Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:13




Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Наслідок євангелизації ап. Филипа (Пилипа)
34238
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2011, 16:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Дії апостолів 8, 26. А Ангол Господній промовив Пилипові, кажучи: Устань та на південь іди, на дорогу, що від Єрусалиму до Гази спускається, порожня вона.


27. І, вставши, пішов він. І ось муж етіопський, скопець, вельможа Кандаки, цариці етіопської, що був над усіма її скарбами, що до Єрусалиму прибув поклонитись,
28. вертався, і, сидючи на повозі своїм, читав пророка Ісаю.
29. А Дух до Пилипа промовив: Підійди, та й пристань до цього повозу.
30. Пилип же підбіг і почув, що той читає пророка Ісаю, та й спитав: Чи розумієш, що ти читаєш?
31. А той відказав: Як же можу, як ніхто не напутить мене? І впросив він Пилипа піднятись та сісти з ним.
32.
УПО: А слово Писання, що його він читав, було це: Як вівцю на заріз Його ведено, і як ягня супроти стрижія безголосе, так Він не відкрив Своїх уст!

33.У приниженні суд Йому віднятий був, а про рід Його хто розповість? Бо життя Його із землі забирається...

34. Відізвався ж скопець до Пилипа й сказав: Благаю тебе, це про кого говорить пророк? Чи про себе, чи про іншого кого?
35. А Пилип відкрив уста свої, і, зачавши від цього Писання, благовістив про Ісуса йому.
36. І, як шляхом вони їхали, прибули до якоїсь води. І озвався скопець: Ось вода. Що мені заважає христитись?
37. А Пилип відказав: Якщо віруєш із повного серця свого, то можна. А той відповів і сказав: Я вірую, що Ісус Христос то Син Божий!
38. І звелів, щоб повіз спинився. І обидва Пилип та скопець увійшли до води, і охристив він його.
39.А коли вони вийшли з води, Дух Господній Пилипа забрав, і скопець уже більше не бачив його. І він їхав, радіючи, шляхом своїм.


Оце-то наслідок євангелизації скромного апостола Филипа (про якого дуже мало в Біблії написано). Ціла Ефіопія ще й до тепер християнська. А Филип всього лише повірив Богу і пішов на пусту, безладну дорогу.

До речі який же підхід цікавий у Филипа був. Він навіть ведений Духом Святим. міг вічдуваючи силу, проголосити євангеліє так. як робив диякон Степан. Але ж ні! Він потроху увійшов у стан того міністра цариці Ефіопії, відчув, чим той живе, що думає! От слід би повчитись методу євангелизувати в Филипа!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наслідок євангелизації ап. Филипа (Пилипа)
34253
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2011, 13:24 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Michail написав:
От слід би повчитись методу євангелизувати в Филипа!
Тоді нам слід навчитись від Духа Святого, Котрий навчав Филипа.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наслідок євангелизації ап. Филипа (Пилипа)
34256
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2011, 14:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
От слід би повчитись методу євангелизувати в Филипа!
Без дії Духа Святого можна навчитися лише копіювати когось. А Филип нікого не копіював, а був водимий Духом Божим. Цьому не потрібно навчатися, а лише покоритися Богу, і тоді Дух Божий буде провадити.

Христос навчав: А коли вас водитимуть до синагог, і до урядів, і до влад, не турбуйтеся, як або що відповідати чи що говорити, Дух бо Святий вас навчить тієї години, що потрібно казати! (Лук.12:11-12) ...бо дам Я вам мову та мудрість, що не зможуть противитись чи суперечити їй всі противники ваші. (Лук.21:15)

Ап.Павло зауважив: Так само не знає ніхто й речей Божих, окрім Духа Божого. А ми прийняли духа не світу, але Духа, що з Бога, щоб знати про речі, від Бога даровані нам, що й говоримо не вивченими словами людської мудрости, але вивченими від Духа Святого, порівнюючи духовне до духовного. (1Кор.2:12-13)

Ще Павло підтверджує: Бо наша Євангелія не була для вас тільки у слові, а й у силі, і в Дусі Святім, і з великим упевненням, як знаєте ви, які ми були поміж вами для вас. (1Сол.1:5)

Бо так Сам Христос заповідав: Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі. (Дiї.1:8)
Ось у чому секрет євангелізації ап.Филипа! У діях Духа Святого, Якого він прийняв.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наслідок євангелизації ап. Филипа (Пилипа)
34271
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2011, 22:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Якщо ми будемо вчитись у Филипа, який євангелизує скопця, то чи не буде це навчання в Духа Святого? Адже недарма було записано такий важливий приклад Духом Святим в у книзі Дії?

