе! Воно має величне значення і допомагає розуміти Його наміри. Про це й написано у статтях. Чому ж Ви так не любите ПРАВДУ?




http://hyacinthis.blogspot.com
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нехай святиться Ім'я Твоє!
39259
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2012, 22:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Prawo написав:
В чому Протестанте, вбачаєте єретичне вчення? Чи бува не в Божому імені? Посоромтеся! А головне, побійтеся Бога. Бо для Нього Його Ім"я Святе! Воно має величне значення і допомагає розуміти Його наміри. Про це й написано у статтях. Чому ж Ви так не любите ПРАВДУ?

Prawo не видайте свої думки за мої. Я ж зрозуміло написав, навіть якщо на вашому сайті є щось добре, то це не означає що його треба читати. Як говорять " ложка дьогтю, псує бочку меда". У вашому випадку там більше єретичного вчення ніж християнського. Ви прийшли на форум щоб спілкуватися, а не для того щоб силки розкидати.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нехай святиться Ім'я Твоє!
44652
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2013, 20:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Prawo написав:
Але чомусь люди не завжди замислюються про те, що Ісус навчав учнів молитися саме до Отця, а не до нього.

Християни так і моляться. Але Ісус уточняв як треба молитися - в імя І.Х. Чи ви так молитеся?
Iван.16:23 Ні про що ж того дня ви Мене не спитаєте. Поправді, поправді кажу вам: Чого тільки попросите ви від Отця в Моє Ймення, Він дасть вам.
Iван.16:26 Того дня ви проситимете в Моє Ймення, і Я вам не кажу, що вблагаю Отця Я за вас,
Мабуть чоловік не цілком зрозумів про що Право писала.То я перефразую.Хто ж сьогодні молиться до Ісуса??Чи не ті хто себе зве християнами?Звісно що вони.Тому оті "християни" про яких пише Протестант,все ж моляться чомусь до Ісуса,хоча як зауважила Право,Ісус навчав учнів молитись до Отця,а не до самого себе.Чому ж таке є серед християн??

Prawo написав:
..... а не до нього.

Цитата:
І.Х. є Посередник між Богом і людьми коли став Людиною, чи ви це знаєте? Тому християни вірять що Ісус є
100% Людиною і 100% Богом.
Гм,цікавий звязок :shock: .Як з того що Ісус є посередником між Богом і людьми випливає те що Ісус є 100 людиною і 100 Богом??Я якось цього не зрозумів.Можна детальніше??

Prawo написав:
Більшість вважає, що Ім'я Бога Ісус. Чи ви теж так думаєте?

Цитата:
Не правильне ваше запитання. Християни інакше не думають. Це ви сЄ думаєте інакше.
Запитання аж дуже правильне,а от знання дійсності у Протестанта явно обмеженне.Мабуть ніхто краще сЄ не знає що про це кажуть люди.адже саме сЄ регулярно спілкуються з людьми про це.Тому власне досвід свідчить про те що часто у розмовах з людьми,які звуть себе християнами,вони ж і кажуть що імя Бога-Ісус,коли їх про це питаєш.Та й самі ви називаєте Ісуса одним Богом.то хіба навіть з самого цього твердження не впливає те що імя одного Бога-Ісус??Протестанте)))????

Цитата:
Ім'я Ісус походить з грецької мови Іесоус, що в свою чергу є транслітерацією з єврейської Єшуа, або Йошуа, або ще Єгошуа і означає «Яхве є спасінням», «Сущий є спасінням», «Життя є спасінням».
Про це ніхто мову не веде.Значення імені,є всього лиш значеням.Цим іменем називали і інших євреїв(Ісус Навин).Питання у тому-- чи одного Бога теж звати Ісус??.
Що ви думаєте про це,поділіться будь ласка))) :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нехай святиться Ім'я Твоє!
47461
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2015, 22:18 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 липня 2018, 18:52
Написано: 22
Віровизнання: християнин
До Жидів 1:8 Про Сина ж: Престол Твій, Боже,по вік вічний, палиця правоти- палиця царювання твого.
8:1 Голова ж сказаного. Такого маємо Архирея,що сів по правиці престола величчя на небесах.
2:17 Звідсіля мусїв у всьому подобитись братам, щоб бути милосердним і вірним Архиреєм у Божому, щоб очистити гріхи людські.
2:1 Тим подобає нам більше вважати на те, що чували, щоб іноді не відпасти.
3:12 Остерегайтесь, браттє, щоб не було в кого з вас серце лукаве і не вірне, та не відступило від Бога живого.
3:15 ..."Сьогодні, коли почуєте голос Його, не закаменяйте сердець ваших, як у прогніванню.
10:29 Скільки ж, думаєте, гіршої муки заслужить, хто Сина Божого потоптав і кров завіту, котрою осв'ятився, вважав за звичайну, і Духа благодати зневажив?


0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нехай святиться Ім'я Твоє!
47969
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2015, 14:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
11 вересня 2016, 18:20
Написано: 12
Віровизнання: у пошуках Правди
sss написав:
.Тому оті "християни",все ж моляться чомусь до Ісуса,хоча Ісус навчав учнів молитись до Отця,а не до самого себе.Чому ж таке є серед християн??

А це вже, - хто яку має відвагу: чи звертатись безпосередньо до Батька, чи до старшого брата, щоб він за його замовив словечко перед Батьком.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нехай святиться Ім'я Твоє!
47977
UNREAD_POSTДодано: 03 листопада 2015, 15:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
tsimbora написав:
sss написав:
.Тому оті "християни",все ж моляться чомусь до Ісуса,хоча Ісус навчав учнів молитись до Отця,а не до самого себе.Чому ж таке є серед християн??

А це вже, - хто яку має відвагу: чи звертатись безпосередньо до Батька, чи до старшого брата, щоб він за його замовив словечко перед Батьком.
чи будем свое ставити вище Божого??Чи будем своею наукою розбавляти Слово Боже??Невже за часів Христа всі були такі відважні що звертались в молитві лишень до Отця,і ніхто до старшого брата(на небесах) ???Чому сам Христос навіть словом не обмовився подібно тому що написали ви??Адже він міг подібно навчати,якщо комусь бракує відваги звертатись до Отця,то нехай звертаеться до мене.Хіба ні??Проте ми такого не знаходимо.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Нехай святиться Ім'я Твоє!
47991
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2015, 10:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
11 вересня 2016, 18:20
Написано: 12
Віровизнання: у пошуках Правди
sss написав:
tsimbora написав:
sss написав:
.Тому оті "християни",все ж моляться чомусь до Ісуса,хоча Ісус навчав учнів молитись до Отця,а не до самого себе.Чому ж таке є серед християн??

А це вже, - хто яку має відвагу: чи звертатись безпосередньо до Батька, чи до старшого брата, щоб він за його замовив словечко перед Батьком.
чи будем свое ставити вище Божого??Чи будем своею наукою розбавляти Слово Боже??Невже за часів Христа всі були такі відважні що звертались в молитві лишень до Отця,і ніхто до старшого брата(на небесах) ???Чому сам Христос навіть словом не обмовився подібно тому що написали ви??Адже він міг подібно навчати,якщо комусь бракує відваги звертатись до Отця,то нехай звертаеться до мене.Хіба ні??Проте ми такого не знаходимо.

Раніше цієї науки вам Христос не давав, бо ви були не готові її вмістити.
Сьогодні, будучи на Землі, Судячи Світ і насамперед - Церкву, мусить давати, навіть якщо серед всього людства знайдеться лиш один, здатний розуміти.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>