Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 24 листопада 2020, 05:47
Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10-13 розділи
45769
UNREAD_POSTДодано: 05 грудня 2013, 09:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 листопада 2020, 21:42
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ початок в темі: «Об’явлення Івана»
(Об.10:1) І бачив я іншого потужного Ангола, що сходив із неба. Був одягнений в хмару, і над його головою веселка була, а обличчя його як сонце, а ноги його як стовпи огняні (в ориг.огню),
Духовна службова особа з духовного світу, послана в матеріальний світ з певним завданням, одягнений в хмару, в душевне, над головою веселка, складовою якої є сім кольорів, що говорить про водимість сімома духами. Обличчя Ангола як сонце (Пс.83:12), то говорити буде слова Божі, а ноги стовпи огню, стояти і ходити буде духовними ногами.
(Об.10:2) і мав у руці своїй книжку розгорнену. І він поставив свою праву ногу на море, а ліву на землю,
В руці Ангола розгорнена книга з відкритими печатками, посланець з духовного світу, буде подавати духовний зміст книги, з душевним виясненням (одітий в хмару), як душевним (морю) так і тілесним (землі), бо духовні ноги Ангола, як стовпи огню, стояли і на морі, і на землі.
Права нога на морі, а ліва на землі, говорять про те, що душевні (море) знаходяться з боку семисвічника, який в храмі з півдня, а тілесні (земля) з боку стола хлібів, який в храмі з півночі (Вих.40:22,24). Коли священник входить в храм, у нього з правого боку стіл хлібів (зразок на Закон), а з лівого боку семисвічник (зразок на Духа Святого). Ангол, як духовна особа, йде на зустріч людині, тому у нього на оборот.
(Об.10:3) і закричав гучним голосом, як лев той ричить. І як він закричав, то заговорили сім громів голосами своїми.
(1Сам12:17) Чи ж сьогодні не жнива на пшеницю? Я покличу до Господа, і Він пошле грім та дощ, а ви пізнаєте й побачите, що велике ваше зло, яке ви зробили в Господніх очах жаданням для себе царя.
Бог посилає грім як покарання, за відкинення Бога, як царя духовного, а прийняття людського, тілесного.
(Об.10:4) А як заговорили сім громів голосами своїми, я хотів був писати. Та я почув голос із неба, що до мене казав: Запечатай оте, що сім громів казали, і того не пиши!
Сім громів заговорили одночасно, і те, що вони проговорили було спільне для них всіх.
А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10-13 розділи
45791
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2013, 13:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 листопада 2020, 21:42
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.10:5) А Ангол, що я бачив його, як стояв він на морі й землі, зняв до неба правицю свою
(Об.10:6) та й поклявся Живучим по вічні віки, Який створив небо та те, що на ньому (в ориг.в ньому), і землю та те, що на ній (в ориг.в ній), і море й що в нім, що вже часу не буде,
Ангол прокричав гучним, владним голосом, як лев, як цар, з клятвою, що вже часу не буде, не буде часу на спасіння душі. Я думаю, що громи, які вказують на покарання Господнє (1Сам12:17), теж сказали спільне для них сімох, що часу на спасіння душі вже не буде, на що вказують і сім чаш гніву.
(Об.10:7) а дня голосу сьомого Ангола, коли він засурмить, довершиться Божа таємниця, як Він благовістив був Своїм рабам пророкам.
(Зах.12:9) І буде у той день, Я знищу всі народи, які нападають на Єрусалим.
(Зах.12:10) А на дім Давида і на жителів Єрусалиму виллю дух благодаті і розчулення, і вони будуть дивитися на Нього, Якого прокололи, і будуть ридати за Ним, як ридають за єдинородним сином, і уболівати, як уболівають за первістком.
Бог через Захарію, та інших пророків, говорить про цю таємницю, про спасіння Його народу, народу Ізраїля.
(Об.10:8) І голос, що я чув його з неба, став знов говорити зо мною й казати: Піди, та візьми розгорнену книжку з руки Ангола, що стоїть на морі й землі.
Повеління з духовного світу, про взяття розгорненої книги, відкритої духовної таємниці, Апостолові Іванові, це також є повеління віруючим часу скорботи, водимим духом Христовим, духом пророчим, підключитись до праці благовістя, цієї відкритої духовної таємниці.
(Об.10:9) І пішов я до Ангола та й промовив йому, щоб дав мені книжку. А він мені каже: Візьми, і з'їж її! гіркість учинить вона для твого живота, та в устах твоїх буде солодка, як мед.
Це духовне відкриття приємне, приємна довіра Господня, велика радість сповідувати це своїми устами, але робить гіркоту в середині, бо не приймається слухачами, зневажається, та піддається осміянню.
(Об.10:10) І я взяв з руки Ангола книжку та й з'їв її. І була вона в устах моїх, немов мед той, солодка. Та коли її з'їв, вона гіркість зробила в моїм животі...
(Об.10:11) І сказали мені: Ти мусиш знову пророкувати про народи, і поган, і язики,і про багато царів.
Не дивлячись на зневагу і неприйняття, про що попередив голос, віруючі часу скорботи, водимі духом Христовим, духом пророчим, повинні з радістю відкликнутись на те, щоб «пророкувати про народи, і поган, і язики, і про багато царів».
А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10-13 розділи
45819