І якраз повчившись з цього прикладу - вчимось від Духа Святого.
І на що вказує цей приклад? На те, що слід увійти в стан людини (Дух Свтий Филипа вводив у стан того чоловіка), а далі вже також Дух Святий вкаже що робити.

На днях у мене такий випадок був (в нас у Церкві навчають євангелізвати як у Євангельскій школі лідерів) і досить глибоко все пояснюють. Одн співробітниця зайшла і щось попросила допомогти по інтернету.

І я спочатку навіть не думав подавати Євангеліє... Ал згадав цей випадок з Филипом і почав прислухатись до того, що діється при нашому діалозі в неї в серці. Якось діалог ішов про всякі речі, ігри і т.д. І я вже подумав, що нічого не вийде... хоч метод я знаю, але щось не вдається поговорити про віру і Бога.
Але в певний момент вона заговорила про одного співробітника, який там постить і т.д., тобт опро релігію.

І тут був момент, коли вона відрилась для слухання Євангелії.

І прийняла, хоч і православна, Ісуса Христа Живим Богом, Воскреслим, Господом свого життя і попросила вдопомогти жити Новим життя і відвернутись від гріха.

А я всього-навсього нічого не зробив, лиш говорив, те що мене навчли в школі (в тому числі і з цього прикладу про Филипа) і довірив всеп Духу Святому.
Слава Богу!


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наслідок євангелизації ап. Филипа (Пилипа)
34291
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2011, 01:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
І я вже подумав, що нічого не вийде... хоч метод я знаю, але щось не вдається поговорити про віру і Бога.
Але в певний момент вона заговорила про одного співробітника, який там постить і т.д., тобто про релігію.

І тут був момент, коли вона відрилась для слухання Євангелії...
...довірив все Духу Святому.

Брате, ось Ви навели дуже наглядний приклад. І як бачимо з Ваших слів "хоч метод я знаю, але щось не вдається поговорити про віру і Бога".
І я думаю, що Бог відкрив її вуха не завдяки методу, а лише через те, що Ви довірилися Духу Святому!

Так само й Филип - я переконаний, що він не вивчав у школах жодних методів, а лише довірявся Духу Святому! І Господь його провадив, посилав туди, де він був потрібен!

Тому, беручи приклада у Филипа, будемо навчатися довірятися Духу Святому, а не просто вивченню якихось методів.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наслідок євангелизації ап. Филипа (Пилипа)
34299
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2011, 20:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Сонячник написав:
Michail написав:
І я вже подумав, що нічого не вийде... хоч метод я знаю, але щось не вдається поговорити про віру і Бога.
Але в певний момент вона заговорила про одного співробітника, який там постить і т.д., тобто про релігію.

І тут був момент, коли вона відрилась для слухання Євангелії...
...довірив все Духу Святому.

Брате, ось Ви навели дуже наглядний приклад. І як бачимо з Ваших слів "хоч метод я знаю, але щось не вдається поговорити про віру і Бога".
І я думаю, що Бог відкрив її вуха не завдяки методу, а лише через те, що Ви довірилися Духу Святому!

Так само й Филип - я переконаний, що він не вивчав у школах жодних методів, а лише довірявся Духу Святому! І Господь його провадив, посилав туди, де він був потрібен!

Тому, беручи приклада у Филипа, будемо навчатися довірятися Духу Святому, а не просто вивченню якихось методів.


Хіба я кажу, що потрібно навчатись саме методу?
(Для мене це лише допомога, хоча без нього я б не знав як євангелизувати і лише катехизував би, що також добре).

Я наголосив, що повчитись стоїть у Филипа (а тим самим у духа Святого) підходу до людини.

І цей підхід якраз і є, що входячи в ситуацію людини, слухаємо що в її житті робить Святий Дух.


