Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:43




Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Потрібні молитви за переслідуваних Християн
37551
UNREAD_POSTДодано: 30 вересня 2012, 19:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Багато Християн по всьому світі, особливо в мусульманських країнах в даний момент зазнають великих переслідувань за свою віру в Ісуса Христа. Новий шквал ненависті і репресій проти віруючих викликав провокаційний фільм "Невиність мусульман" де пророк Мухамед зображений в ролі сексуального збоченця. Мусульмани всього світу активізувались в захист свого святого: виходять на мітинги, руйнують Християнські церкви, не гербуючи іноді і вбивством людей. Тому тепер як ніколи багатьом братам і сестрам потрібна наша молитовна підтримка. Помолитись за розлючених мусульман щоб Бог помилував їх, та за Християн щоб Господь дав їм сили переносити всі страждання, і залишитись вірними- це все що ми можем зробити! Особливо сильні переслідування в Сирії, Єгипті, Пакистані...




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
+5
(5-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Потрібні молитви за переслідуваних Християн
42211
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2013, 20:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Так, і не тільки в мусульманських країнах - http://outpouring.ru/news/2011-04-18-3016




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
+3
(3-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Потрібні молитви за переслідуваних Християн
42215
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2013, 05:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, то що твориться в комуністичних країнах, зокрема в Китаї та Північній Кореї, це просто жах! Підтримую ініціативу і приєднуюся до молитов! Я просто скопіював молитву одного дописувача і хочу нею поділитися:
"Господь,во имя Иисуса,благослови Детей Твоих Божьих!Помоги тем,кто еще жив!Освободи их из єтой ужасной тюрьмі!Благослови Северную Корею во имя Иисуса Христа!Сотвори Свое Чудо в єтой стране и в тюрьмах,где мучают Детей Твоих!Я прошу тебя,чтобі закончились єти мучения Христиан! Да прославится Имя Твое во веки!Ті Бог Великий и все в Твоих Руках!Сотвори Твое чудо,чтобі Христиан перестали мучить в тюрьмах во имя Иисуса Христа!Вступись за Детей Твоих во Имя Иисуса Христа!Слава и Хвала Тебе вечная!!!! Царство Твое и на земле как на Небе!!!Аминь."




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Потрібні молитви за переслідуваних Християн
42222
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2013, 23:32 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Молитися за переслідуваних треба, та стоїть питання як саме. Чи щоб Бог звільнив від скорботи, чи укріпив віру страждаючих. Павло, будучи гонимим, сказав: "... але й хвалимося в утисках, знаючи, що утиски приносять терпеливість" Рим. 5:3
Ні для кого не секрет, що в країнах, де християнська церква гонима люди щиріше каються, християни сильніше горять для Бога і більш дружні між собою. Звісно, самому бажати переслідувань не слід, в цьому промисел Божий для кожної країни: коли, де і на скільки допустити гоніння. Колись одному брату, що не хотів йти в тюрму за Слово Боже було сказано від Господа: "Ти думаєш, що я кожного удостоюю бути моїм в`язнем Цього ще треба удостоїтися."




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Потрібні молитви за переслідуваних Християн
42229
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2013, 01:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Добре так говорити сидячи в теплій хаті за компютером! Я не сумніваюся, що ці християни, які терплять муки, хочуть одного: щоб це припинилося. І нам треба дякувати Богу за ту свободу, яку ми маємо в Україні, в Америці та інших країнах. І також нам потрібно молитися за цих братів і сехтер, які страдають за Христа. Колись християни всього світу молилися за свободу в СССР і Бог дав ту свободу і не треба казати що це погано. Свобода - це милість Божа! Нею треба дорожити і дякувати Богу за цю свободу!




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Потрібні молитви за переслідуваних Християн
42291
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2013, 00:03 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Так, свобода- це милість Божа, і за неї треба дякувати, і нам це потрібно завжди робити, але... на все є Божа воля і, думаю(ну це моя думка), що підтримуючи в молитві наших переслідуваних братів і сестер краще молитися не саме за їх звільнення, а молитись приблизно так: " Господи ти знаєш наших братів і сестер, знаєш їх стан, їхні думки і бажання, потіш їх, укріпи, дай сили, а якщо є Твоя воля на те, то припини ці муки і переслідування, дай їм свободу




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Потрібні молитви за переслідуваних Християн
42294
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2013, 00:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ну звичайно! Навіть Христос так молився: «Отче Мій, якщо це можливо, хай обмине Мене ця чаша страждань. Але хай збудеться не те, чого Я хочу, а те, чого Ти бажаєш».




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 13 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>