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2013, 09:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 листопада 2020, 21:42
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.11:1) І дано тростину мені, подібну до палиці (в ориг.посоху), і сказано: Устань, і зміряй храма Божого й жертівника, і тих, хто вклоняється в ньому.
В (Об.10:11) Івану сказано знову пророкувати «про народи, і поган, і язики, і про багато царів», і дано йому мірну тростину, подібну до «посоху», довжина якої шість ліктів, щоб показати реальний стан храму, жертівника, і тих, хто вклоняється в ньому.
(Езк.40:5) …у руці того мужа тростина для вимірювання у шість ліктів
(1Кор.3:16) Чи не знаєте ви, що ви Божий храм, і Дух Божий у вас пробуває?
По задуму Божому і приведеному вірші, храм Божий, жертівник, і ті, хто вклоняються в ньому, повинні бути духовними, а вони згідно мірної тростини в шість ліктів, яка подібна до палиці «посоху» на який спираються, є душевними. Душевність храму і жертівника була в тому, що храм людини і її жертівник будувались на душевних цінностях, які подібні до цінностей Каїна.
(Бут.4:3) І сталось по деякім часі, і приніс Каїн Богові жертву від плоду землі.
(Бут.4:4) …І зглянувся Господь на Авеля й на жертаву його,
(Бут.4:5) ) а на Каїна й на жертву його не зглянувся..
(Бут.4:7) Отож, коли ти добре робитимеш, то підіймеш обличчя своє, а коли недобре, то в дверях гріх підстерігає. І до тебе його пожадання, а ти мусиш над ним панувати.
Між шостою і сьомою печатками Ізраїль був попечатаний духовними печатками, а храм і жертівник, між шостою і сьомою сурмою, знаходились на душевному рівні, тому необхдне відновлення (Ів.10:22); (1Мак.4:36-61).
(Об.11:2) А двір, що за храмом (в ориг.зовні храму), лиши та не міряй його, бо він даний поганам, і сорок два місяці будуть топтати (в ориг.зневажати) вони святе місто.
Двір зовні храму, це те, що є зовні людини, її матеріальне відношення до навколишнього світу, до цінностей світу цього, який наш зовнішній вигляд, що ми ставимо перед очима нашими і т.д. Все це знаходиться на тілесному рівні, і віддане поганам на сорок два місяці, протягом яких буде зневажатись святе місто, тобто буде зневажатись Писання, яке засуджує ці речі.
(1Ів.2:15) Не любіть світу, ані того, що в світі. Коли любить хто світ, у тім немає любови Отцівської,
(1Ів.2:16) бо все, що в світі: пожадливість тілесна, і пожадливість очам, і пиха життєва, це не від Отця, а від світу.
А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10-13 розділи
45829
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2013, 14:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 листопада 2020, 21:42
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.11:3) І звелю Я двом свідкам Своїм, і будуть вони пророкувати тисячу двісті й шістдесят день, зодягнені в волосяницю.
Два свідки Господні, це віруючі, що мають засвідчення Ісусове, а це засвідчення дух пророцтва. Вони члени Церкви, періоду благодаті і часу скорботи, водимі Духом Святим, які будуть пророкувати про події останнього часу, на підставі духовних слів відкритої книги (Об.10:8). Вислів «зодягнені в волосяницю», говорить, що їхнє пророкування буде в покаянні, бо початкове розуміння, яке вони мали, що все для поган і заради поган, було помилкове.
(Об.11:4) Вони дві оливі та два свічники (грецьке слово λυχνίαι, означає підсвічники), що стоять перед Богом землі.
(Зах.4:11) …Що це за дві оливки праворуч свічника й ліворуч його?
(Зах.4:14) І він сказав: Це два Помазанці, що стоять перед Господом всієї землі.
Слідуюча цитата пояснює, що підсвічник то Церква.
(Об.1:20) Таємниця семи зір, що бачив ти їх на правиці Моїй, і семи свічників (грецьке слово λυχνίας означає підсвічників) золотих: сім зір, то Анголи семи Церков, а сім свічників, (грецьке слово λυχνίας означає підсвічників) що ти бачив, то сім Церков.
Вислів «дві оливі та два підсвічники», говорить, що і одна і друга пророча бо водимі Духом Святим. Члени двох Церков, будуть пророкувати першу половину Великої скорботи 3,5 роки, або 42 місяці, або 1260 днів.
(Рим.11:24) Бо коли ти відтятий з оливки, дикої з природи, і проти природи защеплений до доброї оливки
(Рим.11:17) Коли ж деякi з гілок вiдломилися, а ти, будучи дикою оливою, прищепився на їхнє мiсце i став причасником кореня та соку оливи,
Корінь один, а оливки дві. Дика оливка (в основному з поган) в періоді благодаті, добра оливка (в бішості з Ізраїля) в часі скорботи, слідуючі вірші пояснюють як це буде відбуватись.
(Рим.11:25) Бо не хочу я, браття, щоб ви не знали цієї таємниці, щоб не були ви високої думки про себе, що жорстокість сталась Ізраїлеві дочасу, аж поки не ввійде повне число поган,
(Рим.11:26) і так увесь Ізраїль спасеться, як написано: Прийде з Сіону Спаситель, і відверне нечестя від Якова,
А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10-13 розділи
45843
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2013, 09:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 листопада 2020, 21:42
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.11:5) І коли б хто схотів учинити їм кривду (в ориг.пошкодити їм), то вийде огонь з їхніх уст, і поїсть ворогів їхніх. А коли хто захоче вчинити їм кривду (в ориг.пошкодити їм), той отак мусить бути забитий.
