Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 05:39




Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
48230
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2017, 22:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
От ще "глухий кут". Взято з життя. Чоловік і жінка ще живуть разом. Але не розмовляють. Навіть не вітаються. Власне ніяких відносин немає. І як в таких випадках закономірні відмовки: я запутався\запуталась; не можу зрозуміти яка воля Божа; чому я маю робити перший крок; і т.д і т.п. Все виправити просто, ніхто не хоче. Ну і..? Що з ними робити?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
48231
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2017, 01:23 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
26 січня 2017, 01:35
Написано: 2
Віровизнання: баптист
так всім легко говорити. Я вже з квітня сама. Мій чоловік не віддав ні копійки нікому, зрештою як і кредити. Я сама з 2-ох річною дитиною живу+ще змушена платити кредити. Мій чоловік дальше обманює і ще до того всього не йде на контакт з пасторами скажімо так послав їх...і ви будете говрити не розводитись...мій чоловік на даний момент вилучений вже з церкви...він зараз веде спосіб не християнина курить, випиває...я на замітці в церкві...так як я йду на контакт і ходжу в церкву і стараюсь щось змінити і зробити...от як жити???Не розводитись???А навіщо тоді жити з людиною яка не хоче змінитись...якщо в повідомленні написав: "Я вже нагулявся бери мене назад". Ще й до того всього як він приїжджав до дитини прочитала переписку з дівчиною(як потім виявилось його бувшою) де він пропонував їй інтим і де вони переписувались і не одноразово спілкувались і зустрічались...сказати, що я була шокована-це слабо сказано. За ці всі місяці я вже звикла сама і не потребую я вже такого чоловіка. І нікого крім себе не звинуваю. Бо винна я сама в тому, що так помилялась в людині і довірилась. Адже зараз вилазять такі подробиці з його життя, що це просто і слів немає...один біль і сліз вже немає...як жити дальше не знаю...в мому житті один сенс-це моя доня. Як моє життя складеться дальше я незнаю. Але як ходила в церкву так і буду ходити не залежно від того чи буде рішення прийняте вилучити мене з церкви чи ні...І ще б хотілось добавити людям які не одружені дивіться добре, розмірковуйте добре бо як виявляється навіть віруюча людина не завжди-це початок доброго сімейного життя. Всім добра і миру і Божих благословінь. Судити, обговорювати завжди легше чим самому стикнутись з такою ситуацією і не дай Бог вам колись дізнатись, що таке брехня і як важко в ній жити. Коли обманює найближча людина-це дуже боляче.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
48269
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2017, 19:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Marry, прочитав, згідний. Немає мотиву для збереження, тоді розлучення. Перелюб - вагома підстава.
Дивно що ви на "зауваженні"!




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
48272
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2017, 23:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Marry1989 написав:
як жити дальше не знаю...в мому житті один сенс-це моя доня.

У вас дуже сумна історія, співчуваю вам.
Раджу вам жити не для доньки, а все ж для Господа.
Пізнавайте Його волю на кожен день, перебувайте в Слові Божому, і Господь не залишить, але благословлятиме. Кожному дається такий хрест, який можна знести.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
48273
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2017, 01:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nurono написав:
чому я маю робити перший крок; і т.д і т.п. Все виправити просто, ніхто не хоче. Ну і..? Що з ними робити?

Перший крок завжди зробить мудріший... а коли обоє горді, то так і будуть гризтися і руйнувати своє сімейне гніздечко.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: розвід це образити Бога. але що робити коли зайшов у кут
48274
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2017, 21:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Там питання не першого кроку. А непрощення, в першу чергу розлучення батьків. Все інше наслідок. Словом люди поза межами здорового життя в Христі! То про тих людей, кого привів на приклад.
Сонячник правильно сказав - жити для Господа, жити Ним і в Ньому!




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>