Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 09:09




Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут.
37843
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2012, 21:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 жовтня 2012, 17:27
Написано: 5
Віровизнання: п'ятидесятник
В мене життєва проблема у сім"ї. Дружина мене зневажає як чоловіка, ображає різними словами. Були у пастора, але розмова зробила наші відносини ще гірше. В даний час ми не живемо разом. Дружина погрожує моїм батькам та рідним. В даний час я бачу вихід - розійтися, щоб наше дитя не жило в такому середовищі, де будуть сварки, крики й інше.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
37862
UNREAD_POSTДодано: 21 жовтня 2012, 15:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
кок написав:
в мене життєва проблема у сім"ї. дружина мене зневажає як чоловіка, ображає різними словами. Були у пастора, але розмова ще гірше зробила наші відносини. в даний час ми не живемо разом. дружина погрожує моїм батькам та рідним. в даний час я бачу це розійтися, щоб наше дитя не жило в такому середовищі де будуть сварки, крики і інше.
Не поспішайте розлучатися, а краще моліться за ту справу. Бог сильний перемінити серце дружини, і також ваше серце. Пригадую слова апостолів: "Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім." (Дiї.16:31) Якщо Бог дає спасіння одному віруючому, то й дає цілому дому.
Однак, Христос сказав так: 51 Чи ви думаєте, що прийшов Я мир дати на землю? Ні, кажу вам, але поділ! 52 Віднині бо п'ятеро в домі одному поділені будуть: троє супроти двох, і двоє супроти трьох. 53 Стане батько на сина, а син проти батька, мати проти дочки, а дочка проти матері, свекруха навпроти невістки своєї, а невістка навпроти свекрухи!... (Лук.12:51-53)
Звичайно, для вас це випробування, і ви повинні перенести ці випробування так, як достойно християнину, тобто незалежно від обставин робити все те добре, що приводить до миру: Блаженні миротворці, бо вони синами Божими стануть. (Матв.5:9)
Я думаю, що коли у сім'ї непорозуміння - то це сигнал, що слід переглянути особисті стосунки з Богом. Не знаю я, що там у вас сталося, але вважаю, що перш за все слід постаратися знайти та визнати свою вину і відновити особисті стосунки з Богом, а тоді побачите як поправити дружину або ж дружина сама помітить вашу переміну.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
37879
UNREAD_POSTДодано: 22 жовтня 2012, 01:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
кок написав:
в мене життєва проблема у сім"ї. дружина мене зневажає як чоловіка, ображає різними словами. Були у пастора, але розмова ще гірше зробила наші відносини. в даний час ми не живемо разом. дружина погрожує моїм батькам та рідним. в даний час я бачу це розійтися, щоб наше дитя не жило в такому середовищы де будуть сварки, крики і і нше.
Можете терпіти - терпіть. Не можете - все рівно треба витерпіти ..




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
37885
UNREAD_POSTДодано: 22 жовтня 2012, 11:29 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
кок написав:
В мене життєва проблема у сім"ї. Дружина мене зневажає як чоловіка, ображає різними словами. Були у пастора, але розмова зробила наші відносини ще гірше. В даний час ми не живемо разом. Дружина погрожує моїм батькам та рідним. В даний час я бачу вихід - розійтися, щоб наше дитя не жило в такому середовищі, де будуть сварки, крики й інше.

На мою думку, ці проблеми, як плоди, лише зовнішні прояви внутрішніх (амбіцій, розчарувань,комплексів). Може спробувати докопатися до суті, кореня цих незгод й тоді щось міняти . Це найважче, найболючіше, але необхідно. Не варто опускати рук, здаватися, слід боротися. Хоча дитинку шкода, бо на прикладі рідних знаю, як вона страждатиме.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
37893
UNREAD_POSTДодано: 23 жовтня 2012, 17:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 жовтня 2012, 17:27
Написано: 5
Віровизнання: п'ятидесятник
дякую всім за поради. Наш Бог сильний. я повинен пройти через це все разом з моїм Господом. Він йшов дорогою ВІА ДОЛОРОСА. Дорогою страждань і помер за кожного з нас на Голгофському хресті.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
44186
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2013, 12:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
В таких випадках поведінка однієї зі сторін має невелике значення: як би він не змінювався, не смирявся - позитивного результаті не буде. Тут міг би допомогти досвідчений служитель - але дуже часто йому бракує кваліфікації побачити корінь проблеми. Особливо, коли одна зі сторін цинічно використовує відверту брехню.
Вихід тут один: ретельно, у всіх найменших деталях дотримуватися Слова Божого, щоб до тебе не можна було застосувати найменший закид. І терпіти... І молитися... Це - дорога Христа, дорога Віа Долороса. Треба йти нею, дякувати за цю милість Богу, щоб твоє життя стало свідченням для безбожної половинки.
Я розумію, що вона ходить у церкву, вважається формально віруючою, а може навіть особливо духовною - насправді це безбожна людина. Нехай твоє життя у Христі буде осудом для неї. Не бійся говорити їй про це. На відміну від інших людей ти ж добре знаєш про її цинізм, лицемірство, лукавство. Нагадай про це, що Бог дуже жорстоко відплатить за це: "з лукавими - по лукавому".