В праці свідчення двох пророків, будуть перешкоджати тілесні і душевні, ними буде зневажатись пророче слово від Господа на цей час, але духовне слово, слово з огнем Духа Святого, яке буде виходити з уст пророків, переможе їх противників.
(Мк.13:11) Коли ж видадуть вас і поведуть, не турбуйтеся заздалегідь, що вам говорити, а що дане вам буде тієї години, то те говоріть: бо не ви промовлятимете, але Дух Святий.
(Об.11:6) Вони мають владу небо замкнути, щоб за днів їхніх пророцтва не йшов дощ. І мають владу вони над водою, у кров обертати її, і вдарити землю всілякою карою, скільки разів вони схочуть.
В цей час, дощ благодаті вже не буде йти, бо духовне слово зможе виходити тільки від цих двох свідків. Вода (слово) робилась живою, під дією Духа Святого, в час зневаги, ця вода буде обернена пророками в кров (в душевне), на свідчення проти душевних. Водимі тілесною доктриною, будуть докорені тими карами, які будуть супроводити сповідуючих дану доктрину.
(Об.11:7) А коли вони скінчать свідоцтво своє, то звірина, що з безодні виходить, із ними війну поведе, і вона їх переможе та їх повбиває.
Час свідчення двох пророків Господніх, визначений Богом і коли цей час закінчиться, то звірина, яка вийде з безодні, з душевного сповідування старозавітнього слова, бо Ізраїль буде продовжувати "пити воду з криниці Якова", вчинить війну з пророками, їх переможе і повбиває. В цьому часі, домінуючими будуть тілесна і душевна доктрини, тому релігія людей Землі буде тілесно – душевною і звірина використавши ці фактори, переможе пророків.
А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10-13 розділи
45855
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2013, 16:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 листопада 2020, 21:42
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.11:8) і трупи їхні залишить на вулиці великого міста, яке духовно зветься Содом і Єгипет, де і Господь наш був розіп’ятий.
Сповідуючі тілесну і душевну доктрини, будуть використовувати тілесне слово пророків в своїй великій, об’єднуючій, всі релігії, доктрині. Ця об’єднана релігія, названа «вулицею великого міста», духовний зміст якої Содом і Єгипет, для кращого розуміння, сказано – «де і Господь наш був розп’ятий».
Содом – гловне з чотирьох міст (5 М 29:22) в долині Сіттім, покараних Божим судом за велике зло і особливу гріховність їх жителів.
(1 М.13:13) А люди содомські були дуже злі та грішні перед Господом.
Духовний гріх содомських людей, досить вдало, в своєму посланні, охарактеризував Апостол Іван, а цей гріх зводився до тлесної пожадливості.
(1Ів.2:16) бо все, що в світі: пожадливість тілесна, і пожадливість очам, і пиха життєва, це не від Отця, а від світу.
Єгипет – духовне значення якого в Святому Писанні, символізує зовнішній, матеріальний світ (достаток і успіх), і світ людей, що оточують нас. Любов до цього світу, і є душевний гріх.
(1Ів.2:15) Не любіть світу, ані того, що в світі. Коли любить хто світ, у тім немає любови Отцівської,
Наш Господь, був розп’ятий у великому місті, ім’я, якому: «Тілесна пожадливість і Пиха життєва».
(Мк.15:10) Бо він (Пилат) знав, що Його через заздрощі видали первосвященики.
(Об.11:9) І багато з народів і колін, і людей, і племен дивитимуться на трупи їхні три дні з половиною, і не дозволять покласти трупи їхні у гроби.
Люди цього часу, сповідуючі тілесну і душевну доктрини, в підтвердження своєї «правоти», будуть використовувати слова пророків (труп – це тіло без життя і слово без Духа, теж мертве), не розуміючи духовного значення цих слів. Користуючись цими словами в своїх доктринах, не захочуть від них відмовитись «покласти трупи їхні у гроби». Все це буде відбуватись в короткому (3,5 дні) перехідному періоді, між першою і другою половиною часу скорботи.
А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10-13 розділи
45864
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2013, 09:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 листопада 2020, 21:42
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.11: 10) І ті, що живуть на землі, будуть радіти цьому і веселитися, і пошлють дари одне одному, тому що два ці пророки мучили тих, що живуть на землі.
Свідчення двох пророків, зводились до проповіді про покаяння, про завершення періоду благодаті, періоду спасіння душі. Вони говорили про те, що було, що є і що має настати. Людям Землі, неприємні були докори за супротив здоровій науці Христовій, їм приємніша була наука релігії – потурання, релігії, що улещувала б їхні вуха.
(Іс.30:9) Бо це народ непокірний, діти неправдиві, діти, які не хочуть слухати закону Господнього,
(Іс.30:10) які провидцям говорять: “перестаньте провидіти”, і пророкам: “не пророкуйте нам правди, говоріть нам утішне, пророкуйте приємне;
Мешканці землі, часу скорботи, будуть радіти від заборони пророкам свідчити, проповідувати здорову науку Господню, бо їхні слова дуже докоряли людям цього часу і судили їх.
(Об.11: 11) Але після трьох з половиною днів увійшов у них дух життя від Бога, і вони обоє стали на ноги свої; і великий страх напав на тих, які дивилися на них.
