Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:05




Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Гуманність
37331
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2012, 21:33 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 жовтня 2012, 18:12
Написано: 126
Віровизнання: атеїст
Я думаю, "зсередини" треба бути добрим з власних спонукань , так буде гуманніше.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37346
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2012, 07:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Раціоналіст написав:
Я думаю, "зсередини" треба бути добрим з власних спонукань , так буде гуманніше.

ніхто не є добрим сам по собі. Лише з Божою допомогою людина може творити добро правильно.(різні там подачки перед виборами, те що робиться для власної гордости, слави чи вигоди- добром не називаю). Правда колись за СРСР і атеїсти проявляли гуманість з власних спонукань, замінюючи смертну кару, за віру в Бога, на звичайний термін 25р. Але чи то гуманість була, чи звичайна економія патронів, достемено невідомо((




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37350
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2012, 12:44 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 жовтня 2012, 18:12
Написано: 126
Віровизнання: атеїст
От я часто допомагаю людям, чисто з власних спонукань, коли я можу наприклад допомогти додатково зрозуміти матеріал уроку дитині після занять у школі, і зробити це безплатно. Бачите, без бога краще жити.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37352
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2012, 13:29 

Востаннє редаговано Vero 07 вересня 2012, 16:53 (всього 2 разів).

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 січня 2015, 22:36
Написано: 225
Віровизнання: християнин
Раціоналіст написав:
наприклад, допомогти додатково зрозуміти матеріал уроку дитині після занять у школі, і зробити це безплатно.

О, як добре! То ви може й мені будете підказувать) Я цього року в програмі за 10-й клас з біології точно нічого не розумію ) Як тількі зададуть якусь контрольну, можна зразу звертатися до вас))




ВІРЮ!!!!!!!!!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37353
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2012, 14:24 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 жовтня 2012, 18:12
Написано: 126
Віровизнання: атеїст
Та без питань)
поможу чим зможу)
Можете питати в ПП хоч зараз)


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37361
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2012, 20:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Раціоналіст написав:
От я часто допомагаю людям, чисто з власних спонукань, коли я можу наприклад допомогти додатково зрозуміти матеріал уроку дитині після занять у школі, і зробити це безплатно. Бачите, без бога краще жити.

Це не підстава говорити що без Бога краще. Біблія каже що наша власна праведність як замазана одежа. Ніхто ще власними ділами не спасся. Так як негативні наші сторони переважують позитивні(( нажаль.




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37362
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2012, 20:55 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 жовтня 2012, 18:12
Написано: 126
Віровизнання: атеїст
От тут ви й прокололись.
Якщо б на вулиці били жінку , то ви пішли б рятувати її з реліг. переконань. А без цього ви б на це не пішли?
Значить ви не добра людина. а тільки маскуєтесь.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37363
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2012, 21:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Раціоналіст написав:
От тут ви й прокололись.
Якщо б на вулиці били жінку , то ви пішли б рятувати її з реліг. переконань. А без цього ви б на це не пішли?
Значить ви не добра людина. а тільки маскуєтесь.

Нічим я не маскуюсь. А те що жінку пішовби рятувати чи не кожен, це звична справа, недаремно ж батьки ще з дитячих років старались виховати вас "правильною" людиною, прищіплюючи відчуття відповідальносі за свою діяльність/бездіяльність. Можливо щось з добрих настанов батьків відклалось і в вас в свідомості. До тогож Бог дав людині совість, і якщо вона ще не втрачена, то інколи говорить цікаві речі:-)




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37364
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2012, 21:23 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 жовтня 2012, 18:12
Написано: 126
Віровизнання: атеїст
То певне мої батьки були добрими, а не віруючими


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37365
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2012, 21:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Раціоналіст написав:
То певне мої батьки були добрими, а не віруючими

Ви краще знаєте якими були ваші батьки. Але інститут сімї встановлений Богом, колиж Він сказав: плодіться і розможуйтесь, тодіж мабуть і заклав в батьках природню потребу виростити і виховати нащадків, навчивши їх кращого з того що знають самі. Рs. Адмін і модератори, вибачте за офтоп, просто не думав що дискусія піде в такому напрямку. Якщо можете створіть нову тему, і перенесіть туди остані дописи.




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37366
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2012, 22:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Чому люди стають філантропами? Є різні причини. Одні люди хочуть послужити Богу, інші з вдячності за зробленої їм колись послуги. Атеїсти про яких ви говорите мабуть найчастіше впадають в філантропію ізза мук совісті, щоб спокутувати перед собою якусь провину... Доречі ви не зустрічали виявів філантропії в кандидатів на різні посади? Що до виборів аж світяться від щедрості і безкорисливості, але після них стають мізантропами. І навіть атеїста Бог може використати для своїх цілей. Якщо Господу буде потрібно то не лише атеїст стане робити добро, а й і ослиця почне говорити.