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
47750
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2015, 10:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Сім'я це світлий і теплий дім, і потребує догляду, деколи ремонту, але не поспішайте його зносити! Руїни не захистять від липкої і холодної самотності.
Чи може розлучити нездало вжарена яєчня? Тож питання які доводиться розглядати, як правило, глибші і складніші. Адже на шальках терезів опиняються люди які обіцяли любити і шанувати одне одного. Вир конфлікту затягує батьків, друзів, знайомих або сторонніх людей. Кожен щось буде переживати – хтось посміється, хтось сумуватиме, хтось плакатиме. І найприкріше в усьому тому, що ще вчора повні запальної радості, ніжні і наївні діти стають свідками як тато і мама перетворюються на запеклих ворогів…
Так, розлучення це вкрай негативний процес. Завдання пастора, тай кожного віруючого, зробити все щоб загасити вогонь поділення. На певному етапі все перетвориться на плідний наслідками перебіг подій. Найперша рекомендація до дій і реакцій це – люби (1Кор.13:4-8)! Не фальшивими словами з вируючим бунтом та образами нутром (Пр.29:22; Лк.6:45), а лагідним, тихим, смиренним, повним справжньої і чистої любові серцем давайте ваші відповіді (Пр.10:12; 15:1,18; 28:25) зрошуючи пожежу сварок. Тільки так словесні реакції набудуть приємний Господу характер.
Ви бачили потопаючого який хоче жити? - Купа ґвалту. Потрощений посуд та поламані меблі (буває і таке), грюкання дверима, гучна музика (навіть християнська), демонстративне «сплю окремо», обґрунтовані або безпідставні звинувачення, крик і крик… Що це? Як правило намагання привернути увагу – "ей, у мене проблема, допоможи". Не слід приймати шалений "танець з шаблями". Головне не залишити без уваги маніфестанта. Бо рятівна соломинка саме ви. Але вважайте, не займіться від іскор які заполонили простір. Адже це фаєр-шоу для вас. Тож почніть з себе (Мт.7:3-5). Перше, на чому слід застановитись це: увага, повага, секс (1Кор.7:3-5; Еф.5:22-33; 1Кол.3:17-19). Власне: як і яку увагу я даю; за що поважаю свого партнера; чому я маю секс з своїм партнером?
Тут не торкаюсь правильної, заснованої на Слові Божому, побудови дому – сім’ї. Не розглядаю аспектів можливих конфліктів. І ще зауважу, ситуацію можна вирішити і в добре запущеному стані, от тільки потрібно того хотіти.
Не чекайте коли улюблене горнятко розсиплеться по підлозі холодними уламками палкого кохання. Не тратьте на дарма час - цінуйте тих, кого любите!