В свідчення пророків і їхню науку, через три з половиною дні, увійде дух життя від Бога, це буде тоді, коли Ізраїль почне приймати Ісуса Христа своїм Месією і тоді на людей нападе страх за неправдивість їхньої релігії.
(Об.11: 12) І почули вони з неба гучний голос, що говорив їм: зійдіть сюди. І вони зійшли на небо на хмарі; і дивилися на них вороги їхні.
Гучний голос з духовного світу, можуть почути тільки народжені з гори, від води і духа, а для інших людей це буде просто грім, будуть казати загреміло.
(Ів.12:28) Прослав, Отче, Ім'я Своє! Залунав тоді голос із неба: І прославив, і знову прославлю!
(Ів.12:29) А народ, що стояв і почув, говорив: Загреміло! Інші казали: Це Ангол Йому говорив!
А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10-13 розділи
45915
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2013, 15:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 листопада 2020, 21:42
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.11: 13) І в ту ж мить стався великий землетрус, і десята частина міста впала, і загинуло під час землетрусу сім тисяч імен людських; інші ж охоплені були страхом і віддали славу Богові Небесному.
В час підтвердження пророцтв двох свідків, люди сповідуючі тілесно – душевну доктрину, переймуться трепетом (станеться землетрус), бо наука Бога зводилась до виконання десяти Заповідей, даних Ізраїлю на Сінаї, а одна з цих заповідей, перша і найголовніша:
(Вих.20:2) Я Господь, Бог твій, що вивів тебе з єгипетського краю з дому рабства. Хай не буде тобі інших богів передо Мною!
Релігія людей світу (місто, що впала його десята частина) була тілесно – душевною, вони вшановували речі зроблені руками, витвори мистецтва, які зображали те, що в небі і що на замлі, зневажаючи найголовнішу першу заповідь. З прийняттям Ізраїлем Ісуса Христа своїм Месією, свідчення пророків оживе, і виявиться помилковість цієї релігії, та неправильне сповідування першої, головної заповіді Закону (десята частина міста впала).
(Вих.20:4) Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею.
Віруючі, які здійснювали працю в часі скорботи, побачивши практичне підтвердження пророцтв, утвердяться в вірі і сім тисяч людських імен, вся повнота вірних цього часу, загине для світу (не в тілі), але буде живою для Бога.
(1Цар.19:18) А в Ізраїлі Я позоставив сім тисяч, усі коліна, що не схилялися перед Ваалом, та всі уста, що не цілували його.
(Об.11:14) Друге горе минуло; ось, гряде скоро третє горе.
(Об.11:15) І сьомий ангел засурмив, і залунали на небі гучні голоси, які промовляли: царство світу стало царством Господа нашого і Христа Його, і буде царювати повік.
При голосі сьомої сурми довершилась таємниця Божа, як Він прорік через пророків, Ізраїль осягнув спасіння для своїх душ – остаток спасся. Царство світу (релігії світу) стало царством Господа і Христа Його (Слова) і Слово буде царювати повік.
А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10-13 розділи
45952
UNREAD_POSTДодано: 02 січня 2014, 09:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 листопада 2020, 21:42
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.11:16) І двадцять чотири старці, які сидять перед Богом на престолах своїх, впали на лиця свої і поклонилися Богові,
(Об.11:17) говорячи, дякуємо Тобі, Господи Боже, Вседержителю, Який є, і був, і грядеш, що Ти прийняв силу Твою велику і воцарився.
Двадцять чотири старці – двадцять чотири години доби, дякують Богові і стверджують про вічність Творця, Його силу і непереможність.
(Об.11:18) І розлютилися погани; і прийшов гнів Твій, і час судити мертвих і дати заплату рабам Твоїм, пророкам і святим, і тим, що бояться імені Твого, малим і великим, і погубити тих, які губили землю.
Погани розлютились за крах їхньої фальшивої релігії і прийшов гнів Божий на них. Прийшов час судити мертвих, а духовно мертвим перед Богом був Ізраїль.
(Єр.7:33) І будуть трупи народу цього поживою птахам небесним і звірам земним, і не буде кому відганяти їх.
(Єр.7:34) І припиню у містах Юдеї і на вулицях Єрусалиму голос радісний і голос веселий…
Нагороду від Господа одержать ті, що звершували Його працю в періоді благодаті, і в часі скорботи, а покарані будуть ті, які тілесною доктриною відвернули багатьох від віри в живого Бога.
(Об.11:19) І розкрився храм Божий на небі (в оригіналі в небі), і з’явився ковчег заповіту Його в храмі Його; і сталися блискавки і голоси, і громи, і землетрус, і великий град.
(Об.21:22) А храму не бачив я в ньому, бо Господь, Бог Вседержитель то йому храм і Агнець.
Храм в небі, в духовному світі – Господь Бог і Агнець, ковчег на Землі був зразком на Христа. Після останньої сурми, стались блискавки – відкривсь духовний зміст храму і ковчегу, стались голоси – зрузумілими зробились попереджувальні голоси сурем, стались громи – відкрились покарання за супротив. Ставсь землетрус – сповідуючі тілесну доктрину перейнялись трепетом, а також ставсь великий град – відкривсь духовний зміст сторозавітнього слова, яке від початку говорило про кінець.
(Іс.46:9) згадайте, що було раніше, від початку віків, бо Я Бог, і немає іншого Бога, і немає подібного до Мене.
(Іс.46:10) Я звіщаю від початку, що буде у кінці, і від давніх часів те, що ще не сталося, говорю: Моя рада відбудеться, й усе, що Мені до вподоби, Я зроблю.