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37373
UNREAD_POSTДодано: 09 вересня 2012, 11:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Апостол1 написав:
Чому люди стають філантропами? Є різні причини. Одні люди хочуть послужити Богу, інші з вдячності за зробленої їм колись послуги. Атеїсти про яких ви говорите мабуть найчастіше впадають в філантропію ізза мук совісті, щоб спокутувати перед собою якусь провину...
Філантропія - це природня риса людини, але християнські цінності стоять вище, а це любов не просто до людини, а любов до ворога. Христос сказав: Любіть своїх ворогів, добро робіть тим, хто ненавидить вас... А коли любите тих, хто любить вас, яка вам за те ласка? Люблять бо й грішники тих, хто їх любить. 33 І коли добре чините тим, хто добро чинить вам, яка вам за те ласка? Бо те саме і грішники роблять. 34 А коли позичаєте тим, що й від них сподіваєтесь взяти, яка вам за те ласка? Позичають бо й грішники грішникам, щоб одержати стільки ж. 35 Тож любіть своїх ворогів, робіть добро, позичайте, не ждучи нічого назад, і ваша за це нагорода великою буде, і синами Всевишнього станете ви, добрий бо Він до невдячних і злих! (Луки 6)
Раціоналіст написав:
От я часто допомагаю людям, чисто з власних спонукань, коли я можу наприклад допомогти додатково зрозуміти матеріал уроку дитині після занять у школі, і зробити це безплатно. Бачите, без бога краще жити.
Ви без Бога не живете, адже Бог дбає і про вас, незалежно від вашого ставлення до Нього, бо він не людина, адже любить кожне Своє творіння одинаково, а до невіруючих ставиться як до хворих, які потребують допомоги, як каже Христос: Лікаря не потребують здорові, а слабі. Я не прийшов кликати праведних, але грішників на покаяння. (Мар.2:17)

І ще Христос каже так: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує, щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних. Коли бо ви любите тих, хто вас любить, то яку нагороду ви маєте? Хіба не те саме й митники роблять? 47 І коли ви вітаєте тільки братів своїх, то що ж особливого робите? Чи й погани не чинять отак? 48 Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний! (Матв.5:44-48)

Так що ви теж ходите під Богом, і ваше життя у Божих руках, і ви житимете стільки, скільки Бог вам назначив для покаяння. Христос оповів таку притчу про садівника, який посадив фіґове дерево, але воно плоду не давало, і каже до слуги: зрубай його, нащо й землю марнує воно? А той йому в відповідь каже: Позостав його, пане, і на цей рік, аж поки його обкопаю довкола, і обкладу його гноєм, чи року наступного плоду не вродить воно. Коли ж ні, то зрубаєш його. (Лук.13:7-9) Так і наше життя тримається Божим довготерпінням, як написано: Не бариться Господь із обітницею, як деякі вважають це барінням, але вам довготерпить, бо не хоче, щоб хто загинув, але щоб усі навернулися до каяття. (2Петр.3:9)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гуманність
37421
UNREAD_POSTДодано: 14 вересня 2012, 22:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
раціоналіст написав:
матеріал уроку дитині
після занять у школі, і
зробити це безплатно.
Бачите, без бога краще
жити.

З Богом ще й дитині самі б дали на цукерку :-)
мені здається, не такий ти й атеїст, як себе видаєш. Добре ти все знаєш




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гуманність
37451
UNREAD_POSTДодано: 15 вересня 2012, 13:51 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 жовтня 2012, 18:12
Написано: 126
Віровизнання: атеїст
Сонячник написав:
мені здається, не такий ти й атеїст, як себе видаєш. Добре ти все знаєш


Не вірите. що серед атеїстів бувають добряки?
Жаль, що навіть добрі і щирі люди повинні піддаватися вічним мукам пекла. правда не розумію за що, може хтось пояснить.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гуманність
37454
UNREAD_POSTДодано: 15 вересня 2012, 16:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
За те, що не повірили в Сина Божого і не прийняли Його, як свого Спасителя. Бо віруючий в Сина на суд не приходить, а перейшов від смерті до життя. Якби по природі ви були навіть найдобрішою людиною (хоча це без Бога не можливо), але ваше невірство зараховується в найтяжчий гріх. Бо праведний житиме вірою. Така Божа істина. Проста як 2на2 ;-)




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>