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
48034
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2016, 01:29 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
26 січня 2017, 01:35
Написано: 2
Віровизнання: баптист
як би не було прикро я зараз вже не на межі розводу,а в її межі...Чолвік мій поназичав гршей я про це не знала...перший раз дізналась 3 роки тому коли хлопці з його роботи прийшли додому вибивати гроші...і потім пішло і поїхало...постійно брехав,що більше ні в кого нічого не позичав і не позичає,а суми нові все вилазили і вилазили...так я жила 3 роки влізла в кредити і борги щоб допомогти вилізти з боргів...здоров'я я собі підпортила дуже серйозно бо постійно на нервах...почала зриватись на дитині...а він додому ні копійки не приносив...самою критичною точкою було коли з дому пропали 500 грн...і в мене як щось відбило від людини,ні почуттів,ні жалю...взагалі нічого...написала смс щоб він додому не повертався...зараз вже більше тижня його немає,а в мене як камінь з душі впав я за 3 роки нормально молюсь і читаю Біблію і на серці мир від якого в мене мороз по шкірі бо такого миру мабуть ніколи не мала...в нас дитина є спільна їй 1,10 р.за 8 днів скинув 200 грн...людина дальше обманює і обіцяє змінитись...я налаштована на розвід так як без нього я реально себе почуваю краще навіть суперово,а його й бачити не хочу...кредитів він платити походу не збирається і в мене таке враження,що мене розвели на гроші...дуже боляче від того,що мене обманюють і на дальше...Говорила з пастором і він і я...нас поставили на замітку в церкві...ситуація тупікова...людина навіть не вбачає проблему в тому,що позичав гроші мені нічого не казав і не віддавав гроші людям....він пішов,переїхав до батьків своїх в інше місто,а в мене залишились його борги і суми не маленькі...Скажіть мені як жити дальше,можливо хтось стикався з такою ситуацією???Я в розпачі просто...бо щодня щось нове вилазить(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
48047
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2016, 15:35 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
24 квітня 2016, 03:55
Написано: 1
Віровизнання: п'ятидесятник
В мене є проблема, я нещодавно взнала що мій чоловік займається маструбацією вже 3 роки, нічого не робить щоб зберегти сім'ю на мою думку я повинна його залишити поможіть мені будь ласка, скажіть що робити. Ми є твоє членами п'ятдесятниці церкви.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
48053
UNREAD_POSTДодано: 09 травня 2016, 15:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Ірка написав:
поможіть мені будь ласка, скажіть що робити.
Ви не самотня в своїй проблемі, як б це не було дивно але таке трапляється з багатьма. І це, аж ніяк, не є приводом для руйнування сім'ї! Не треба його (чоловіка) залишати бо написано "коли дружина покине свого чоловіка, і вийде заміж за іншого, то чинить перелюб вона". (Мар.10:12) Трохи раніше Господь говорить "що Бог спарував, людина нехай не розлучує!" (Мар.10:9)
Якщо б в нас була приватна бесіда то мав б два запитання. Як ви дізнались про це, зловили на гарячому чи за певних обставин чоловік розповів? І що має робити чоловік для збереження сім'ї?
В інтернеті можна знайти християнську літературу в якій розглядається проблема і даються рекомендації для її усунення.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
48054
UNREAD_POSTДодано: 09 травня 2016, 15:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Marry1989 написав:
... нормально молюсь і читаю Біблію і на серці мир ... я налаштована на розвід так як без нього я реально себе почуваю краще навіть суперово
Чи Господу приємне розлучення? Авжеж ні! На жаль росте процент знищених дияволом сімей.
Вилазити мабуть ще трохи буде і буде. Не знаю для чого вашому чоловікові знадобилось позичати, але є люди яким постійне позичання перетворилось на залежність. І то знаходять купу причин щоб взяти, іще більшу купу щоб не повертати. Це можна виправити. Якщо пастор поставив вас на замітку і особисто нічого не робив, а це його робота - піклуватися довіреним йому стадом, або робив і нічого не вийшло, то знайдіть здатного вирішити проблему.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
48055
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2016, 22:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
В назві теми сказано "розвід це образити Бога". Таки так, "бо ненавиджу розвід, говорить Господь. (Мал.2:16)" То "що робити коли зайшов у кут"? Триматись Божої волі і зробити все можливе, а й навіть те що здається неможливим, та не дати лукавому перемогти.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
48056
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2016, 23:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ірка написав:
В мене є проблема, я нещодавно взнала що мій чоловік займається маструбацією вже 3 роки, нічого не робить щоб зберегти сім'ю на мою думку я повинна його залишити поможіть мені будь ласка, скажіть що робити.