А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10-13 розділи
45983
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2014, 09:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 листопада 2020, 21:42
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.12:1) І з'явилась на небі (в оригіналі в небі) велика ознака: Жінка, зодягнена в сонце, а під ногами її місяць, а на її голові вінок із дванадцяти зір.
Найперше відбувається зміна подій у духовному вимірі, і відповідні ознаки, які супроводять цю подію, з’яляються там. Віруючі народжені з гори, хрещені в Дусі Святому, відчувають і видять ці зміни, що і дає їм можливість, побачити ознаки часу в якому вони живуть. Жінка в Писанні часто символізує спільноту людей – церкву, церква в цьому часі, часі скорботи, буде зодягнена в старозавітнє слово, через яке Ізраїлю буде благовіститись Ісус Христос, як Месія, як Спаситель, Якого вони з нетерпінням очікують.
(Пс.83:12) Бо Бог є сонце й захист …
(Лк.24:44) Потрібно, щоб виконалось усе, що про Мене в Законі Мойсеєвім, та в Пророків, і в Псалмах написане.
Для членів Церкви, які будуть звершувати працю в час скорботи, основою їхньої доктрини, буде наука періоду благодаті (під ногами її місяць), місяць відбиває світло, а Христос є Світло для світу.
(Ів.9: 5) Доки Я в світі, Я Світло для світу.
(Мт.5:16) Отак ваше світло нехай світить перед людьми…
Корона на голові символізує владу, а вінок – ціль, мету, яка зводилась до приведення дванадцяти колін Ізраїля до Месії, до Спасителя.
(Зах.9:16) І спасе їх Господь, їхній Бог, того дня, Свій народ, як отару, бо вони, як каміння корони, засяють у Краї Його.
(Об.12:2) І вона мала в утробі, і кричала від болю, та муки терпіла від породу (в оригінілі мучиться, щоб родити).
Членам Церкви благодаті, введеним в час скорботи, Духом Святим буде відкрито пророче слово про увірування Ізраїля в Ісуса Христа, як Месію. Вони це відкриття спочатку одержать в середину своєї душі (утробу), а розродитись цим відкриттям буде складно і болісно. Складно буде сповідувати своїми устами це відкриття, бо буде йти супротив від общин з яких вони, як співробітники на час скорботи вийшли, а віруючим євреям, благовістити ортодоксальному Ізраїлю Ісуса Христа як Месію, буде ще складніше, одним словом мучитись будуть щоб вродити, як одні, так і другі.
(2Кор.7:5) …тiло наше не мало нiякого спокою, але ми пригнiченi були звiдусiль: назовнi – боротьба, всерединi – страхи.
А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10-13 розділи
45994
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2014, 09:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 листопада 2020, 21:42
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.12:3) І з'явилася інша ознака на небі (в оригіналі в небі), ось змій червоноогняний (в оригіналі огняний), великий, що мав сім голів та десять рогів, а на його головах сім вінців.
В духовному світі з’являється інша ознака, яка теж вказує на відповідну подію, а згідно цієї ознаки видимим робиться противник Божий – змій з набором характеристик, які розкривають його зміст. Слово огненний вказує на його духовну природу, а великий – говорить про певну владу і силу його. Голова існує для того, щоб думати і приймати рішення, а ріг для того, щоб колоти, у змія сім голів (Дан.7:3-7) будуть виносити богозневажні думки і він буде їх реалізовувати через своїх слуг. Час Великої скорботи, час другого приходу Ісуса Христа «до загинулих овечок дому Ізраїля», бде призначений Ізраїлю, для ввірування його в Ісуса Христа, як свого Месію, як Спасителя. Релігія Ізраїля побудована на п’ятьох книгах Мойсея – на Законі, основою якого є десять Заповідей даних Мойсеєві на Сінаї. Змій в цьому часі буде використовувати десять Заповідей (десять рогів) для авторитетності своєї доктрини, щоб вона була прийнятною Ізраїлю, та недопустити його до ввірування в Ісуса Христа, а також тримати всі народи в покорі. Вінці на головах підкреслюють першочерговість і ціль, а мета звіра, його доктрини – богозневага.
(Іс.14:12) Як спав ти з небес, о сину зірниці досвітньої, ясная зоре, ти розбився об землю, погромнику людів!
(Іс.14:13) Ти ж сказав був у серці своєму: Зійду я на небо, повище зір Божих поставлю престола свого, і сяду я на горі збору богів, на кінцях північних,
(Іс.14:14) підіймуся понад гори хмар, уподібнюсь Всевишньому!
(Об.12:4) Його хвіст змів третину зір із Неба та й кинув додолу (в оригіналі на землю). І змій стояв перед жінкою, що мала вродити, щоб з'їсти дитину її, коли вродить...
Третя частина Анголів піддавшись на обман змія, стали демонами і вигнані з духовного світу, та кинені на землю. Змій, знаючи свою приреченість, не хотів допустити появи дуктрини (з'їсти дитину), яку мала породити Церква в часі скорботи, ціль якої (доктрини) – привести Ізраїля до ввірування в Ісуса Христа, як очікуваного Месію.
А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10-13 розділи
46026
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2014, 15:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 листопада 2020, 21:42
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.12:5) І дитину вродила вона чоловічої статі (в оригіналі вродила сина, мужчину), що всі народи має пасти залізним жезлом. І дитина її була взята до Бога, і до престолу Його.