__________________________

НУ Ви наприклад, як євангелизуєте?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наслідок євангелизації ап. Филипа (Пилипа)
34301
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2011, 03:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
НУ Ви наприклад, як євангелизуєте?
Ну, знаєте, я спеціально не євангелізую, але часом Господь посилає такі чудні і дивні обставини, коли люди самі відкриваються, щоб почути Слово Боже... Мені здається, що Господь іноді просто використовує мене, але я сам нічого не роблю.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наслідок євангелизації ап. Филипа (Пилипа)
34352
UNREAD_POSTДодано: 04 січня 2012, 16:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Сонячник написав:
Michail написав:
НУ Ви наприклад, як євангелизуєте?
Ну, знаєте, я спеціально не євангелізую, але часом Господь посилає такі чудні і дивні обставини, коли люди самі відкриваються, щоб почути Слово Боже... Мені здається, що Господь іноді просто використовує мене, але я сам нічого не роблю.


Ті, хто щиро євангелизують. також самі не роблять , а слухають і виконують вказівку Христа "Іти і вчити всі народи", проповідувати євангелію. Це не від себе...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наслідок євангелизації ап. Филипа (Пилипа)
34374
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2012, 21:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Христос гарну притчу розказав про жнива та жнеців, говорячи: Жнива дозріли, та працівників (жнеців) мало. Що цікаво, далі він каже: тож благайте Господаря жнив, щоб Він післав працівників. Як мінімум, якщо ми не готові самі стати жнецями, ми повинні благати Бога, щоб Він послав працівників, бо жнива великі, а працівників мало.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наслідок євангелизації ап. Филипа (Пилипа)
34516
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2012, 21:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Христос гарну притчу розказав про жнива та жнеців, говорячи: Жнива дозріли, та працівників (жнеців) мало. Що цікаво, далі він каже: тож благайте Господаря жнив, щоб Він післав працівників. Як мінімум, якщо ми не готові самі стати жнецями, ми повинні благати Бога, щоб Він послав працівників, бо жнива великі, а працівників мало.


Так Він і посилає! Розвивається позаконфесійна школа ЄШЛ, крім того в Церквах є свої євангелизаційні системи, катехизація, поширення Слова Божого через соціальне служіння Церкви.

Та й кожен християнин покликанимй свідчити, що вказано в останній главі 2 ПОсланя до Тимотея.

На рахунок євангелизації, то також можемо повчитися у наукращого Вчителя - в Ісуса Христа - як Він євангелизував своїх учнів після воскресіння по дорозі в Емаус. Порівняйте що подібного є в цьому випадку з тим, де скопця євангелизував ап. Филип. (Чи не така ж дія Святого Духа?)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наслідок євангелизації ап. Филипа (Пилипа)
36647
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2012, 21:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Скажіть друзі, будь ласка, Пилип - це один із Дванадцяти апостолів ("А ймення апостолів дванадцятьох отакі: перший Симон, що Петром прозивається, і Андрій, брат його; Яків, син Зеведеїв, та Іван, брат його; Пилип і Варфоломій, Хома й митник Матвій; Яків, син Алфеїв, і Тадей; Симон Кананіт, та Юда Іскаріотський, що й видав Його." Мт 10:2-4) чи один із семи дияконів ("І всім людям сподобалося оце слово, і обрали Степана, мужа повного віри та Духа Святого, і Пилипа, і Прохора та Никанора, і Тимона та Пармена, і нововірця Миколу з Антіохії," Дії 6:5)???




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наслідок євангелизації ап. Филипа (Пилипа)
36650
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2012, 01:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
Скажіть друзі, будь ласка, Пилип - це один із Дванадцяти апостолів чи один із семи дияконів???
Я думаю, що він був один із семи, благовісник. Але це немає значення, ми у цій темі не так про людину говоримо, як про дії Духа Святого.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наслідок євангелизації ап. Филипа (Пилипа)
36655
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2012, 11:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Я думаю, що він був один із семи, благовісник. Але це немає значення, ми у цій темі не так про людину говоримо, як про дії Духа Святого.

Я розумію, просто зацікавило таке питання... Також можна ще згадати, як перед тим Господь діяв через Пилипа у Самарії.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>