Очевидно, що Ви ж самі і довели чоловіка до такого. Дружина повинна задовільняти сексуальні почуття свого чоловіка. Для того ж і одружуються як написано: "нехай одружуються, бо краще женитися, ніж розпалятися."(1Кор.7:9)
3 Нехай віддає чоловік своїй дружині потрібну любов, так же само й чоловікові дружина. 4 Дружина не володіє над тілом своїм, але чоловік; так же само й чоловік не володіє над тілом своїм, але дружина. 5 Не вхиляйтесь одне від одного, хібащо дочасно за згодою, щоб бути в пості та молитві, та й сходьтеся знову докупи, щоб вас сатана не спокушував вашим нестриманням.(1Кор.7:3-5)
Ірино, пам'ятайте, що ваше сімейне благополуччя перш за все залежить від вас як дружини. Зробіть усе можливе для того, щоб ваш чоловік задовольнявся вами, а не без вас.
Справедливо зауважив премудрий Соломон:
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його. (Пр.14:1)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
48057
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2016, 00:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Marry1989 написав:
людина дальше обманює і обіцяє змінитись...я налаштована на розвід так як без нього я реально себе почуваю краще навіть суперово,а його й бачити не хочу...
У вас справді плачевна ситуація, я вам співчуваю, але не обманюйте себе: якщо ви його навіть бачити не хочете, то це означає, що ви йому не пробачили, а це гріх. Просіть у Бога сили пробачити йому і моліться за нього, щоб Бог звільнив від тої залежності. Ви як дружина повинні ставитись до "поганого" чоловіка як до людини, яка потребує допомоги, лікаря. І тільки Бог може звільнити його.

Але в жодному випадку не налаштовуйте себе на розвід, бо розвід Бог ненавидить. Якщо сам чоловік вас покине - тоді залишайтесь незаміжньою і моліться за свого чоловіка аж поки він не покається. Але самі у жодному випадку не провокуйте розлучення, бо це гріх. І навіть якщо диявол дає вам тимчасовий спокій - то це його обман, щоб погубити вашу душу. Не обманюйтесь.
10 А тим, що побрались, наказую не я, а Господь: Нехай не розлучається дружина з своїм чоловіком! 11 А коли ж і розлучиться, хай зостається незаміжня, або з чоловіком своїм хай помириться... (1Кор.7:10)

За борги не переживайте, ви гроші не позичали і не повинні їх повертати. Хто йому позичив - сам винен.
От банки без згоди дружини позики не дають і добре роблять.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
48180
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2016, 18:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Реально тяжко зрозуміти, відчути увесь внутрішній стан і біль людей на межі знищення сім'ї. Складно поставити себе на їх місце і спрогнозувати реакції. Можна витягувати життєвий бруд. Але - стоп. Не дошукуйте собі компромісів, не перекидайтесь звинуваченнями та образами. Облиште в соте мирно обговорювати ситуацію або проблему. Стоп!
Чоловіче, яка Божа воля для тебе як чоловіка?
Жінко, яка Божа воля для тебе як жінки?
Чоловіче і жінко, яка Божа воля для вас як подружжя?

Хіба Господь поєднав вас щоб ви гризли одне одного?
Перепросіть одне одного, простіть, примиріться і живіть в любові між собою щоденно виконуючи волю Божу.
Для кого написано? "Дружини, коріться своїм чоловікам, як Господеві, бо чоловік голова дружини, як і Христос Голова Церкви, Сам Спаситель тіла! І як кориться Церква Христові, так і дружини своїм чоловікам у всьому. Чоловіки, любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву, і віддав за неї Себе, щоб її освятити, очистивши водяним купелем у слові, щоб поставити її Собі славною Церквою, що не має плями чи вади, чи чогось такого, але щоб була свята й непорочна! Чоловіки повинні любити дружин своїх так, як власні тіла, бо хто любить дружину свою, той любить самого себе. Бо ніколи ніхто не зненавидів власного тіла, а годує та гріє його, як і Христос Церкву, бо ми члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його! Покине тому чоловік батька й матір, і пристане до дружини своєї, і будуть обоє вони одна плоть. Ця таємниця велика, а я говорю про Христа та про Церкву! Отже, нехай кожен зокрема із вас любить так свою дружину, як самого себе, а дружина нехай боїться свого чоловіка! (Еф.5:22-33)" "І все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім'я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві. Дружини, слухайтеся чоловіків своїх, як лицює то в Господі! Чоловіки, любіть дружин своїх, і не будьте суворі до них! (Кол.3:17-19)"




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>