Жінка в Писанні, в більшості випадків, символізує спільноту людей, а чоловік голова жінці, не випадково в вірші говориться, що жінка породила сина мужчину, тобто доктрину, яка має пасти всі народи залізним жезлом – жезлом закону.
(Еф.5:23) бо чоловік голова дружини, як і Христос Голова Церкви, Сам Спаситель тіла!
(Еф.5:24) І як кориться Церква Христові, так і дружини своїм чоловікам у всьому.
Сповідуючі відповідну доктрину (залізний жезл), в часі скорботи, одержуть від Бога, і від престолу Його, духовну науку і духовні відкриття, щоб навчитись користуватись нею (доктриною) в ім’я Бога і для слави Його.
(Об.4:3) А Сидячий подібний був з вигляду до каменя яспіса й сардиса, а веселка навколо престолу видом подібна була до смарагду.
Слуги господаря, для праці в цьому часі, сповідуючі доктрину - залізного жезлу, будуть навчені:
1.Слухатись голосу Духа Святого – яспіс;
2.Використовувати в праці дев’ять дарів Духа (1Кор.12:7-10) – сардис;
3.Завжди бути в Дусі Святому, користуватись Його силою – смарагд.
Такі роздуми зроблені на основі таких місць Писання: (Мт.12:2-4); (Об.21:14, 19-20)
(Камінь яспіс – Симон, сардис – Варфоломій (Нафанаїл), смарагд – Іван).
(Значення імен взято з «Библейская Энциклопедия» Труд и издание Архимандрита Никифора Москва. 1891 г.)
(Мт.24:45) Хто ж є вірний і мудрий раб, якого господар його поставить над слугами своїми, щоб давати їм їжу вчасно?
(Об.12:6) А жінка втекла на пустиню, де вона мала місце, від Бога для неї вготоване, щоб там годували її тисячу двісті шістдесят день.
Коли жінка породить сина, мужчину, тобто доктрину залізного жезлу, вона свою місію виконала і другу половину часу скорботи, буде знаходитись в пустині. Там, в цьму місці, від Бога для неї вготаваному, її будуть годувати духовною поживою, а робити в пустині не потрібно буде нічого, а сидіти спокійно.
(Іс.30:7) Бо допомога Єгипту буде марна і даремна; тому Я сказав їм: сила їх – сидіти спокійно.
А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10-13 розділи
46046
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2014, 10:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 листопада 2020, 21:42
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.12:7) І сталась на небі (в ориг.в небі) війна: Михаїл та його Анголи вчинили зо змієм війну. І змій воював та його анголи,
(Об.12:8) та не втрималися, і вже не знайшлося їм місця на небі (в ориг.в небі).
Сталась війна в духовному світі піля того, як жінка, або церква часу скорботи, породила доктрину залізного жезлу – жезлу закону і цю доктрину приймуть всі народи Землі, до якої б релігії вони не належали. Михаїл, значення імені якого – хто, як Бог, названий Архангелом (Юда 1:9) з своїми анголами вчинили війну в духовному світі із змієм і третьою частиною анголів, які пішли за змієм, і не знайшлося вже їм місця в духовному світі.
(Об.12:9) І скинений був великий дракон, змій стародавній, що зветься диявол і сатана, що зводить усесвіт (в ориг.обманюючий всю Землю), і скинений був він на землю, а з ним і його анголи були скинені.
Слова, великий дракон, змій стародавній, говорять про велику владу і давнину сотворення духовної особи, яка стала називатися дияволом і сатаною, або противником Божим. Скинений він із своїми анголами з духовного світу на замлю, в тілесне, після чого, вони вже не можуть впливати на духовних, на водимих Духом Святим.
(Об.12:10) І я почув гучний голос на небі (в ориг.в небі), який говорив: Тепер настало спасіння, і сила, і царство нашого Бога, і влада Христа Його, бо скинений той, хто братів наших скаржив, хто перед нашим Богом оскаржував їх день і ніч!
Після прийняття Ізраїлем Ісуса Христа своїм Месією, тобто довершення таємниці Божої (Об.10:7), змій вигнаний з духовного світу і тільки після цього «настало спасіння, і сила, і царство нашого Бога, і влада Христа Його», влада Його Слова (Об.11:15).
(Об.12:11) І вони його перемогли кров'ю (в ориг.через кров) Агнця та словом свого засвідчення, і не полюбили душі своєї навіть до смерти!
Змій звинувачував, перед Богом, вірних Його, які перемогли змія через кров Христа, тобто через духовне Слово занурене в кров (в душевне). Христос зробив це Слово зрозумілим і прийнятним душевній людині, яка принесла свою душу у жертву, заради вічного життя, а слово їхнього засвідчення, це Слово Христове, Слово пророче.
(Об.19:13) І зодягнений був Він у шату, покрашену кров'ю (в ориг.занурену в кров). А Йому на ім'я: Слово Боже.
(Об.12:12) Через це звеселися ти, небо, та ті, хто на нім (в ориг.в ньому) пробуває! Горе землі та морю, до вас бо диявол зійшов, маючи лютість велику, знаючи, що короткий час має!
Ця перемога спричинила радість в духовному світі і радість людей, водимих Духом Святим, разом з тим, слово застерігає тілесних і душевних людей, про небезпеку від лютості диявола, через його поразку і короткий час.
А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10-13 розділи
46051
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2014, 20:47 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 січня 2014, 20:51
Написано: 2
Віровизнання: греко-католик
Друга Печать: Третя Світова Війна


Середа, 16 травня 2012 , 3:10

Моя улюблена дочко, Я повинен повідомити вам, що третя світова війна ось-ось розгорнеться в світі.

Зараз ллються Мої сльози, як ви бачите *.

Друга Печать вже ось-ось розкриється так, як пророкував Іван Богослов у книзі Одкровення.**

Вона розпочнеться в Європі.

Ваша банківська система стане (цьому) причиною і Німеччина знову братиме участь у цій трагедії, як це було під час останніх двох випадків (воєн).

Коли це почнеться багато чого буде потрібно для порятунку економіки і катастрофа вплине на Грецію з важкими наслідками у Франції.

Близький Схід також буде втягнений у війну між Ізраїлем та Іраном, Сирія буде відігравати серйозну роль в падінні Єгипту.

Моя дочко Я тебе розбудив сказати вам це, щоб не лякати вас, але щоб закликати до посилених молитов в Європі саме зараз.

Через війни та відсутність грошей, більша частина врожаю буде втрачена і це призведе до відкриття Третьої Печаті, що означає голод.***

Саме тому Я зараз закликаю всіх дітей Божих спробувати зберігати сухі продукти і ті, що не псуються швидко, щоб годувати сім'ї. Важливо вирощувати свій власний урожай, якщо це можливо.

Пам'ятайте, однак, що молитва може набагато пом'якшити ці страждання.

Вплив цієї війни буде таким: Моя Католицька Церква на землі потрапить в одну світову Церкву, в ім'я об'єднання.

Це об'єднання, або хибний мир, стане реальністю після того як антихрист появиться щоб принести помилковий мир і так званий кінець війни.

Цей мирний договір буде включати Західний Світ аж доки Китай і Росія не пов'яжуть себе зі світовими справами.

Вони будуть представляти собою загрозу для Європи, "Звіра з Десятьма Рогами" і переможуть її щоб ввести комунізм.

"Червоний Дракон", тобто Китай, вже набуває міцні позиції в світі через їх контроль над світовими фінансами.

"Червоний Дракон", Китай і "Ведмідь", що означає Росію, не люблять Бога.

Ними керує антихрист, який є (приходить) зі Сходу і (ще) ховається за закритими дверима.

Коли ці пророцтва збудуться, весь світ повірить в ці послання. Тоді не буде сумнівів.

Будь ласка, промовляйте цю молитву хрестового походу, оскільки це допоможе зменшити вплив цих подій.

Хрестовий похід молитви (54)


Молитва до Отця, щоб послабити вплив 3 Світової Війни

"Отче Небесний, в ім'я Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа,

Хто сильно постраждав за гріхи людства, будь ласка, допоможи нам у ці важкі часи які ми свідчимо.

Допоможи нам пережити переслідування що планується жадібними правителями і тими, хто хоче знищити Церкви і Твоїх дітей.

Ми благаємо Тебе Дорогий Отче, допоможи прогодувати сім'ї і врятуй життя тих, хто буде змушений вступити у війну проти їхньої волі.

Ми любимо Тебе, Дорогий Отче.

Ми просимо Тебе допоможи нам у нашій біді.

Спаси нас від влади антихриста.

Допоможи нам пережити його маркування, знак звіра, відмовившись прийняти його.

Допоможи тим, хто любить Тебе, щоб залишатися вірним Твоєму Святому Слову в усі часи,щоб

Ти міг дарувати нам милості, щоб перенести це в душі і тілі."

Моя дочко, Я розумію, що ця новина може стати шокуючою, але пам'ятайте, що молитва і Печать Живого Бога з молитви Хрестового походу номер (33) будуть захищати Моїх послідовників.

Моя Залишкова Церква, ви, Мої діти, вцілієте, хоча це буде не просто.

Над вами будуть знущатися через ваше Християнство, але ви ніколи не звинуватите і не відкинете Мене.

Для цього вам буде надано подарунки. Мій Дар Печаті Живого Бога зробить вас невидимим для ворогів.

Читайте її кожен день з цього моменту. Тримайте її перед вами у ваших будинках і хай священик благословить її (молитву).

Швидко розпочніть підготовку, адже день кризи у Європі не за горами.

Ваш Ісус

* Примітка: Коли Марія (візіонерка) записувала це повідомлення, мокра сльоза скотилася по фото Ісуса перед нею.

** Одкровення 6, 3-4.

***Одкровення 6, 5-6.
http://poperedzennya.blogspot.com/2012/ ... st_13.html


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ОБ’ЯВЛЕННЯ ІВАНА 10-13 розділи
46057
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2014, 16:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 листопада 2020, 21:42
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.12:13) А коли змій побачив, що додолу (в ориг.на землю) він скинений, то став переслідувати жінку, що вродила хлоп'я (в ориг.мужчину).
Змій, в часі скорботи, скинений з духовного в тілесне, став переслідувати церкву, яка породила доктрину закону, а це переслідування, через його слуг, буде зводитись до переслідувань тілесного характеру.
(Об.12:14) І жінці дані були два крила великого орла, щоб від змія летіла в пустиню до місця свого, де будуть її годувати час, і часи, і півчасу.
Церкві вірних, цього часу, водимих Духом Святим, буде дано віру і надію (два крила великого орла), якими вона полетить від змія в пустиню, де її будуть годувати 3,5 роки духовною поживою, тобто до кінця часу скорботи. Пустиня, тому і називається пустинею, що там нічого немає, а раз нічого, то вірним необхідно буде сидіти спокійно в вірі і надії.
(1Кор.13:13) Нині ж перебувають цi три: вiра, надiя, любов; але бiльша з них любов.
(Об.12:15) І пустив змій за жінкою з уст своїх воду, як річку, щоб річка схопила (в ориг.понесла) її.
Змій із своїх уст пустить воду, пустить слово, яке стане річкою – наукою, а це слово неправдиве, як слово сказане ним в Едемському саду до Єви. Ціль цієї науки заполонити і понести церкву часу скорботи, тобто відвернути її членів від живої води, що тече від Христа. Сьогодні, це новітня компютерня техніка, відповідні ігри, технології і т.д.
(Об.12:16) Та жінці земля помогла, і розкрила земля свої уста, та й випила річку, яку змій був пустив із своїх уст...
Це нововведення змія з захопленням сприймуть тілесні (земля), а душевні почнуть «бити на сполох», побачивши в цьому велику психологічну небезпеку для людини. Церква це побачить і зробить висновки.
(Об.12:17) І змій розлютувався на жінку, і пішов воювати з останком насіння її, що вони бережуть Божі заповіді та мають свідоцтво Ісусове.
Змій почне воювати із останком церкви скорботи, сповідуючих доктрину залізного жезлу, які бережуть Божі заповіді (Закон), та мають свідоцтво Ісусове, а це дух пророцтва.
(Об.19:10) …Богу поклонись; бо засвідчення Ісусове є дух пророцтва.
(Об.12:18) І я (в ориг.він) став на морському піску.
Змій в своїй великій люті на церкву скорботи, в боротьбі з її останком, зробить ставку на людей світу,тобто стане на морському піску.
(Об.20:8) І вийде він (диявол доб.мною) зводити народи, що вони на чотирьох краях землі, Гога й Магога, щоб зібрати їх до бою, а число їхнє як морський пісок.
А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2020 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ> Радіопрограма щосуботи 23:15